Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.04.10. 16:12:49

A MARCA szerint ők érkezhetnek ingyen nyáron: Inigo Martínez, Grimaldo, Gündogan, Thuram és Messi.

Ezt így el tudnám fogadni. Plána, ha sikerül megszabadulni mondjuk egy Alonso, Alba, Kessié, Ferran, Raphinha pakktól.

Hátra meglennénk nyolc emberrel: Koundé, két Araújo, Christensen, Inigo, Eric/Riad, Balde, Grimaldo.
Középen Busi, FdJ, Pedri, Gavi, Gündogan, SR
Elöl Lewa, Thuram, Messi, Dembélé, Fati

Ha lesz pénzünk, akkor még előre elférne Vitor Roque. Ha nem lesz, akkor meg jöhet vissza Abde.
Avatar
Grundel
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2023.03.16. 10:06:36

2023.04.08. 14:55:27

Bayer Leverkusen won't sell Frimpong for less than €30m.
Barcelona are not going to pay €50m for Vitor Roque, far from it. They hope the desire of the player to join Barça will help reduce the fee
. [sport]
Kluivert: “Barça's football is out of this world”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.07. 11:44:30

fanbarca írta:
2023.04.07. 11:38:22
Zsolti írta:
2023.04.07. 11:35:10
Jobb hatved poszton jovore adnek meg egy eselyt Dest-nek, mas valasztas amugy se igen van.:)
Hogy ne lenne? Julian Araujo már a csapattal edz, a fizetése is sokkal alacsonyabb és sokkal jobb. Xavi is dícsérte és nagyon várja, hogy jövőre játszhasson.

Dest szerintem a legrosszabb igazolásunk az elmúlt 10 évben. Milan-ból is kikerült, 3. számú jobbhátvéd csupán.
Xavi mindenkit dicsér ez nem jelent semmit :D

Dest-nél kapásból tudok mondami 5 rosszabb igazolást, nem váltotta meg a világot, de nem is fájt sokba. Nem is zavar sok vizet, kölcsönbe is el tudtuk passzolni, plusz szerintem pénzt is kapunk majd érte. Nincs az a kavarás körülötte mint pl. Umtiti körül.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.04.07. 11:38:22

Zsolti írta:
2023.04.07. 11:35:10
Jobb hatved poszton jovore adnek meg egy eselyt Dest-nek, mas valasztas amugy se igen van.:)
Hogy ne lenne? Julian Araujo már a csapattal edz, a fizetése is sokkal alacsonyabb és sokkal jobb. Xavi is dícsérte és nagyon várja, hogy jövőre játszhasson.

Dest szerintem a legrosszabb igazolásunk az elmúlt 10 évben. Milan-ból is kikerült, 3. számú jobbhátvéd csupán.
més que un club
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2023.04.07. 11:35:10

Jobb hatved poszton jovore adnek meg egy eselyt Dest-nek, mas valasztas amugy se igen van.:)

Nem igen izlett az a Carrascos opcio, de elnezve a total halott bal oldalt, jelen helyzetben valoszinu erosites lenne 1-2-3 evig.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.07. 10:55:14

Én Dembelet felajanlanám Neymarért cserére, szerintem mindenki jól járna. Ha Neymar belemenne az alacsony fizuba, akkor lenne egy épkézláb balszélső, Dembele meg gondolom ellenne Mbappe mellett. Mindketten kb ugyanannyira sérülékenyek, viszont a brazil sokkal több gólt lőne, gólpasszt adna.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.07. 00:47:12

Az nem spekuláció, hogy az utolsó hónapokban, mikor már felépült a sérüléséből, még a keretbe sem hívta fel. Felkészülési meccseken is szinte semmi, pedig az egész világ és az egész fórum a fejét fogta már, hogy mekkora kincsünk van, és megint elherdáljuk egy öregért, illeteve linkelem alul az eredetit és az angol átiratát is annak, amit Planes nyilatkozott, akinél megbízhatóbb forrást azért ebben az esetben nem lehetne nagyon találni. Ha egy volt Barcás sportigazgató, és jelenlegi Getafe manager, aki pont 22 nyarán váltott, tehát itt is meg ott is volt, lenyilatkozza, hogy Baldé már fél lábbal ott volt, és a Gamper után változott ez csak meg, akkor az kb a legbiztosabb forrás, amit egy átigaolási témában lehet találni. Elmondta, hogy pl. Alonsotól is függött a dolog, akinek az ügye amúgy nagyon elhúzódott, és ha hamarabb jön, most alighanem őt láthatnánk a balszélen Baldé helyett. Brrrr.

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... e-78808085
https://www.barcablaugranes.com/2022/11 ... ast-summer

Ezen kívül tízmilliió cikk volt, hogy Baldé megy kölcsönbe, az nyilván kicsit kevésbé vehető komlyan, de nem zörög a haraszt.

A többi igaz, itt maradt, a kezdőben ragadt hál'Istennek, de ez az egész egy hajszálon múlott minden jel szerint (utolsó mondat: a Gamperen Xavi észrevette, hogy magas szintet képvisel), és inkább kényszerhelyzetből történt. Szóva igenis kellett a felkészülési meccs itt is, és több is. Xavinak a legnagyobb hiányosságai látszatra, szerintem eleve kicsit az egyének megítéléséből fakadnak, nem abból, hogy ne lenne taktiai érzéke, és ne lenne megfelelően felkészült edző. DJ-al is eljátszotta ezt a posztján, látványosan vagy nem számított rá, vagy nem a helyén, nála kell fél év, mire meg mer húzni valamit, ami nem régi beidegződés szerinti meggyőződése. És emiatt nem mindig ítéli meg tökéletesen jól emberek szintjét. Ez az sajtótájékoztatóiból is remekül lejön, 1-2 emberről ódákat zeng, másokat meg sem említ soha. Ezt még ő maga is bevallotta tavaly Depaynál, mikor az akkor már borzasztó formában lévő Ferránt tolta helyette, Depay meg 5 percekre beállva is lőtt néha gólt. Saját szavaival: "igazságtalan voltam vele".

Ezekkel nem azt mondom, hogy Xavi hülye, mert végül mindig rájön, hogy csak ott kéne játszatni xy-t, bő fél év után FDJ-nél is rájött, csak hogy neki rengeteg idő kell, mire hinni kezd valakiben, vagy eldob egy biztos öreget. Mingueza 1(!) meccset kapott középső védőként nála, mikor előző szezonban remekelt ott, így esélye sem volt, hiába tolt le egy atom Araujós meccset és nyerte meg neünk a Celta meccset. Helyette bezzeg Ericet már vkp poszton is próbálgatja, és azóta is botladozhat a pályán. És Mingueza szinjéről lehet beszélgetni, vitatkozni, de hogy Garciánál és az idei Piqué-nél fényévekkel jobb, az kb nem kérdés. És ilyesmin múlhat egy BL továbbjutás is, ahol estleg nem egy lassú integető Piqué, hanem ő játszott volna a 35 km/h-ás sprintjeivel és a szétgyúrt alkatával 4. számú védőt, és máris nem kapunk alighanem 3 gólt.

Egyetlen egy dolog van, amiben visszasírom az öreg hollandot, az ez. Nála volt egy top Araujo-Mingu belsővédő duónk, be merte vállalni, tuti, hogy most bedobta volna Riadot is mikor baj volt, a 2 nulla spanyol balszélsőnk helyett több szerepet kapott volna valami új arc, Barbera tuti, hogy sok percet apott volna Lewy cseréjeként, Depay nyilván itt lenne (Ferrán alighanem nem), stb. Sokkal bátrabb volt ilyen téren, amiből még most is profitálunk valamennyire. Nyilván mellette taktikailag és emberileg Xavi cipőjét nem köthetné be, de ez a része hiányzik a dolognak.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.06. 23:45:34

Bence, ezt mar tegnap is leirtad, direkt nem reagaltam ra. De mivel megtetted megegyszer, muszaj: en nem emlekszem ra, hogy Xavi valaha is azt nyilatkozta volna, hogy Baldet kolcsonbe szeretne adni. Minden egyeb a sajto reszerol csak spekulacio, ha egyaltalan tenyleg volt szo errol. Ugyhogy nem tudom ezt semmilyen szinten ervkent kezelni.

Egyebkent meg lehet, hogy volt, hiszen a legtobb fiatalnal a kolcsonadas szoba kerul.

