Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Legyen külön Barca Femeni topic?

Igen
0
0 szavazat
Nem, ez a topic is megfelel
1
100%
 
Szavazatok száma: 1
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.21. 19:12:18

lionelmessi19 írta: Sztem ez nem mlsz függő, vagy legalább is nem annyira...
Hanem? Annak ellenére, hogy egy csomó hozzá nem értő, demagóg, maffiózó dákó is tagja az MLSZ elnökségének, ezt szerintem nem lehet elvitatni tőlük. Nagyon jó munkát végeztek, és szerintem meg is fogjuk kapni. Már a 2008-as EB is mindössze egy szavazaton múlott, idén (egyébként asszem áprilisban lesz eredményhirdetés) szerintem megkapjuk.

Győr pedig a földrajzi fekvése mellett az infrastruktúrájának, no meg a saját pénzéből (Questor) építendő stadionjának köszönheti, hogy helyszín lehet.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.21. 19:05:25

grecki írta:
lionelmessi19 írta:Én semmit nem nézek ki az mlsz-ből, főleg a mostaniból...
Végülis, lehet, hogy ez a [auto_cenzúra] MLSZ fogja elnyerni az 2012-es EB rendezési jogát... :roll:
Sztem ez nem mlsz függő, vagy legalább is nem annyira...

Viszont azért még várjunk csak, az Olaszok elég komoly ellenfelek, főleg h jelen pillanatban, mondjuk 5 évvel előtte, egyetlen használható stadion sincs (!) Magyar honban...

De ne értsetek félre, nagyon szeretném, ha nálunk lenne az Eb! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
lionel19

2007.03.21. 19:03:39

grecki írta:
lionelmessi19 írta:Én semmit nem nézek ki az mlsz-ből, főleg a mostaniból...
Végülis, lehet, hogy ez a [auto_cenzúra] MLSZ fogja elnyerni az 2012-es EB rendezési jogát... :roll:
Ha megnyerjük (amit remélek) akkor Debrecen,Budapest,Fehérvár és Győr lenne a helyszín. De most lehet bővitik a létszámot és akkor Zalaegerszeg,Pécs és Miskolcon is lehetne... Én nemtudom Győr szerintem a földrajzi fekvése miatt kapja megm bajnokin sincs soha sok néző. De az a lényeg ha megnyerjük. az nagyon nagyon jó lesz,hameg nemnyerünk majd ukrajna közel lesz átlehet ruccani egy meccsre :D
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.21. 18:59:49

lionelmessi19 írta:Én semmit nem nézek ki az mlsz-ből, főleg a mostaniból...
Végülis, lehet, hogy ez a [auto_cenzúra] MLSZ fogja elnyerni az 2012-es EB rendezési jogát... :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.21. 18:56:01

Nem tom, igazából Én semmit nem nézek ki az mlsz-ből, főleg a mostaniból...
De mind1, Én örülnék a legjobban, ha jönne a Barca.

Egyébként volt a Madrid is, mi lett belőle... :?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.21. 18:54:35

lionelmessi19 írta:Fejezzétek már béé!
Komolyan, nem értem mér kell minden topicban megtalálnotok egymást.

Lionel szurkoljon akinek akar, Csongor és Vito ti meg szurkoljatok szintén annak, akinek akartok :D

Én speciel ha egyáltalán létrejönne a meccs, aminek szinte semmi esélyét nem látom ismerve az mlsz képességeit, nah szóval akkor nem fogok senkinek szurkolni! Pont azért mert GÁLAMECCS!
Annak fogok szurkolni, h látványos legyen, és minden Barcás kedvencem játszon.
Azért nem egy nagy csapatot csábítottak már ide..igaz akkor volt Matthaus,de talán volt köze az MLSZ nek is hozzá :wink: Ebben legalább tudnak vmi értelmeset tenni :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.21. 18:05:13

Fejezzétek már béé!
Komolyan, nem értem mér kell minden topicban megtalálnotok egymást.

Lionel szurkoljon akinek akar, Csongor és Vito ti meg szurkoljatok szintén annak, akinek akartok :D

Én speciel ha egyáltalán létrejönne a meccs, aminek szinte semmi esélyét nem látom ismerve az mlsz képességeit, nah szóval akkor nem fogok senkinek szurkolni! Pont azért mert GÁLAMECCS!
Annak fogok szurkolni, h látványos legyen, és minden Barcás kedvencem játszon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
lionel19

2007.03.21. 13:08:05

Nincs felolsztva de a gálameccsen az eredmény mind1 főleg ha válogatott a klubb ellen jáccik ott nem szurkolni kell hanem élvezni a focit
lionel19

2007.03.21. 12:13:42

Vito írta:
lionel19 írta:Meg amugyis ennek a magyar válogatottnak ki szurkol egy gálameccsen?
elsősorban magyar vagyok!
pedig ...
szóval a magyarok ellen sohasem fogok szurkolni.
az aláírásod után nem kicsit lepődtem meg ezeken a sorokon.

kiemeltem a lényeget gálameccsen nem kell szurkolni, ott az a lényeg hogy minnél szebb focit láss mindkét féltől... persze hogy egy tétmeccsen vagy egy barátságoson is szurkolok nekik hogy győzzenek, de egy gálameccsen meccsen nem a győzelem a lényeg... az ennek a magyar válogatottnak szókapcsolatot amiatt irtam bele... mert néha még gálameccsen is ha monjuk egy brazilia-argentina gálameccs lenne akkor az ottani ember szurkolna de sztem egy klub és egy ország gálameccsén nem kell..
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.03.21. 09:40:18

lionel19 írta:Meg amugyis ennek a magyar válogatottnak ki szurkol egy gálameccsen?
elsősorban magyar vagyok!
pedig ...
szóval a magyarok ellen sohasem fogok szurkolni.
az aláírásod után nem kicsit lepődtem meg ezeken a sorokon.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.03.20. 23:04:18

Slither írta:
Ronaldinho #10 írta:fúúbaze! :D Akkor elmennék megnézni a meccset az fix :)

de akkor kinek fogok drukkolni? :D Barcának fogok, de akkor meg a magyar szurkolók meglincselik engem...
Majd együtt megy a banda és megvédünk! :wink: :lol:
űengem is elvisztek majd :lol: :?: 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
lioka
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2007.01.05. 15:35:56
Tartózkodási hely: (:pensando en fcb:)

2007.03.20. 18:42:34

úgy hallottam ,h június vége felé túrázni fognak a közel-keleten,ebből mi igaz????
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.03.20. 18:29:25

lionel19 írta:Meg amugyis ennek a magyar válogatottnak ki szurkol egy gálameccsen?
Én :lol: ..Na jó nem!Az a lényeg,hogy itt legyen mindenki...
Kép
lionel19

2007.03.20. 18:27:52

Meg amugyis ennek a magyar válogatottnak ki szurkol egy gálameccsen?
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.03.20. 18:26:06

Ronaldinho #10 írta:fúúbaze! :D Akkor elmennék megnézni a meccset az fix :)

de akkor kinek fogok drukkolni? :D Barcának fogok, de akkor meg a magyar szurkolók meglincselik engem...
Majd együtt megy a banda és megvédünk! :wink: :lol:
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.03.20. 17:17:18

fúúbaze! :D Akkor elmennék megnézni a meccset az fix :)

de akkor kinek fogok drukkolni? :D Barcának fogok, de akkor meg a magyar szurkolók meglincselik engem...
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.20. 11:52:19

Már megint egy újabb pénzes meccs?? Nem örülök, hogy nem képesek tanulni a saját hibájukból? Mi van, ha akkor épp nagy szükség lenne minden egyes perc pihenésre a bajnoki cím szempontjából, erre megint zsonglőrködnie kell mindenkinek Egyiptomban... Az a másfél milli meg nem akkora össeg, hogy ezért kockáztatni kellene. Á, nem értem...

A budapesti kiruccanásnak persze meg csak azért örülnék, mert ide jönnének, és közvetlen közelről láthatnánk őket... Ugyanaz vonatkozik arra is. Az sem kimondottan a felkészülést javítaná!
Avatar
-Deco-
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.01.16. 15:59:36
Tartózkodási hely: Tiszaeszlár

2007.03.19. 18:21:17

Hát nagyon reménykedek benne, hogy összejön :)
Mondjuk nyáron úgyis megyek a Nou Campba, de itthon is szívesen megnézném őket :lol: A Barcából sosem elég :lol: Ha lehetne, megnézném az összes meccsüket élőben, bár ezt nem tudom, miért írom le...Ezzel gondolom itt mindenki így van :lol:
Visca el Barça!!! Deco es mi favorito jugador:) y Messi:) /Jugadors, seguidors, tots units fem força!/ Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom: Barça, Barça, Barça!!!/
"Més que un club"

Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.17. 23:40:06

Hoppá! :D

Ha ez igaz, és tényleg csak időpontot kell egyeztetni, az murva nagy királyság :D :D :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
lionel19

2007.03.17. 23:28:03

2007. március 16.
Lapszemle: Népszava

"A napokban érkeztem haza Barcelonából, ahol Joan Laporta elnök úrral tárgyaltam a Barcelona budapesti vendégjátékáról. Nem zárkózott el az ötlettől" - derült ki Dunai Antal, az MLSZ alelnökének élménybeszámolójából, hogy Spanyolországban azért még van respektje a magyar futballnak. Igaz, nem a mainak, hanem a régmúltnak, ugyanis a Barcelonához olyan korszakos egyéniségek köthetők, mint Kubala, Kocsis vagy éppenséggel Czibor. Ezt, illetve élő kapcsolatrendszerét kihasználva juthatott Dunai a Barca elnökének közvetlen közelébe: "Meghívtak a Barcelona-Real Madrid meccsre, a díszpáholyban öt széknyire ültem az év meccsén Laporta elnök úrtól" - avatott a részletekbe Dunai, aki nemcsak az elnökkel, de több világsztárral, köztük Johann Cruyff-fal is váltott néhány szót. "Régóta téma az MLSZ-ben a Barcelona meghívása, Kisteleki elnök úr megkért, hasznosítsam kapcsolatrendszeremet az ügy érdekében. Nem volt nehéz, hiszen Kubalát még mindig istenként tisztelik arrafelé és jól emlékeznek arra, hogy miatta kellett a stadiont is megnagyobbítani. De én sem vagyok ismeretlen ott, öt spanyol csapathoz volt közöm, nyertem bajnokságot is, nyelvi nehézségeim sincsenek. Amikor felvetettem, hogy meg szeretnénk hívni Budapestre a Barcelonát, nem zárkózott el az elnök ötlettől. Az időpont egyeztetésnél tartunk."
Pénzről még szó sem esett, de ez Dunai szerint "nem téma", hiszen a Barca piaci árát úgysem tudnánk megfizetni. A közös dicső múlt okán azonban amolyan hírverő meccsre hajlik a vezetés, már ha megfelelő körülményeket tudunk a klubnak biztosítani. "Nekünk az augusztus 22-e lenne a legjobb, de kiderült, akkor a Barca épp pénzt keres, a tervek szerint pont az Egyesült Államokban és Japánban lép pályára. De hazafelé tartva megállhatnának Budapesten. Ám az is elképzelhető, hogy még a bajnokság vége előtti időpont jön össze. Az biztos, ha valóban jön a Barcelona, akkor a legjobb csapattal: Ronaldinhóval, Messivel és a többiekkel!"
V.A.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.03.03. 19:42:29

Azt hiszem az egész csak pénz kérdése, meg az időpont egyeztetésé. Én nagyon boldog lennék, Szhelyen lakom, de minden pénzt megérne, hogy élőben lássam a világ legnagyobb klubját és játékosait. Bízzunk az mlsz sikerében, eddig úgyse csináltak semmit. Élőben látni Ronaldinhót, Eto'o-t, Messit, Puyolt - teljesen libabőrös lett a hátam.
gergooo
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2006.07.06. 23:34:49

2007.03.03. 14:53:07

elolvastan Ns-t semmit nem ír szinte csak h lehet h jönnek és semmi nem biztos + azt h ha nem sikerül akkor az arsenal a bterv
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.03.03. 12:57:06

Remélem összejön......és nem csak azért találták ezt ki,hogy többet adjanak el a Nemzeti kacsából ööööö akarom mondani sportbóól :twisted: Mert mint tudjuk,mikor a realmargit idejött az nem volt véletlen...szegény megboldogult Öcsibácsit csúnyán kihasználták...de erröl ennyit!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaboy08 2007.03.03. 14:57:48-kor.
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.03.03. 12:26:05

De jóóóóó.Hajrá MLSZ!!Biztos privát jegyem lesz :lol:Nagyon jó lenne egy közös meccs nézés :!:
Kép
Válasz küldése