Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2022.12.31. 16:37:53

Hagyjuk mar a birokat!
4-0ra kellett volna menni szunetbe, csak megint elszorakoztak mindent!
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2022.12.31. 16:37:19

Nemtom de ez mai megint nagyon rosszul nézett ki, se lendület se kreatívitás csak a szokásos ad hoc szenvedés... :roll: Ami a legrosszabb, hogy kezd elfogyni Xavi támogatottsága, egyre több a Xaviout hashtag a médiában. Nagyon nehéz év lesz ez a 2023 :(
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.12.31. 16:34:06

Röviden még az " élő"-höz
Depay?
Örök törvénye a focinak, hogy az éppen aktuális hiányzótól várnánk a megoldást.
Ezt a meccset az első 20 percben le lehetett volna zárni.

A meccsről és a csapatról pedig :

Valami tűz féleség, akarás, szenvedély vagy csak egyszerűen élesség, de valami nagyon hiányzik a csapatból.
Az egész meccsen azt éreztem, hogy valami nagyon hiányzik (a gólokon kívül) ebből a csapatból.
Vagyunk, játszunk, de sótlanul, ízetlenül, ész nélkül.
Hiányzik valami ahhoz, hogy ezek a játékosok egy igazi csapatot alkossanak.
Nem a kreativitás hiányára gondolok és nem is az egyéni képességekre, mert közepes játékosokból is össze lehet rakni egy jó csapatot.
Szóval ahhoz, hogy ezek a srácok egy csapat legyen, Xavinak valamit még hozzá kell tenni ehhez vagy esetleg éppen el kell venni.
Ez így nem kerek, ez mindesetre biztos.
hapci
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2019.01.30. 20:32:23

2022.12.31. 16:29:57

enzonavas írta:
2022.12.31. 16:19:10
A meccs bíróküldésével a Liga alaposan kompenzálta azt amit a bíróság Lewandowski kapcsán döntött. Mateu Lahoz hozat amit Madrid elvár tőle: a mérkőzést alaposan befolyásoló borzalmas játékvezetést, millió sárga, piros lap, kamutizit és az Espanol kiállítás visszavonása.
Tudta mindenki, hogy ez lesz ha Ő vezeti a meccset. Tegnap egy kamutizi a madridnak. Ma egy az Espanol-nak... Nehéz lesz ilyen "hátszéllel" La Ligát nyerni....
És ez sajnos nem is az első - de nem is az utolsó eset...
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2022.12.31. 16:27:31

Magnus írta:
2022.12.31. 16:21:13
nem a bírót kell elsősorban elővenni hanem xavit. 1 év alatt odaáig jutott hogy vagy megy akit kitalált vagy mennek a beadások. totál tata martino flash a csávó.
En is pontosan igy gondolom. Amennyit a biro elvett tolunk, annyit adtak is Lewa jatekanak engedesevel. Sokkal inkabb azon ment el itt megint, hogy semmi varatlan nem tudunk huzni, Lewa folyamatosan romlik, Dembele es Ferran sose fognak komoly tenyezovek valni, Fatira meg tul koran lett raadva az a kabat.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.12.31. 16:21:57

Amilyen jól indult a Barca-Espanyol meccs, olyan gyenge lett. Nem is értem, hol ment el a meccs, annyi szép megmozdulás volt Barca részről. Nagyon bosszantó.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2022.12.31. 16:21:13

nem a bírót kell elsősorban elővenni hanem xavit. 1 év alatt odaáig jutott hogy vagy megy akit kitalált vagy mennek a beadások. totál tata martino flash a csávó.
enzonavas
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.03.14. 08:59:53

2022.12.31. 16:19:10

A meccs bíróküldésével a Liga alaposan kompenzálta azt amit a bíróság Lewandowski kapcsán döntött. Mateu Lahoz hozat amit Madrid elvár tőle: a mérkőzést alaposan befolyásoló borzalmas játékvezetést, millió sárga, piros lap, kamutizit és az Espanol kiállítás visszavonása.
Tudta mindenki, hogy ez lesz ha Ő vezeti a meccset. Tegnap egy kamutizi a madridnak. Ma egy az Espanol-nak... Nehéz lesz ilyen "hátszéllel" La Ligát nyerni....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.31. 16:18:25

No hát, ez nem volt túl jó megint, de ez van. Szerencsére már 30 perc után látszott, hogy ez vagy egy rossz meccs lesz, vagy még annál is rosszabbra fordul. Ezért csupa hasznos tevékenységgel töltöttem az elmúlt 70 percet, és csak fél szemmel figyeltem. A tévedés jogát fenntartom, hiszen mint mondom, csak fél szemmel néztem, de:

1. A pont persze fáj, de igazából nem vagyunk féltávnál se, baromira mindegy. A madriddal fej-fej mellett megyünk majd, és az számít, hogy ki bírja jól a tavaszt, télen még lehet pontokat veszítve is próbálni építkezni.
2. Nem vártam semmi jót, ahogy válogatott szünetek után se szabad soha, meg hát ez a 31.ei időpont is elég rossz nyilván. Igazából a játékról félig ezért, félig meg azért, mert nem láttam mindent, kár beszélnem.
3. Az elejétől látszott nem csak az, hogy még nem álltunk össze, hanem az is, hogy félvállról vesszük. (A gól utántól, és látva, hogy az espanyol nem való a spanyol elsőosztályba sem.) Ez alapból az edző hibája, amúgy meg a fiatal csapatoknál meggebedhet szerintem néha a legjobb edző is, akkor se tud kicsikarni 100%os koncentrációt. Úgyhogy nem kezdenék felelősség leosztásba se. Lehet hogy Xavi volt a gond a hozzáállásnál, lehet hogy senki más edző se tudta volna jobban abszolválni a konkrét helyzetet, és bármi is az igazság, legalább ekkora tényező pl ez a bíró, vagy például legalább ekkora tényező az, hogy összesen két használható támadónk van, ebből Lewa tulajdonképpen már nem is használható, mostmár nem csak fontos meccseken hagyja ki a ziccereket, Dembelé meg nem fog nekünk 15 perces megváltásokat hozni, hiába teljesített ősszel jól másokhoz képest.
4. Szóval alapból a hozzáállásunkon múlott, 1 gólos előnynél úgy kellett volna mennünk, mint a hülyének, hogy legyen meg a biztonságos különbség, mert a legminimálisabb pech is elég egy gólhoz. Meg is történt.
5. Ettől függetlenül Lahoz méltatlan teljes mértékben ehhez a sportághoz. A vicc az, hogy spanyol viszonylatban még ő egy jó bíró, nem is voltak ma se nagy hibái, de a képtelen uralni a meccseket. Nem hogy nem tudja lehozni őket jól a háttérből, még főszereplőként sem elfogadható az, ahogy menedzseli a résztvevőket és a játék folyását. Pedig ez egy langyoska dolog volt az átlagos derbihez képest.
6. Jordi Alba ugyan jó volt többé-kevésbé, de vagy kössenek rá szájkosarat, vagy játsszon Baldé meg Alonso. Ez így vállalhatatlan kockázat szerintem.

Kb ennyi, én ma nem húztam fel magam, a fent leírt taktika beválik, ajánlom mindenkinek: elég hamar látszik, hogy lehet-e majd élvezni a meccset v sem, eredménytől függetlenül.
Remélem mindenki megúszta elpattanó erek nélkül, egy boldogabb új évet kívánok minden fórumozó kollégának!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2022.12.31. 16:11:47

Hihetetlen, amit művelt megint ez a kretén bíró.
A videó alapján látszik, hogy a föld felé tekint az ellenfél játékosa, majd a lábát húzva, a földön tartva (nem is természetszerű a mozdulat) a gyepen belerúg Lewa fejébe.
Ez tudatos mozdulat volt, egy sportoló ennél gyorsabb reakciókkal rendelkezik.
Ezek után visszavonja a piros lapot ez a barom.
Ez valami maffia vezér, hogy szabadon garázdálkodhat a labdarúgásban?
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.31. 16:10:38

Ez egy kiábrándító meccs volt 4-0 helyett 1-1. Eljutottunk oda, hogy a szélsőink többsége teljesen használhatatlan. Ferran és Fati dupla nulla. Dembelenek néha összejön 1 gólpassz, Raphi próbálkozik, de átütő siker nélkül. Kemény és nehéz év lesz, ha ilyen kieső csapatok ellen sem mutatunk átütő erőt. Sok góllal haza küldeni őket, hogy a rettegjék a Nou Campot a soros ellenfelek, és lefossák a bokájukat, már akkor amikor az elővárosokban járnak.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.12.31. 13:41:44

bence0330 írta:
2022.12.31. 13:10:52
Egyáltalán nem értem, miért játszhat Lewy a kiállítása utáni első meccsen, el tudom képzelni, mit kapunk ezért madridi oldalakon... :D. Bár olyat is olvastam, hogy az egy meccses eltiltás alighanem meglesz, csak csúsztatva van a tárgyalások miatt.
Ezt én sem értem, és jogosnak tűnik az Espanyol érvelése. Remélem, nem arról van szó, hogy a háttérben minden követ megmozgattunk Lewandowski érdekében. Szerintem az Espanyol ellen nem lett volna létkérdés a játéka, nélküle is lennének góllövőink.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.31. 13:10:52

visca el barca írta:
2022.12.31. 12:50:39
hivatalos

ts alba alonso christensen sr pedri de jong gavi fati lewy raphinha
Remélem ez annak a jele, hogy a Busquets hír tényleg spanyol hagyományoknak megfelelően december 28-i tréfa (vagy hogy csak cserének akarja itt tartani), és észbekapott Xavi, hogy az előző Barca sikeredzőt épp most buktatta meg a VB-n (nyilván nem csak szegény Busi, de ő az egyik vezéralakja a dolognak).
Ha hátvédsorunk még mindig elég gyenge 1-2 hétig, de ezt be kéne húzni így is.
Egyáltalán nem értem, miért játszhat Lewy a kiállítása utáni első meccsen, el tudom képzelni, mit kapunk ezért madridi oldalakon... :D. Bár olyat is olvastam, hogy az egy meccses eltiltás alighanem meglesz, csak csúsztatva van a tárgyalások miatt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.12.31. 12:50:39

hivatalos

ts alba alonso christensen sr pedri de jong gavi fati lewy raphinha
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.12.31. 10:52:15

kivancsi leszek a mai kezdore, tippre araujo, kounde, dembele nem lesz, eg-vel nem tudom mi van

ts balde christ eg sr pedri busi gavi ferran lewa raphi
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.12.31. 09:10:32

bence0330 írta:
2022.12.30. 21:10:17
Ja, hát ez kemény lesz. Én az EL-t elengedtem, nem vagyunk mi képesek még megnyerni egy ilyen párharcsorozatot. A MU-ból távozott az, aki miatt még magunkat tartottam esélyesnek, és láttam, milyen felszabadultan játszottak pár napja. De ha tovább is mennénk, hamar bukunk fejben. A kupát szintén elengedtem, 4-5 ki-ki meccset nem fogunk tudni megnyerni egymás után, azzal csak akkor foglalkozom, ha valami csoda folytán döntőznénk. A szuperkupán sok múlhat, hogy legalább valami legyen a kirakatba, de megint csak nem adnék megunknak 30-40%-nál többet a rendszer miatt. Jó lenne önbizalomnövelőnek, de...
És akkor marad a Liga. Azért az minőségi kupa lenne. Valahogy meg kell őrizni azt a jó tulajdonságunkat, amit főleg az utolsó meccseken hoztunk, hogy valaki a végén eldönti a nehéz meccseket, akár rosszak vagyunk, akár emberhátrányban vagyunk, tökmindegy. Ha ezt fogjuk hozni, akkor megleszünk. Nyilván a támadóinkon is sok múlik ilyen téren, Lewy kicsit lefelé ment, de azért rajta sok minden nem fog múlni, főleg, hogy most azért van valamiféle cseréje is, és nem kell minden meccst végigtolnia. Raphinha az utolsó 2 egygólos meccsünket kvázi eldöntötte, de ki tudja, hogy a javuló tendenciával mi történt a szünetben, mert a VB utolsó 1-2 meccse neki is nagyon gyenge lett. Dembélé az utolsó meccseken és a VB 0 volt, ő ezért kérdőjel. Fatiról nem tudunk semmit, a végén nem nézett ki jól, önzőnek is tűnt. Depay szerintem hozni fogja a maga erős második polcos, korrekt formáját, de ő meg nem tudni, mennyi lehetőséget fog kapni, vagy hogy hol. Torres teljes zsákbamacska, mert volt azért egy erős feltámadása ott a Madrid meccs után, aztán megint 0.
Valahogy túl sok ebben a szekcióban a kérdőjel. Minden szélsőnknek javulnia kell, főleg a helyzetkihasználásban. Ha ez valahgy megtörténik, akkor lehetne több nyugisabb, 3-4 gólos meccsünk, és kevesebbet kéne stressz alatt megnyerni. De legalább végre a klasszis védősorunkkal állhatunk fel, elkezdhetnek végre összeszokni is.

Most egyelőre hajrá Valladolid, hátha a sokáig menetelő középpálya elfáradt, vagy csalódott egyet (Csuameni, Cama, Modric). Bár nyilván nem ez a meccsük az, ahol leginkább lehet reménykedni. Ezzel a szoros versenyfutással nekem legalább Barca-drukkerként is érdekesebb megnézni egy Reál meccset mondjuk két gólos előnyig, mert elég komoly jelentősége van az eredménynek...

Érdekesség, hogy ők is, így mindkét nagy csapat a keret 100%-ával dolgozhat. Tök fura, nagyon nem ezt vártam így VB után.
Az EL-ben nagyon fontos lenne legyőzni a MU-t és megnyerni a sorozatot, hát nem lesz egyszerű, pedig azzal egyből nyernék egy kupát és esély lenne további kettőt nyerni. Európa szuperkupa, klubvilágbajnokság, valamint első kalap a Bl-ben, mert a bajnokságban azért a Real ellen nem lesz egyszerű nyerni. Igazából itt, csak az angol csapatoktól kell félni, azért egy Fradi szintű csapatot illene verni. A BL eredmények miatt, csalóka a kép, egyrészt sok volt a sérülés, másrészt meg szerencsénk se volt, Inter is egy lövésből győzött le minket. A Bayern ellen is volt, hogy egálban voltunk és, azért nem játszottunk még olyan nagyon jól eddig.

A spanyol szuperkupát idén úgy érzem behúzzuk , ez a legkönnyebben megnyerhető és valószínűleg nagyon akarunk már eredményt. Xavi se nyert még semmit a Barcával. Van is rá esély csak komolyan kell venni és odatenni magunkat.
a spanyol kupa nem hiszem, hogy meglesz.. ott könnyű elvérezni

A bajnokságban a Real nagyon megy idén, mindig van egy-két játékosuk akik hozzák az eredményeket. Nálunk elől szükség lenne egy jó eredményre Fatitól vagy Rapinhától és már lenne is keresnivalónk. Egy biztos sokkal jobban néznek ki a dolgok, mint tavaly ilyenkor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.30. 21:10:17

Ja, hát ez kemény lesz. Én az EL-t elengedtem, nem vagyunk mi képesek még megnyerni egy ilyen párharcsorozatot. A MU-ból távozott az, aki miatt még magunkat tartottam esélyesnek, és láttam, milyen felszabadultan játszottak pár napja. De ha tovább is mennénk, hamar bukunk fejben. A kupát szintén elengedtem, 4-5 ki-ki meccset nem fogunk tudni megnyerni egymás után, azzal csak akkor foglalkozom, ha valami csoda folytán döntőznénk. A szuperkupán sok múlhat, hogy legalább valami legyen a kirakatba, de megint csak nem adnék megunknak 30-40%-nál többet a rendszer miatt. Jó lenne önbizalomnövelőnek, de...
És akkor marad a Liga. Azért az minőségi kupa lenne. Valahogy meg kell őrizni azt a jó tulajdonságunkat, amit főleg az utolsó meccseken hoztunk, hogy valaki a végén eldönti a nehéz meccseket, akár rosszak vagyunk, akár emberhátrányban vagyunk, tökmindegy. Ha ezt fogjuk hozni, akkor megleszünk. Nyilván a támadóinkon is sok múlik ilyen téren, Lewy kicsit lefelé ment, de azért rajta sok minden nem fog múlni, főleg, hogy most azért van valamiféle cseréje is, és nem kell minden meccst végigtolnia. Raphinha az utolsó 2 egygólos meccsünket kvázi eldöntötte, de ki tudja, hogy a javuló tendenciával mi történt a szünetben, mert a VB utolsó 1-2 meccse neki is nagyon gyenge lett. Dembélé az utolsó meccseken és a VB 0 volt, ő ezért kérdőjel. Fatiról nem tudunk semmit, a végén nem nézett ki jól, önzőnek is tűnt. Depay szerintem hozni fogja a maga erős második polcos, korrekt formáját, de ő meg nem tudni, mennyi lehetőséget fog kapni, vagy hogy hol. Torres teljes zsákbamacska, mert volt azért egy erős feltámadása ott a Madrid meccs után, aztán megint 0.
Valahogy túl sok ebben a szekcióban a kérdőjel. Minden szélsőnknek javulnia kell, főleg a helyzetkihasználásban. Ha ez valahgy megtörténik, akkor lehetne több nyugisabb, 3-4 gólos meccsünk, és kevesebbet kéne stressz alatt megnyerni. De legalább végre a klasszis védősorunkkal állhatunk fel, elkezdhetnek végre összeszokni is.

Most egyelőre hajrá Valladolid, hátha a sokáig menetelő középpálya elfáradt, vagy csalódott egyet (Csuameni, Cama, Modric). Bár nyilván nem ez a meccsük az, ahol leginkább lehet reménykedni. Ezzel a szoros versenyfutással nekem legalább Barca-drukkerként is érdekesebb megnézni egy Reál meccset mondjuk két gólos előnyig, mert elég komoly jelentősége van az eredménynek...

Érdekesség, hogy ők is, így mindkét nagy csapat a keret 100%-ával dolgozhat. Tök fura, nagyon nem ezt vártam így VB után.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.12.30. 17:39:04

Kovbal88 írta:
2022.12.30. 17:25:22
Jó lenne egy bivaly erős januárt nyomni, ami később aranyat érne.
Hát igen. Erős kezdés után még egy kicsit belehúzni, mert januárban a Betis (hol máshol nyerhetnek valamit) és a Margit a szuperkupában, februárban meg jön a ManU. (Lehet addigra ez lesz a legfontosabb nekik is...)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.12.30. 17:25:22

davi10 írta:
2022.12.30. 15:19:43
Kint van a holnapi keret, igazából mindenki benne van, Araujo is úgy néz ki teljesen felépült!

Reméljük most nem lesz akkora visszaesés, mint szokott lenni a válogatott szünetek után, azért Kounde és Dembele kivételével tudtak pihenni a játékosok.

Jó lenne egy bivaly erős januárt nyomni, ami később aranyat érne. Fizikálisan nem kellene, hogy gondok legyenek, egyedül a motivációval lehet(ne) gond.
Hiányzott a bajnokság. Engem a vb valahogy nem kötött le.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.12.30. 15:19:43

Kint van a holnapi keret, igazából mindenki benne van, Araujo is úgy néz ki teljesen felépült!

Reméljük most nem lesz akkora visszaesés, mint szokott lenni a válogatott szünetek után, azért Kounde és Dembele kivételével tudtak pihenni a játékosok.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2022.12.20. 10:00:27

Mikor debütálhat Victor Barbera a senioroknál?
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.12.19. 14:12:31

Na végre vége a mellékjáratnak (VB :D ), várom már az Espanyol elleni meccset :D Kíváncsi leszek Lewy helyett a 3 meccsen ki fog kezdeni. A legtöbb támadónk nagyon nem fáradhatott el a VB-n.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.13. 18:02:02

Beszédes a főoldali cikk a csoda spori tevékenységéről. Jól összeszedett írás! Spanyolhonban nem lehet olyat kérni, hogy bizonyos sporttárs ne fújjon nekünk meccset, korábban a mennyeiben volt ilyen opció?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.11.11. 19:05:27

Cseri írta:
2022.11.11. 06:56:23
Durva látni,így november 11.-én a főoldalon, hogy a következő meccs szilveszterkor lesz. Pénz beszél...
Nekem tetszik, hogy most lesz a VB novemberben. Viszont az nem, hogy jó egy hét van a bajnokság vége és a vb kezdette között. Valamint szintén utána már rögtön folyatódik a bajnokság. Ennyi meccset, amit a top játékosok játszanak egy évben, már nagyon nem normális dolog.
A 20 fős bajnokságokat jó lenne 18 ra csökkenteni.
Elsősorban a nézőket sajnálom, hogy ez a minőség rovására megy, aztán a játékosokat, mert ott meg az egészség rovására, nincs idő regenerálódni.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.11. 06:56:23

Durva látni,így november 11.-én a főoldalon, hogy a következő meccs szilveszterkor lesz. Pénz beszél...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése