Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Sima meccseken voltam már, de sose sikerül eltalálnom amikor bajnokok lehetnek, így bajnoki ünneplésen sem voltam soha. Idén a Betis meccset választottam, 2 meccs választott elAndris írta: ↑2023.05.14. 23:24:57Altalaban a Catalunya teren van ilyenkor a banzaj.
De ez a lakossage meg a szurkoloke. A csapat a varosban majd egy elore megtervezett utvonalon megy busszal, egy elore bejelentett napon.
Nem aggodnek, tuti kihozzak majd oket, a kozonseg talan spanyol, de azert megiscsak a katalan fovarosban vannak.
Altalaban a Catalunya teren van ilyenkor a banzaj.
Valoszinuleg akik a lelaton pityeregnek, nem ugyanazok a marhak, akik berohannak megverni a bajnok csapatot.
az egyik madár felborított egy kamerát, de telibe vették, meg utána követték végig a lelátón
Mégha "csak" az ének lenne az utolsó előtti kiesőtől a friss bajnok ellen:



A b a feljutás környékén van,kell oda a tűzerő! Xavinál (egyelőre)nagyobb nevű edzők sem tudták behúzni a ligát az utóbbi években nálunk.Ahhoz,hogy ez neki meglegyen, csapágyasra járatja azokat,akikben megbízik,azok pedig kb.a kezdő 11 tagjai. 4 éve nem voltunk bajnokok,Xavi szerintem szorong,hogy elbukja. Amint meglesz papíron is a liga,tuti lelazul majd,és jönnek a többiek,fiatalok,meg a variálás.bence0330 írta: ↑2023.05.14. 15:01:14Egyetlen B-s vagy fiatal mezőnyjátékos sincs a keretben, se Yamal, szokás szerint Riad, esetleg Estanis, vagy senki. Komolyan aggódik még a bajnokság miatt, és ennyire?Lehet már 2-0-ra fogunk vezetni a 80. percben, és tét nélkül be lehetne tenni akárkit kísérletként.
Sergi Roberto viszont szerencsére visszatért. A gyógyulásának persze önmagában örülök.
EGy X-el a real előtt 12 ponttal mennénk, de egymás elleni jobb nekik (3-1 Real győzelem, 2-1 barca győzelem), szóval még papíron nem lennénk bajnokok.

Uhh, tényleg, jogos, erről teljesen megfeledkeztem, pedig főoldli cikk is volt róla, ott van Yamal. Ez akkor nem jött nekünk túl jól, pont most láttuk volna párszor talán játszani...csababarca írta: ↑2023.05.14. 17:56:54SZerintem Yamal már az U17-es spanyol kerettel van, nem? Lehet nem kerettag, nem tudom, csak gondoltam.
Riad ha akkor nem került be, amikor tényleg ínség volt khv-ben, akkor most már nem is fog.
Majd elmegy elkallódni valahova, vagy kivárja a sorát.
Itt mostmár szezon végéig (5 meccs) a gálacsapat fog játszani, szerintem biztosan.
SZerintem Yamal már az U17-es spanyol kerettel van, nem? Lehet nem kerettag, nem tudom, csak gondoltam.bence0330 írta: ↑2023.05.14. 15:01:14Egyetlen B-s vagy fiatal mezőnyjátékos sincs a keretben, se Yamal, szokás szerint Riad, esetleg Estanis, vagy senki. Komolyan aggódik még a bajnokság miatt, és ennyire?Lehet már 2-0-ra fogunk vezetni a 80. percben, és tét nélkül be lehetne tenni akárkit kísérletként.
Sergi Roberto viszont szerencsére visszatért. A gyógyulásának persze önmagában örülök.