Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.09.25. 18:10:01

nyomok egy szavazatot a Brightonra, aztán amilyen jól tippelek eredményeket lesznek 15.ek. :D
Viccet félretéve meg ki tudja, egy BL hely még meg is lehet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.25. 15:54:39

Sonoma írta:
2023.09.25. 15:41:53
A MU-s barátom mondta, hogy a Brightonnál De Zerbi új taktikát talált ki, amit még Guardiola is megdicsért és részben átvette.
Tud erről valaki bővebb információt?
Csak ezeket az extended highlightsokat nézem mostanában, de ott az tűnt fel, hogy mintha 4 támadó lenne fent, főleg ha baj van. Most asszem már a félidő után váltott rögtön. Ott tűnt fel, hogy Fati és Mitoma is egyszerre van a pályán, és kicsit másnak tűnt, mint egy hagyományos 4-2-3-1. Kb mintha egy vonalban 4 támadó lett volna, akik persze azért mozogtak mélységben elég rendesen, és eléggé együtt.
De az alap kiindulópont nagyon 4-2-3-1-nek látszik azért, mindenképp dupla pivottal, csak kicsit csavart rajta egyet.
De persze mindezt tényleg csak pár 20 perces bő összefoglalóból láttam fél szemmel, szóval ez csak az én benyomásom volt. De összességében nagyon gyors a támadásépítésük.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.09.24. 23:08:23

nekem reece james kéne onnan, kár érte, hogy ennyire sérülékeny.
A chelseat kicsit sajnálom, Abramovics 20 év alatt felépítette, majd az amerikai pénzmosodák egy év alatt kicsinálták őket. Sosem szerettem magát a csapatot, de 2006 körül jó játékosokkal jó focit nyomtak és amennyire emlékszem utána is ésszel próbáltak építkezni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.24. 22:38:41

davi10 írta:
2023.09.24. 22:22:34
Más akkor nekem meg neked a nagyon jó játékos, innen nekem talán Enzo meg az 5 évvel ezelőtti Sterling lenne az.
Mudryk-ot hagyjuk már, a csávónak annyi gólja van a Chelsea-ben, mint nekem, pedig egy kicsit több lehetőséget kap, mint én. Akárhányszor láttam, teljesen homály volt a pali, de legalább futni tudott.
Érdekes, én onnan Mudrykot hoznám el a leghamarabb. Felix is kb annyi gólt lőtt ott egy szezon alatt, mint eddig itt... Auba sem lőtt ott kb gólt, nálunk parádézott előtte... szerintem sok jelentősége nincs. És Mudrykot is sokszor tolják poszton kívül. Ő egy támadó középpályás. Szerintem ő volt az elmúlt 1-2 év CFC-s ámukfutásai közül az, akiért tényleg sok pénzt le lehetett tenni, most hogy a CFC rothadó rendszerében mit tud kihozni magából, teljesen más kérdés nyilván...

De mondom, szerintem sem világverő a keret, de egy Brightoné meg Villáé jóval gyengébb, akikkel kb küzdeniük kéne a konferecia-EL selejtező helyekért. De megkockáztatom egy Tottenham sem bír igazán jobb kerettel. Oda be kéne, hogy férjenek. Persze szurkolok, hogy ne, nálam valahogy ők a legellenszenvesebb pénzes csapat, ők kezdték el ezt az egész trendet.

Közben az a 0-8 se gyenge idegenben a Newcastle-től...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.24. 22:22:34

bence0330 írta:
2023.09.24. 21:31:52
Azért pl. Chilwell, Enzo, Caicedo, Sterling és Mudryk nagyon jó játékosok. Nem BL hely szerintem sem, ahhoz most túl erős a PL, de top7-be be lehetne velük érni bőven azért.
Más akkor nekem meg neked a nagyon jó játékos, innen nekem talán Enzo meg az 5 évvel ezelőtti Sterling lenne az.
Mudryk-ot hagyjuk már, a csávónak annyi gólja van a Chelsea-ben, mint nekem, pedig egy kicsit több lehetőséget kap, mint én. Akárhányszor láttam, teljesen homály volt a pali, de legalább futni tudott.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.09.24. 22:03:09

Ebből is látszik, hogy nem mindegy mire költesz el 1 milliárdot.
City tudatosan építkezve durrantja el azt az összeget, amit a chelsea, meg a mu is közel.
Chelseanek vége van, nincs koncepció, más klubok elől hozzák el a túlárazott embereiket, akik főleg a PL-ben voltak, ami 2es szorzó alsó hangon az árukon.
De nagyobb a füstje mint a lángja a legtöbbnek.

Zsákutcába hajtottak, tolatni kellene kifelé lassan.
Keret akármilyen, ennél többre hivatott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.24. 21:31:52

davi10 írta:
2023.09.24. 21:27:50
Nem értek egyet, szerintem többségében teljesen középszer játékosok vannak ott. Nkunku-ra lettem volna kiváncsi, meg talán Reece ér valamit, ők meg ugye sérültek. A maradék keret pár kivételével szerintem semmi extra. Plusz mivel minden szerencsétlent túlárazva vettek, ezért ott van mindegyiken az extra bizonyítási vágy, amihez pár játékosnak is nehéz felnőni, nemhogy kb. egy komplett keretnek.

Nagyon mély gödörbe ásta magát a Chelsea, nem lepődnék meg, ha Pochettino se érné meg a szezon végét. Szerintem egy pár évig a BL-helyekre se fognak odaérni.
Hát, azzal mindenképp egyetértek, hogy az elköltött pénzhez képest gyenge a keret (lásd minket, mit csináltunk 3 millióval :D ), de azért szerintem a kezdő elég erős. Padjuk tényleg nincs. Azért pl. Chilwell, Enzo, Caicedo, Sterling és Mudryk nagyon jó játékosok. Nem BL hely szerintem sem, ahhoz most túl erős a PL, de top7-be be lehetne velük érni bőven azért.
Sérültjük mondjuk tényleg sok van.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.24. 21:27:50

bence0330 írta:
2023.09.24. 20:01:51
És a CFC kikapott. :D Eszméletlen. Azért ezzel a kerettel azt hinné az ember, hogy bárki a fórumról is lehozná a csapatot legalább a konferencia helyre.
Nem értek egyet, szerintem többségében teljesen középszer játékosok vannak ott. Nkunku-ra lettem volna kiváncsi, meg talán Reece ér valamit, ők meg ugye sérültek. A maradék keret pár kivételével szerintem semmi extra. Plusz mivel minden szerencsétlent túlárazva vettek, ezért ott van mindegyiken az extra bizonyítási vágy, amihez pár játékosnak is nehéz felnőni, nemhogy kb. egy komplett keretnek.

Nagyon mély gödörbe ásta magát a Chelsea, nem lepődnék meg, ha Pochettino se érné meg a szezon végét. Szerintem egy pár évig a BL-helyekre se fognak odaérni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.24. 20:01:51

És a CFC kikapott. :D Eszméletlen. Azért ezzel a kerettel azt hinné az ember, hogy bárki a fórumról is lehozná a csapatot legalább a konferencia helyre. Oké, Gusto kiállíttatta magát, ez kicsit pech, de azért addig sem volt fényes a helyzet. Ahogy a vezetőséget ismerem, még két meccs és Pochettino repül is.

A Tottenham a Pool Szoboszlai-féle fogásán kívül messze a legjobb transzfert hozta össze a PL-ben Maddisonnal, elképesztő mit művel a a Thamban is, és mennyire kimagaslik, egy ilyen azért nem rossz csapatból már az érkezése után azonnal. Most sajna pont az Arsenal itta meg a levét a dolognak.

Eléggé egyértelmű eddig idén a legjobb 2 és a legjobb 5 csapat is, persze a MU azért megérkezhet simán, korán van még. Lehet, hogy a címért egy újabb Pool-City csörte lesz, amit kicsivel majd bukik a Pool.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3313
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.09.19. 08:44:09

Ez a Chelsea negatív sorozat azért egészen hihetetlen, mostani meccset nem láttam, de az előtte lévőket igen. Még a Pool ellen nagyon is jól játszottak, ott csoda, hogy nem jött össze a győzelem. Meccsről meccsre egyre frusztráltabbak lesznek, ha nem sikerül áttörni ezt a sorozatot 1-2 simább győzelemmel, akkor idén is a tabella második felében lesznek, hiába a nagy keret frissítés megint, egyszerűen sok a jó csapat, akik hozzák az eredményt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.17. 16:46:43

Eddig érdekes forduló volt, megint a hajrákban nyertek a nagy csapatok, főleg a Tottenham azzal a két 90 percen túlival. A Brighton meg szép lassan komolyan belép a BL-esélyesek közé, élmény nézni, ahogy De Zerbi megcsinálta ugyanazt, mint a Sassuolonál, csak miőségibb játékosokkal, és még jobban. Ott amúgy most gondoltam csak bele, hogy Fati pont a legjobb játékosuk posztjára érkezett, szóval nem tudom, mi lesz vele.
A MU-ban meg Ten Hag szerintem kezdi megmutatni, hogy kár érte epedezni. Jó edző, meg a MU sem rossz csapat nyilván, de pl. semmiféle rendszert, ideológiát nem látok a játékukban, ami az Ajaxnál megvolt. Ez is mutatja, mennyire más egy nagyobb csapatban, össze-visszahozott sztárokkal megvalósítani egy speciális stílust. Ezzel küszködik kicsit Xavi is szerintem. És nem vagyok benne biztos, hogy rosszabb lenne ő, mint TH.

Előre is lehetett tudni, mekkora tumultus lesz ott az elején, de most már tényleg legalább 8 BL-szintű csapat van.

Szerk: szerencsére a CFC nem nyert, az Arsenal meg igen. Tök érdekes volt őket nézni, sok szögletet rúgtak, és mindegyiket átlövésre játszották ki kicsiben, közvetett módon a góljuk is ebből jött.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.04. 01:27:39

Megint heroikus győzelemben nyert az Arsenal, iszonyat szívük van. Szoboszlai a PL eddigi talán legjobb játékosa, de ha nem, akkor a legjobbak közt van. Nála már csak KDB jobb szerintem a posztján, csak ő meg sérült sokat.

A Tottenham amit elvesztett Kane-el, azt megkapta Maddisonnal, aki úgy gólerős, hogy közben inkább támadóközéppályás/playmaker, és ilyenje nem is tudom, mikor volt utoljára a Tottenhamnek, az régóta hatalmas lyuk volt már. Ő Szoboszlai mellett eddig talán a legjobban impacttal rendelkező igazolás a PL-ben, ahogy azt várni is lehetett. Szerintem ők megint ott lesznek, hogy úgy a BL-ért mennek, aztán a 4.-7. hely között bárhol végezhetnek.

A Brightont élmény nézni. De Zerbi a Sassal is csodajátékot tolt, de még elég kontrollálatlant ott kb mindig ilyen 4-3-akat játszottak), itt szintet lépett.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.09.03. 20:33:02

Én a MU-nál érzem kevésnek a nyári erősítéseket. A nagyok közül nekik adok a legkevesebb esélyt a top 4-re. Nemcsak azért mondom, mert gyengén kezdtek (a két győzelmük is nyögvenyelős volt), hanem mert sokkal többet nem is érzek bennük. A tavalyi jó szereplésükhöz azért kellett az is, hogy a riválisaik közül többen nagyon rossz szezont hoztak magukhoz képest. Szerintem ez még egyszer nem lesz így. Pl. a Chelseanél egyelőre káosz van, de még bennük is nagyobb potenciált érzek, ha össze tudják valahogy rakni őket.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3313
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.09.03. 19:55:50

LG írta:
2023.09.03. 17:18:15
Nem akarok semmit elkiabálni, de nagyon bíztató, amit eddig Szoboszlai mutat a Liverpoolban. Gera is letette a névjegyét a PL-ben, ő is nemzetközi szinten elismert játékos volt, de Dominik, aki egy azóta még erősebb PL-ben játszik egy igazi sztárcsapatban, még ennél is többre viheti. Csak így tovább!
Ami a vörösöket illeti, bennük is látok fantáziát. A mi fiúnk úgy tűnik, jó lesz, Nunez is megérkezni látszik. Salah távozásáról vannak pletykák, na ő viszont nagyon kéne, hogy maradjon. Akkor szerintem rendben is lesznek. A Cityt szerintem nem fogják meg, de top 4-be jók lesznek, úgy gondolom. De óriási harc lesz a BL-helyekért. Tudom, hogy ezen a fórumon sokan nem szeretik a PL-t, és valóban nagy a hype körülöttük, de azért az idei mezőny valóban nagyon komolynak néz ki.
Abszolút jól játszik Dominik, remek időzítés volt, hogy most váltott, főleg, hogy a Pool most konkrétan generáció váltást csinált a kp-n. Nem hittem volna, hogy így beilleszkedik rögtön, úgy voltam vele, hogy már az is jó, ha benne van a rotációban, erre végigtolja mind a 4 meccset, kétszer megválasztják a meccs emberének, és lehet ő lesz a hónap Pool játékosa is. Hát soha rosszabb hónapot.

Salah-val nem értek egyet, lehet, hogy jelenleg is benne van a legtöbb gól, de ez ritkán jön ki, minden meccsen elmegy azon pár helyzet, hogy neki passzolnak, vagy épp ő akarja mindenáron lövéssel befejezni az akciót. Nem tudom, hogy nem veszít-e többet vele a Pool, mint amennyit nyer. Idén még mindenképp marad, de szerintem jövőre őt is le kell váltani, ha már mögötte/mellette lecserélődött a teljes csapat kb.

Az első 4 csapatot nehéz megtippelni, a City egyértelmű 1/2. hely, de a többi nehéz, a Pool, Arsenal kettőst érzem erősnek hozzá hosszú távon, talán az MU is odaérhet, a Chelsea folytatja ahol abbahagyta egyelőre, kisebbek közül pedig a Brigthon/Newcastle akik harcolhatnak még a 4. helyért mondjuk. Spurs meg egyelőre nagy talány, elment Kane, erre jönnek a győzelmek. Bajnokság eleje van még, decemberre egyértelműbb lesz.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.03. 18:57:25

Megnéztem az első félidőt a senal-mu meccsből. Mindkét padon olyan edzővel,akiket többen szívesen látnának a Barca padján.Futnak, ez tény,de nagyon sok technikai hibát vétenek közben,kis túlzással 3 passz nem volt,ami egymásután csapattárshoz ment volna. Hú de tudatosan felépített játékot egyik csapatnál sem véltem felfedezni,bár én csak laikus vagyok. Nagyon tetszett,hogy nincs fetrengés,pofázás,bocsánat a kifejezésért "cigánykodás".
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.09.03. 17:18:15

Nem akarok semmit elkiabálni, de nagyon bíztató, amit eddig Szoboszlai mutat a Liverpoolban. Gera is letette a névjegyét a PL-ben, ő is nemzetközi szinten elismert játékos volt, de Dominik, aki egy azóta még erősebb PL-ben játszik egy igazi sztárcsapatban, még ennél is többre viheti. Csak így tovább!
Ami a vörösöket illeti, bennük is látok fantáziát. A mi fiúnk úgy tűnik, jó lesz, Nunez is megérkezni látszik. Salah távozásáról vannak pletykák, na ő viszont nagyon kéne, hogy maradjon. Akkor szerintem rendben is lesznek. A Cityt szerintem nem fogják meg, de top 4-be jók lesznek, úgy gondolom. De óriási harc lesz a BL-helyekért. Tudom, hogy ezen a fórumon sokan nem szeretik a PL-t, és valóban nagy a hype körülöttük, de azért az idei mezőny valóban nagyon komolynak néz ki.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.28. 11:38:42

LG írta:
2023.08.27. 19:48:37
Ez nagyon nem az Arsenal fordulója volt. Emberelőnyben buktak el a végén két pontot, a MU, a City és a Pool pedig az utolsó percekben húzták be a győzelmet.
Hát igen. Mondjuk az a Pool győzelem emberhátrányban a Nunez duplával brutális volt, élmény volt nézni. Lehet, hogy végre ő is meg fog most érkezni arra a klasszis szintre egy év dadogósabb játék után, amire predesztinálták. Egy csatárnál néha csak ennyi kell, hogy átkapcsoljon valami az agyában.
Összességében egy igazi top forduló volt semleges nézői szemmel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.08.27. 19:48:37

Ez nagyon nem az Arsenal fordulója volt. Emberelőnyben buktak el a végén két pontot, a MU, a City és a Pool pedig az utolsó percekben húzták be a győzelmet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.08.21. 10:39:12

visca el barca írta:
2023.08.20. 21:37:18
en lattam mindket meccsuket, nem jatszanak ok annyira rossz focit. top6ban boven benne lesznek év végén.
Én nem láttam a meccseiket, elhiszem, hogy nem játszottak rosszul, ráadásul a szezon eleje van, még nagyon sokat alakulhatnak. Csak a tavalyi szezonban is sokáig az ment, hogy egész jól játszanak, így az eredmények is jönni fognak előbb-utóbb, de aztán csak nem jöttek. Az edzői munkán sok múlik majd, akkora volt a játékosmozgás, hogy teljesen új csapatot kell építeni. Meg a vezetőségen, hogy mennyi lesz a türelem az edző is a csapat felé, tavaly nem sok volt.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.21. 00:26:02

davi10 írta:
2023.08.20. 19:35:13
A Chelsea is elkezdte a bajnokságot. :D

Volt időszak, amikor kifejezetten bírtam őket, de jelenleg nem hiszem, hogy tudnék náluk nevetségesebb csapatot mondani.
PSG
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.20. 22:04:51

Deluigi írta:
2023.08.20. 21:49:23
sajna, a barcara gondolt a kolto (szerintem)
Amúgyse volt vicces, de ha megmagyarázod, akkor még kevésbé lesz az :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.20. 21:49:23

davi10 írta:
2023.08.20. 20:50:19
Zsolti írta:
2023.08.20. 20:36:43
davi10 írta:
2023.08.20. 19:35:13
jelenleg nem hiszem, hogy tudnék náluk nevetségesebb csapatot mondani.
FCB
Az FC Bournemouth is 2 meccs 1 ponttal áll, 2:4-es gólkülönbség, ugyanúgy, mint a Chelsea.
sajna, a barcara gondolt a kolto (szerintem)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.08.20. 21:37:18

en lattam mindket meccsuket, nem jatszanak ok annyira rossz focit. top6ban boven benne lesznek év végén.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.08.20. 21:07:56

davi10 írta:
2023.08.20. 19:35:13
A Chelsea is elkezdte a bajnokságot. :D

Volt időszak, amikor kifejezetten bírtam őket, de jelenleg nem hiszem, hogy tudnék náluk nevetségesebb csapatot mondani.
Én azért sajnálom őket, mert a mostani helyzetükhöz kellett az orosz-ukrán háború és Abra távozása.

Azóta tényleg elképesztő, ami az új tulajjal megy. Felvennének egy értelmesebb fotelszurkolót sportigazgatónak, komolyan mondom, hogy ennél még ő is jobban igazolna.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6665
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.20. 20:50:19

Zsolti írta:
2023.08.20. 20:36:43
davi10 írta:
2023.08.20. 19:35:13
A Chelsea is elkezdte a bajnokságot. :D

Volt időszak, amikor kifejezetten bírtam őket, de jelenleg nem hiszem, hogy tudnék náluk nevetségesebb csapatot mondani.
FCB
Az FC Bournemouth is 2 meccs 1 ponttal áll, 2:4-es gólkülönbség, ugyanúgy, mint a Chelsea.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése