A nap jelenete
Joan Garcia sacrificed Gerard Martin to make the save pic.twitter.com/OAE1f1tIlp
— Berneese (@theberneese) January 3, 2026
Így van! Gio megállja ott is a helyét! Tegnap elég jól nyomta,és ennek én is nagyon örültem,Saviola sérülése nem komoly annyira szerintem...visca el barca írta:giorol egy gondolat...néha jatszik vedekezo kp-ként (motta v edmilka helyén) és meglepoen jo teljesitmenyt szokott nyujtani..Sharkinho írta:Én Gio góljának és jó játékának örülök. Na meg persze a Nyúl két gólja sem elhanyagolható tény


Az első góljánál kapta, amikor berúgta a kipattanót.visca el barca írta:saviola...de sztem nem komoly...a 2. goljanal kapott egy szépet a lábáraSubinho írta:nem láttam elejétől a meccset, de valakinek a padon mutatták a lábát, be volt kötve... ki sérült meg???
giorol egy gondolat...néha jatszik vedekezo kp-ként (motta v edmilka helyén) és meglepoen jo teljesitmenyt szokott nyujtani..Sharkinho írta:Én Gio góljának és jó játékának örülök. Na meg persze a Nyúl két gólja sem elhanyagolható tény

saviola...de sztem nem komoly...a 2. goljanal kapott egy szépet a lábáraSubinho írta:nem láttam elejétől a meccset, de valakinek a padon mutatták a lábát, be volt kötve... ki sérült meg???


Valaki azt irta forumba , hogy eltort valamijeGame90 írta:Hát egy ilyen meccsen kilehetne próbálni őt is. Sztem csak Rijkaard nemhívta őt be.mrmonster írta:Vajon a Dos Santos fiú miért nincs a keretben? Sérült esetleg?
Hát egy ilyen meccsen kilehetne próbálni őt is. Sztem csak Rijkaard nemhívta őt be.mrmonster írta:Vajon a Dos Santos fiú miért nincs a keretben? Sérült esetleg?
Szerintem ha az eredmény úgy alakul, (márpedig úgy fogalföldi zoltán írta:Kivancsi vagyok en is nagyon
Hajtani fognak a sracok nagyon marmint ha jatszani fognak...
