Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.11.02. 10:55:01

Subinho írta:lampardra télleg nem ment senki, nagy hiba, de valdesnek fognia kellett volna a szöget! onnan gólt kapni!!!!! :shock:
Szerintem az védheteten volt. Illetve, ha magasabb vagy nagyobbat tud ugorni Valdes akkor foghatta volna. Semmiképpen sem a helyeszkedésével volt a gond. Kézilabdában száz ilyen gólt kapnak a kapusok és nem hibáztathatók ők sem.
Csak azért nem szoktak ilyen gólokat kapni más kapusok, mert ilyen "lövéssel" és ilyen szögből nem szoktak próbálkozi a támadók(márha ez próbálkozás volt). Ilyenkor 2 dolgot tehet egy kapus: vagy a megfelelő pillanatban és elég magasra felugorva lehalássza a lasztit vagy felugrás nélkül hátrál reménykedve, hogy még időben elkapja a lehulló labdát. Itt hátrálásra nem volt lehetőség, a szög és a távolság miatt.
Kép
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.11.02. 10:42:59

Akadt volna a torkán inkább, mint hogy kiköpi, ez a nagy lópofájú gennygóc!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.02. 10:33:27

SINCE 1899 írta:DROG-BA szájából mi repült ki?
abrak.

KépKép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vito 2006.11.02. 10:41:11-kor.
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2006.11.02. 10:29:09

DROG-BA szájából mi repült ki? s.ar???
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
NorBarca
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.11.02. 10:16:36

2006.11.02. 10:25:48

Akármit is mondunk a lényeg hogy mindkét meccsen győzni kell, csak az a fontos, és persze jól jönne ha werder nyerne, amire sok esélyük, ha csak nem az *******murinnnyo megveszi a bírót és elintézi azt a meccset is! De még előttünk van egy fontos bajnoki és azt meg kell nyerni!!! Hajrá Barca! és remélem a cselszi mihamarabbi kiesését majd! :)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.02. 10:25:31

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.11.02. 10:24:48

Egyetértek. x lesz a bréma meccs, nekünk meg 3-4 góllal ki kell végezni a levszkit és akkor az x is jó az utcsó meccsen (csak, h ne kapjunk infarktust, ha 1:0-nál a 90-ik percben egyenlítenek :D
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 10:17:13

Engem személy szerint nem érdekel, hogy a Chelsea mit játszik a Werderrel. Gondoljatok bele egy BL győztesnek illik megverni a Werder, Chelsea kettősből 4 meccsen legalább az egyiket. Másképpen, ha nem verjük meg a Werdert itthon, akkor kár bármiről beszélni. Nehéz lesz, de meg kell csinálni. Egyébként meg nem hiszem, hogy a Chelsea ki akarna kapni a Werdertől. Nekik fontosabb, hogy meglegyen a csoportelsőség minél előbb. Szerintem X lesz az a meccs.
Sylvinho_
Capitá del Barça
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2005.02.06. 11:01:05
Tartózkodási hely: Biharöcsöge

2006.11.02. 10:05:12

Mourinho hadd akarja azt, hogy kiessünk, akkor is továbbjutunk. :) Levszkit ütjük Szófiában, a Werder ellen meg egy sorsdöntő meccsen a NOU CAMP-ban csak nem hibázunk!
"A játék az nem játék."-Johnny Filpo.
A lónak is négy lába van, mégsem asztal.
A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet.
Schweinsteiger, Hitzlsperger és Kohlschreiber jó barátok.
"Talán nem is vagyok méltó arra, hogy ennek az embernek a mérkőzését közvetítsem" - Farkas Norbi Messi-ről. :)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.11.02. 09:50:16

murinnyó egy szemétláda. ezt eddig is tudtuk.
a cselszkijt is utáltuk. ez van.

mostmár a Depor elleni hétvégi meccsre kell figyelni.
ilyet még nem mondtam, de bízom benne, hogy összekerülünk a szemetekkel az egyenes-kiesésben. egyrészt igazságot szolgáltatni, másrészt nemigen képzelem, hogy egy cselszkij elleni meccsmél most bármi is jobban motiválná a csapatot.
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2006.11.02. 09:45:46

Nem értelek benneteket!!!! Miért olvastok interjúkat terrytől és muringyótól? Mazoisták vagytok??? Nem fájt eléggé a kapott gól a végén, még hagyjátok magatokat verbálisa rugdosni is? Mindennyian tudjuk, h egy szánalmas bagázs, azért csinálják mert a kutya sem venné őket észre enélkül!!!

Örüljünk annak, h végre jól játszott a csapat és volt kedve Deconak és Roninak is. Szerintem Zambi is jól nyomta végre csak, azt nem értem miért nem Saviola jött Guddi helyére. Az ő gyorsasága miatt lett volna még 1-2 sárga és abból az egyik valszínű piros lett volna!!

Így is úgyis nyerni kell a hátralévő két meccsen !!!!!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.11.02. 09:44:19

hm, murinyó szerint a barca játékosai szimulálnak????
oda kellene menni hozzá vagy 3an 4en, és egy jó [auto_cenzúra] kis csavaros stopival beletalpalni 5öt, 6ot, 7et, .........................................................................sokat, utánna mondja, hogy szimulálnak!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 09:35:51

Subinho írta:
Silvanus írta:JA! Még valamit Murinho-ról, illetve a Chelsea-ről: nem állom meg, hogy ne számolgassak egy kicsit, de ezzel szerintem most sokan vagyunk így. Szóval abban teljesen biztos vagyok, hogy a következő fordulóban a Chelsea valamilyen 'érthetetlen' oknál fogva ki fog kapni a Werdertől, így marad nekik a 10 pont, és vezetik majd a csoportot továbbra is, a Werdernek lesz szintén 10 pontja, így holtversenyben második lesz, míg nekünk, ha megverjük a Levszkit lesz 8 pontunk. Murinho szerintem arra játszik majd, hogy ők ugye evidens, hogy az utolsó fordulóban szétverik a Levszkit, a Werdernek meg legalább legyen esélye a Camp Nou-ban továbbjutni. Egy döntetlen is elég lehet majd nekik, gondoljatok bele, micsoda öröm lenn ez Murinhonak... nagyon kíváncsi leszek majd, hogy játszik a Chelsea!
Murinnyónak a lényeg: a barca megalázása!!! nem bírta elviselni a tavaszi kiesést és most tuti, h a werder ellen nem fog könnyeket ejteni, ha kikap!!! a célja: a barca ne jusson tovább!!!
mourinho 1 kötösg! Ez is tény!
De rajtunk múlik a továbbjutás,nem azon,h milyen szemét ezközöket alkalmaz az a f*reg :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 09:32:57

Léfe írta:Mindenkivel ugy álltalában egyetértek, de azért van amit a nagy felháborodás mellett is észre kell venni. Tényleg az utobbi idők legjobb teljesitményét adta a csapat 2-1 után szinte oktatás tartottunk. DE ! A Lamprd gólnál az angolt senki nem kisérte, talán azt hitték, hogy kimegy a labda. Hiba. A másik góluknál Essien aki elég alacsony ha jól emlékszem ugy fejelte vissza a labdát, hoy Edmilson elötte ált, de nem ugrott fel, hogy megelőzze. De az is bosszantó, hogy Deco gólja után Ronni oriási golhelyzetet hagyott ki, majd Xavi is. Ha csak az egyik bemegy nyerünk. Sajnos a biró nagyon gyenge volt, mert Drogbát és Deco letalpalásárt R. Carvalhot is ki kellett volna szórni. Viszont pozitivum, hogy jól játszottun, ugy mint tavaj és Ronni és Deco is magához tért, ilyen játékkal hozni fogjuk a 6 pontot.
A Másik góljuknál Terry fejelte vissza, Essien beadását :!: de tény,h Edmilson nem ért oda...

Amúgy azzal hibáztunk,h még a hosszabításban is mentünk előre,így tudtak minket lerohanni,és ezért nem volt meg mindenkinek az embere :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 09:32:48

Silvanus írta:JA! Még valamit Murinho-ról, illetve a Chelsea-ről: nem állom meg, hogy ne számolgassak egy kicsit, de ezzel szerintem most sokan vagyunk így. Szóval abban teljesen biztos vagyok, hogy a következő fordulóban a Chelsea valamilyen 'érthetetlen' oknál fogva ki fog kapni a Werdertől, így marad nekik a 10 pont, és vezetik majd a csoportot továbbra is, a Werdernek lesz szintén 10 pontja, így holtversenyben második lesz, míg nekünk, ha megverjük a Levszkit lesz 8 pontunk. Murinho szerintem arra játszik majd, hogy ők ugye evidens, hogy az utolsó fordulóban szétverik a Levszkit, a Werdernek meg legalább legyen esélye a Camp Nou-ban továbbjutni. Egy döntetlen is elég lehet majd nekik, gondoljatok bele, micsoda öröm lenn ez Murinhonak... nagyon kíváncsi leszek majd, hogy játszik a Chelsea!
Murinnyónak a lényeg: a barca megalázása!!! nem bírta elviselni a tavaszi kiesést és most tuti, h a werder ellen nem fog könnyeket ejteni, ha kikap!!! a célja: a barca ne jusson tovább!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 09:30:26

Léfe írta:Mindenkivel ugy álltalában egyetértek, de azért van amit a nagy felháborodás mellett is észre kell venni. Tényleg az utobbi idők legjobb teljesitményét adta a csapat 2-1 után szinte oktatás tartottunk. DE ! A Lamprd gólnál az angolt senki nem kisérte, talán azt hitték, hogy kimegy a labda. Hiba. A másik góluknál Essien aki elég alacsony ha jól emlékszem ugy fejelte vissza a labdát, hoy Edmilson elötte ált, de nem ugrott fel, hogy megelőzze. De az is bosszantó, hogy Deco gólja után Ronni oriási golhelyzetet hagyott ki, majd Xavi is. Ha csak az egyik bemegy nyerünk. Sajnos a biró nagyon gyenge volt, mert Drogbát és Deco letalpalásárt R. Carvalhot is ki kellett volna szórni. Viszont pozitivum, hogy jól játszottun, ugy mint tavaj és Ronni és Deco is magához tért, ilyen játékkal hozni fogjuk a 6 pontot.
lampardra télleg nem ment senki, nagy hiba, de valdesnek fognia kellett volna a szöget! onnan gólt kapni!!!!! :shock:
a 2. gólnál terry fejelte vissza a lasztit, essien futott végig a pályán!!! sztem a visszafejelésnél nem lehet hibáztatni senkit, olyan gyorsan zajlott le, de az, hogy essien végig futott a pályán és senki nem bírta felrúgni!!! még a pirosat is be kellett volna válalnia bárkinek!!!
az, h végig jól játszott roni, az túlzás! voltak régi dinnyóra emlékeztető megmozdulásai! viszont olyan helyzeteink voltak, amiket be kellett volna rúgni!!! akár 4-et vághattunk volna!!!
a csapat jó úton halad, a bréma ellen sztem olyanok lesznek mint a sebzett oroszlánok!!! és ha ilyenek, akkor nagyon oktatni fognak!!! csak ahhoz fejben nagyon ott kell lenni!!!
murinnyóban meg asszem nem csalódtunk! egy gerinctelen kis kcsög!!! a játékosai meg hű követői!!! a köv. cselszi meccs előtt szerződtetni kéne egy K1 versenyzőt, aki felkészíti a játékosokat fizikálisan, pl. mindenki 1 pár combost kap, h szokja a cselszi meccsek hangulatát... 8) persze ez rossz vicc volt..., bocs! :?
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 09:25:51

JA! Még valamit Murinho-ról, illetve a Chelsea-ről: nem állom meg, hogy ne számolgassak egy kicsit, de ezzel szerintem most sokan vagyunk így. Szóval abban teljesen biztos vagyok, hogy a következő fordulóban a Chelsea valamilyen 'érthetetlen' oknál fogva ki fog kapni a Werdertől, így marad nekik a 10 pont, és vezetik majd a csoportot továbbra is, a Werdernek lesz szintén 10 pontja, így holtversenyben második lesz, míg nekünk, ha megverjük a Levszkit lesz 8 pontunk. Murinho szerintem arra játszik majd, hogy ők ugye evidens, hogy az utolsó fordulóban szétverik a Levszkit, a Werdernek meg legalább legyen esélye a Camp Nou-ban továbbjutni. Egy döntetlen is elég lehet majd nekik, gondoljatok bele, micsoda öröm lenn ez Murinhonak... nagyon kíváncsi leszek majd, hogy játszik a Chelsea!
"Més Cuen un Club"
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2006.11.02. 09:09:17

Mindenkivel ugy álltalában egyetértek, de azért van amit a nagy felháborodás mellett is észre kell venni. Tényleg az utobbi idők legjobb teljesitményét adta a csapat 2-1 után szinte oktatás tartottunk. DE ! A Lamprd gólnál az angolt senki nem kisérte, talán azt hitték, hogy kimegy a labda. Hiba. A másik góluknál Essien aki elég alacsony ha jól emlékszem ugy fejelte vissza a labdát, hoy Edmilson elötte ált, de nem ugrott fel, hogy megelőzze. De az is bosszantó, hogy Deco gólja után Ronni oriási golhelyzetet hagyott ki, majd Xavi is. Ha csak az egyik bemegy nyerünk. Sajnos a biró nagyon gyenge volt, mert Drogbát és Deco letalpalásárt R. Carvalhot is ki kellett volna szórni. Viszont pozitivum, hogy jól játszottun, ugy mint tavaj és Ronni és Deco is magához tért, ilyen játékkal hozni fogjuk a 6 pontot.
Fecó
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.02. 08:54:55

Borzalmasan dühítő, hogy amióta Murinho kitalálta, hogy szerinte a Barca csak színészkedik, azóta mindenki csak ezt hajtogatja... ez az ember annyira 'jó' lélekbúvár, hogy elhitette az egész Chelsea-vel, minden angol szurkolóval, minden szimpatizánssal, és lassan az egész rohadt sport sajtóval is, hogy bizony a Barcelona csapata semmi mást nem csinál, csak 11-esekre játszik, meg arra, hogy emberelőnyben legyen.

EZ EGYSZERŰEN NEM IGAZ!!! NEVETSÉGES RÁGALOM!!!

A Barcelona gárdája egyszerűen:

1. Jelenleg a világ egyik, ha nem a legjobb csapata, és ez bizony sokak szemét szúrja. Ez van, el kéne fogadni...

2. A csapat játékosai gyorsak, technikásak, ezért az ellenfelek nagy többsége egyszerűen nem tudja megállítani őket szabályos keretek között, odarúgnak, elkésnek a belépőkkel... evidens a javunkra megítélt sok lap, és büntető! JÁTSZANI TUDNI KELL!!!

Ezek nem üres szavak, ezek tények! Ha Murinho, és az ő bandája ezt nem fogadja el, jó, legyen. Otthon nyertek, itt kaptak 1 pontot, örüljenek ennek, de ne akarja az egész világgal elhitetni undorító, gusztustalan, és sportszerűtlen módon, hogy mi csak színészkedünk, és ezért tartunk ott ahol tartunk. Áááááá, rohadt szemét!!!

Egyébként most komolyan, ha bárki visszanézi, hogy milyen belemenések voltak anno a Real-Barcán (pl.: Emerson), vagy most a Barca-Chelsea-in (pl.: Essien, Terry, Drogba...), és azok után azt mondja, hogy a Barca csak színészkedik, az vagy nem ért a focihoz abszolút, vagy egy mazohista állat, aki szerint ezt egy épp embernek tűrnie kéne... :evil:
"Més Cuen un Club"
Avatar
Grandy
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.10.23. 19:05:40
Tartózkodási hely: Nou Camp

2006.11.02. 08:42:00

Attya írta:az a legnagyobb baj ezekkel a köcs.g Ruszkikkal, h átvették muringyó stílusát és azt képzelik, h nekik mindent szabad!! azt képzelik, h mindenki ellenük van de azt nem vennék észre, h ők milyen alattomos kisstílű pitiáner alakok, méghogy a a barca szinészkedett akkor nézzék + Drogba mit művelt az elején esett kellt, csak, h vkit állítsanak ki!!! SZEMÉT RUSZKIK SZEMÉT ANGOLOK ÉS SZEMÉT MURINGYÓ!! ui: az a legnagyobb baj, h már 1 nap eltelt és még mindig ideges vaok, de csak azért mert amiket ezek lenyilatkoznak a mérkőzésről az vmi fantasztikus, mintha nem is ugyanazon a métkőzésen lettek volna!!! Szemetek
Teljesen egyet értek veled Attya! :wink: :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 08:33:46

LG írta:
Rivaldo #10 írta:
Sharkinho írta:Ez neked laza továbbjutás :?: :roll: A következő két meccsen muszáj győznünk ahhoz, hogy továbbmenjünk. Ez azér nem olyan laza.
De ha így játszik a csapat sztem a Werder is +lesz bár az kemény mecs lesz ,de nemhiszem ,h a Werder utánna +verné a Chelseat
A Bremennel utoljára játxuk. Es a cselzi miért erőltetné ellenük, ilyen nyilatkozatok után :?:
Nem szabad nekünk azzal a meccsel törődni,csak a mi két meccsünkkel,ha azok megvannak,akkor NO PROBLEM :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.02. 08:32:45

alföldi zoltán írta:Terry es a Portgal mester azt modta amit mondania kellett(hogy szakadjanak meg)De hat ez van.Mar eleg sokszor keveredtem majdnem verekedesbe portugalokkal mert az mertem mondani, hogy utalom chelseait es a muringyot.Tovabb fogunk jutni es nem tudom van e ra lehetoseg, hogy ujra osszekeruljunk egyenes kieseses szakaszban ha igen akkor ott visszavagni az lenne a legszebb ajandek.
Van rá esély,de majd esetleg a legjobb 8 között,azaz a 4ed döntőben futhatunk velük össze...

Amúgy csatlakozom sok szurkólótársamhoz: a Chelsea a szememben rosszabb,mint a Real! Őket még ilyen szemét módón játszani nem láttam,+ha sz*vtak ellenünk,akkor elismerték,h ki a jobb :!: De ez a chelsea.... ezek az emberek akik írányítják ezt a klubbot,teljesen megutáltatják az egész világgal (kivéve azt a pár ezer divatmajmot,meg azt a párszáz valós chelsea drukkert) ezt az egyesületet :!: :evil:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.02. 08:30:57

Rivaldo #10 írta:
Sharkinho írta:Ez neked laza továbbjutás :?: :roll: A következő két meccsen muszáj győznünk ahhoz, hogy továbbmenjünk. Ez azér nem olyan laza.
De ha így játszik a csapat sztem a Werder is +lesz bár az kemény mecs lesz ,de nemhiszem ,h a Werder utánna +verné a Chelseat
A Bremennel utoljára játxuk. Es a cselzi miért erőltetné ellenük, ilyen nyilatkozatok után :?:
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.11.02. 08:08:03

Amit itt leírtatok csak csatlakozni tudok mindenkihez, most ahogy olvastam a nyilatkozatokat, a rohadt, mocskos, sportszerütlen, 'mit is' ? sem érő, gennyes ****** ******** ********** ********** *********** ************** cselszi népművészeti cserépedény csapatkapítányától, és a rohadt, szemét, nagyképű, [auto_cenzúra](hoppá, a csajok rám is ezt mondják):D:D:D:D:D, edzőjétől, kicsit idegbeteg lettem, így korán reggel! Remélem fognak [auto_cenzúra] olyat, hogy nem bírják majd benyelni! A Bl-t mi fogjuk megnyerni, mert az úgy igazságos! Ha a cselzi nyeri a Bl-t, akkor nincs igazság a földön! A másik, tényleg, most már én is jobban szeretem a Realt, mint ezeket a, inkább nem írom, kiket, mert így is sok a csillagozott hely!
A Real elleni vereség, nem fájt annyira, mint ez a döntetlen utáni nyilatkozatok, a mocskoktól!
Van bőr a képükön????????? Egytől egyig rugdosnám orrba az összeset, ha lehetne, és a fel tudnék rugni odáig!

MOCSKOS, /******** **** ****** ***** **** CSELSZI PFUJJJJJJJJJ


VISCA EL BARCA, MÉS QUE UN CLUB
Rivaldo #10
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2006.11.01. 09:38:22

2006.11.02. 07:28:37

Sharkinho írta:Ez neked laza továbbjutás :?: :roll: A következő két meccsen muszáj győznünk ahhoz, hogy továbbmenjünk. Ez azér nem olyan laza.
De ha így játszik a csapat sztem a Werder is +lesz bár az kemény mecs lesz ,de nemhiszem ,h a Werder utánna +verné a Chelseat
Válasz küldése