FCB_gábor írta:Szerintem az védheteten volt. Illetve, ha magasabb vagy nagyobbat tud ugorni Valdes akkor foghatta volna. Semmiképpen sem a helyeszkedésével volt a gond. Kézilabdában száz ilyen gólt kapnak a kapusok és nem hibáztathatók ők sem.
Csak azért nem szoktak ilyen gólokat kapni más kapusok, mert ilyen "lövéssel" és ilyen szögből nem szoktak próbálkozi a támadók(márha ez próbálkozás volt). Ilyenkor 2 dolgot tehet egy kapus: vagy a megfelelő pillanatban és elég magasra felugorva lehalássza a lasztit vagy felugrás nélkül hátrál reménykedve, hogy még időben elkapja a lehulló labdát. Itt hátrálásra nem volt lehetőség, a szög és a távolság miatt.
így van!
VV nem tehetett róla. -csak úgy lehetett volna megakadályozni, ha nem "alszik el" a védelem és nem a kezüket felemelve várnak a sípszóra.
asszem Zambrotta lépett oda az utolsó pillanatban zárva a szöget a beadáshoz,
VV pedig zárta a szöget a lövéshez.
ebből a szituációbaól egyféleképpen lehetett győztesként kijönni és Lampard azt a megoldást választotta. erre senki sem számíthatott.
ha időben reagál az egész védelem, akkor max egy szöglet lehetett volna belőle.