Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2007.02.18. 13:41:39

Nagyon nehéz dolgunk lesz az biztos föleg így, hogy a Pool csak ránk készül nekünk meg rengeteg fontos mérközésünk van a bajnokságba. Nekik a bajnokság a kupák már el usztak már csak a bl maradt ezért nagyon akarhatják a tovább jutást. Nem tudom mi lesz de nagyon félek elvileg sokal jobbak vagyunk normális állapotba. A másikamitől félek az a magas labdák szinte biztos vagyok, hogy ebből fogunk golt kapni de azal nem is lenne baj csak mi többet szerezünk :)
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.02.18. 13:35:01

Sziasztok,

Én sem értem, miért nem sikerült megoldanunk a kicsit hosszabb pihenőidőt, de annyi rossz előjel van a mi, illetve annyi pozitív az ő oldalukon (mostanában a csapat tényleg elég rosszul játszik nagyon megérezve két klasszis támadónk hiányát, Messiék több hónapos kihagyás után térnek vissza max 70-80%-os állapotban, Eto'o balhéja, Frank eddig lebegtetett távozása, e hétvégi nagyon fontos és nehéz meccs, mely miatt még nem is tudhatnak teljes mértékben a BL-meccsre koncentrálni; míg náluk: hetek óta egyenletesen és nagyon jól játszanak, csak erre készülnek, külön egy hét edzőtáborba vonultak rákészülésre, Benitez bácsi ismer is minket) hogy ezen jelek után egész egyszerűen nyernünk kell, mert nincs más lehetőség.
Sajnos ennél a BL-sorsolásnál sem volt szerencsénk, de ezen felül kell emelkednünk, remélem Frank bejelentett maradása is stabilizálja a helyzetet és összerántja a csapatot és tudnunk kell, hogy most nem hibázhatunk, mert nincs több lehetőség!
Max tudatosságra, és kocentrációra lesz szükség, ha kell meg kell szakadnunk a győzelemért!


Forca Barca!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.18. 12:51:01

Badi írta:
Los Banditos írta:A BL-ben résztvevő csapatoknak a bajnoki után 4 napos pihenőjük lehet.
:arrow: adnak 3 napot
érdekes logika
Lyon,Lille el tudja intézni,hogy pénteken játszon :arrow: helyes.
Barca/Valencia Vasárnap este játszik :arrow: nem értem! Szombaton miért nem lehetett volna megoldani,meg szinte az összes Bl-es csapat tegnap játszott: Arsenal,M.U.Chelsea, a Pool nem is játszott,
Bayern,Inter,Roma,Milan csak,hogy a nagyobbakat említsem, ők ráadásul (Lille-Lyont kivéve) nem is jelentős meccseken nyomták,mi meg egy fontos rangadót fogunk játszani :roll:

Fogalmam sincs miért Vasárnap...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 22:24:27

Los Banditos írta:

------------------Valdés--------------

---------Puyol-----------Edmílson---

---Oleguer---------------Zambrotta--

----------------Márquez-----------------

----Xavi----------------------Deco------

----Messi-------Guddy----Ronaldinho--

Ez lenne a kezdőm :)

Aztán persze ha gubanc van jöhetne Ini,Saviola vagy éppenséggel Sammu. :)
Én inkább Iniestát kezdetném, és középcsatárt meg attól függően, h kit akarok játszatni a pool ellen.
Egyébként tetszik...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2007.02.17. 22:19:01

lionelmessi19 írta:Azért bírni kéne a fiúknak, nem hiszem, hogy olyan megterhelő lenne!

Ha zokszó nélkül bírták a 6 fordulót 1,5 hét alatt a premier league-ben, akkor illenék bírni ezt is...

nem a szerdai meccs miatt írom, de baromi kemény sorozat előtt állunk :arrow: a végén még sokat jelenthet az az 1 nap...
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.17. 22:17:42



------------------Valdés--------------

---------Puyol-----------Edmílson---

---Oleguer---------------Zambrotta--

----------------Márquez-----------------

----Xavi----------------------Deco------

----Messi-------Guddy----Ronaldinho--

Ez lenne a kezdőm :)

Aztán persze ha gubanc van jöhetne Ini,Saviola vagy éppenséggel Sammu. :)
in to exile
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 22:12:29

Azért bírni kéne a fiúknak, nem hiszem, hogy olyan megterhelő lenne!

Ha zokszó nélkül bírták a 6 fordulót 1,5 hét alatt a premier league-ben, akkor illenék bírni ezt is...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2007.02.17. 22:09:52

Krojf írta:Komáim!
Ha ma játszanánk, akkor kedden lépnénk pályára a BL-ben,
viszont ha vasárnap, akkor a szerda a BL-napunk.
Ez mindig is így volt, de mindenkinek kivétel nélkül!
Ez a rendszer!
Most már tudni fogjátok, hogy bajnoki után mikor BL-ezünk!
Rendezte ide Krojf komátok.

Olaszországban miért tudják megoldani, hogy minden még álló csapatnak szombatra rakják a meccsét...?
nagy hátrány ez így, főleg hogy a pool nem is játszik ezen a hétvégén
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.02.17. 20:48:54

Joga Bonito írta:Nálam így nézne ki az otthoni kezdőcsapat:
Valdés
Zambrotta-Marquez-Puyol-Gio
Xavi
Iniesta-Deco
Messi-Saviola-Dinho
Sztem Gio elég gyatra teljesítményt nyújt mostanság, úgyhogy a Zambrotta maradjon meg a baloldalon, a jobbon meg játsszon Belletti. Egyébként a honlapon miért nem lehetett olvasni, hogy Belletti 2009 júniusig meghosszabbbította a szerződését? Az eurosport.com lehozta, ti miért nem? A jobbon még szóba jöhetne Oleguer is, de benne én nem bízom nagyon.
És sztem, ha holnap is a kp-n játszik Márquez, akkor szerdán is ott fogja játszatni Rijkaard, mert az elmúlt meccseken egész jól bejött Frankie ezen húzása. Bár kétségtelen, h Edmilson védőként még komolyabb csapatok ellen nem lett tesztelve. majd meglátjuk. VISCA EL BARCA! FORCA PUYOL!!!!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.02.17. 20:36:51

sztem tovább megyünk a pool ellen azért nem a legfélelmetesebb csapat sztem :!: VISCA EL BARCA AND VISCA EL PORTO :lol:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.02.17. 20:30:53

Komáim!
Ha ma játszanánk, akkor kedden lépnénk pályára a BL-ben,
viszont ha vasárnap, akkor a szerda a BL-napunk.
Ez mindig is így volt, de mindenkinek kivétel nélkül!
Ez a rendszer!
Most már tudni fogjátok, hogy bajnoki után mikor BL-ezünk!
Rendezte ide Krojf komátok.
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2007.02.17. 19:14:57

én sem értem mért nem ma játszunk
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.02.17. 19:00:06

Léfe írta:Azt magyarázza meg valaki miért nem szombaton játszunk a Valencia ellen. Egy nappal több pihenő maradna a Pool elleni meccs elött. Szerintem Edmilka-Rafa cserét vissza kellene csinálni, kis csapat ellen elmegy, de előző variáció már többször bevált. Etoo-t pedig az első Pool elleni meccsen nem kellene még játszatni. Az angolok nagyon tudnak ütközni, és tudatalatt biztosan féltené a térdét. Persze Saviola meg pici nem tud majd fejelni, földön kell őket lecsapni.
Szerintem maradjon csak nyugodtan Márquez a középpályán, vele valahogy masszívabbnak tűnt nekem a szűrés. Thurmot pedig simán betenném Edmilson helyett, szerintem ő a világ egyik valaha volt legjobb bekkje. Emlékeztek, amikor a Juve ütött el minket pár évvel ezelőtt a BL negyeddöntőjében a továbbjutástól? Amikor Zalayeta a hosszabbításban rúgta be a Nou Campban a győztes gólt emberhátrányból. Mindenhol ott volt, mindent kifejelt, mindenkit leszerelt... Igaz sérülésből tér vissza, de szerintem a rutinjával megoldaná Villa őrzését.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.17. 18:58:16

Léfe írta:Azt magyarázza meg valaki miért nem szombaton játszunk a Valencia ellen. Egy nappal több pihenő maradna a Pool elleni meccs elött. Szerintem Edmilka-Rafa cserét vissza kellene csinálni, kis csapat ellen elmegy, de előző variáció már többször bevált. Etoo-t pedig az első Pool elleni meccsen nem kellene még játszatni. Az angolok nagyon tudnak ütközni, és tudatalatt biztosan féltené a térdét. Persze Saviola meg pici nem tud majd fejelni, földön kell őket lecsapni.

Megmagyaráznám, de én sem értem...
De azért bírniuk kell a fiúknak...
Viszont most Valencia ellen kiderül, h maradjön e a Marquez Edmilka csere, vagy sem...
Nekem tetszik az ötlet, előző meccsen be is vált...
Hát ha Etoo szempontból nem is, más részről azért főpróba lesz a holnapi!

Samu nem fog játszani pool ellen sztem...

És bár Guddy az egyik legbénább, tehetségetelebb ember akit valaha láttam, nem tudom, h Carregherék ellen nem e neki kellene inkább kezdeni, mint Saviolának...

gondoljatok bele: a bl-ben az utsó két meccsünk hatalmas téttel bíírt, és mindkettő ugy ahogy jól alakult, és mindkettőn be is talált a szőkeség...

No majd meglátjuk...Remélem Frank ugyanúgy fantasztikusan össze fogja szedni a csapatot szerdára, mint ahogy Chelsea ellen és Werder ellen tette, akkor Messivel és Dinhoval a kezdőben már nem lehet nagyon nagy gond....

Forca Barca!!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.02.17. 18:49:41

Azt magyarázza meg valaki miért nem szombaton játszunk a Valencia ellen. Egy nappal több pihenő maradna a Pool elleni meccs elött. Szerintem Edmilka-Rafa cserét vissza kellene csinálni, kis csapat ellen elmegy, de előző variáció már többször bevált. Etoo-t pedig az első Pool elleni meccsen nem kellene még játszatni. Az angolok nagyon tudnak ütközni, és tudatalatt biztosan féltené a térdét. Persze Saviola meg pici nem tud majd fejelni, földön kell őket lecsapni.
Fecó
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.17. 11:16:13

barca99 írta:Lehet hogy igazad van ozsimiki, de sztem Thuram már rutinjából adódóan is jobb lenne, mint Edmilson. :?
Ez nagyon valószínű :wink: Viszont nem hinném,hogy Edmilson ezentúl most mindig védőt fog játszani,L.Pool ellen meg végképp nem,csak hát ugye mostanában nem megy neki a vkp poszton :? Rafa ott jobb nála,neki meg voltak megingásai a védelemben,szóval nem egyszerű...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.17. 11:12:21

Lehet hogy igazad van ozsimiki, de sztem Thuram már rutinjából adódóan is jobb lenne, mint Edmilson. :?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.17. 11:09:35

barca99 írta:Szerintem, ha a Valencia ellen játszik Thuram, akkor a 'Pool ellen is ő kezd Puyollal. Már csak azon imátkozzunk, hogy vasárnap ne sérüljön meg senki, mert most már egész jó a keret, kicsit gáz lenne, ha a mostani keretből bárki is kidőlne.
Thuram eddig amikor játszott a meccsei többségén jól nyomta,kivéve akkor amikor kisebb sérülés után volt...kell neki 1-2 meccs hogy hozzá a szokásos megbízható játékát! Úgyhogy,talán nem kellene őt erőltetni se a Valencia se a hazai Bl meccsen még,bár ha vasárnap 10perc alatt formába lendül akkor nem szóltam :!: :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.17. 10:39:17

Szerintem, ha a Valencia ellen játszik Thuram, akkor a 'Pool ellen is ő kezd Puyollal. Már csak azon imátkozzunk, hogy vasárnap ne sérüljön meg senki, mert most már egész jó a keret, kicsit gáz lenne, ha a mostani keretből bárki is kidőlne.
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.17. 09:39:09

igen jó a kezdő 11 bár gio-t énis kivenném onnan és olit raknám be.
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.02.17. 08:13:40

Én is egyetértek Lionelmessi19 kezdőjével, sztem Lilian-nal és Puyollal kéne felállni belső védőkként és Zambi, Oli szélsőben.
Nem annyira kéne Edmilka oda.....


Forca Barca, most jön az eddigi legfontosabb meccsünk!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.17. 00:52:59

lionelmessi19 írta:nem tudom, h most két hét után lesz visszavágó, vagy rögtön köv héten...?
Visszavágók március 6-7 :!:

lionelmessi19 a kezdőddel meg egyetértek, de talán Edmilson lesz a védelemben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.16. 20:59:35

Joga Bonito írta:Nálam így nézne ki az otthoni kezdőcsapat:
Valdés
Zambrotta-Marquez-Puyol-Gio
Xavi
Iniesta-Deco
Messi-Saviola-Dinho
Gio mostanság elég nagy darab [auto_cenzúra], ugyhogy maradjon, ami bevált: Oleguer, és Zambi

Illetve nincs vkp-nk, ha Xavi a harmadik, és ze nem jó!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Joga Bonito
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2006.05.02. 21:57:19

2007.02.16. 20:57:51

Nálam így nézne ki az otthoni kezdőcsapat:
Valdés
Zambrotta-Marquez-Puyol-Gio
Xavi
Iniesta-Deco
Messi-Saviola-Dinho
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.16. 20:11:12

hmmm...
Benitez bácsi nagyon magabiztos...oda kéne pörkölni nekik rendesen....
Kezdő, ha már leszenek olyan állapotban a sérültek (kivétel Eto'o, mert neki még kell idő...)

Valdes
Oleguer, Thuram, Puyol, Zambrotta
Marquez
Iniesta, Deco
Messi, Ronaldinho
Saviola

cserék: Xavi, Eto'o és esetleg motta, vagy edmilka, ha kell.

nem tudom, h most két hét után lesz visszavágó, vagy rögtön köv héten...?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése