Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Ez nagyon jó, de még lehet fordulat, voltunk már viszonylag nagy előnyben és hátrányban is idén. Én mondjuk még így is sajnálom, amikor agyondominált meccseken buktunk pontokat, főleg az Atletico ellenit, ellenünk már tekintélyes előnyünk lehetne. De a sorsunk így is újra a saját kezünkben van.Mascherano14 írta: ↑2025.02.15. 20:02:06Hát, nagyon felénk billen eddig minden, vezet a Celta az atlético ellen.
Ilyenkor szoktunk alászaladni a saját meccsünkön.Mascherano14 írta: ↑2025.02.15. 20:02:06Hát, nagyon felénk billen eddig minden, vezet a Celta az atlético ellen.
Bő egy hónapon belül háromszor játszunk a matracosokkal, előre örülök. Ebből a sorsolásból nagyon jó kijött a Real nevető harmadikként, annak viszont örülök, hogy legalább nem 5 vagy 7 Clasícó lesz egy szezonon belül.Impair1980 írta: ↑2025.02.12. 13:33:30Barca - Atl. MadridMessiNeymarSuarez írta: ↑2025.02.12. 13:30:16Megkaptuk a SocitOdavágó otthon
Most mi van? Mégis az Atletit kaptuk?
Sociedad - Real Madrid



Fantasztikus hogy először a 2 otthon kezdő csapatot húzzák ki és nem pedig magát a párosítástImpair1980 írta: ↑2025.02.12. 13:33:30Barca - Atl. MadridMessiNeymarSuarez írta: ↑2025.02.12. 13:30:16Megkaptuk a SocitOdavágó otthon
Most mi van? Mégis az Atletit kaptuk?
Sociedad - Real Madrid
Barca - Atl. MadridMessiNeymarSuarez írta: ↑2025.02.12. 13:30:16Megkaptuk a SocitOdavágó otthon
Most mi van? Mégis az Atletit kaptuk?



szép idők voltak de érdemes megnézni mi jött utána. Depor,Soci,Zaragoza,Mallorca,Malaga,Betis,Villareal mind szépen ment a segundába valamikor mert olyan adósságokat halmoztak fel. Nem tökéletes a rendszer, mondhatni olyan [auto_cenzúra] mint az egész rendszer de pont a dolgát elvégzi.FcBarcelona1 írta: ↑2025.02.09. 10:10:17Szerk: nem tudom emlékeztek e még a Valenciara Aimarral, Carew, Vicente, Szuper Deporra Maakay-Tristan, Kovacevic-Nihat féle Sociedadra, Urzaiz-Yeste, Lorrente, Etxeberria féle Bilbaora, Zaragoza Villával, Mallorca Eto'o-val, Pandianival,
https://www.transfermarkt.com/laliga/to ... lasse=alle
03/04-es góllövő lista tele nagy nevekkel
Nekem sem tetszik a rendszer, mert nincs értelme. Anyagilag akkora a szakadék a kicsik és a nagyok között, hogy ezzel a rendszerrel sem lehet a kicsiket egy szintre hozni a nagyokkal, cserébe a nagyok veszítenek az erejükből a nemzetközi porondon. Ez a modell olyan bajnokságokban működik, amelyekben az anyagi lehetőségek közel egyformák. Egy szuperligában például ragyogóan működne. Egy ilyenben viszont izgalmasabb bajnokságot nem teremt, cserébe a nagyokat tompítja nemzetközileg. Tehát a vélt előnyét, hogy a kicsiket felhozza, nem teljesíti be, hátránya viszont van.FcBarcelona1 írta: ↑2025.02.09. 10:10:17Ebben nem fogunk egyetérteni.
28 éve nézem a La Ligát
Én nem Getafe-Alaves roncsderbit akarok nézni, nem ezért szerettem meg a spanyol bajnokságot. Én nem tudok ennek szurkolni, hogy megmentjük a La Ligát, de add el a fél klubot, hogy regisztrálni tudd a saját nevelésű játékosaidat.
Ez nem a La Liga érdeme, hanem minden hátráltatás, akadályoztatás és alkalmatlan vezetés ellenére még mindig tud működni a bajnokság.
Kíváncsi leszek a lassan megkötendő TV-s szerződésekre, a nyáron a Ligue 1 közvetítését a kutya nem akarta megvenni. Nem a La Liga érdeme, hogy a Real (gazdálkodás), Atletico (tőkeemelés), Barca (gazdasági karok), Athletic (klub modell) még nem csúszott le a portugál bajnokság szintjére.
Igaz a balhék, játék minősége, játékvezetés a béka ... alatt van.
Én nem tudok annak tapsolni, hogy január 31-én indul az átigazolási ablak, és a foci helyett a balhékról és a pereskedésekről kell olvasni.
De legalább a Las Palmasnak is modern lesz az edzőközpontja, ha már játékosokat nem lehet igazolni
Ebben nem fogunk egyetérteni.
Mert nem akarják, hogy külföldi dömping lepje el a bajnokságot, az utánpótlásuk meg messze a legerősebb. Hasonlítsd össze a spanyolországi és angol elsőosztályú labdarúgók számát. Óriási különbséget látnál. Ezt nem akarják ők. Őszintén, hány angol van a Liverpoolban? Hány angol van a Manchester City-ben? Hány angol van a Chelsea-ben? Olyannyira leépítették magukat, hogy már edzőik sincsenek. A spanyolok ezt akarják elkerülni, és sokkal előrébb is tart a válogatottjuk. Nagyobbak a merítési lehetőségeik.FcBarcelona1 írta: ↑2025.02.09. 09:49:23Ez arról szól, hogy (ismét) változtatnak a szabályokon, és kicsúszhatunk az 1/1-ből.
Azon vitatkoztok hol áll a Spanyol bajnokság, amikor a téli ablakban 16. bajnokság volt átigazolások terén. Nyáron tiszta költésben (eladás/vétel) is sokadik.
De még szigorítsanak az agyament szabályaikon, hátha a kutya nem fogja nézni.
https://www.transfermarkt.com/laliga/tr ... bewerb/ES1
Nyári, téli átigazolások +24 millió eladás/vétel arány
Ez arról szól, hogy (ismét) változtatnak a szabályokon, és kicsúszhatunk az 1/1-ből.
Szót se ejtettem a BL-ről, csak a bajnokságról.
Attól még minden évben simán nyeri valaki a PL-t. A győztes változik, csak az unalom nem. A spanyol bajnokság ezzel szemben évről évre kiélezett.
Így van, nem tudom, milyen szemüveget kell felvenni, hogy ezt ne gondolja valaki tizinek. A kommentátorok pár évvel ezelőtti szinten le voltak maradva, ez van. De Barcásként is azonnal mondanám, hogy ez tizi, őszintén nem értem, min megy egyáltalán a vita, egy játékos rátaposott egy másik lábfejére, mindezt tette 16-oson belül. Vitázzanak inkább a Rüdiger féle kezezésen a Celta ellen, na ott 0% a szubjektivitás, az tizi volt és kész, rég nem kéne a Copa del Rey-ben lenniük.FcBarcelona1 írta: ↑2025.02.09. 08:32:24Szerintem is büntető. Itt azért különbséget tennék, ha hozzáér, leránt, átölel stb. (Kis szabálytalanság, Rüdiger, Kounde lerántásik), vagy ha telibe tapos, rúg valakit. Pontosan azért, mert nem (nincs ott)volt ott a labda.
Ez a mezőnyben is sima sárga.