Robert Lewandowski

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.24. 13:11:42

LG írta:
2023.02.24. 11:40:23
Nehéz őt hova rakni. Abban, hogy 8 ponttal megyünk a bajnokságban, óriási szerepe van. Viszont a BL és EL rangadókon rossz volt nézni. Főleg a tegnapit. Ezzel pedig az a baj, hogy amit ráfordítottunk, a mostani helyzetünkban oriási áldozatnak számít. + volt egy Aubánk.... Így azért nagyon necces azt megítélni, hogy jó igazolás volt-e. Majd az idő eldönti, de fiatalabb ő már nem lesz.

Nekem Auba megtartása, + egy 20-as évei elején járó tehetség leigazolása kombináció jobban tetszett volna. Pl. ott van Julian Álvarez a Citynél, már most többet ér, mint amennyiért megvették, itt pedig még több lehetősége is lenne. De még fel sem merült a neve anno. :roll:
Azért az Inter ellen ő tartott minket meccsben, hogy esélyünk legyen továbbjutni, plusz minden bizonnyal a bajnokság is necces lenne nélküle. Ezt az Aubát meg hagyjuk már, annyira lerágott csont. Mindenki azt szerette volna ha ő marad Laportástól, Xavitól. Viszont Depay nem volt hajlandó menni, egyiküknek pedig kellett. Rém egyszerű a történet.
Alvarezt, ahogy lentebb is írták próbáltuk, több más európai klub mellett, nagyon felkapott volt, de a City mellett senkinek nem volt esélye. Akkor még ő se tudta, hogy lesz egy Haaland.
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.02.24. 13:04:52

Nélküle a ligában sem vezetnénk. Az utóbbi hónapokban tényleg leeresztett. A világbajnokságon is szenvedett. Nélküle viszont a liga sem lehetne meg, ami a katasztrofális nemzetközi szereplés ellenére megmentheti a szezont. A többi támadónk Lewandowski góltermésének a töredékét szerezte eddig. Az meg, hogy helyzetbe alig került, inkább az elképzelés, kreativitás nélküli játékunknak volt köszönhető, főleg a második félidőben.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2023.02.24. 12:58:58

Hogy sikerült neki 6,5 osztályzatot adni a tegnapi produkciója után, miközben Balde is ennyit kapott, aki végig melózta az egész meccset es szinte a csapat wgyik legjobbja volt. Én megértem hogy 30 mérkőzés rúgott 25 gólt, de ez nem tegnapi eredménye. Lényegében egy labdát nem tudott átvenni, minden elpattant tőle. Brúnó Fernandes majdnem rúgott egy gólt az elején mikor leszerelték fél pályán. Helyzetbe alig került, minden második passza rossz volt. Raphina a vége felé elrobogott mellette és ahelyett hogy kiugratta volna hátrafelé passzolt. Értékelhető megoldása nem volt. Tizenegyest kívül olyan volt, mint Sergi Roberto a mezőnyben.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.24. 12:02:44

LG írta:
2023.02.24. 11:40:23
Pl. ott van Julian Álvarez a Citynél, már most többet ér, mint amennyiért megvették, itt pedig még több lehetősége is lenne. De még fel sem merült a neve anno. :roll:
Az ő neve nemcsak hogy felmerült, de sokáig nagyon akartuk. Azon a nyáron viszont ugye semmi pénzért nem volt igazolásra, a City simán előzött minket. Persze lehet hogy ő is eleve inkább oda akart menni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.02.24. 11:40:23

Nehéz őt hova rakni. Abban, hogy 8 ponttal megyünk a bajnokságban, óriási szerepe van. Viszont a BL és EL rangadókon rossz volt nézni. Főleg a tegnapit. Ezzel pedig az a baj, hogy amit ráfordítottunk, a mostani helyzetünkban oriási áldozatnak számít. + volt egy Aubánk.... Így azért nagyon necces azt megítélni, hogy jó igazolás volt-e. Majd az idő eldönti, de fiatalabb ő már nem lesz.

Nekem Auba megtartása, + egy 20-as évei elején járó tehetség leigazolása kombináció jobban tetszett volna. Pl. ott van Julian Álvarez a Citynél, már most többet ér, mint amennyiért megvették, itt pedig még több lehetősége is lenne. De még fel sem merült a neve anno. :roll:
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.02.24. 11:38:35

Andris írta:
2023.02.24. 11:02:40
Nemtom, hogy erre most mit tudjak mondani. Az emberek fele azt állítja, hogy a korábbi éveiben se volt soha jó komolyabb ellenfelek ellen.
A másik meg az, hogy igaz, ősszel nagyon elégedettek voltunk, és egyáltalán nem hibázott ennyit mezőnyben se.

Mindegy is, mert nincs alternatívája, és eladni sem tudjuk majd, mert nem engedhetjük meg magunknak.
Viszont ha megfelel neki a felállás, ha nem, nem számít, mert a csapat összességében sokkal jobb lett ebben a felállásban. Kényszer a 4 kp-s felállás, de relatíve abszolút beválik. Lewa áldozat? Hát, ez van, majd meglátjuk, hogyan lesz tovább. A csapat a fontos, nem Lewa körülményei. Nem is a teljesítménye, végsősoron. A csapaté számít.
Miért is lett eredményesebb a 4-4-2? Az első értelmesebb csapat ki is használta a hibáinkat. Mellette nézhetetlen fos az egész....
Azt meg azért ne felejtsük el, hogy Lewa nélkül kb a 3-4 helyen kullognánk valahol. Szóval ha már ő van itt, akkor játszunk úgy, ahogy őt ki tudjuk használni. Mégis csak ő a aranytojást tojó tyúk, vagy mifene....
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.02.24. 11:02:40

Nemtom, hogy erre most mit tudjak mondani. Az emberek fele azt állítja, hogy a korábbi éveiben se volt soha jó komolyabb ellenfelek ellen.
A másik meg az, hogy igaz, ősszel nagyon elégedettek voltunk, és egyáltalán nem hibázott ennyit mezőnyben se.

Mindegy is, mert nincs alternatívája, és eladni sem tudjuk majd, mert nem engedhetjük meg magunknak.
Viszont ha megfelel neki a felállás, ha nem, nem számít, mert a csapat összességében sokkal jobb lett ebben a felállásban. Kényszer a 4 kp-s felállás, de relatíve abszolút beválik. Lewa áldozat? Hát, ez van, majd meglátjuk, hogyan lesz tovább. A csapat a fontos, nem Lewa körülményei. Nem is a teljesítménye, végsősoron. A csapaté számít.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.24. 10:42:08

Andris írta:
2023.02.24. 10:20:03
Én nem azon csodálkozom, hogy visszaesett, hanem azon, hogy soha se volt jó. Ősszel se volt jó, amikor igazán fontos meccseink voltak.

Meg amilyen szinten nem képes semmit soha kezdeni a labdával, azt szerintem nem magyarázza sem a fáradtsága, sem az, hogy nem fekszik neki ez az utóbbi hetek játékrendszere. Én személy szerint nem azon vagyok fennakadva, hogy nem lövi a gólokat, hanem hogy mennyire nem képes még egyszerű passzokra vagy labdafedezésre sem. Arról ne is beszéljünk, hogy esetleg egy-egy párharcot megnyerni támadóként.
Ősszel azon áradoztunk, mekkora játékos még a góljain kívül is. Megtartja a lasztikat (ősszel egy nem pattant el tőle kb...), szerintem csak Pedrinek adott belőle két sarkazós gólpasszt. Tapadt hozzá a labda. Csakhogy pont amiatt is zseniális, hogy szétmelózza az agyát, kevés 34 éves meg így, pláne a támadószekcióban. Talán a világon egy sem. Kb soha nincs lecserélve sem, nemhogy nem kezdetve, ez még egy 25 évesnek is meglátszana a teljesítményén, nemhogy 34 évesen, a mi letámadós stílusunkban. Mert egy olasz csapatban ellébecolna elöl, és csak gólt lőni kéne neki. Itt nem, egész meccsen vadul letámad, heti két meccsen, 90 percben.
Xavi messze leggyengébb pontja szerintem az emberállománya kezelése. Ebben sokat kell fejlődnie, és tuti, hogy fog is, de most jelenleg túltol 1-2 játékost, és nem is Busira gondolok, hanem azokra, akik heti kettőben végigtolnak mindent túl fiatalon vagy túl öregen (Pedri, Lewy). Be kell néha vállalni a rotációt, akár akkor is, ha amiatt pontot vesztünk... legyen tökös, rakja be Barberát, ha már Depay valami fura okból kifolyólag nem kellett még cserének sem. De ha ő sem, rotálhatott volna Ferránnal is. Két támadóban pláne.

Árt neki a 4-4-2, de nem ez a fő gond, jóval előtte kezdődött a gólcsendje és a lejtmenete játékban is. Szerintem kétharmad részt fáradtság legalább az oka a gyengébb teljesítményének. Amúgy már október végére ki lett herélve, mikor a BL-t buktuk, bár az Inter elleni 3-3-on azért még szétszabdalta az olaszok hálóját, ott nem rajta múlt a továbbjutás, hanem EG-éken.

Ja, és amúgy teljes kimerültségével + sikertelenségével megszűnt az őszi vezérszerepe is. Egyszerűen nincs rá energiája, pedig az is nagyon vagány volt benne, rég volt ilyen motiváló vezérünk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.24. 10:00:13

ocsike83 írta:
2023.02.24. 08:50:09
NovaProspekt írta:
2023.02.17. 16:15:17
Erről felesleges beszélni sztem, az utolsó nagy meccsét kb. 10 éve játszotta, amikor a BL-ből kiejtette a Real-t :mrgreen:
Sztem teljesen várható volt, h ez lesz vele, nem majd a karrierje végén fog ő megváltozni. Ő pont arra jó, hogy a bajnokságban hétről-hétre megszórja a Getaféket.
A 4-4-2 soha nem feküdt neki. A Bayernben és a Dortmundban a szélsők tömték folyamatosan labdákkal. Most egy meccsen kap max 2-3-at, meg még 2-t kiharcol magának.
Azzal, hogy egy embert visszavont Xavi a középpályára, teljesen kinyírta Lewat.
Így van, ha ezt a 4 kp-s felállást akarjuk játszani az neki nagyon nem fekszik és ő alkalmatlan erre. Rendszeresen vissza kell járnia félpályáig és távol van a kaputól, az ő helye marad gyakorlatilag üresen. Egy ilyen stílusú játékos így nem tud kibontakozni. Lehetne itt prime Ibra is. Nem véletlen, hogy amíg 4-3-3-ban játszottunk sz..ta a gólokat, rendre helyzetbe került, azóta viszont totál gólképtelen. Megkockáztatom jelenleg egy Griezmann is jobban illene a támadószekcióba.
Xavinak hibaként ezt tudom felróni, hogy nagyon beleszerelmesedett ebbe a formációba és nem váltogatja.
Forca Barca!!!!
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.02.24. 08:50:09

NovaProspekt írta:
2023.02.17. 16:15:17
Stalkyard írta:
2023.02.17. 15:59:11
Róla is érdemes lassan beszélni, hogy mekkora flop rendszeresen a nagy meccseken (BL, EL, őszi Clasico). Pont azt a pluszt nem tudja megadni ami miatt ide lett hozva Aubameyang helyett. Pedig bőven nem arról van szó hogy ne lennének helyzetei.
Erről felesleges beszélni sztem, az utolsó nagy meccsét kb. 10 éve játszotta, amikor a BL-ből kiejtette a Real-t :mrgreen:
Sztem teljesen várható volt, h ez lesz vele, nem majd a karrierje végén fog ő megváltozni. Ő pont arra jó, hogy a bajnokságban hétről-hétre megszórja a Getaféket.
A 4-4-2 soha nem feküdt neki. A Bayernben és a Dortmundban a szélsők tömték folyamatosan labdákkal. Most egy meccsen kap max 2-3-at, meg még 2-t kiharcol magának.
Azzal, hogy egy embert visszavont Xavi a középpályára, teljesen kinyírta Lewat.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.02.17. 16:15:17

Stalkyard írta:
2023.02.17. 15:59:11
Róla is érdemes lassan beszélni, hogy mekkora flop rendszeresen a nagy meccseken (BL, EL, őszi Clasico). Pont azt a pluszt nem tudja megadni ami miatt ide lett hozva Aubameyang helyett. Pedig bőven nem arról van szó hogy ne lennének helyzetei.
Erről felesleges beszélni sztem, az utolsó nagy meccsét kb. 10 éve játszotta, amikor a BL-ből kiejtette a Real-t :mrgreen:
Sztem teljesen várható volt, h ez lesz vele, nem majd a karrierje végén fog ő megváltozni. Ő pont arra jó, hogy a bajnokságban hétről-hétre megszórja a Getaféket.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2023.02.17. 15:59:11

Róla is érdemes lassan beszélni, hogy mekkora flop rendszeresen a nagy meccseken (BL, EL, őszi Clasico). Pont azt a pluszt nem tudja megadni ami miatt ide lett hozva Aubameyang helyett. Pedig bőven nem arról van szó hogy ne lennének helyzetei.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.02.02. 13:33:45

Ronaldinho&Barca írta:
2023.02.02. 12:33:05
Egészen döbbenetes a fickó, vérbeli csatár. A 16-oson belül nincs nála nagyobb spíler, öröm az a finom vérprofi elegancia, hatalmas kincs, remélem a rengeteg meccs a lábában hala ezzel a vb-el nem lesz káros, hosszú még a szezon.
Ugyanakkor azt is figyelembe kell venni, hogy ez a 4 kp-s felállás neki pont nem kedvező. Rengeteget kell kimozognia, alig van a boxon belül. Tegnap is rengetegszer szorult ki szélre vagy jött vissza egészen a félpályáig.
Ez nem a legkomfortosabb számára, de még így is életveszély. Néha belegondolok hány gólnál tartana ha Messi úgy tömné labdával, mint anno Suarezt.
Ennek fényében még durvább ez a közel 1/1-es átlag amit hoz. A vérében van a gólszerzés
Ja, és ehhez vegyük hozzá, hogy mindegyik akciógól volt, össz-vissz egy tizenegyest kaptunk a bajnokságban (amit mondjuk kihagyott), a "rivválisai" legalább 3-4-et.
Forca Barca!!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.02.02. 12:33:05

Egészen döbbenetes a fickó, vérbeli csatár. A 16-oson belül nincs nála nagyobb spíler, öröm az a finom vérprofi elegancia, hatalmas kincs, remélem a rengeteg meccs a lábában hala ezzel a vb-el nem lesz káros, hosszú még a szezon.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.02. 08:20:10

Inkább ezt a hangnemet. Köszi.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.02.02. 07:06:50

Troym írta:
2023.02.01. 15:17:56
Olvastam, hogy utolsó 4 bajnoki meccsén ugyanannyi gólt rúgott, mint piros lapot kapott 1-1. Ez így sovány a bajnokságban mostanság, jó hogy legalább a kupameccseken lőtt gólokat.
16 meccsen 14 gól és 4 gól a bajnokságban. Hagyjuk már az ilyen hülyeségeket.
més que un club
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.02.01. 23:22:03

Összességében eléggé körülményes volt ma, de a szerepe és az hogy a pályán van, igenis számottevő. Teljesen más a támadójátékunk, folyamatosan leköt több védőt is, és meg is birkózik velük. Sajnos az elmúlt 2 meccsen mikor Fati volt a darálóban, úgy jöttek vissza a felpasszolt labdák, mint egy gumifalról. Ez fizikálisan is kimeríti a többieket, fontos hogy legyen valaki akire fel lehet passzolni a labdákat. A gólja szép megoldás volt, ettől klasszis. A formája még lesz jobb, ez biztos.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.02.01. 15:17:56

Olvastam, hogy utolsó 4 bajnoki meccsén ugyanannyi gólt rúgott, mint piros lapot kapott 1-1. Ez így sovány a bajnokságban mostanság, jó hogy legalább a kupameccseken lőtt gólokat.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.17. 19:44:01

Kicsit csodálkozom, hogy az ő topicjába nem érkezett egy hsz se, sőt alapból nincs kiemelve, pedig újra gólt lő, assistot ad és mezőnyben is jól teljesített. Voltak szép labdái, aktívan támadott le, visszalépett labdákért, helyet csinált.
Egyedül akkor fogtam a fejem kicsit miatta, amikor félpályáról kapura lőtte, Raphinha közben tök üresen állt, egyedül mehetett volna kapura. Toporzékolt is rendesen. Mondjuk nem volt rossz helyzetfelismerés, ha nem csúszik el, ki tudja... Bár szorosabb állásnál biztos nem így dönt.

Lehet mondani, hoogy drága, öreg stb, de szerintem az egyik, ha nem a legjobb igazolás. Rengeteg meccset dönt el, szinte megvan az 1 gól/meccs átlaga. Kanadain még jobb is.
Nagyon nagyban kösszönhetjük neeki, hogy eredmények terén ott állunk, ahol.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.01.09. 12:27:37

Nem tudja valaki, hogy a szuperkupán letöltheti-e a büntetését?
Úgy emlékszem, korábban a bajnoki eltiltást a kupában el lehetett intézni, de most nem tudom mi a helyzet.
Nem ártana, ha a Betis ellen már "melegen" játszhatna, nem lesz könnyű meccs, főleg idegenben.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.04. 19:37:06

Utólag könnyű okoskodni, de az előző meccsen a játék képe alapján 1-1-nél rosszabb eredményt biztos, hogy Lewy nélkül sem tudtunk volna elérni. :D Szóval ezért kár volt. Na de akkor megnyílik a lehetőség a holland előtt végre.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.01.04. 19:31:10

Várható volt, h így lesz. Általában az inkompetens barmok szeretnek a legjobban keménykedni, mint amilyen a spanyol bírói gárda is.

most jól megmutatták, ki főnök
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2023.01.04. 16:57:11

Hivatalosnak írják, hogy valami újabb spanyol sport bíróság most elutasította a fellebezést.
A következő 3 meccset kihagyja Lewa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jack Napier 2023.01.04. 20:07:45-kor.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.02. 00:42:52

Márpedig erre van esély, elvileg csak szúszik az egész. Remélem, azért az egy meccsét gyorsan leüli, szekunder szégyenérzetem van a dolog miatt, tök jogosan méltetlankodik mindenki. És amúgy is meg kell tanulnunk játszani nélküle is, jót fog tenni neki is, nekünk is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.30. 13:15:05

Nem értem én se, az indokot se. Az 1 meccs tényleg az alap, ahhoz nem is kell semmilyen bizottságnak döntést hozni.
De okés, csak akkor utólag ne variálják, az Espanolt nélküle is verni kené, de nem lenne jó, ha az Atleti előtt kitalálnák, hogy mégse játszhat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése