Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.03.20. 19:11:32

bence0330 írta:
2023.03.20. 16:34:03
Nekem amúgy egy olyan ember volt a MOM, akinek a nevét nem sokszor láttam felmerülni, Koundé. Amit tegnap leművelt, az fenomenális volt. Volt hogy 10 percenbelül volt 3-4 szerelése/tisztázása, mindig ott volt, amikor kellett, atombiztos volt. Remélem ezzel az 1-2 hónapos vesszőfutása most végetért. :)

Egyébként kár, hogy hiába van 12 pontos előnyünk, már csak azért sem dőlhetünk hátra, mert bármikor bármennyit levonhatnak, még ha annyira nem is tartom valószínűnek. Lehet, hogy direktben 15 fölé kell vinni a különbséget, mert az egy reális levonásnak tűnik a Serie A-ban történtek fényében... pedig amúgy a végéhez közelítve lassasn többet lehetett volna variálni, Alarconokat berakni, stb.
Koundé nagyon jó volt. A 70-75. perc körül volt egy nagy hibája, eladott egy labdát de végül nem lett belőle semmi. Ezt leszámítva viszont rengeteget mentett, sokszor kisegítette Araujot, sokszor helyezkedett tanárian. A védelmünk olyanokat csinál, amikhez én egyáltalán nem vagyok hozzászokva, pedig nem ma kezdtem a meccsinket követni. Utolsó pillanatos mentések, blokkolások, szerelések, kifejelt labdák, jól kivédekezett pontrúgások. Zseniális, tényleg öröm ezt nézni. Megmondom őszintén egyáltalán nem gondoltam volna Xavitól, hogy képes lesz így összegyúrni a hátsó alakzatot.

Most egy kis pihi, remélem nem sérül meg senki, aztán legközelebb Elche idegenben, akik messze a legtöbb kapott góllal rendelkeznek. Jó lenne egy sima meccs, Lewy pattinthatna 2-3 gólt végre, az ő önbizalma is helyreállna, és a csapatnak is jót tenne végre egy könnyű, sok gólos győzelem, nem ma volt ilyen utoljára.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.20. 16:34:03

Nekem amúgy egy olyan ember volt a MOM, akinek a nevét nem sokszor láttam felmerülni, Koundé. Amit tegnap leművelt, az fenomenális volt. Volt hogy 10 percenbelül volt 3-4 szerelése/tisztázása, mindig ott volt, amikor kellett, atombiztos volt. Remélem ezzel az 1-2 hónapos vesszőfutása most végetért. :)

Egyébként kár, hogy hiába van 12 pontos előnyünk, már csak azért sem dőlhetünk hátra, mert bármikor bármennyit levonhatnak, még ha annyira nem is tartom valószínűnek. Lehet, hogy direktben 15 fölé kell vinni a különbséget, mert az egy reális levonásnak tűnik a Serie A-ban történtek fényében... pedig amúgy a végéhez közelítve lassasn többet lehetett volna variálni, Alarconokat berakni, stb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.03.20. 16:01:24

Igazi clasico volt a tegnapi, abszolut ebren tartott :D volt iram, tempo, szép megoldasok, balhé, gólok, minden ami ilyenkor kell. megerdemelten nyertunk, nagyon fontos 3 pontot gyujtottunk be. innen mar tartalék lángon is be kell húzni a bajnoksagot. ha meg még a kupában is odatesszuk magunkat, es 3 trófeával zárjuk az idenyt, még a csúfos europai kupa szereplest is megbocsájtom.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2023.03.20. 14:17:19

bence0330 írta:
2023.03.20. 11:53:12
Mondjuk a lest felhozni egyenesen röhejes kategória, első blikkre is egyértelmű volt, vonalazás után is egyértelmű volt, És ez az egyetlen dolog a mai fociban ami teljesen objektív amúgy is. Ha már játékvezetés, akkor egy vagy két elmaradt sárga lapot jogosan reklamálhat, de ez kiegyenlített volt mert fordítva is volt ilyen, sőt az egyiknek ugye egyértelmű piros lapnak kellett volna lennie.
Igen, az, hogy les volt egyértelmű kell legyen a videók alapján. Szóval ez a fajta nyilatkozat tényleg felesleges...

Amúgy a csalódottsága érthető is, az egyrészt egy szép támadás volt, gólt is érdemelt volna, másrészt meg Asensio a passz pillanatában hátrafelé mozgott, szóval tényleg nem volt előnye belőle. Egyszerűen pech hogy nem kb 3 tizedmásodperccel később jött a passz. Viszont a szabály nem véletlenül van így azt nem lehet elkezdeni mérlegelni, hogy ebből előnye származik vagy nem mert akkor hirtelen minden esetnek többféle megítélése lesz, az sem vezet sehová. Szóval a les az les, és ezt nézi a VAR ez meg a gólbíró az fekete - fehér. A kezezéseket pl még videóval se bírják egyértelműen ítélni, ami működik azt legalább nem kéne megkérdőjelezni... #-o
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.03.20. 13:43:14

BarcafanTomee írta:
2023.03.20. 10:27:20
Hali,

Sajnos a meccset nem tudtam nézni. De az összefoglaló, meg az itt olvasottak alapján 70-75 percig jobbak voltunk és rajtunk múlt, hogy nem döntöttük el. Real helyzetet nem is láttam.

Erre olvasom Ancelotti és Courtois nyilatkozatát ami a szöges ellentéte ennek.

Ancelotti: „A játékunk az elsőtől az utolsó percig rendben volt. Egy olyan les miatt nem nyertünk, amiben továbbra is kételkedünk, kétségekkel utazunk Madridba”. Szomorúak és sértettek vagyunk, de büszkék lehetünk a meccsre, amit játszottunk.

A belga is hasonlókat mondott, de most nem találom hirtelen, hogy be tudjam idézni.

Ezek alapján akkor kinek van végülis igaza? 😃
Ezzel a nyilatkozattal eléggé szembe köpte a saját szurkolókat, a valóság ugyanis az, hogy az első félidőben egy Benzema lövésen és az öngólon kívül semmit nem tudtak felmutatni, a másodikban pedig a friss emberek hoztak némi lendületet, ott az utolsó 15 percben már sokkal támadóbb volt a Madrid. Nem tudom az ilyen nyilatkozatok mire jók egyébként, kétlem, hogy sok madridista büszke lenne a tegnapi teljesítményre, még így ellenfélként is kitűnt, hogy Benzema vagy Carvajal mekkora mínusz volt, de sok mindent nem értek, ami edzői döntés, ilyen pl hogy egy Ceballos vagy egy Asensio miért ül a padon, amikor látszott az előző klasszikusokon és az első félidőben is, hogy Vinicius egymagában nem fog 8 védekező embert kicselezve gólt lőni.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.03.20. 13:28:17

Legalább így senki nem mondhatja, h ne akarták volna :mrgreen:

A pályán mutatott játékukból is lejött ez, meg a meccs utáni nyilatkozataikból is (utóbbi kevésbé mérvadó persze, mindig azt fogják mondani minden klubnál, h minden meccs egy döntő blabla :D).
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2023.03.20. 13:23:09

BarcafanTomee írta:
2023.03.20. 10:27:20
Hali,

Sajnos a meccset nem tudtam nézni. De az összefoglaló, meg az itt olvasottak alapján 70-75 percig jobbak voltunk és rajtunk múlt, hogy nem döntöttük el. Real helyzetet nem is láttam.

Erre olvasom Ancelotti és Courtois nyilatkozatát ami a szöges ellentéte ennek.

Ancelotti: „A játékunk az elsőtől az utolsó percig rendben volt. Egy olyan les miatt nem nyertünk, amiben továbbra is kételkedünk, kétségekkel utazunk Madridba”. Szomorúak és sértettek vagyunk, de büszkék lehetünk a meccsre, amit játszottunk.

A belga is hasonlókat mondott, de most nem találom hirtelen, hogy be tudjam idézni.

