Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Barcelona_Forever007
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:15:28

2006.11.03. 22:41:19

Hát igen nyerni kell!Nincs mese :) 8)

Bár még csak most néztem,hogy se Puyol se Xavi meg se Gud Jonsen nem játszik! Ez elég nehéz lesz így! Így már nem biztos,hogy nyerni fogunk! De semmi se lehetetlen szóval nincs kizárva!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.03. 22:18:09

Barcelona_Forever007 írta:Hát nem teljesen kezdődött el! Mert ha hozzuk mind a 2 meccset akkor meg van a 2.hely! Hinni kell a csapatben!Bár igaz eléggé szorúl a hurok!
Pont ezért "kezdődik" el számunkra az egyenes kieséses szakasz. Mert hozni kell mindkét hátralévő meccset.
Barcelona_Forever007
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:15:28

2006.11.03. 22:15:54

Hát nem teljesen kezdődött el! Mert ha hozzuk mind a 2 meccset akkor meg van a 2.hely! Hinni kell a csapatben!Bár igaz eléggé szorúl a hurok!
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2006.11.03. 16:15:36

Innentől kezdve nekünk elkezdődött az egyenes kieséses szakasz!Tök mindegy mi lesz Brémában.................
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.03. 15:01:28

sasi1 írta:
alföldi zoltán írta:Sok jo jatekos van a chelseanal aki jateklehetosegre var es ha beteszik akkor meg fogja szolgalni...
de benne can az is amit nem tartok elkepzelhetetlennek , hogy muringyo direkt kikuldi a legrosszab csapatat csakhogy ezzel is BARCAt hatraltassa.
Nem. Nem fog kikapni a cselzi ebben biztosak lehettek. Ebben az idényben eddig csak egyszer kaptak ki. Még ha nem is nyernek, ki biztos nem kapnak, ezt mirinnyó sem akarja.
Tény,h jobb csapat,mint a Werder,de még akkor sem lehet biztos,h nyernek,ha mindent megtesznek érte :!: :wink: Itt olyan,h biztos nincs! Na jó a lefszkit mindenki oda vissza fogja verni...ez BIZTOS :!: :twisted:
Mer ha nem,akkor nagy .....vagyunk :? Ugyanis már csak mi játszunk velük idegenben 8)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.11.03. 14:47:56

alföldi zoltán írta:Sok jo jatekos van a chelseanal aki jateklehetosegre var es ha beteszik akkor meg fogja szolgalni...
de benne can az is amit nem tartok elkepzelhetetlennek , hogy muringyo direkt kikuldi a legrosszab csapatat csakhogy ezzel is BARCAt hatraltassa.
Nem. Nem fog kikapni a cselzi ebben biztosak lehettek. Ebben az idényben eddig csak egyszer kaptak ki. Még ha nem is nyernek, ki biztos nem kapnak, ezt mirinnyó sem akarja.
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.03. 14:35:22

Sok jo jatekos van a chelseanal aki jateklehetosegre var es ha beteszik akkor meg fogja szolgalni...
de benne can az is amit nem tartok elkepzelhetetlennek , hogy muringyo direkt kikuldi a legrosszab csapatat csakhogy ezzel is BARCAt hatraltassa.
Atyec

2006.11.03. 14:29:29

lionelmessi19 írta:ugy beszéltek, mintha a szovjeteket már meg is verték volna.
nem olyan biztos az.
én is kinézem muringyóékból, h odaadják a meccset, de azért...nem olyan biztos.
Ez utóbbit nem hiszem, de azt igen, hogy nem mozgósítanak nagy erőket. Biztosan lesznek tartalékosak a kezdőben és nem fogják a németeket bucira rugdosni. Viszont ha lehet, akkor nem mondanak le a millókrók, ami a hozott meccsért jár, már csak azért sem, mert attól még, hogy kikapnak a Barca egyértelműen nem esik ki.
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.11.03. 14:21:08

Atyec írta:Értem. A 3. pont rosszul lett forditva. Nem 6 meccsre, hanem egymás ellen. Az idézett link 8. oldalán angolul megtalálható.
Így már rögtön érthető, mert az idegenben lőtt több gól........
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.03. 14:19:47

ugy beszéltek, mintha a szovjeteket már meg is verték volna.
nem olyan biztos az.
én is kinézem muringyóékból, h odaadják a meccset, de azért...nem olyan biztos.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.03. 14:13:57

ha pontegyenlőség lenne és döntetlen lenne a meccs barcelonában, pl.: 2-2, akkor cumi van, mert akkor: 1: egál, 2: egál, 3: idegenben lőtt több gól: Bremen!
ha 1-1, akkor: jobb gólkülönbség, vagy a több lőtt gól dönt!!! így mi jövünk ki jól!!! ha ez sem jön be a 6. pont alapján megint mi vagyunk a továbbjutók!!!
ha győzünk, vagy 0-0, akkor is mi megyünk tovább, ha meg vesztünk... de erre nem is szabad gondolni...
persze ezeknek a találgatásoknak csak akkor van értelme, ha győzünk a szófia ellen!!! ha nem, akkor úgyis mindegy!!! :?
Atyec

