Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 17:31:52

Nehogy valaki azt higgye,hogy tudatos volt lámpárd gólja... :lol:
Akkora véletlen,mint az állat.Nem is láthatta hol van Valdes,csak fordulásból visszaemelte a kapu elé.Legalábbis tuti,hogy ezt akarta.
Ahhoz ő nagyon kevés,hogy az legyen az eredeti elképzelése,ami végül lett belőle.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 17:24:59

Ordog írta:
antiimperialista írta:Valdes nem volt hibás Lampard góljánál! Zárta a szöget, ezt védeni nem lehetett! Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy Lampard kapura akarta rúgni ott a labdát...
Nem lehet mégegyszer ekkora szerencséje egy csapatnak ellenünk, mint ami a cselszkinek volt kedden... az a Lampard gól?!?!?!? szerintem sem volt tudatos... akkor mák volt hogy csak zörgött... ill. a hosszabbítás ucsó pillanataiban lőtt gól.....

hihetetlen, hogy mekkora makker banda ezek az oroszék...
A 2. góljuk az a mi hibáink sorozata volt :arrow: Essient nem tudtuk szerelni,sehogy sem,majd Edmilka lekésett Terryről,Drogba pedig átverte Marquezt.... ez az egész abból alakulhatott ki,h még a 93.percben is akartunk szerezni még1 gólt!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.11.02. 16:56:12

antiimperialista írta:Valdes nem volt hibás Lampard góljánál! Zárta a szöget, ezt védeni nem lehetett! Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy Lampard kapura akarta rúgni ott a labdát...
Nem lehet mégegyszer ekkora szerencséje egy csapatnak ellenünk, mint ami a cselszkinek volt kedden... az a Lampard gól?!?!?!? szerintem sem volt tudatos... akkor mák volt hogy csak zörgött... ill. a hosszabbítás ucsó pillanataiban lőtt gól.....

hihetetlen, hogy mekkora makker banda ezek az oroszék...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.11.02. 16:50:01

Valdes nem volt hibás Lampard góljánál! Zárta a szöget, ezt védeni nem lehetett! Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy Lampard kapura akarta rúgni ott a labdát...
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.02. 16:38:36

Vito írta:
FCB_gábor írta:Árulja már el valaki, mi ez a nagy szovjetezés/ruszkizás?! Lehet csak én vagyok így vele és a kutyát sem érdekli, de engem roppantul zavar.
Valószínű más megfelelőbb jelzővel is lehetne őket illetni.
ha zavar, akkor bocs.
az ok egyszerű: egy orosz pénzmágnás zsebéből épült fel egy ocsmány edzőből és ocsmány játékosokból álló csapat.
részemről nem sértés,amikor "orosz" jelzővel illetem őket, de egyrészt könnyebb így leírni (legalábbis nekem), másrészt pedig a cirkusz és a gátlástalan játékosvásárló-dömping miatt nem említeném egy lapon semelyik
nagymúltú és nagy tardícióval rendelkező klubal sem.

részemről egyébként semmiféle politikai indíttatás nincs a dolog mögött.
Magam sem tudom miért zavar ennyire, de már hánynék tőle.
Sok egyéb sportágban én mélységesen tisztelem az orosz és a volt szovjetúnióból származó sportolókat. Számomra sokuk elég példaértékű és nem hinném, hogy Abra papát kivéve sok orosznak köze lenne a cselszihez.
Persze mindenki úgy hívja őket ahogy neki jól esik, csak gondoltam megemlítem van akit ez zavar(és nem feltétlen a cselszi drukkereket).
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.11.02. 16:05:31

Most jutok először eurobarca közelbe a meccs óta... Nem akartam elhinni! Nem (csak) az a gáz hogy döntetlen, mert simán leFOCIztuk őket, bár egyszer-egyszer ők is fellángoltak. De miket műveltek?! Színész, favágó, rohadt, mocskos, gátlástalan ****k. Ennyire nem gyűlöltem csapatot, mint ezeket. És ennek a csapatnak vannak drukkerei? Amikor Terry a földön fekvő Deco-ba rúgja a labdát? Amikor Drogba fellöki a földön fekvő Mottát? Amikor Carvalho szándékosan combon tapossa Deco-t? EZ SPORT?! MI VOLT EZ?! Murinho meg hogyan beszélgethet a sporival? Már ha négy játékvezető van, egy sem látja a durva belépőket?
Remélem a maffiakö**ög elveszti a vagyonát és a Chelsea megy a süllyesztőbe.... :twisted:

Egyébként idén most játszottunk a legjobban, Roni átadása 2-1-nél... :shock: . Ilyen fejlődéssel hozhatjuk a PD-t; javulás plusz egy gólerős Eto'o esetén jöhet a BL címvédés is.
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.11.02. 15:36:34

Ronaldinho 17 írta:Hmm most még a továbbjutás is necces :oops: :cry: Azért remélem meglesz!Hogy lehet a 93.percben gólt kapni :evil: Meg az a Lampard gól is,...valdesé volt
egyáltalán nem tehettett rola valdes!mondom ezt ugy hogy nem tartozik a kedvenceim közé!
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.11.02. 15:02:59

Hmm most még a továbbjutás is necces :oops: :cry: Azért remélem meglesz!Hogy lehet a 93.percben gólt kapni :evil: Meg az a Lampard gól is,...valdesé volt
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 14:57:09

Vito írta:
FCB_gábor írta:Árulja már el valaki, mi ez a nagy szovjetezés/ruszkizás?! Lehet csak én vagyok így vele és a kutyát sem érdekli, de engem roppantul zavar.
Valószínű más megfelelőbb jelzővel is lehetne őket illetni.
ha zavar, akkor bocs.
az ok egyszerű: egy orosz pénzmágnás zsebéből épült fel egy ocsmány edzőből és ocsmány játékosokból álló csapat.
részemről nem sértés,amikor "orosz" jelzővel illetem őket, de egyrészt könnyebb így leírni (legalábbis nekem), másrészt pedig a cirkusz és a gátlástalan játékosvásárló-dömping miatt nem említeném egy lapon semelyik
nagymúltú és nagy tardícióval rendelkező klubal sem.

részemről egyébként semmiféle politikai indíttatás nincs a dolog mögött.
Azt hiszem, Vito tökéletesen elmagyarázta,h miért írja ő,és mindenki más is így le.... :wink:
Az emberek nem az eredményei miatt fogják megjegyezni a chelseat....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.02. 14:51:46

FCB_gábor írta:Árulja már el valaki, mi ez a nagy szovjetezés/ruszkizás?! Lehet csak én vagyok így vele és a kutyát sem érdekli, de engem roppantul zavar.
Valószínű más megfelelőbb jelzővel is lehetne őket illetni.
ha zavar, akkor bocs.
az ok egyszerű: egy orosz pénzmágnás zsebéből épült fel egy ocsmány edzőből és ocsmány játékosokból álló csapat.
részemről nem sértés,amikor "orosz" jelzővel illetem őket, de egyrészt könnyebb így leírni (legalábbis nekem), másrészt pedig a cirkusz és a gátlástalan játékosvásárló-dömping miatt nem említeném egy lapon semelyik
nagymúltú és nagy tardícióval rendelkező klubal sem.

részemről egyébként semmiféle politikai indíttatás nincs a dolog mögött.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.02. 14:28:16

Árulja már el valaki, mi ez a nagy szovjetezés/ruszkizás?! Lehet csak én vagyok így vele és a kutyát sem érdekli, de engem roppantul zavar.
Valószínű más megfelelőbb jelzővel is lehetne őket illetni.
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.11.02. 14:16:35

Be kell húznunk az utolsó két meccset,de ez egyáltalán nem lesz sima ügy..A Bremen nagyon nagy formában van,őket még itthon is nehéz lesz megütni..a Szófiát viszont meg lehet..bár őket sem kell lenézni..szvzs..mindent bele kell adni,hogy meg legyen a továbbjutás..Nem lesz könnyű! :roll:

FoRcA BaRcA! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.02. 14:14:12

ugyanúgy elvitte a HÉV a brigádot, mint egy éve Londonban.

az utsó 30 percben a cselszi át sem jött a középpályán, így a zsugások megsemmisítő vereséget akartak mérni az oroszokra. az utolsó 10 percet
már vívóállásban is ki lehetett volna bírni (faultokkal, időhúzással), csakhát a szív felülkerekedett.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 14:06:28

FCB_gábor írta:Valahogy le kellene már szoknunk arról, hogy ráülünk az eredményre. Néha még a sovány 1 gólos előny tudatában is csak tartani akarjuk a labdát és nem támadunk eléggé vagy, ha támadunk is elszórakozzuk a helyzeteket.
Ezért is hiányzik Eto'o, mert ő mindig többet akar. A bajnokságban is hajtaná a vágy megszerezni a gólkirályi címet ismét. Most meg, hogy esélyes is lenne az aranylabdára mégjobban nyomna a bl-ben is. :(
Van benne igazság,de épp azért kaptuk az egyenlítő gólt a 93. percben,mert támadtunk eléggé rendesen...pedig akkor már nem ezt kellett volna szem előtt tartani,de utcsó két meccsett Hoznunk kell,és hozni is fogjuk,ha nehezen is!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 13:15:02

a werder elleni meccs nagyon nehéz lsz, mert ha a ruszkikkal leixelnek (netán győznek - miért nem lepődnék meg) akkor ők is az életükért fognak küzdeni, mert 1 meccsen fog eldőlni a továbbjutás!!! mindent meg fognak tenni, h továbbjussanak!!! a barca meg nem hibázhat!!! egy utolsó percben bekapott gólt már nem fognak tudni javítani a köv. meccsen...
ennek ellenére azt mondom: ha a BL címvédője nem tudja megverni a szófiát és nem tud otthon győzni az utolsó sorsdöntő meccsén, akkor nem is érdemes tovább mennie!!!
nagyon remélem, h meglesz a meccs és jöhet a 16-ban valami focizni is tudó csapat, nem egy ilyen K1 versenyzőkből álló brigád!!!
előre sajnálom, aki a ruszki hentesekkel találkozik a 16-ban!!!
ja! olvastátok murinnyó sajtótájékoztatós sztoriját??? ekkora egy nagyképű fszt!!! 8) az tény: hergelni azt tudnak!!! ahogy pákó mondaná: hule kocsog!!!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2006.11.02. 12:49:38

deffent írta:Engem személy szerint nem érdekel, hogy a Chelsea mit játszik a Werderrel. Gondoljatok bele egy BL győztesnek illik megverni a Werder, Chelsea kettősből 4 meccsen legalább az egyiket. Másképpen, ha nem verjük meg a Werdert itthon, akkor kár bármiről beszélni. Nehéz lesz, de meg kell csinálni. Egyébként meg nem hiszem, hogy a Chelsea ki akarna kapni a Werdertől. Nekik fontosabb, hogy meglegyen a csoportelsőség minél előbb. Szerintem X lesz az a meccs.
Meg lesz a tovabbjutas, a Liverpool is nehezen lendult bele es a dontobe 3-0 rol forditva vertem meg a Milant.
Ha szerencsevel is de tovabb fogunk jutni.
Megnyerjuk a BL-t es akkor mondhatja megint a muringyo , hogy az ő csapata jobb mint a... :evil:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.02. 12:20:47

Azért nem lex 1xrü, elősször a csopottbol jussunk tovább. A Brémával sztem nagyon nehéz meccs lex, most nagyon erősek :?
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.11.02. 12:14:32

Tök mindegy minek szánta, kapura, vagy beadásnak, vagy kiskutyának, a lényeg, hogy tovább kell jutni, és tovább is fogunk jutni, és megnyerjük a bl-t, már csak azért is, hogy megvédjük a címünket, meg azért is, hogy a SZOVJETEKNEK kicsit bizonyítsuk, hogy mi jóval jobbak vagyunk, mint ők!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.11.02. 12:12:41

kéne egy olyan videt csinálni amin a cselzi szabálytalanságai vannak ellenünk...vagy lehet túl hosszú lenne.... :D :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2006.11.02. 11:39:39

Arra nem gondoltatok, h Lampard esetleg beadásnak szánta? :) (bár a tényen nem változtat)
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.02. 11:26:46

Valahogy le kellene már szoknunk arról, hogy ráülünk az eredményre. Néha még a sovány 1 gólos előny tudatában is csak tartani akarjuk a labdát és nem támadunk eléggé vagy, ha támadunk is elszórakozzuk a helyzeteket.
Ezért is hiányzik Eto'o, mert ő mindig többet akar. A bajnokságban is hajtaná a vágy megszerezni a gólkirályi címet ismét. Most meg, hogy esélyes is lenne az aranylabdára mégjobban nyomna a bl-ben is. :(
Kép
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.11.02. 11:22:15

SZOVJETEK ELLEN :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Amúgy az a drogbás kép, amin hány, na, itt ütközik ki az értelem, murinyónak kicsit nevelni kellene ezeket az állatokat, mert ezek azok!
A Barca játékosaitól, még ilyesmit nem láttam!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 11:09:54

Hogy öszinte legyek, én nem értek egyet sem azokkal, akik laza meccsben hisznek, sem azokkal akik paráznak...
Most akkor gondoljunk bele: a Werder talán európa legjobb formában lévő csapata, de nem a legerősebbek közt van.
idegenben ikszeltünk, ugy, h nem tudtak golt löni nekünk.
és a csapat azota nagyon sokat fejlődött, és most a nou campban lesz a meccs
Összegezve tehát nem lesz egy sétagalopp, de közel sem lesz olyan nehéz, mint Brémában, és ha játszik ugy a csapat, mint a szovjetek ellen, akkor meg lesz a meccs.
Komolyan kell venni, és kész.

Levszkit meg behúzzuk simán.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.02. 11:00:48

FCB_gábor írta:Szerintem az védheteten volt. Illetve, ha magasabb vagy nagyobbat tud ugorni Valdes akkor foghatta volna. Semmiképpen sem a helyeszkedésével volt a gond. Kézilabdában száz ilyen gólt kapnak a kapusok és nem hibáztathatók ők sem.
Csak azért nem szoktak ilyen gólokat kapni más kapusok, mert ilyen "lövéssel" és ilyen szögből nem szoktak próbálkozi a támadók(márha ez próbálkozás volt). Ilyenkor 2 dolgot tehet egy kapus: vagy a megfelelő pillanatban és elég magasra felugorva lehalássza a lasztit vagy felugrás nélkül hátrál reménykedve, hogy még időben elkapja a lehulló labdát. Itt hátrálásra nem volt lehetőség, a szög és a távolság miatt.
így van!
VV nem tehetett róla. -csak úgy lehetett volna megakadályozni, ha nem "alszik el" a védelem és nem a kezüket felemelve várnak a sípszóra.

asszem Zambrotta lépett oda az utolsó pillanatban zárva a szöget a beadáshoz,
VV pedig zárta a szöget a lövéshez.
ebből a szituációbaól egyféleképpen lehetett győztesként kijönni és Lampard azt a megoldást választotta. erre senki sem számíthatott.

ha időben reagál az egész védelem, akkor max egy szöglet lehetett volna belőle.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.11.02. 10:59:01

nem értek itt egyeseket mibol gondoljak, hogy siman lehozzuk a werder elleni meccset...mintha vmi megye II-es ellenfél lenne...
én azért parázok.... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése