Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.11.03. 11:18:29

Atyec teljesen egyetértek Veled!
Én még két dolgot tennék hozzá;Amikor Ricardo Carvalho letalpalta talán Decot a tizenhatos előtt, aztán még neki állt feljebb; illetve amit a Terry csinált (már tom miért ő a kékek csk-ja)A földön fekvő Deco-ba belerúgja a labdát még szerencse, hogy nem volt erős(mert azért a lassításból látszott, hogy nem volt bombalövés), de akkor is, hiogy engedhet meg magának ilyet egy játékos(meg amúgy is Deco már olyan jól elkezdett fetrengeni a földön... :lol: )

jah a +1!

Ha valaki tudja, mondja már el nekem, hogy Cole-t miért is nem állította ki végül???
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Atyec

2006.11.03. 10:53:45

Sziasztok!

Igaz. Megnyertük volna a meccset, ha mi berúgjuk a helyzeteket és a Chelsea kihagyja az övéit, de ez fordítva is igaz. Függetlenül a Barca-tól nem lehet ezen játékvezetés és football mellett (amit Chelsea előadott) szótlanul elmenni. Nekem igenis piszkálja a csőröm tavaly óta, az a bizonyos "ott hozzá tartozik a játék kultúrájához" kijelentés. Már az is visszataszító, hogy egy "latin" mondja (mint aki a saját fészkébe piszkít), ám az méginkább, ha saját csapata pont ezt teszi. U.i a meccs három alibi eséssel kezdődött. A bíró nem büntet. Aztán jönnek a "megfélemlítő" szabálytalanságok, amik elég durvák voltak. A bíró nem büntet. Kezdődik a szövegelés. Na ez sárgát ér. (Legalább valami.) Tehát a biró "közli", rúgni lehet, pofázni nem. Így is lesz. Az UEFA hivatalos adata szerint a szabálytalanságok aránya 14:29!!! Azért ez bődületes! A Chelsea teljesen széttörte a Barca játékát és ehhez a bíró sűrűn asszisztált. De hogy elképesztőbb legyen az adat, a 70 perc környékén ez 11:16 volt! Hihetetlen mit műveltek a végén! Elképesztő a tiszta játékidő is. 41 perc!!! 15 !!! perccel rövidebb, mint az átlag!
Sokat beszéltetek már a durvaságokról, így most csak egyet emelnék ki. Robben majdnem súlyos sérülést okozott, mikor a földön állva a levegőben lévő Marquez-t meglökte. Ugye tudjuk ez milyen veszélyes, nem kell magyarázni. Mondhatnánk, hogy véletlen a játék hevében, de sajnos ezt többször is előadta és ez így már aljasság. Elképesztő, hogy a bíró engedte. És persze rengeteg apróság és nem apróság, amit már itt is leírtatok. Csoda, hogy Rijkaard-nál is elszakad a cérna?

Úgy látszik Mourinho, ezek a dolgok - amiket a meccsen láttunk és nyilatkozataidban hallottunk - azok hozzá tartoznak a te játékkultúrádhoz?

Amit a Chelsea csinál az nem méltó a football-hoz függetlenül a Barca-tól. Nem akarom az itt használt jelzős szerkezeteket unos-untalan ismételgetni, mert itt már nem Barcaról, hanem fociról van szó. Sok a negatív tendencia a nemzetközi fociban és a rossz példák gyorsan terjednek.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.03. 10:47:37

Hát nincs mese, hozni kell a köv két meccset ez van
remélem sofiában kijön egy 6-0
talán kicsit megszeppennek majd a brémaiak is
Mindenesetre az idegenbeli lőtt gólok arányán javítanánk.... 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.03. 10:42:42

Sasi! :arrow:
Enrique írta:BL szabálykönyv.

Pontegyenlőség esetén a következők döntenek sorrendben:

- 1. Több szerzett pont az egymás elleni meccseken
- 2. Jobb gólkülönbség az egymás elleni meccseken
- 3. Idegenben szerzett több gól a 6 csoportmeccset nézve
- 4. Jobb gólkülönbség a 6 csoportmeccset nézve
- 5. Több szerzett gól a 6 csoportmeccset nézve
- 6. Nagyobb UEFA-koeficiens pont (ami az utóbbi 5 év eredményei alapján jön ki.)

