Miért, nálunk a Gaspart érában nem volt költekezés? És annak miért nincs hagyatéka? Mert most nem hülyék vezeteik a klubbot.
Jössz Sneijderrel példálózva... az az egy, aki annyi volt amennyi. De itt főleg Pepe, Robben áráról van szó.
Kicsit gondold át

Gaspart érában nem költöttek 45(!), 63(!), 75 (

) milliókat játékosokért. Igaz, hogy így is csődbe mentek, mert akiket vettek nem váltak be.
Oké: Robben. Azt hiszem már kb 1 hónapja mennek a tárgyalások. 1 hónapja 21 millóról indultak, most 36-nál álltak le. Az idő a Chelseanek dolgozott, minél jobban fogy annál kiszolgáltatottabb a Real. Még jobb idő előtt megegyezni, mielőtt vmi horroriumot kérnek, a Reálnak meg ha tényleg kell Robben (éspedig kell) kénytelen kifizetni, és egyébként is Abramovic hajthatatlan, azt mondja: 36, nemjó?, akkor 40. Kb ezt csinálta 1 hónapig.
Pepe esetében mintha valóban elfelejettek volna alkudozni

Calderón azzal magyarázta, kellett nekik mindenképp, és ha belemennek bejelentkeznek mások is és a végén rosszabbul járnak. Mondjuk én ezzel nem értek egyet.
Tény, hogy jó védőnek volt titulálva több szakember szerint is, és a Chelsea és a Barca is kész volt leigazolni.