Ezek alapján akkor kinek van végülis igaza? 😃
első félidőben konkrétan a tizanhatosunkig se nagyon tudtak eljutni, végig domináltuk azt a felest. a második szerintem már kiegyenlített volt, de madrid dominancia maximum egy szűk 15 perces időszakban valósult meg. fogalmam sincs miről beszélnek ancsáék, eléggé butthurt hozzáállás ez most tőlük, az összes advanced stat alapján volt a két csapat között legalább egy gól.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2023.03.20. 12:59:22

ultrasur írta:
2023.03.20. 11:04:15
Rossz és fáradt kezdővel álltunk ki. Megérdemeltétek a győzelmet és a bajnoki címet is nincs mit ezen ragozni. Tegnap Carlo ezt elszabta.
Így is lehet! 🤝

Remélem innen nem bukjuk el.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 12:24:47

Tegnapi meccs margójára még annyi, hogy a Harsányi Levente mint Barcás vendég képes volt azt mondani, hogy gyenge meccs volt, egyik csapat sem játszott jól, Lewa dupla nulla volt.... Mindezt hófehér pólóban tette!!! Gratulálok!!! :lol:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.20. 11:53:12

Mondjuk a lest felhozni egyenesen röhejes kategória, első blikkre is egyértelmű volt, vonalazás után is egyértelmű volt, És ez az egyetlen dolog a mai fociban ami teljesen objektív amúgy is. Ha már játékvezetés, akkor egy vagy két elmaradt sárga lapot jogosan reklamálhat, de ez kiegyenlített volt mert fordítva is volt ilyen, sőt az egyiknek ugye egyértelmű piros lapnak kellett volna lennie.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2023.03.20. 11:04:15

Rossz és fáradt kezdővel álltunk ki. Megérdemeltétek a győzelmet és a bajnoki címet is nincs mit ezen ragozni. Tegnap Carlo ezt elszabta.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 10:55:34

Sokkal, de sokkal jobbak voltunk, aki nézte a meccset, láthatta, abszolút úgy játszottunk, mint aki bajnok akar lenni. Nem szeretne, vagy jó lenne, hanem AKARJA! Voltak a Madridnak is helyzetei, meg volt is 10-15 perc, amikor ők próbáltak dominálni, de a meccs nagy részében magasan jobbak voltunk.
Ahogy néztem a meccset, kicsit a VB döntő jutott eszembe, amikor az argentínok olyan szinten magasan jobbak voltak a franciáknál, hogy az hihetetlen, aztán nem sikerült több gólt lőniük, a franciák meg találtak és a végén izgulni kellett. Ha nem is teljesen ugyanaz volt a szitu, de nekem ez bevillant....
Szívvel lélekkel mentek előre a srácok, hatalmasat játszottak. Persze nem szabad elvenni az érdemes a másik oldaltól sem. A Madrid is odatette magát.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2023.03.20. 10:27:20

Hali,

Sajnos a meccset nem tudtam nézni. De az összefoglaló, meg az itt olvasottak alapján 70-75 percig jobbak voltunk és rajtunk múlt, hogy nem döntöttük el. Real helyzetet nem is láttam.

Erre olvasom Ancelotti és Courtois nyilatkozatát ami a szöges ellentéte ennek.

Ancelotti: „A játékunk az elsőtől az utolsó percig rendben volt. Egy olyan les miatt nem nyertünk, amiben továbbra is kételkedünk, kétségekkel utazunk Madridba”. Szomorúak és sértettek vagyunk, de büszkék lehetünk a meccsre, amit játszottunk.

A belga is hasonlókat mondott, de most nem találom hirtelen, hogy be tudjam idézni.

Ezek alapján akkor kinek van végülis igaza? 😃
Peter50
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2023.02.27. 11:42:06

2023.03.20. 09:57:17

Nagyon szép győzelem volt! Az értékét mindig emeli ha a Madrid ellen húzzuk be! Olyan nagyon jóleső érzés. A csapat minden szinten rendben volt, a védekezés az hatalmasat fejlődött, nem csak a jó védők miatt hanem mert Xavi megoldotta a csapatszintű védekezést is szinte tökéletesen. Nekem Lewandowski miatt van pici hiányérzetem, mintha a gólérzékenysége egy kissé visszaesett volna. Ő az olyan ziccereit mint amik tegnap is voltak neki könyörtelenül ki szokta használni, ezzel valahogy mostanában gondjai vannak. Tegnap legalább 4 tiszta ordító helyzete volt ő az ilyeneket nem nagyon szokta elhibázni max 4 ből 1 et elpuskáz 3 at bevág. Ezzel együtt újra megvertük ezt a Madridot. Ha Lewa berugja a helyzeteit Madridék olyan megalázó vereséget szenvednek, hogy még most is potyogna Ancelotti szeméből a könny.
Raphináról aki szintén kb 3 át rúghatott volna pedig szót sem ejtettem. Ennek fényében az Európai kupaszereplés még mindig érthetetlen számomra, az meg végképp hogy ez a Madrid hogy a túróval veri bucira Európát már évek óta.
Talán az hogy egy Európai elitklub kevésbé tud felkészülni a játékukra, arra a gyors labdaszerzésből támadásba átváltó játékra amit nagyon jól tudnak az tény. Xavi és a Spanyol élvonal edzői viszont ismerik ezt a játékot és képességeikhez mérten tudnak alkalmazkodni hozzá és kezelni. Ki nagyon ki kevesebb sikerrel. Mi bucira verjük őket az utóbbi időben hála az égnek mert Xavi tökéletesen végre tudja hajtani a csapattal az ellenük kidolgozott taktikát.
Ez lehet valamiképp magyarázat arra hogy a Ligában miért szenved a Madrid és Európában miért jön neki össze minden. Na de ez legyen az ő gondjuk mi pedig bizakodjunk hogy a kupavisszavágón is elkenjük őket had érezzék a törődést.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 09:23:12

3 meccs alatt összesen 1 gólt tudtak nekünk rúgni ami nem öngól volt, ráadásul az az 1 is már 3-0-s állásnál utolsó percekben, ez azért elképesztő teljesítmény. =D>


Bajnoki cím nagyon közel van, ideje próbálgatni a fiatalokat meg az új formációkat. Ja és lehetőleg verjük el a szemét Espanyolt, rásegítve a kiejtésüket, nagyon epic lenne ha úgy esnének ki hogy mi közben bajnoki címet ünneplünk. :D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 08:24:11

Hatalmasat ment a csapat, jár a gratuláció, ez már komoly előny, innen már meg kell lennie. De Jong, Raphinha, SR, és Baldé nálam nagyot mentek, de igazából mindenki hozzátette a magáét-talán Gavi volt halványabb, de széthajtotta magát Ő is. 2x vertük a Realt úgy, hogy 2 abszolút kulcsemberünk hiányzott. Ez a nem semmi. Gratulálok a csapatnak, és Xavinak is!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.20. 08:12:39

Alcantara írta:
2023.03.20. 07:44:22
A siker egyik titka a csapatszintű védekezés. 26 meccs, 9 gól. A top 4 bajnokságban a legkevesebb gólt rajtunk kívül a Napoli kapta, 16-ot! Utána 1-1 csapat 19-et, többi 20 felett.
Elképesztően jól össze van rakva a védekezés. A védelem fenomenális, De Jong óriási munkát rak le hetek óta, de a többiek is mind sok melót tesznek ebbe. A szívem csücske viszont Kessié, ( akit méltatlanul alul értékelnek a fórumon) valamint Raphinha. Én nagyon szeretem az ilyen típusú játékosokat. Semmi sztárallűr, tűrik a padozást, ha odakerülnek a szívüket kiteszik a pályán.
Régóta ezt szerettem volna látni a csapattól.
Hú, de egyet tudok érteni ezzel a hozzászólással. :D Még akkor is, ha tényleg nem a 9 gól a reális, hanem mondjuk 16-7 inkább, de a lényegen nem változtatna az sem, úgy is brutális. És nem csak azért, mert jobb a hátvédsorunk, egyszerűen mindenki beleveti magát kifulladásig. Még Lewy is, aki 34 éves, és soha az életben nem cserélik le.
Nekem is ez volt az első, amit látni akartam a csapaton, azért is imádom pl. Raphinhát és Gavit, akik végigpörgik a meccseket. Mert évekig tátott szájjal nézelődtünk a pályán. Most ilyesmiről szó sincs, és vannak ilyen téren is húzóemberek, akikre fel lehet nézni a csapatból, és Xavi meg is követeli.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.03.20. 08:09:56

Nagy gratula a csapatnak. Szerintem elég igazságtalan lett volna az x, tekintve hogy az első félidőben helyzete nem volt a Madridnak. Araujot tényleg megfogta az öngól utána volt pár alkalom amikor Vinicius otthagyta, de a brazil elég rossz döntéseket hozott szerencsére. Ráadásul Carvajal és Benzema teljesítménye azért elég kritikán aluli, de legyen az ő gondjuk ez.

Xavi kicsit későn cserélt, bent volt már 5 friss madridi és félő volt hogy bedarálnak, de végül is a legjobbkor szereztük a győztes gólt amikor már nem volt idő válaszolni ra. 12 pontról nem szabad eladni innen, lesz meg 1-2 necces idegenbeli meccs, de az bele fog férni.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.03.20. 08:07:40

Gratulálok a srácoknak. A tegnapi eredmény és a mutatott játék miatt méginkább dühítő hogy mennyire rosszul szerepel a csapat nemzetközi szinten. Konkrétan nincs épkézláb támadónk és így is sikerült megverni a Realt akikről nyugodtan elmondható hogy a BL legnagyobb esélyesei. Ez van ha nem teli gatyával mennek fel a fiúk. Ezért is van az hogy egyik szemem sír a másik nevet. Ha fele ekkora önbizalommal játszana a csapat nemzetközi szinten mint tegnap a Real ellen, akkor még mindig partiban lennénk ott is...
Csak is Puyol
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2023.03.20. 07:51:31

Alcantara írta:
2023.03.20. 07:44:22
A siker egyik titka a csapatszintű védekezés. 26 meccs, 9 gól. A top 4 bajnokságban a legkevesebb gólt rajtunk kívül a Napoli kapta, 16-ot! Utána 1-1 csapat 19-et, többi 20 felett.
Elképesztően jól össze van rakva a védekezés. A védelem fenomenális, De Jong óriási munkát rak le hetek óta, de a többiek is mind sok melót tesznek ebbe. A szívem csücske viszont Kessié, ( akit méltatlanul alul értékelnek a fórumon) valamint Raphinha. Én nagyon szeretem az ilyen típusú játékosokat. Semmi sztárallűr, tűrik a padozást, ha odakerülnek a szívüket kiteszik a pályán.
Régóta ezt szerettem volna látni a csapattól.
Teljesen így van, de azért a 9 gól valami eszement szintű felülteljesítés Stégától... Ha a miénk is 16 lenne akkor is még a várható alatt lenne a kapott gólszám, és nem is lenne most 12 pont előny, az fix talán 1 v 2 sem... Ha innét behúzzuk a bajnokságot, akkor az döntő mértékben Ter Stegen érdeme lesz... :wink:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2023.03.20. 07:44:22

A siker egyik titka a csapatszintű védekezés. 26 meccs, 9 gól. A top 4 bajnokságban a legkevesebb gólt rajtunk kívül a Napoli kapta, 16-ot! Utána 1-1 csapat 19-et, többi 20 felett.
Elképesztően jól össze van rakva a védekezés. A védelem fenomenális, De Jong óriási munkát rak le hetek óta, de a többiek is mind sok melót tesznek ebbe. A szívem csücske viszont Kessié, ( akit méltatlanul alul értékelnek a fórumon) valamint Raphinha. Én nagyon szeretem az ilyen típusú játékosokat. Semmi sztárallűr, tűrik a padozást, ha odakerülnek a szívüket kiteszik a pályán.
Régóta ezt szerettem volna látni a csapattól.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.20. 06:48:04

Hatalmas meccs volt. Nem is az eredmény miatt, hanem a mutatott játék! Azt kaptuk, amiért rég óta panaszkodunk. Úgy odatették magukat a srácok, hogy mindenkinek hatalmas nagy dicséret!!!
Rafinha meccsek óta az egyik legjobbunk. Támadásban, védekezésben egyaránt odateszi magát! DeJong és Gavi meg mit leművelt, te jó ég, eszméletlen! Nem csodálnám, ha ma nem tudnának megmozdulni a fáradtságtól. Azt én sem értem, miért kell Rafinhát állandóan lehozni, amikor a csapat egyik legjobbja. Gavinak miért kell 18 évesen ilyen intenzitással végig játszani? Farinak meg mennyire építi ez az önbizalmát, hogy a vége előtt 5 perccel jön be? Ezeket nem értem, de a csapat jelesre vizsgázott!!! Köszönjük!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.20. 01:55:06

Ez egy "le a kalappal" győzelem volt.
Lehet elemezni majd statokkal is sokmindent, nagy valószínűséggel döntően mellettünk szólnak, de ez végre láthatóan is olyan győzelem volt, amiért odatették magukat a fiúk. Egygólos győzelem volt ez is, mint sok korábbi, de mégis mennyire látványosan más volt ez a teljesítmény..... :P
A különleges élményt az adta, hogy a végén vertük meg a Realt, miközben ők nagyon mentek a győzelemért.

Elfáradtunk, el is fogytunk, de csúsztunk másztunk becsülettel!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.20. 00:56:39

barlacy írta:
2023.03.20. 00:21:16
Gratulálok a CSAPATNAK !! Nem gratulálhatok (bár imádom ) Xavinak. Nem lehet,hogy nem látja, hogy Gavi már a fülén veszi a levegőt Nem veszi le inkább a jól védekező és támadó legjobbunkat Raphinját kapja le !! A bal oldalunkon iszonyú teher hárult Gavi csak elesett és pihegett,nem futballozott, szegény Balde és Christensen meg F.D.J-áldozatvállalásán és néha a szerencsén is múlt,hogy a végén örülhettünk ! Nem vagyok képzett, csak laikus. És szurkoló.Ám ez annyira nyilvánvaló látható volt, hogy nem értem : 1.Miért játszatta a kimerült Gavit ?
2.Torrest miért nem hozta be helyette ?

Korábban !!
Pedri hiánya megint meglátszott, ahogy Dembélé is nagyon kellett volna. Ha a 60. perc körül be tud jönni egy friss Raphi/Dembélé kicsit más lett volna a leányzó fekvése vagy egy Gavi-Raphinha csere.
Nagyon jó volt látni, hogy semmi lötyögés nem volt a pályán, mindenki szívét-lelkét kitette a pályára és kivétel nélkül hatalmasat melózott. Még Lewy is. Rendszeresen ment letámadni, védekezni ha kellett, visszalépni labdákért. Nem néztem utána, de szerintem ő is letett 9-10 km-et.
Az viszont biztos, hogy Pedrivel egész más lett volna. Nem mindegy, hogy ő vagy SR/Kessié van a kp-n.

Amúgy egy kis adalék. Xavi éra alatt 7 Clasicó, 5 győzelem 2 vereség.
Forca Barca!!!!
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2023.03.20. 00:21:16

Gratulálok a CSAPATNAK !! Nem gratulálhatok (bár imádom ) Xavinak. Nem lehet,hogy nem látja, hogy Gavi már a fülén veszi a levegőt Nem veszi le inkább a jól védekező és támadó legjobbunkat Raphinját kapja le !! A bal oldalunkon iszonyú teher hárult Gavi csak elesett és pihegett,nem futballozott, szegény Balde és Christensen meg F.D.J-áldozatvállalásán és néha a szerencsén is múlt,hogy a végén örülhettünk ! Nem vagyok képzett, csak laikus. És szurkoló.Ám ez annyira nyilvánvaló látható volt, hogy nem értem : 1.Miért játszatta a kimerült Gavit ?
2.Torrest miért nem hozta be helyette ?

Korábban !!
Válasz küldése