ozsimiki írta:Végülis tényleg az a legkönnyebb,ha úgy állítjuk be,h év eleje óta megvan ki a VB...ugyanmár...nem emögé kellene bújni,dehát ha maga Alonso is ezzel magyarázza,akkor mit várhatnánk a szurkolóitól...vakon követik.
Gondolom az évad első felében is egyértelműen mindenki Hamilton sikeréért küzdött,meg gondoloM az Olasz nagydíjon (csak az egyik példa) is,ahol Alonso jó taktikával,szépen versenyezve nyert,mert volt olyan is,h ő volt a jobb,de Hamilton többször mondhatta ezt el magáról,ezért vezet.
Az nem tetszik,h úgy van beállítva az egész,mintha szegény Alonso mindenkinél jobb,és ügyesebb,csakhát a csúnya bácsik nem engedik nyerni...ugyanmár,gyerekes. Ebben az évben nem úgy nyomta,ahogy várni lehetett volna,ill nem számolt azzal,h egy ujjonc felér hozzá,onnantól meg nem tudta tartósítani a formáját,ezért áll jelenleg 2.helyen,semmi másért.
Az olasz nagydíjat nem hoztam volna fel. Főként, ha követted az elötte lévő hétre eső teszt eseményeit (amely ugyanazon a helyszínen volt), akkor láthattad, hogy Alonso végig gyorsabb volt. Aztán a szabadedzésen, az időmérőn is nyert, ráadásra több benzin (versenytaktika?) volt a kocsiban. Aztán versenyen is végig gyorsabb volt.
Az év elejét lehetne emlegetni versenytaktikai előnyökben, pontosabban monacot, amikor nem merték ráereszteni Hamiltont Alonsora, de következő versenyen vissza is kapta azt.
Úgy volt elvileg, hogy egy versenyen Alonso egy versenyen meg Hamilton kapott jobb(?) taktikát. Egyszerre nem tudnak kiállni a boxba. Aztán ez felborult ez a Hungaroringen kinek a jó voltából? Japánban, kinek kedveztek? Ma is ő kapott jobb helyzetet. Akkor mit várjak brazíliától?
Nekem az nem tetszik, hogy Hamiltont próbálják beállítani a fedhetetlen világbajnoknak. Már ma világbajnokot avattak volna a McLarennél, úgy hogy futamot is nyer. Nem hiába koptatta rongyosra gumijait Hamilton. Aztán kissé gyorsan esett be a boxba... és most ezért megint Alonsot fikázzuk le gyorsba, a máker mindenit neki!
Egy Schumi szurkolótól mit is várjon az ember, csak azt, hogy minden, de minden(!) f1-el kapcsolatos hozzászólásával oltani próbálja Alonsot.