Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
fcjoc írta:a fél fórum olyan elfogult eto'o-val kapcsolatba hogy ihajj. van más jó csatár is, aki tudja ezt a szintet nyujtani. jöjjön villa vagy torres, esetleg adeb. gl
Richi írta:márpedig nagyon úgy tűnik h itt Villa Eto'o csere lesz!persze Villa nincs oylan játékos mint Eto'o!ez egyértelmű!de nem sokkal rosszabb!előnye h nem pofázik annyit!am az nem tetszene h Eto'o minket is úgy utálna mint a realt!
Ezzel az egy lépéssel én sem tudok megbarátkozni, azonban a Valencia-ban szívesen látnám, s Silva nyugodtan belekerülhetne a transzferbe.Replay írta: Komolyan nem találok értelmes magyarázatot, esetleg:
- sérülékeny
- gond van a viselkedésével
- a háttérben komoly ellentétek lehetnek vezetéssel.
Igazad van, egyetértek veled. Az indok abszolút megvanZozzy 5 írta:Hát nem tudom, én ezen annyira nem röhögnék...Eto'ot meg tudom érteni, megmondták neki, hogy nem kell, akkor miért hagyná ki ezt a kis kiruccanást amivel jól megszedi magát?
Azontúl kiváncsi lennék arra, hogy azután mihez kezd. Elvileg szabadon igazolható lenne majd.
Sztem is.Majd megy Puyol,Iniesta és Xavi is.Mosquito írta:Azt is olvasni lehetett a hivatalos oldalon, hogy valamiféle kurzust tart majd Eto'o és együtt edz a héten a csapattal, majd együtt kajál a vezetőséggel.
Én azt is eltudom képzelni, hogy ez valami reklámfogás lesz(esetleg reklámfilmet forgatnak ott?), mivel a PFC Kuruvcsi szponzora a Puma.
ho jol tudom ez egy kölcsönszerződés amiért 40 milliót kapnánklopakodo írta:csak az az egésszel a baj h igaz.....hova jutott eto'o....vaLe5 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=190047
Komolyn mondom el kellene adni , legalább felálítanánk egy új rekordot![]()
A " Világ leghüjébb átigazolása"
De tényleg most már lehet hogy komojan kell venni ezeket a majmokat.
Ez az egész egy vicc![]()
40 milla fizu...
![]()
![]()
![]()
pfc-kuruvchi.com