Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.05.04. 14:32:50

En Erre gondoltam:

Valdes

-----Alves-----Pique------Martin---------Abi

Xavi Toure Ini

Messi Eto'o Guddy



Guddy jol ismeri a Chelsea-t mivel 6 evet huzott le ott es ha megse teljesit jol en felkuldenem a helyere Init.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2009.05.04. 14:24:02

Nehezebb lesz mint a szombati,....csak hárommal nyerünk:))).

Puyol és Henry hiányozni fog,de támadni kell.....ha "meghalunk" haljunk meg szépen. Akkor is a miénk a VILÁG LEGJOBB CSAPATA!!!
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.05.04. 14:17:40

MessiFan írta:Ha már itt tartunk én ezt a kezdő 11-est várom.

-------------Valdes-------------

--Alves--Piqué--Martín--Abi-- (Martín=Cáceres)

--------------Touré-------------

---Xavi-------------------Ini----

-----Messi-------------Bojan---

--------------Etoo---------------

Esetleg el tudnám azt is képzelni hogy Keita van Iniesta helyén.
Azt te sem gondolod komolyan hogy Bojan majd Bosingwával és Terryékel majd elfogbirni???Ha már itt tartunk akkor Sir Gudhjonsen és Hlebb úr mi a lófalosznak vannak itt???????????Akkor őket minek vettük disznek ????????Ráadásúl Guddhjonsen ismeri a Chealset mivel onnan érkezet tudomásom szerint.Akár még előnyünkre válhatna szerintem ebben a helyzetben az Izlandi.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.05.04. 14:17:33

A cselszki nagyon kemény dió lesz...az a csapat az ***-át is eladná egy BL győzelemért...úgyhogy igen motiváltak lesznek...és (sajnos) nagyon tapasztaltak is, jónéhány remek futbalistával felvértezve.

Azt gondolom, hogy a rögzített szituációkban bármikor benne van a gól...ezért szinte mindegy hogyan áll össze a védelem.

Viszont a középpályán, és a csatároknak nagyon észnél kell lenni (az előbbiek hiányában) a kontráknál, és a visszatámadásoknál, ezért én biztosan nem nyúlnék bele a klasszikus középpályás sorunkba....(Touré, Xavi, Iniesta)...azt Ők tudják a legjobban kezelni.

Keita nem kezdene, mert borítékolni merném, hogy Xavi, vagy Iniesta rögtön az elején kap néhány remekbeszabott rúgást, és kell a biztonsági csere...és itt jön majd a bíró hozzáállása...

Henry helyére Hlebet v. Gudjohnsent várom és a teljesítmény fényében lehet/tudunk cserélni....ők azért láttak már néhány ángliánus meccset...
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.05.04. 14:15:35

Kamarilla írta:
Ebdon Lake írta:Én ilyen kezdőt játszatnék:
--------------Valdes----------------
-Alves--Piqué--Abidal(Caceres)--Silvinho(Abidal)
-Xavi----------Touré-------Iniesta
Messi---------Eto--------Gudjohnsen
És Iceman minek oda? :lol: Mert cselzis volt és akkor lő egy mesterhármast? :lol: Gyerekek, ez egy nagyon nagy marhaság! :D Oda Iniesta kéne! És sztem: Valdes - Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Touré, Keita/Busquets - Messi, Eto'o, Iniesta kezdő lesz! Van rá egy fél üveg whiskym! :lol: :D
Én egy szóval nem mondtam, hogy 3 gólt fog lőni, de sztem te nem láttad az előző meccset a chelsea ellen. Ide erőszakos játékosok kellenek. Iniesta meg adja a jobbnál jobb labdáit. Guddy nem játszik olyan sokat, de ha láttad a Valencia ellen meccsünk 2. félidejét, akkor tudnád, hogy Henryval mit alkotott... Az más kérdés, hogy azokból csak egy ment be.
Krkic-et meghagyjuk már. 150-160 centis csatárt akarunk játszatni az 1-2 fejjel magasabb védők ellen, azt meg nem mondom mit hagyott ki a legutóbbi chelsea meccs végén...
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.04. 14:14:17

Ilúvatar írta:nagyon kiváncsi lettem a szerdai meccsre... Pep a Yayát átrakta a védõk közé, hmmm... ez érdekes, méghozzá most elõször fog játszani Piqué mellett.

Hatalmas érvágás, hogy Henry kidõlt... Igy még nehezebbé válik a szerdai meccs.
Szerintem Yayára hatalmas szükségünk lenne a középpályán, főleg, hogy Titi is lesérült (ezáltal ugyebár Ini is "kiesik" a középpályáról). Nem értem, miért nem bízik Pep Caceresben, szerintem nem játszott rosszul azon a néhány meccsen, amin pályára léphetett.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.05.04. 14:07:34

Ha már itt tartunk én ezt a kezdő 11-est várom.

-------------Valdes-------------

--Alves--Piqué--Martín--Abi-- (Martín=Cáceres)

--------------Touré-------------

---Xavi-------------------Ini----

-----Messi-------------Bojan---

--------------Etoo---------------

Esetleg el tudnám azt is képzelni hogy Keita van Iniesta helyén.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.05.04. 14:06:28

nagyon kiváncsi lettem a szerdai meccsre... Pep a Yayát átrakta a védõk közé, hmmm... ez érdekes, méghozzá most elõször fog játszani Piqué mellett.

Hatalmas érvágás, hogy Henry kidõlt... Igy még nehezebbé válik a szerdai meccs.
KépKép
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.05.04. 13:59:56

Lionel86 írta:Na te is képbe vagy!

Puyol nem is jácchat!
Igazad van, elnézést kérek! Akkor viszont én Cacérest küldeném be a heléyre! Én emgbízok a srácban, jó szűrőmunkát végez, lelkes, fiatal, jó játékos! Megállná a helyét! :)
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.05.04. 13:50:53

Kamarilla írta:sztem: Valdes - Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Touré, Keita/Busquets - Messi, Eto'o, Iniesta kezdő lesz! Van rá egy fél üveg whiskym! :lol: :D
Bár úriember biztosra nem fogad, én mégis állom! :wink:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.05.04. 13:47:30

Én azért kicsit tartok attól ha ilyen szinten megbontjuk a csapatot és "mindenkit" átvariálunk és egy soha nem látott felállásban állunk ki egy döntő mérközésen idegenben....jó a keretünk, ha Henry nincs ezért van ott Hleb h pótolja és meg is tudja oldani....
Hátul nem tudom ,jól hangzik Toure de teljesen más utolsó emberként szerelni irányítani a védelmet és figyelni a les határt, mint kp.ályán ütközni és megjátszani a szerzett lasztikat amiben egyértelműen ő a legjobb....én inkább hátvédet játszatnék aki ezekhez a tényezőkhöz inkább hozzá van szokva....hát kiíváncsi leszek Pep mit talál ki!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Rio Buscape
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.16. 08:57:08

2009.05.04. 13:42:49

Sziasztok!

Henry rosszkor esett ki, sztem amióta itt focizik azóta most van a legjobb formájában.
A real ellen jó döntés volt messit középen játszatni, a két szélen meg megnyílt a hely etoo és henry számára!
Véleményem szerint akkor hozna jó döntést Pep ha újra középen játszatná Messit, Etoo-t jobb szélen, bal szélen pedig iniestat. A Chelsea ellen sztem nem lesz vmi nagy középpályás harc, annyra nagy lesz a darálás , hogy a középpálya kevés hangsúlyt fog kapni támadás szempontjából.Ezért Keita, Touré, Xavi hármast játszatnám a középpályán, hogy az alves, piqué, cacares, abidal védősornak besegítsenek.
Sztem bízzunk Cacaresben ő sztem egy olyan játékos, aki az ilyen meccseken 300 fokon ég, és most pont ez kell nekünk.
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2009.05.04. 13:42:42

Kamarilla írta:
Ebdon Lake írta:Én ilyen kezdőt játszatnék:
--------------Valdes----------------
-Alves--Piqué--Abidal(Caceres)--Silvinho(Abidal)
-Xavi----------Touré-------Iniesta
Messi---------Eto--------Gudjohnsen
És Iceman minek oda? :lol: Mert cselzis volt és akkor lő egy mesterhármast? :lol: Gyerekek, ez egy nagyon nagy marhaság! :D Oda Iniesta kéne! És sztem: Valdes - Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Touré, Keita/Busquets - Messi, Eto'o, Iniesta kezdő lesz! Van rá egy fél üveg whiskym! :lol: :D
Na te is képbe vagy!

Puyol nem is jácchat!
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2009.05.04. 13:41:40

Úristen gyerekek!!


Nehogy már Guddyt meg Hlebet akarjátok a csapatba ezt ti sem gondoljátok komolyan!:S Mit nyújtottak ebben az évben? Guddy még elment, de Hleb! Nem lesz is semmi extra változás! Vagy Casares vagy Abidal lesz belül, középen meg vagy Busi vagy Keita azt ennyi! 90% :D:D

Na amúgy meg NO PARA!
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.05.04. 13:41:17

Ebdon Lake írta:Én ilyen kezdőt játszatnék:
--------------Valdes----------------
-Alves--Piqué--Abidal(Caceres)--Silvinho(Abidal)
-Xavi----------Touré-------Iniesta
Messi---------Eto--------Gudjohnsen
És Iceman minek oda? :lol: Mert cselzis volt és akkor lő egy mesterhármast? :lol: Gyerekek, ez egy nagyon nagy marhaság! :D Oda Iniesta kéne! És sztem: Valdes - Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Touré, Keita/Busquets - Messi, Eto'o, Iniesta kezdő lesz! Van rá egy fél üveg whiskym! :lol: :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kamarilla 2009.05.04. 13:42:10-kor.
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.05.04. 13:32:53

Én ilyen kezdőt játszatnék:
--------------Valdes----------------
-Alves--Piqué--Abidal(Caceres)--Silvinho(Abidal)
-Xavi----------Touré-------Iniesta
Messi---------Eto--------Gudjohnsen
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.04. 13:24:10

Colos írta:
mindorokke_barca írta:Szerintem mindenképpen Hlebet kéne kezdetni bal oldalon, Iniestanak az utóbbi időben amikor kiment szélre, nem nagyon ment.
Hlebnek mikor ment? Hát nem gyakrabban, mint Iniestának...
De ha egyiknek se megy bal oldalon, akkor nem mind1 ha Hleb játszik sz.rul a bal oldalon, Iniesta meg királyul középen? Ha Ini játszik balon, akkor sz.rok vagyunk balon, meg középen is...
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.05.04. 13:21:45

mindorokke_barca írta:Szerintem mindenképpen Hlebet kéne kezdetni bal oldalon, Iniestanak az utóbbi időben amikor kiment szélre, nem nagyon ment.
Hlebnek mikor ment? Hát nem gyakrabban, mint Iniestának... Érdekes dolog ez, hogy Tourét visszahozni a védelembe, nekem elsőre nagyon tetszik az ötlet, és akkor Busquets és Keita kezdene középpályán- biztosan nem lenne átjáróház. Ráadásul ha Piqué is hozná a mostanában megszokott jó formáját, akkor valóban stabilnak merném nevezni a védekezésünket- a hiányzók ellenére is. Úgy emlékszem egyébként, hogy Touré már játszott valamikor a védelem tengelyében- nem tudna valaki kisegíteni, hogy mikor? Cáceresnek nem hiszem, hogy ez lenne a legalkalmasabb időpont a bizonyításra, Abidalról meg nekem is mindig az EB olasz-francia meccse jut eszembe, amikor belső védőként "sikerült" összehoznia egy kiállítást és egy tizenegyest.

Nem hiszem, hogy abból gond lenne, hogy elől "aprók" vagyunk. Iniestának, Xavinak és Messinek nem a test-test elleni harcban kell jeleskednie a Chelsea ellen, hanem szépen körbe kell őket futni. Bízom abban, hogy mi szerezzük meg a vezetést, ha ez így lesz, szerintem legalább x-szel hozzuk a meccset, az pedig ugye... tudjuk, mit jelentene.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Colos 2009.05.04. 13:26:53-kor.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.05.04. 13:12:47

Így elsőre jól hangzik Yaya védősorba állítása. Ennek alapján az én kezdőm Valdes-Alves-Piqué-Yaya-Abidal-Keita-Xavi-Iniesta-Hleb-Messi-Eto'o lenne. Szerintem mindenképpen Hlebet kéne kezdetni bal oldalon, Iniestanak az utóbbi időben amikor kiment szélre, nem nagyon ment. De nah ez csak az én meglátásom, Pep úgyis jobban tudja, meg fogja találni az optimális megoldást.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2009.05.04. 13:10:53

Guardiolának fel van adva a lecke!

valdes-alves,toure,pique,abidal-xavi,busqets,keita-messi,eto,iniesta!!!
Így kell felállni mert baj lesz!!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.05.04. 13:03:59

Szerintem Iniesta-t semmiféleképpen nem szabad elmozdítani a tökéletes posztjáról....olyan játékos kell Henry helyére aki rutinos ismeri az angol focit és a STB -et ez pedig nem más mint Alex Hleb !Eto'o-nak meg duplán pontosnak kelll lennie elől....ha hátrányban vagyunk jöhet Bojan....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.05.04. 13:03:58

Titinho írta:
Cooltiszo írta:Véleményem szerint a legjobb megoldás az lenne ha Abidal középre, Cacares meg balra menne. Egy ilyen sorsdöntő meccsen nem kockáztatnám meg Cacarest középen(meg a Sporting ellen nagyon jó volt), viszont Sylvinho se jó meg oldás balra, mert nem a védekezéséről híres. Abidal rutinja jól jöhet középen.

Iniesta lesz balon, ez biztos. Kíváncsi leszek a kp-ra, én is Sergit favorizálnám, bár Keita se rossz ötlet, akármikor elsülhet az a balos.
Hát igen...ez most nagyon nem jött jól, hogy Henry is kidőlt 2 hétre...nem lesz Márquez, Puyol, Henry.

A mai SPORT nevű napilap egyébként felvetett egy ötletet, hogy ki lehetne Piqué párja a védelem közepén. Ő nem más mint: Yaya Touré. :wink:

Így nézne ki a védelmünk: Alves - Touré - Piqué - Abidal. Kicsit kemény védősor lenne! :shock: Ha azt nézzük, hogy Touré milyen jó szerelésben, helyezkedésben és fejelésben akkor elvileg nem lenne gond ezzel...

Viszont így, hogy Henry kidőlt így fel kell lépnie Iniestának a támadóalakzatba (aminek nem örülök) és így máris borul ez a forma. Mert akkor ugye ki játszana a középpályán? Xavi - Busquets - Keita? Hát nemtudom...

Eddig se volt könnyű dolgunk, de így Henry kiválásával tovább csökkent szerintem a továbbjutásunk esélye...Egy soha nem látott védelemnek kellene megállítania a Chelsea támadásait/kontráit...

Meglátjuk, mindenesetre bízom a fiúkban, hogy ha nem is győzelemmel, de egy 1-1-es vagy 2-2-es döntetlennel továbbjutunk. :wink:
Szerintem Iniesta bármelyik szélen és a kp-n is képes jól játszani, ráadásul mellette jobban játszik Eto'o. Nem örülök Henry kiválásának, de ezzel nem lesz gond. Viszont ez esetben inkáb preferálnám Busquets-et a kp-n, mint Keitát. Szerintem vele stabilabb valahogy a középpálya.

A védelemben pedig Caceres játékát preferálnám középen, ő is olyan "csúszok-mászok a pályán" védő, mint Puyol. Tehát a stabil és magass Piqué mellé ideális választás lenne, főleg mivel nincs más. Abidalt felesleges behozni középre, ő szerintem meg fogja oldani a feladatát. Szerintem a real ellen sem volt katasztrofális, nézzük csak azt, hogy kit nem ver meg 1-1 ellen Robben??? Még így is sikerült olyakor párharcot nyernie. A Chelseanek ráadásul a jobbon nincs olyan veszélyes embere, mint a holland.

Inkább Maloudára és Drogbára kell majd nagyon figyelni, illetve Lampardot kell kivenni a játékból, ami az első meccsen sikerült is. A 2-6 után továbbjutást várok a csapattól, ha nehezen, küszködve is....
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2009.05.04. 13:03:56

Srácok Henning lesz a bíró aki a Barca-Lyon vezette 5-2 adott 8 sárgát meg kiállította Juninho-t na sztem ő nem fogja engedni a kemény játékot!!!!!

PL. Henry lerántásáért egy ilyen bíró tuti 11-est ad mint az első meccsen!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.05.04. 13:03:37

Hát elég érdekes meccs lesz,mivel Henry kiválása most nagy érvágás.

Vagy Keita-t tenném be ,és akkor 2 vkp-val játszanánk
Vagy Bojant balra.

Csak az a baj,hogyha Bojan játszik,akkor nagyon alacsony lesz a támadó részleg :-( és az ilyen benga állatok ellen nem éppen szerencsés.

Keita beállításával pedig stabilabb középpálya lenne,és akkor Iniesta mehetne ki szélre, Eto'o középen,messi szélen, mögöttük Xavi.

Védelem meg megint egy szép kérdés :)
Sylvinho-t biztos játszatnám,mert rutin... :)

NA FORCA BARCA!!!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 856
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2009.05.04. 12:57:24

Kiváncsi vagyok a szerdára.Hogy őszinte legyek nekem gratis lenne,ha BL döntőt játszanánk.A hétvégi meccset valszeg valaki megtekintette a Chelsea soraiból, és akkor viszont itt nem lesz szép foci.Hazai pályán is beállnak sündisznóba.EZ AZ EGYETLEN EGY ESÉLYÜK! Ezt ők is tudják. Egy szabigól vagy fejes,aztán még jobban sündisznó. Ez lesz szerintem,kivéve akkor ha valahogy betalálnánk az első félidőben,mert akkor viszont lerohanjuk őket. Felállással kapcsolatban meg annyi,hogy Abidalt tilos középen játszatni. Minden test-test elleni ütközetben alul maradna, valamint a szélről bejött labdáknál nem venné fel az embert. Talán egyszer kényszerűségből hátravinném Touré-t.Fontos lenne ott az Ő higgadtsága,koncentrációja és a testi ereje,valamint a labdabiztossága.Ő ennek a célnak teljesen megfelelne. Középen pedig Sergi,Xavi Keita.Elöl pedig Ini,Eto és Messi. Stabilak lennénk,de veszélyesek is. Bocs,hogy hosszú lett!
Válasz küldése