Remélem jól szedtem ki, ellenőrizzétek azért még. (IV/4.05-ös rész)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.03. 08:25:28

sasi1 írta:1. Chelsea 4 3 1 0 8-3 10
2. Werder Bremen 4 2 1 1 6-3 7
2. FC Barcelona 4 1 2 1 8-4 5
4. Levszki Szófia 4 0 0 4 1-13 0

Ez van most.
Mi biztos nyerünk Sofiaban, akkor 8 lesz nekünk.
A kérdés az, hogy a cselzi, hogy megy ki németbe, de azt gondolom 1000%, hogy nem kapnak ki, mondjuk X- akkor 8 lesz a Werdernek is, de gólarányunk az jobb lesz min +2-vel németekhez képest. Akkor ez azt jelenti, hogy a 6. fordulóban egy X is elég lenne már a továbbjutáshoz a németekkel szemben.
Jól tévedek?

Nem lesz itt gond.

Már csak arra nem emlékszem, hogy a továbbjutás kérdésénél pontegyenlőség esetén mi az első ami számít? a gólarány, vagy az egymás elleni eredmény.
Ha ez utóbbi, akkor mi történik ha véletlenül 2-2-t játszanánk a németekkel utolsó fordulóban, az első meccs meg 1-1 lett ???????????
:?
Ilyenre ne is gondolj!
Akkor kiesnénk... :?

De nem fogunk,mindkét meccsen csak a győzelem elfogadható,és elvárható!

FORZA BARCAAA!!! :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.11.03. 07:52:35

1. Chelsea 4 3 1 0 8-3 10
2. Werder Bremen 4 2 1 1 6-3 7
2. FC Barcelona 4 1 2 1 8-4 5
4. Levszki Szófia 4 0 0 4 1-13 0

Ez van most.
Mi biztos nyerünk Sofiaban, akkor 8 lesz nekünk.
A kérdés az, hogy a cselzi, hogy megy ki németbe, de azt gondolom 1000%, hogy nem kapnak ki, mondjuk X- akkor 8 lesz a Werdernek is, de gólarányunk az jobb lesz min +2-vel németekhez képest. Akkor ez azt jelenti, hogy a 6. fordulóban egy X is elég lenne már a továbbjutáshoz a németekkel szemben.
Jól tévedek?

Nem lesz itt gond.

Már csak arra nem emlékszem, hogy a továbbjutás kérdésénél pontegyenlőség esetén mi az első ami számít? a gólarány, vagy az egymás elleni eredmény.
Ha ez utóbbi, akkor mi történik ha véletlenül 2-2-t játszanánk a németekkel utolsó fordulóban, az első meccs meg 1-1 lett ???????????
:?
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.11.03. 07:49:58

én is lőttem már olyan gólt mint lampos, akkora mákom volt, mint amekkora 1000000000hektár mákfőőőőőőőőőőőőd:D:D:D:D:D::DD:D

Chelsea Cabron Saluda al Campeon! Visca el Barca!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.02. 23:50:30

szeintem is nezzunk elore
ezt le kell nyelnunk ez van...
nem jo de ez van...
még nem sikerult nyernunk mostansag a la corunaban uh epp itt az ideje...
Visca el BARCA
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2006.11.02. 23:35:50

1et értek a Gentleman Krojf -al.

Més que, un club!
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 23:33:49

andyslacker írta:
Rivaldo11 írta:Nehogy valaki azt higgye,hogy tudatos volt lámpárd gólja... :lol:
Akkora véletlen,mint az állat.Nem is láthatta hol van Valdes,csak fordulásból visszaemelte a kapu elé.Legalábbis tuti,hogy ezt akarta.
Ahhoz ő nagyon kevés,hogy az legyen az eredeti elképzelése,ami végül lett belőle.
Ó igen, persze, színtitszta mázli, ugye? Csak ti tudtok tudatosan szép gólt rúgni, mi? Elhiszem, hogy [auto_cenzúra] érzés a 3.helyen látni a csapatot, de még feljebb léphettek :)....Ettől még lehetne reális véleményt alkotni.

Amúgy gratulálok, szerintem kumma nagy meccset játszottunk...a forduló legjobbját.
Rúgtál labdába valaha is?Ha igen, lejöhetne hogy mák volt.Onnan nem lehet tudatosan kapura emelni,ráadásul nem is látta,hova áll majd Valdes.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.02. 23:22:07

Csatlakozom Krojfhoz. Igaz, hogy valóban nem volt valami szép meccs, szemétkedtek is eleget a kékek, (én is mondtam egy-egy csúnyát) de most már tényleg térjünk vissza a normális keretek közé.
Krojf írta:Legyünk különbek Mourinhoéktól és mutassuk meg, hogy mi más, nemesebb anyagból vagyunk!
Tudjátok: "Més que, un club!"
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2006.11.02. 22:35:40

Gyermekeim!
Jó, rendben! Mourinho bátyó nem szép ember( hozzá még alig borotválkozik),
de csak BL-győztes és kétszeres angol bajnok!
Oké, csúnyán is viselkedik, ami felbosszant minket, de ez a topik lassan
kocsmai szintű a sok, felettébb ingerült és gyomorforgató stílusú beírás
miatt!
Látjátok, csak cirkusz ez! Sikerült az indulatok felkorbácsolása!
Jó lenne ilyenkor is megőriznünk kultúrált énünket és némi önuralommal,
fegyelemmel, tiszta stílussal hajtani a Mourinho-hordát melegebb
éghajlatra! Ahogyan egy tisztaszívű Barca-hívőtől elvárható!
Legyünk különbek Mourinhoéktól és mutassuk meg, hogy mi más,
nemesebb anyagból vagyunk!
Tudjátok: "Més que, un club!"
Ehhez tartsuk magunkat!
Visca, Barca! Visca, Catalunya! Visca, Protokoll!
Gentleman Krojf.
Avatar
KaTo
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:23:07
Tartózkodási hely: Szekszárd

2006.11.02. 21:22:43

Ha ugyan igy játszunk mint a cselszi ellen és jol védekezünk akko bárkit megverhetünk!!!!!!!!!!!!!!csak jönne már vissza az az isteni Eto'o.Kellenének a goljai :D
Barcelona_Forever007
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:15:28

2006.11.02. 21:14:23

A Chelsea egy válogatott sz***********r csapat! Mindenhonnan vannak emberek csodálom,hogy még a Marsról nincsenek!
Na mind egy Hajra Barca!!!!!!!!!!!!!
Louie_albiceleste
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.06.30. 10:24:38
Tartózkodási hely: Szolnok

2006.11.02. 18:39:55

Nagyon nagy meccs lesz a Bréma ellen ez biztos, amikor Drogba belőte a bólt majdnem szétvertem a lakást :D de gyűlölöm azt a Mourinhot mindenki csodálja pedig áá hagyjuk...üdv a barcásoknak!
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.11.02. 18:22:23

most már csak nyerni kell!!!:) irány a döntö!!!:):)
Visca el barca!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 17:54:49

Ronal.10 írta:jaja lámpának lecsuszott.... :cry:
Terry meg direkt tesz ilyen nyilatkozatokat hogy ök voltak a jobbak.. idegesiteni akar minket.. de mindegyik.. hogy megtapsoltatták magukat meccs után nagyon szánalmas volt.... sztem kutya nem figyelt rájuk!!
Terrykének meg ne legyen nagy a pofája me igyis akkora feje van Decoval vitáztak 2X akora feje van... LOOOL
Chelsea lehet még csoport 3. :wink: szofiátol kikapnak meg a werder ellen is... :wink:
Attól,h Te is utálod,rühelled őket mint a x*rt ,ami érthető is,még simán hozni fogják sajnos az otthoni meccsüket a Lefszki ellen...és ezekután nagy meglepetés lenne,ha nem elsőként jutnának tovább :evil:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
andyslacker
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.24. 14:06:35

2006.11.02. 17:53:24

barca99 írta:Most jutok először eurobarca közelbe a meccs óta... Nem akartam elhinni! Nem (csak) az a gáz hogy döntetlen, mert simán leFOCIztuk őket, bár egyszer-egyszer ők is fellángoltak. De miket műveltek?! Színész, favágó, rohadt, mocskos, gátlástalan ****k. Ennyire nem gyűlöltem csapatot, mint ezeket. És ennek a csapatnak vannak drukkerei? Amikor Terry a földön fekvő Deco-ba rúgja a labdát? Amikor Drogba fellöki a földön fekvő Mottát? Amikor Carvalho szándékosan combon tapossa Deco-t? EZ SPORT?! MI VOLT EZ?! Murinho meg hogyan beszélgethet a sporival? Már ha négy játékvezető van, egy sem látja a durva belépőket?
Remélem a maffiakö**ög elveszti a vagyonát és a Chelsea megy a süllyesztőbe.... :twisted:

Egyébként idén most játszottunk a legjobban, Roni átadása 2-1-nél... :shock: . Ilyen fejlődéssel hozhatjuk a PD-t; javulás plusz egy gólerős Eto'o esetén jöhet a BL címvédés is.

Andaxin *2
:D :D :D
Birth, CHELSEA, Death
andyslacker
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.02.24. 14:06:35

2006.11.02. 17:51:01

Rivaldo11 írta:Nehogy valaki azt higgye,hogy tudatos volt lámpárd gólja... :lol:
Akkora véletlen,mint az állat.Nem is láthatta hol van Valdes,csak fordulásból visszaemelte a kapu elé.Legalábbis tuti,hogy ezt akarta.
Ahhoz ő nagyon kevés,hogy az legyen az eredeti elképzelése,ami végül lett belőle.
Ó igen, persze, színtitszta mázli, ugye? Csak ti tudtok tudatosan szép gólt rúgni, mi? Elhiszem, hogy [auto_cenzúra] érzés a 3.helyen látni a csapatot, de még feljebb léphettek :)....Ettől még lehetne reális véleményt alkotni.

Amúgy gratulálok, szerintem kumma nagy meccset játszottunk...a forduló legjobbját.
Birth, CHELSEA, Death
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.11.02. 17:38:48

jaja lámpának lecsuszott.... :cry:
Terry meg direkt tesz ilyen nyilatkozatokat hogy ök voltak a jobbak.. idegesiteni akar minket.. de mindegyik.. hogy megtapsoltatták magukat meccs után nagyon szánalmas volt.... sztem kutya nem figyelt rájuk!!
Terrykének meg ne legyen nagy a pofája me igyis akkora feje van Decoval vitáztak 2X akora feje van... LOOOL
Chelsea lehet még csoport 3. :wink: szofiátol kikapnak meg a werder ellen is... :wink:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 17:31:52

Nehogy valaki azt higgye,hogy tudatos volt lámpárd gólja... :lol:
Akkora véletlen,mint az állat.Nem is láthatta hol van Valdes,csak fordulásból visszaemelte a kapu elé.Legalábbis tuti,hogy ezt akarta.
Ahhoz ő nagyon kevés,hogy az legyen az eredeti elképzelése,ami végül lett belőle.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 17:24:59

Ordog írta:
antiimperialista írta:Valdes nem volt hibás Lampard góljánál! Zárta a szöget, ezt védeni nem lehetett! Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy Lampard kapura akarta rúgni ott a labdát...
Nem lehet mégegyszer ekkora szerencséje egy csapatnak ellenünk, mint ami a cselszkinek volt kedden... az a Lampard gól?!?!?!? szerintem sem volt tudatos... akkor mák volt hogy csak zörgött... ill. a hosszabbítás ucsó pillanataiban lőtt gól.....

hihetetlen, hogy mekkora makker banda ezek az oroszék...
A 2. góljuk az a mi hibáink sorozata volt :arrow: Essient nem tudtuk szerelni,sehogy sem,majd Edmilka lekésett Terryről,Drogba pedig átverte Marquezt.... ez az egész abból alakulhatott ki,h még a 93.percben is akartunk szerezni még1 gólt!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.02. 16:56:12

antiimperialista írta:Valdes nem volt hibás Lampard góljánál! Zárta a szöget, ezt védeni nem lehetett! Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy Lampard kapura akarta rúgni ott a labdát...
Nem lehet mégegyszer ekkora szerencséje egy csapatnak ellenünk, mint ami a cselszkinek volt kedden... az a Lampard gól?!?!?!? szerintem sem volt tudatos... akkor mák volt hogy csak zörgött... ill. a hosszabbítás ucsó pillanataiban lőtt gól.....

hihetetlen, hogy mekkora makker banda ezek az oroszék...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.11.02. 16:50:01

Valdes nem volt hibás Lampard góljánál! Zárta a szöget, ezt védeni nem lehetett! Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy Lampard kapura akarta rúgni ott a labdát...
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.02. 16:38:36

Vito írta:
FCB_gábor írta:Árulja már el valaki, mi ez a nagy szovjetezés/ruszkizás?! Lehet csak én vagyok így vele és a kutyát sem érdekli, de engem roppantul zavar.
Valószínű más megfelelőbb jelzővel is lehetne őket illetni.
ha zavar, akkor bocs.
az ok egyszerű: egy orosz pénzmágnás zsebéből épült fel egy ocsmány edzőből és ocsmány játékosokból álló csapat.
részemről nem sértés,amikor "orosz" jelzővel illetem őket, de egyrészt könnyebb így leírni (legalábbis nekem), másrészt pedig a cirkusz és a gátlástalan játékosvásárló-dömping miatt nem említeném egy lapon semelyik
nagymúltú és nagy tardícióval rendelkező klubal sem.

részemről egyébként semmiféle politikai indíttatás nincs a dolog mögött.
Magam sem tudom miért zavar ennyire, de már hánynék tőle.
Sok egyéb sportágban én mélységesen tisztelem az orosz és a volt szovjetúnióból származó sportolókat. Számomra sokuk elég példaértékű és nem hinném, hogy Abra papát kivéve sok orosznak köze lenne a cselszihez.
Persze mindenki úgy hívja őket ahogy neki jól esik, csak gondoltam megemlítem van akit ez zavar(és nem feltétlen a cselszi drukkereket).
Kép
Válasz küldése