2006.11.03. 14:09:47

Ill. úgy kell értelmezni, hogy nem csak 2-en lehetnek egálban, hanem 3-an vagy akár 4-en is. Nos akkor össze kell adni az ellenük szerzett idegenbeli gólokat.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.03. 14:08:52

Én sem teljesen értem!
Muringyó öröme helyett inkább a bíró meccs előtti megfenyegetését kellene kivizsgálni.
Illetve a Chelsea durvaságait.
A Barca egyáltalán nem játszott durván, szóval nem is értem Johansont.
A szurkolók miat meg lehet büntetni minket, meg max Frank reakciójáért.
Gondolom pénz büntetés, vagy pár meccs üres stadionnal, Rijkaardnak meg pár lelátón töltött meccs.
Ennyi.
Mourinhot viszont jobban ki kell vizsgálni szerintem, mert nem jó, h minden komoly meccs előtt fenyegetőzik.
szóval kb sejteni lehet, h a barca milyen büntetéseket kap ha kap,

de a cselszkij mit kap?
előfordult már ilyen eset, h hat sárga vagy több?
és ha igen akkor mit kapott a csapat?
:roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Atyec

2006.11.03. 14:06:41

sasi1 írta:Arrol beszélek, hogy ha mondjuk 2-2 lenne Barcelonaban a meccs a bréma ellen, akkor az egyedik pont "egál" és akkor jön a 2. pont, a kérdés, hogy mi történne?
Értem. A 3. pont rosszul lett forditva. Nem 6 meccsre, hanem egymás ellen. Az idézett link 8. oldalán angolul megtalálható.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.03. 14:00:55

LG írta:Azért el kell ismerni h murinnyo oriási edző, pont ezekért a dolgokért. Undorito dolgokat müvel, de azok vezetnek eredményre. Bár én gyűlölöm, mint ahogy a fél világ, de azért el kell ismerni a tudását :!:
érdekes, én vmiért nem tudom elismerni
attól lenne nagy egy edző, h undorító dolgokat csinál a célok elérése érdekében?
Vannak a világon edzők, akik tényleg nagyok, és mindenféle ilyen dolog nélkül képesek elérni akkora vagy még nagyobb dolgokat, mint ő.
szerintem az a nagy edző, aki miden ocsmányság nélkül érja el a célját és sok ilyen van
most akkor köztük pont muringyó lenne a nagy? :evil:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Atyec

2006.11.03. 14:00:23

Én ezt a cikket nem egészen értem. És Lennart Johansson sem. Lehet, hogy tényleg összeesküvés van a háttérben? Ha bedobálás miatt megbüntetik a Barca-t, hát rendben, de akkor ne "rúgjon" bele a Barca játékosokba! Vagy az fáj, hogy nem ültek fel a provokációnak, ahogy egyesek tervezték és utólag mégis úgy akarják látni? És pont az Uefa elnöke? Nos. Nyilván nem büntetik a játékosok miatt majd a csapatot, de Johansson rendesen tompítja Mourinho dolgait ezzel a nyilatkozattal.

Másrész miért baj Mourinho öröme? Az Uefa fizeti az öltönyt? Vagy valamit nem láttunk?
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.11.03. 13:58:03

Arrol beszélek, hogy ha mondjuk 2-2 lenne Barcelonaban a meccs a bréma ellen, akkor az egyedik pont "egál" és akkor jön a 2. pont, a kérdés, hogy mi történne?
Atyec

2006.11.03. 13:49:52

sasi1 írta:Köszi.
A 2. pont mit jelentene, ha mondjuk 2-2 lenne Barcelonában a meccs?- hisz akkor 3-3, és itt nem említ idegenben szerzett több gólt.
Sasi1: nem egészen értem mit mondasz, de minden egyes pontnak csak akkor van értelme, ha az előzőek egált mutatnak. Így olvasd! Ha valamelyik nem egál, nem kell tovább olvasni.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2006.11.03. 13:41:39

Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.11.03. 13:38:51

Enrique írta:Sasi! :arrow:
Enrique írta:BL szabálykönyv.

Pontegyenlőség esetén a következők döntenek sorrendben:

- 1. Több szerzett pont az egymás elleni meccseken
- 2. Jobb gólkülönbség az egymás elleni meccseken
- 3. Idegenben szerzett több gól a 6 csoportmeccset nézve
- 4. Jobb gólkülönbség a 6 csoportmeccset nézve
- 5. Több szerzett gól a 6 csoportmeccset nézve
- 6. Nagyobb UEFA-koeficiens pont (ami az utóbbi 5 év eredményei alapján jön ki.)

Remélem jól szedtem ki, ellenőrizzétek azért még. (IV/4.05-ös rész)
Köszi.
A 2. pont mit jelentene, ha mondjuk 2-2 lenne Barcelonában a meccs?- hisz akkor 3-3, és itt nem említ idegenben szerzett több gólt.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2006.11.03. 13:09:52

Nem hinném, hogy ez ilyen egyszerrü lenne, mert utálatos egy manus az fix. De miért ne örüljön ha golt rug a csapata. Másrészt az edzői kvalitását már nem lehet vitatni, mert 2 teljesen más stilusu bajnokságban is bizonyitott, meg jó csapat a Cselzi még ha nem is szeretjük. Csak talpra álltak ami nekünk nem sikerült Londonba. Szóval jó edző. És persze akit akar megveszik neki, de ezt teszi a Reál is mégse jók. Nem szimpi, de van egyénisége és ez nem gyülölködés kérdése. Sajnos 2 perc hijján majdnem megaláztuk Őket. Attól még nem jönnének neki az eredmények, hogy a stilusa taszitó. Megjegyzem a Cselzisek éppen ugy szeretik, mint mi Frenket.
Fecó
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.03. 12:49:42

LG írta:Azért el kell ismerni h murinnyo oriási edző, pont ezekért a dolgokért. Undorito dolgokat müvel, de azok vezetnek eredményre. Bár én gyűlölöm, mint ahogy a fél világ, de azért el kell ismerni a tudását :!:
Én meg úgy vagyok vele,ha valaki csak ilyen módszerek miatt tud 'jó' edző lenni,akkor a legnagyobb utolsó f*reg :!: És ezt a fajta 'tudását' senkinek sem szabadna elismernie,se a szakmának,se a szurkólóknak (akik nem is ismerik el!),sőt folyamatos bűntetéseket kellene rá kiróni,és mindazokra,akik hasonló 'stratégiát' követnek! Edzői licenszét is simán el lehetne tőle venni!

Eddig számtalan bírót megfélelmített,1 vissza is vonult miatta,nem beszélve a rengeteg durvaságról amik jellemzik a csapatát,és a rengeteg sportszerűtlenségről! Egy ilyen csapattal TISZTA ESZKÖZÖKKEL kellene sikereket elérni,de erre nem képes ez az alak :!:

Szóval Jó edző lenne :?: :roll: :idea: Nem hinném...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Atyec

2006.11.03. 12:43:09

LG: Igen Mourinho okos ember és nagy tudású. Éppen ezért is tudja jól megcsinálni, amit csinál. (Ehhez támogatás is kap nyílván felülről.) ... és el is ért pár dolgot, de mivel ilyen eszközöket is használ, nem hinném, hogy óriási edzőnek kéne neveznünk. Óriási edző az, aki példaképként (is) szolgálhat. Főleg azért amit odatesz a pályára. Örök vita. Eredményesség vagy eredmény? Nem tudom eldönteni, de biztos van egyensúly valahol. Nekem tetszik a szép játék. Nekem szórakozás a foci. Mourinhonak eredmény és pénz. És ez igy volt a portos idejében is.
Csak halkan jegyzem meg, hogy a Barca idei játéka sem nyűgözött lett. Valaki elmondaná, hogy pl. Ronaldinho miért nem passzol 10-ből 8x, mikor a középpályát kell átjátszani és evidensen van társ?
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.03. 12:40:28

LG írta:Azért el kell ismerni h murinnyo oriási edző, pont ezekért a dolgokért. Undorito dolgokat müvel, de azok vezetnek eredményre. Bár én gyűlölöm, mint ahogy a fél világ, de azért el kell ismerni a tudását :!:
nem így gondolom.
amit Murinnyó csinál az már rég nem sport! az, hogy ebben a játékvezetők és a szövetségek úgymond segédkezet nyújtanak neki...? na, az baj! de előbb-utóbb határt szabnak az ő fasságainak is.
azért milyen dolog már, hogy egy bírónak a karrierjét kettétöri, a saját meccsére különbejáratú bírót rendel az UEFA-tól, valamint orrba-szájba felelőtlenül gyanusítgatja a soros ellenfeleit?! :shock:

addig fog ez a korsó is a kútra járni, amíg el nem törik, csak akkorra már Mou kezéből kicsúsznak a dolgok és nehéz lesz saját magát és a csapatát is visszaterelni a helyes mederbe. ebben biztos vagyok.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.03. 12:39:34

LG írta:Azért el kell ismerni h murinnyo oriási edző, pont ezekért a dolgokért. Undorito dolgokat müvel, de azok vezetnek eredményre. Bár én gyűlölöm, mint ahogy a fél világ, de azért el kell ismerni a tudását :!:
murinnyó NEM óriási edző és pont ezekért a dolgokért!!! undorító dolgokat művel és ezek vezetnek eredményre SAJNOS!!! nála ez nem a fociról és a joga bonitoról szól, hanem mindegy mi áron, de győzzön a csapat, mert nem bírja elviselni a vereséget! ez látszott a fején tavasszal is!!!
az ő törvénye: rúgj oda, törd el a lábát, de nem jöhet át rajtad!!! ezt a játékosai meg is fogadják, mert játszani akarnak a csapatban és sok lóvét kapni a ruszkitól! lehet, h ők sem értenek vele egyet, de pénz beszél... én komolyan szankcionálnám az ilyen eseteket!!!!!!!!
én még mindíg nem tudok napirendre térni fölötte, hogy hogyan úszhatták meg ennyi lappal????? ha egy colina szintű bíró vezette volna a meccset, akkor bizony hamar emberhátrányba kerülhettek volna....
Válasz küldése