Amit en tenykent tudok kezelni, az az, hogy Balde Xavi alatt itt maradt, Xavi alatt kezdove valt, es Xavi alatt ugy tunik, megvan a kovetkezo tiz evre a jobbhatvedunk.

Barki mas is itt fog maradni, ha Xavi ugy latja jonak. Ha meg nem, akkor nem.
Lehet h varnak majd nyar kozepeig, de en a helyukben nem varnek. Ha 5-6 honap allando edzesmunka utan nem derul ki, hogy lehet-e epiteni valakire, akkor ujabb 3-6 het es 2-3 edzomeccs alatt sem fog. Es ha en edzo lennek, a felkeszules kezdoetere vegleges keretet szeretnek kapni. Nyilvan a lehetosegek nem mindig adottak, de legalabb az erre valo torekves fontos lenne.

Mas: igen, szerintem elengedhetetlen hosszabbitani Dembelevel a nyaron, kulonben ujra jon a lejaro szerzodes, es az ugynoke meg Laporta, a ket idiota, kepesek lesznek ujra nekiallni csortezni. Dembelet meg kell tartani, es nem szabad eljutni odaig sem, hogy akar csak elmeletben szabadon targyalhasson csapatokkal, es a szabadugynokseg kozelebe kerulhessen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2023.04.06. 23:21:08

Andris írta:
2023.04.06. 20:33:55
hosszabbítani Dembit
Biztos, hogy kellene Dembelére költeni, és hosszabbítással foglalkozni? Még egy szezonra van szerződése. Elég sokat keres még most is, ettől kevesebbért aligha maradna. Pénzt sohasem látunk belőle, cserébe már elégettünk rá holmi 250 milliót. Igaz, hogy idén már jobbára férfiként viselkedett, de a sérülékenység... Ismét kihagy jelentéktelen 20 meccset. Ez pedig nem pech, hanem tendencia.

Tulajdonképpen luxus lenne fizetni őt pl 2026-ig, bár ezt ugye már eddig is megszoktuk. Sajnos érthető, hogy a többi szélsőhöz képest jóval tehetségesebb, ezért bíztok benne, vártok rá, de ő minden, csak nem fundamentum vagy garancia. Bár egy hétvégi apuka is több a semminél.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.06. 22:46:10

Mondtam, hogy mindenki megfeledkezik szegény srácról. :D Persze még mindig jobb, mintha úgy feledkeznénk meg róla, hogy amúgy játszik is... :D

Pedig hogy örülhetett (1-2 napig), mikor leszerződtettük az MLS-ből... nem tudom, hány ilyen eset lehetett a klub történetében, de nem sok, az tuti.

Amúgy ami biztos, hogy védekezésben köröket ver SR-ékre, ő egy igazi erőszakos védő, oké, hogy a highlightsok csalnak, de azért a megmozdulásairól ez nagyon látszik. Előre nyilván kb lehetetlen megítélni egy összevágott vidiben. Nekem amúgy Emerson Royal ugrott be róla.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.04.06. 22:12:15

Na igen,a jh sracrol en is megfeledkeztem.Akkor mar nem is olyan lehetetlen az “igenyem” :)
A masik dolog ami feltunt,h ahogy valogatott szunetre mennek a jatekosaink folyamat megserulnek.Valamit ezzel is kezdhetnenk mert allandoan ez van.Nem tudom tobbi csapatnal mizu,de a realnal pl nem tunt fel,h ennyi serultjuk lenne folyamat.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.06. 21:25:35

Xavi bő háromnegyed évnyi edzés és 1-2 epizódszereplés után úgy ítélte meg, hogy Baldé mehet kölcsönbe, fél lábbal már a Getaféban volt, csak képzeljük el, mekkora szégyen és bukta lett volna ha az összejön, és Baldé nem ágáll ennyire nagyon ellene+Xavi is nem dönt úgy az utolsó pillanatban (bár elsősorban a Tagliafico-üzlet meghiúsulása miatt), hogy mégis maradjon. Planes interjúban mondta, hogy Xavi a Gamper után döntött csak így.
Szerintem nagyon sok múlik a meccsjátékon... meg ez annyira speciális eset, hogy szekunder szégyenérzetem lenne, ha idehozzuk fél évig lelátózni, aztán nem is húzhatja magára párszor a mezt ideális esetben akár az augusztusi tétmeccseken is legalább percekre, ami után még mindig el lehetne passzolni szeptemberig. Ez valahogy nálam nagyon a minimum kategória.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.06. 21:16:36

bence0330 írta:
2023.04.06. 20:41:56
Azzal a jobbhátvéd témával még várnék, mégpedig minimum nyár közepéig, hacsak közben nincs valami bombalehetőség ingyen/nagyon olcsón. Nagy az esélye, hogy kell, de azért nem 100%-ban kizárt, hogy itt van egy csiszolatlan gyémánt már Julian Araujo személyében, csak nem játszhat. Mondanám, hogy Xavi mostanság pozitívan nyilatkozott róla, de persze ez semmit nem jelent. Őt mindenképp látni kell legalább pár brahimeccsen valami túrán, mielőtt további pénzt költünk a posztra.

Az elmúlt időszakban ezek a pár milliós igazolások tök jól sültek el, az egyik ilyen például a srác névrokona ugyebár, aki lassan a legnagyobb közönségkedvenc a Camp Nouban. Lehet, hogy megint jó szemmel szúrt ki valaki egy ügyes srácot az Atlanti-óceánon túlról.

Arról nem is beszélve, hogy amennyire megszivattuk, ha valaki, hát ő megérdemli azt, hogy legalább bizonyítási lehetőséget kaphasson, mielőtt továbbadnánk rajta, hisz már most is olyan kellemetlen helyzetben van, hogy a barca-drukkerek felének szerintem eszébe sem jut, hogy nálunk van.
Erről én elfeledkeztem, úgyhogy végülis van miben reménykedni.

Viszont azt szerintem nyugodtan elfelejthetjük, hogy majd erre fogunk várakozni. Mármint meccsekre. Xavi már edzi egy ideje, fogja is még, pontosan tudni fogja Júniusban már, hogy kell-e neki kezdő jobbhátvéd, vagy pedig már rendelkezésre áll. :)
A meccsek persze fontosak, mert egy más fajta szituáció, de alapvetően az edzéseken dőlnek el a nagy dolgok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.06. 20:41:56

Azzal a jobbhátvéd témával még várnék, mégpedig minimum nyár közepéig, hacsak közben nincs valami bombalehetőség ingyen/nagyon olcsón. Nagy az esélye, hogy kell, de azért nem 100%-ban kizárt, hogy itt van egy csiszolatlan gyémánt már Julian Araujo személyében, csak nem játszhat. Mondanám, hogy Xavi mostanság pozitívan nyilatkozott róla, de persze ez semmit nem jelent. Őt mindenképp látni kell legalább pár brahimeccsen valami túrán, mielőtt további pénzt költünk a posztra.

Az elmúlt időszakban ezek a pár milliós igazolások tök jól sültek el, az egyik ilyen például a srác névrokona ugyebár, aki lassan a legnagyobb közönségkedvenc a Camp Nouban. Lehet, hogy megint jó szemmel szúrt ki valaki egy ügyes srácot az Atlanti-óceánon túlról.

Arról nem is beszélve, hogy amennyire megszivattuk, ha valaki, hát ő megérdemli azt, hogy legalább bizonyítási lehetőséget kaphasson, mielőtt továbbadnánk rajta, hisz már most is olyan kellemetlen helyzetben van, hogy a barca-drukkerek felének szerintem eszébe sem jut, hogy nálunk van.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.06. 20:33:55

Én arról álmodozom, hogy elmegy Fati, Alba, EG, esetleg Kessié vagy Ferran.
És így, legjobb esetben, tudjuk majd regisztrálni Gavit, hosszabbítani Dembit és Araujot, meg szerezni egy jobbhátvédet. Ez a maximum, egy jobbhátvéd.

Ennél többre szerintem ne számítson senki, lehet, hogy a jobbhátvéd is hiú ábránd, és örülhetünk, ha sikerül megtartani a mostani legjobbjainkat.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.06. 19:47:08

Ha csak 1 játékosra lenne pénz remélem tényleg igaz a mai hír Romanonál és érdeklődünk Frimpongnál.
Magasan a legjobb jhv, aki megszerezhető, 22 éves 35 meccs 8gól, 9 assziszt.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.04.06. 17:05:46

Igen a realitas az,h nem igazolunk aztan megis kikot nalunk egy Lewa meg ropkodnek a nevek es fixen fogunk hozni “nagy”nevet nyaron.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.04.06. 16:56:19

Rdinho10 írta:
2023.04.06. 16:20:20
En az “eves” teljesitmenyek utan alapos tisztitasba kezdenek,egy kis manager jatek
Eladnam: Fati(sajnalnam nagyon,de erte kapnank is vmit)
Ferran(szora sem erdemes)
Kessie(elegen vagyunk kpra..)
Dembele(buta es allandoan serult)
Gavi(akkora hype van korulotte(jo penzt lehetne kapni)esik kel a srac ,ideggyenge,nalam semmi xtra.
Garcia…
M.Alonso(inkabb nem irok semmit)

Akiket hoznek vagy realis esely lehetne:
Balosra(Lw): Kvaratskhelia(tokeletes lenne,aki latott iden Napoli meccset tudja)
Kpra:Wirtz(nagy zsugas,korban tokeletes es talan nem kerulne 100millaba)
Hatra(RB): Reece James,talan hozhato lenne,de ha nem,akkor valami fiatalt beraknek vagy brazilbol kukaznek valami “tehetseget”.
Igy talan penzugyileg jok lennenk es meg Messit hoznam 1 evre,megneznem Lewa mellett.
Stegen
Rb-Kounde(Christensen)-Araujo-Balde
Wirtz-De Jong-Pedri
Rapfinha(Messi)-Lewa-Kvaratskhelia

Csereknek: Busquets,Alba,Messi vagy Rapfinha,Torre,Christensen stb

Ez egy baszo keret lenne sztem,nyilvan kb lehetetlen kuldetes,de en ezt igy megneznem:))
Hát ezt így fifába maximum, mert a realitáshoz tényleg semmi köze, nekünk még jó pár évig vagy akár egy évtizedig közünk nem lesz 100+ milliós játékosokhoz. Kukázunk, marad az ingyen igazolható talán, az is csak akkor ha tudjuk valami csoda folytán regisztrálni őket.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.04.06. 16:49:24

Nyilvan nem 13 fos keret lenne,a B csapatbol nem soroltam fel,Leverkusennel lehetne boltolni sztem..
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.06. 16:45:48

Rdinho10 írta:
2023.04.06. 16:20:20
En az “eves” teljesitmenyek utan alapos tisztitasba kezdenek,egy kis manager jatek
Eladnam: Fati(sajnalnam nagyon,de erte kapnank is vmit)
Ferran(szora sem erdemes)
Kessie(elegen vagyunk kpra..)
Dembele(buta es allandoan serult)
Gavi(akkora hype van korulotte(jo penzt lehetne kapni)esik kel a srac ,ideggyenge,nalam semmi xtra.
Garcia…
M.Alonso(inkabb nem irok semmit)

Akiket hoznek vagy realis esely lehetne:
Balosra(Lw): Kvaratskhelia(tokeletes lenne,aki latott iden Napoli meccset tudja)
Kpra:Wirtz(nagy zsugas,korban tokeletes es talan nem kerulne 100millaba)
Hatra(RB): Reece James,talan hozhato lenne,de ha nem,akkor valami fiatalt beraknek vagy brazilbol kukaznek valami “tehetseget”.
Igy talan penzugyileg jok lennenk es meg Messit hoznam 1 evre,megneznem Lewa mellett.
Stegen
Rb-Kounde(Christensen)-Araujo-Balde
Wirtz-De Jong-Pedri
Rapfinha(Messi)-Lewa-Kvaratskhelia

Csereknek: Busquets,Alba,Messi vagy Rapfinha,Torre,Christensen stb

Ez egy baszo keret lenne sztem,nyilvan kb lehetetlen kuldetes,de en ezt igy megneznem:))
Kb 300 m extra kiadás úgy, hogy 200-at kéne spórolni, ahogy írtad "lehetetlen kuldetes". Az elmúlt 3 év hírei alapján nem tudom miből gondolod bármely részét megvalósíthatónak. Csak Wirtz 80-100m úgy, hogy 1/4 szabály él, tehát 300-400 millióért kéne eladni játékosokat, hogy csak őt egyedül hozzuk.
Amúgy frankó lenne a 13 játékosból álló keret, sokáig bírnák szuflával.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.04.06. 16:20:20

En az “eves” teljesitmenyek utan alapos tisztitasba kezdenek,egy kis manager jatek
Eladnam: Fati(sajnalnam nagyon,de erte kapnank is vmit)
Ferran(szora sem erdemes)
Kessie(elegen vagyunk kpra..)
Dembele(buta es allandoan serult)
Gavi(akkora hype van korulotte(jo penzt lehetne kapni)esik kel a srac ,ideggyenge,nalam semmi xtra.
Garcia…
M.Alonso(inkabb nem irok semmit)

Akiket hoznek vagy realis esely lehetne:
Balosra(Lw): Kvaratskhelia(tokeletes lenne,aki latott iden Napoli meccset tudja)
Kpra:Wirtz(nagy zsugas,korban tokeletes es talan nem kerulne 100millaba)
Hatra(RB): Reece James,talan hozhato lenne,de ha nem,akkor valami fiatalt beraknek vagy brazilbol kukaznek valami “tehetseget”.
Igy talan penzugyileg jok lennenk es meg Messit hoznam 1 evre,megneznem Lewa mellett.
Stegen
Rb-Kounde(Christensen)-Araujo-Balde
Wirtz-De Jong-Pedri
Rapfinha(Messi)-Lewa-Kvaratskhelia

Csereknek: Busquets,Alba,Messi vagy Rapfinha,Torre,Christensen stb

Ez egy baszo keret lenne sztem,nyilvan kb lehetetlen kuldetes,de en ezt igy megneznem:))
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2023.04.05. 22:59:45

A mostani egeshez meg Messi hianyzott volna csak, hogy leszehett fejjel setalgasson elol.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.01. 19:43:29

Leon írta:
2023.04.01. 19:23:25
A Barca már hivatalosan is kijelentette, hogy a G.O.A.T.-nak vissza kell jönnie.
Ez nem csak nosztalgia, kell egy méltó befejezés a történelem legnagyobbjának. Ezt tudja Laporta, Xavi meg minden Barca szurkoló.
Nagyon szeretném, hogy a szezon elején a szurkolók előtt pózoljon a VB trófeával és robbanjon fel a stadium! 8) =D>

https://www.youtube.com/watch?v=8W96U7MGnbY
De ezt meg lehet oldani egy Gamperrel, sőt, egy külön Messinek megrendezett, vagy akár egyenesen róla elnevezett meccsen valami rangos csapat ellen. Akár még a mostani szezon végén is, mert akkor még épp lesz Camp Nou, és nagyobb lenne a hangulata is, VB trófa is mehetne, meg a stadion is felrobbanhatna. Addig alighanem mindenki egyetért, hogy valami búcsú jár, de az már nem "minden Barca szurkoló" véleménye, hogy Messinek vissza kell jönnie még 1-2 szezonra, és vagy pozitív lesz a dolog, vagy az érkezése szétbarmol mindent, amit eddig felépítettünk nélküle, az öltözőt, a kaparást, a jobbszélsőinket, a védekezésünket, mindezt azért, hogy rá egy évre megint el kelljen kezdeni ezt elölről. Nem biztos hogy így lenne, de ez egy óriási rizikófaktor, és olyan szépen alakul a csapatunk, hogy nem tartom életszerűnek bevállalni a kockázatot.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2023.04.01. 19:29:56

Hat a nagy kerdes a szerepkor. Szerintem nem szabad mar hogy kezdo legyen Messi alapbol, mert az megfekezne a csapat epitkezeset.
Viszont azert az egy nagy falat lesz neki lenyelni hogy padozik.
Nem egyszeru szitu szerintem
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.04.01. 19:23:25

A Barca már hivatalosan is kijelentette, hogy a G.O.A.T.-nak vissza kell jönnie.
Ez nem csak nosztalgia, kell egy méltó befejezés a történelem legnagyobbjának. Ezt tudja Laporta, Xavi meg minden Barca szurkoló.
Nagyon szeretném, hogy a szezon elején a szurkolók előtt pózoljon a VB trófeával és robbanjon fel a stadium! 8) =D>

https://www.youtube.com/watch?v=8W96U7MGnbY
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése