Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:16:37

kabekabe írta: Sztem a véleménydetet lehet egy picit nyugodtabb hangnemben is közölni. Én úgy gondolom, itt szinte vagy konkrétan senki sem divatdrukker. A jövőre is gondolni kell és az pedig nem Titi, Syl. De Abise tul fiatal már. Én úgy gondolom rengeteget javulna a mejdnem tökéletes csapatunk egy Lahm, Ribery széllel. Titi sztm középen a legjobb. A forumon kifejtheted a véleménydet, arra is van. És én 2 játékos leigazolását nem nevezném nagy átalakításnak.
igen igen csak érted h akkor meg kik fognak játszani?? mert azért elég nagy pazarlás egy olyan kispadot is fenntartani ami más csapatokban kezdő v akár alapjátékos lenne. kell a jövőre gondolni de nem így h megveszünk már vmi befutott vkit. és nem erre értettem a nagy átalakítást hanem épphogy megjegyeztem h nemrég volt egy ien tehát nem is lesz egyhamar. nem mondtam h ez nagy lenne, bár azért eléggé változtatna a dolgokon akkor ugy mondom.
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.03.20. 21:15:43

Currahee pls. elsőnek írj nagyjából helyesen!
Rivaldo11 ne is foglakozz Currahee-vel! :roll: Teljesen igaz kell valaki a balra, mert Syl elmegy és kell pótolni! Sry. modik a offért. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Katalán88 2009.03.20. 21:16:43-kor.
Kép
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:11:30

sztem olyasvalakit kell venni ha már esetleg így alakul aki még amolyan nem befutott játékos vmi fiatal tehetséget és akkor az bőven megtenné kiegészítő embernek.
na de mind1 mert itt mindenki többet tud a másiknál és ő jobban csinálná; csak akkor kérdem én h miért itt ültök a gép előtt és írjátok az okosságokat??? ha tudnátok vmit akkor talán vitéttek volna vmire ezen a téren.... de mind1.
én pusztán a saját véleményem írtam le aztán csocsi!
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.03.20. 21:10:25

currahee írta:muszáj még valamit megjegyeznem mert egyszerűen felcseszi az agyam amit itt néha látok...
MIÉRT akarnak egyesek másokat már most leszerződtetni a Barcába amikor egy szinte tökéletes csapatunk van??????????????????????????????????????????????????????????????
én nem értem h mért kell már most ieneket irogatni h uj balszárny meg mit tudom én mi, amikor van egy tök jó csapat és én személy szerint semmit nem változtatnék ezen a csapaton/kereten.
még akkor is jönnek ezek a beszólások amikor amikor minden jó. komolyan nem értem. Henry és Abidal nagyon is jók a balszélen világklassziksok; de ez h az ien divatdrukkerek v tudom is én h mik ilyenek írnak h ez kéne meg az.... MINEK?!??!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
nincs is értelme iesmiről beszélni még a nyár előtt; másik meg h remélem nem lesznek nagy változások mert ugye nem rég volt egy nagy keretátalakítás, nem is tom talán a nyáron?!, akkor tehát miről is beszélünk..
na mind1
Sztem a véleménydetet lehet egy picit nyugodtabb hangnemben is közölni. Én úgy gondolom, itt szinte vagy konkrétan senki sem divatdrukker. A jövőre is gondolni kell és az pedig nem Titi, Syl. De Abise tul fiatal már. Én úgy gondolom rengeteget javulna a mejdnem tökéletes csapatunk egy Lahm, Ribery széllel. Titi sztm középen a legjobb. A forumon kifejtheted a véleménydet, arra is van. És én 2 játékos leigazolását nem nevezném nagy átalakításnak.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:08:10

tudom h nincs tökéltese csapat de számomra lehet egy olyan amire azt mondom h ez igen, és ezért vagyok Barca drukker már elég rég óta. egyébként abban teljesen igazad van h kell majd az erősítés a bal szárnyra mert ... de nem ilyen h lahm v ribéry! mert egyszerűen akkor ki ül le a kispadra??? szal ezt gondold át és néz utánna h kinek meddig van szerződése a klubbal mert nem lehet azt megcsinálni h olyanok üldögéljenek a padon akikért sok-sok milliókat fizetek ki és nem azért jöttek h néha játszanak pár meccset...
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 21:04:23

na látod ezért nem fórumozok.............mert mindig van egy két ilyen okos gyerek.... és én a helyedben nem kisfiúznék le senkit amíg nem ismered!! és sztem te ezen nagyon gondolkozz el!! és nekem ne irogass iet h vegyél be egy xanaxot v mi a f..szt!?
és nem mondtam konkrétan rád h divatdrukker vagy; senkit nem neveztem meg szal ugy vádolgassál ember!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.20. 20:54:58

Gondolom nekem szólt, én írtam Ribery-Lahm kettőst.
Nos, alap, hogy ez itt off, de...gondolkozzál mielőtt divtdrukkerezel kisfiú. Igenis kell ember a bal oldalra, nyáron megy Syl, kell valaki. Ribery meg alap hogy jöhet.
Mi a problémád? Vegyél be egy xanaxot, és gyere vissza.
Nincs tökéletes csapat...max az egyensúly lehet tökéletes egy csapaton belül. Azt pedig a balszárny erősítése nem fogja veszélyeztetni.
Off vége, sorry modik.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 20:50:47

muszáj még valamit megjegyeznem mert egyszerűen felcseszi az agyam amit itt néha látok...
MIÉRT akarnak egyesek másokat már most leszerződtetni a Barcába amikor egy szinte tökéletes csapatunk van??????????????????????????????????????????????????????????????
én nem értem h mért kell már most ieneket irogatni h uj balszárny meg mit tudom én mi, amikor van egy tök jó csapat és én személy szerint semmit nem változtatnék ezen a csapaton/kereten.
még akkor is jönnek ezek a beszólások amikor amikor minden jó. komolyan nem értem. Henry és Abidal nagyon is jók a balszélen világklassziksok; de ez h az ien divatdrukkerek v tudom is én h mik ilyenek írnak h ez kéne meg az.... MINEK?!??!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
nincs is értelme iesmiről beszélni még a nyár előtt; másik meg h remélem nem lesznek nagy változások mert ugye nem rég volt egy nagy keretátalakítás, nem is tom talán a nyáron?!, akkor tehát miről is beszélünk..
na mind1
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.03.20. 20:41:45

úgy érzem jó meccseknek nézünk elébe a bayern-nel...
azt hiszem nem rossz a párosítás persze talán lehetett volna könnyebb ellenfél de talán ez teljesen mindegy is mert egyrészt itt már nincs gyenge ellenfél, a másik meg hogy jöhet bármelyik mer MI vagyunk a legjobbak!
egyet sajnálok picit h először itthon játszunk (bár hozzáteszem sztem a bayernt itthon meg fogjuk szórni; főleg amilyen hullámzó a teljesítményük.. még a bundesligát sem vezetik..) és ha továbbmegyünk akkor ismét itthon kezdünk ami még inkább rosszabb dolog főleg vmelyik jóvédelmű angol csapat ellen.. hát mind1 ez van. így legalább tényleg kiderül h van-e olyan jó ez az együttes h tényleg kiérdemelje Európa legjobbja címet.
egy dologért viszont bosszankodok h az MU-nak megint szerencséje volt és elég könnyű ágat kapott a mostani és a lehetséges elődöntős ellenfeleit figyelembe véve és szinte egyenes útjuk van a döntőig.. (és azt nagyon nem viselném el ha ne adj Isten véletlen nyerne a united idén is, főleg h az egyik legellenszenvesebb csapat a számomra) persze ez a BL, itt lehetnek meglepetések; de mégis a papírforma MU továbbjutást sejtet...
azt viszont meg kell említenem még h nagyon szimpatikus nyilatkozatokat hallattunk mindkét oldalról (BARCA - bayern), Laportának is érdekes volt az egyik mondata, meg van bommel-en lepődtem meg h mennyire dicsőítette a Barcát... :):)
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.03.20. 20:41:22

albicelesteX írta:Nagyon várom a meccset már!Valahol erre számítottam nem tudom miért "éreztem"!Hugom nagyon nagy Bayern drukker már tavaly mondtam neki remélem összekerülünk idén!Úgyhogy kíváncsian várjuk mind a ketten kisebb oltogatások már most mennek!De szerintem én jobban égnék ha mi esnénk ki!!!
Akkor otthon háború lesz, vagy legalábbis párnacsata...
Tényleg, nem játszátok le a meccset párnacsatában?
Aki több tollat hullajt, az győz!
K.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.03.20. 20:40:19

Sajnos nem láttam,meg lehet nézni vhol a sorsolás -t ?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.03.20. 20:21:18

Nagyon várom a meccset már!Valahol erre számítottam nem tudom miért "éreztem"!Hugom nagyon nagy Bayern drukker már tavaly mondtam neki remélem összekerülünk idén!Úgyhogy kíváncsian várjuk mind a ketten kisebb oltogatások már most mennek!De szerintem én jobban égnék ha mi esnénk ki!!!
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.20. 20:15:00

Szimpatikus nyilatkozatokat olvashattunk mindkét részről azt hiszem. Klinsmann emlékezett a 96'os uefa kupa elődöntőre( zseniális játékkal 2:2 idegenben, itthon meg buta zakó, 1:2, és kiesés.) De ez nem olyan Barca lesz, mint akkor. Akkor a Cruyff féle fiatalok játszottak nálunk-Toni, Roger, Oscar, De la Pena, Figo, Meho Kodro, persze ott volt Pep is, ha jól emlékszem Hagi is nálunk tolta akkor, ezúttal egy meingathatatlan Barca lesz az ellenfél, és erre kell készülnie a bajoroknak. Továbbmegyünk, nyáron meg jöhet a balszárnyuk( Lahm, Ribery) hozzánk :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.03.20. 20:09:50

Érdekességként Larsson is a második szezonjában nyert Bl.-t a
csapattal.Ő is ezért igazolt ide!!
Izgalmas lenne ha pont az Arsenal ellen sikerülne neki is :lol:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.03.20. 19:57:47

"Én bizakodó vagyok, mert a balszélen Henry nagyon hajtani fog (ezért a trófeáért igazolt ide), és sztem a BL stílusa fekszik is neki. Abidal és Puyol visszatérnek, a többi poszt pedig meg van oldva. "

Henry biztos hogy nagyon fog hajtani. Az utóbbi években nem nyert semmit.
Három éve egy éven belül elbukott egy VB és egy BL döntőt. Ráadásul BL arany még nincsen neki. Szóval tényleg nagyon fog hajtani érte hogy megkaparintsa.(Komoly esély van rá hogy a BL mostani szakaszában úgy fog játszani mint még soha).
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.03.20. 19:44:38

Szerintem mindegy ki az ellenfél, hogy otthon kezdünk, az sem akkora probléma.

Sokan említették a Chelsea és Liverpool elleni bukást anno.
Szerintem a Pool elleni betli elsősorban Márquez és Valdéz érdeme, a mexikói
helyett szívesebben látnám Puyol mellett Piquét ezeken az üsszecsapásokon.

A Chelsea ellen pedig otthon lőhettünk volna 6-ot, mégis 2 ment be. Nem a nyomásgyakorlás hiányával, a motivációval volt gond.

A döntőben a MU, esetleg nagy meglepetéssel az Arsenal várhat ránk. A MU-t szerintem idén vernénk, tavaly is volt esély, pedig akkor a csapat mélyponton volt. Ha döntőbe jutunk, a győzelem is meglesz érzésem szerint.

A Bayern védelme elég gyenge, a támadósor hiába ütőképes. Én elég kevés esélyt adok nekik a Barca ellen, szerintem fekszik nekünk a németek stílusa (főleg Klose nélkül).

Alapvetően az elődöntő a kulcs. A Chelsea és a Liverpool (különösen utóbbi) hihetetlenül masszív, szervezett ellenfél. Ha ők megvernék a Barcát, akkor a BL történetében először lenne címvédés. Ugyanis nem hiszem, hogy Juve-Liverpool-Barcelona-MU, illetve Real-Chelsea-Barca-MU sorsolással BL-t lehet nyerni.

Én bizakodó vagyok, mert a balszélen Henry nagyon hajtani fog (ezért a trófeáért igazolt ide), és sztem a BL stílusa fekszik is neki. Abidal és Puyol visszatérnek, a többi poszt pedig meg van oldva.

Forca Barca!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.03.20. 19:42:58

don gamper írta:Az első meccsen megszorjuk őket otthon (van Bommel piroslap)
Illetve idegenben sem fogunk betojni tőlük.
Tényleg, el is felejtettem hogy Van Bommel azért néha-néha fejben nem bírja, rendszeresen gyűjti a lapokat.
Kíváncsi leszek hogy kifejezetten a Barca ellen hogyan fog tevékenykedni, végigjátssza-e a 180 percet.

Az a lényeg, hogy hazai pályán biztos előnyt kell szerezni!
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Kódó
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.12.25. 23:25:41
Tartózkodási hely: kenéz
Kapcsolat:

2009.03.20. 19:27:50

Az első meccsen megszorjuk őket otthon (van Bommel piroslap)
Illetve idegenben sem fogunk betojni tőlük.
ebben nem vagyok teljesen biztos. ez most nem egy széthullot Bayern.teljesen nyílt lesz a küzdelem. kiváncsian várom.

Vedd kisebbre az aláírásképedet!
S.
Kép

Honlapom
Csak a Madrid:)
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.03.20. 18:46:21

Idén azért idegenben sem vagyunk rosszak.Sőt!!!
Talán majd a visszavágo(kon) lehet egy kicsit taktikázni.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.20. 18:39:24

Az már nagyobb gáz, hogy sem a negyeddöntőben, sem pedig (egy esetleges továbbjutás esetén) az elődöntőben nem a miénk a pályaválasztás joga a második meccsen. Ez a bayern ellen esetleg még belefér, de a chelsea vagy liverpool ellen már döntő lehet sajnos.... :cry:
VISCA EL BARCA!
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.03.20. 18:33:13

Itthon izgultunk a fiammal hogy mit huz nekünk Bruno Conti,
akiket nem akartam azokat kihúzgálta másnak szerencsére!
Abszolult elégedett vagyok a bayernnel mivel egy vehető akadály
sztem.Nem hiszem hogy elkellene ájulni hogy megszórták a Sportingot
mivel azt hasonlóképpen megtettük mi is a csoport körben.Szépen kijöttnekik a lépés az tény.
Véleményem szerint csapatként és posztonként is jobbak vagyunk.

Valdes-Reising: x
Abidal,Piqué,Puyol,Alves-Lahm,Van Buyten,Lucio,Demichelis: 1

Iniesta,Toure,Xavi-Ze roberto,Ribery,VanBommel,Schweinsteiger:1

Henry,Messi,Eto'o-Toni,Podolski:1

Az első meccsen megszorjuk őket otthon (van Bommel piroslap)
Illetve idegenben sem fogunk betojni tőlük.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.03.20. 17:49:52

Még egy szempontot szeretnék Kedves Mindannyiotok szíves figyelmébe ajánlani!

Ne feledjétek, honnan indultunk el az idény elején. Új edző, új metódus, megújulás. Gondoltátok volna ezt 2008. június elején? vagy akár augusztus végén?
Az én egyenletem így szól:

BAJNOKSÁG + COPA DEL REY = MAXIMÁLIS ELÉGEDETTSÉG ÉS FÖLDÖNTÚLI BOLDOGSÁG!

Ezt is tartsuk szem előtt. Persze, minden fronton a végső célnak a győzelemnek kel lennie, de ha nem nyerjük meg a BL-t, én egy percig sem leszek csalódott vagy szomorú.

CATALUNYA, TRIOMFANT!
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.03.20. 17:49:32

bali 15 írta:néhány Real-os azzal szívja a vérünket hogy a bajnokságot el fogjuk veszíteni mert túl nagy lesz a nyomás. Vagy mostmár csupán sovány vígaszt keresnek?
Keresnek is meg nem is. Valahol igazuk van... Lesz ott májusban egy nagyon nehéz periódusunk, ahol akár 1 kisiklás is bukást jelenthet az egész szezonra nézve... (FC Barcelona topicban leírtam)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.03.20. 17:44:27

Gyerekek. Ti is tudjátok a szívetek mélyén hogy mi lesz a felállás.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL: STADIO OLIMPICO DI ROMA
MANCHESTER UNITED F.C. VS. BARCELONA F.C
Az a jó hogy a bajnokságban jobb helyzetben vagyunk mint ők. Ránk csak egyettlen csapat jelent potenciális veszélyt. Rájuk meg vagy 3. Ez vonatkozik a Bayernre is jelenleg.
Viszont ha a barca ilyen csapatokon keresztül verekedik be magukat a döntőbe, és aztán ha megnyerik azt kétség kívül a klub történetének legdicsőségesebb szakaszai lennének. Nem is beszélve arról hogy a Bajnokságban és a Kupában is versenyben vannak a fiúk.
Csak néhány Real-os azzal szívja a vérünket hogy a bajnokságot el fogjuk veszíteni mert túl nagy lesz a nyomás. Vagy mostmár csupán sovány vígaszt
keresnek?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.03.20. 17:36:10

Andrisveres írta:SEGÍTSÉG! Április 2ig Barcelonában leszek! ha az első meccs hazai pályán lesz a bayern ellen akkor én ott leszek! de szerintetek mennyi a jegy egy bl meccsre?fityingem nincs de muszáj kimennem! mennyibe kerülhet a legmagasabb kakasülőre?
A meccs ápr. 8-án lesz. Egyébként 73 eurónál kezdődik a kakasülőre...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Válasz küldése