Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.12.06. 19:52:30

Ha a kreatívan, ám törvénytelenül könyvelő juvét kicsapják a seria A - ból, érdemes lehet náluk igazolás szempontjából körülnézni?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.12.05. 13:08:10

Messithebest írta:
2022.12.04. 23:39:22

Azért sokan elfelejtitek hogy jelenleg itt milyen szintek futkároznak :D Szerintem egy Ferrannál, Raphinhanál, de még a jelenlegi Fatinál is klasszisokkal jobb Gakpo.
Hát eléggé kétlem, de nem értünk egyet, elfogadom.

Megnéztem 9gólja és 12 gólpassza van a holland ligában, ebből 3gól a Volendam, 2 az Emmen, 1 Walwijk, 1 Excelsior ellen. Szerintem ezeket a csapatokat magyar NB1 csapatok is vernék. 1 nagy meccse volt 1+3 a Feyenoord ellen, meg néhány gólpassza a többi holland csapat ellen. Nemzetközileg meg gólt lőtt norvég és svájci csapatnak.
Raphinha 2+2 friss érkezőként, Fati 3+3 cserejátékosként a spanyol ligában, szerintem mindketten jobbak, mint Gakpo.
Ő itt ugyanúgy járna, mint Coutinho. Se posztja nem lenne a csapatban, aranyáron is lenne és a nyomást is kérdés bírná-e.
Azért a holland válogatott eddig olyan erős ellenféllel nem találkozott, kicsit megtévesztőnek érzem a 3 gólját.
Egyébként meg mindegy mit gondolok / gondolunk mert 100%, hogy nem lesz rá pénz, (gondolom valahol 80-120m között lesz az ára) úgyhogy teoeritkus az egész, hogy jó lenne-e ide.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2022.12.05. 11:21:56

visca el barca írta:
2022.12.04. 12:15:01
Gakpo nekem se kellene, tucat. Dumfries viszont jo lenne sr meg bellerin helyere, még uis bevallalnam, hogy nem klasszikus vedo.
Dumfries egy kategóriával biztos jobb, mint akik nálunk futkároznak itt jelenleg a posztján. Neki nagyon örülnék, de jó vb-t fut, sajnos biztos hogy ezzel az egekbe tornázza a saját árát.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.12.04. 23:39:22

Troym írta:
2022.12.04. 08:58:59


Gakpo kb Tottenham szint szerintem, én kicsit sem bánom, ha nem itt köt ki.
Azért sokan elfelejtitek hogy jelenleg itt milyen szintek futkároznak :D Szerintem egy Ferrannál, Raphinhanál, de még a jelenlegi Fatinál is klasszisokkal jobb Gakpo.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.12.04. 15:10:02

visca el barca írta:
2022.12.04. 12:15:01
Gakpo nekem se kellene, tucat. Dumfries viszont jo lenne sr meg bellerin helyere, még uis bevallalnam, hogy nem klasszikus vedo.
Szerintem ő tipikusan az a játékos, aki az 5 védős felállásban él igazán. Ha ő lenne nálunk a szélen ugyanúgy nyalnánk hátul a gólokat, mint ha Hakimi vagy Meunier vagy akármelyik hasonló skillű játékos lenne itt. Sajnos nagyon gyenge a piac jelenleg jobbhátvedekből, akik valóban minőséget mutatnának 4 védős formációban előre és hátra is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.12.04. 12:15:01

Gakpo nekem se kellene, tucat. Dumfries viszont jo lenne sr meg bellerin helyere, még uis bevallalnam, hogy nem klasszikus vedo.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.12.04. 08:58:59

Messithebest írta:
2022.12.04. 00:54:00
De Ligt, Lozano, Ziyech, Dumfries, vagy éppen a mi Frenkienk.

Gakpo idén kiemelkedő
Ha nem is mi, de valamelyik top csapat le fog csapni rá 1-2 éven belül
Frenkie egy csodagyerek volt már 18 évesen.
A többiek közül talán Dumfries beférne ide, de csak akkor ha nem találnánk jobbat nála, a többiek nem elég jók. Vagy azt gondoljuk Ziyech jobb, mint Dembele? De Ligt gyengébb, mint Araujo, Kounde, sőt szerintem Christensennél is.
Iszonyúan kétesélyes minden onnan kikerülő " klasszis". Pont olyan, mint a portugál liga. Onnan is lutri játékost venni.

Gakpo kb Tottenham szint szerintem, én kicsit sem bánom, ha nem itt köt ki.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.12.04. 06:34:49

Messithebest írta:
2022.12.04. 00:54:00
Troym írta:
2022.12.03. 14:57:05


Na ezért megkapom a magamét, de azért a holland ligában kiemelkedő volt még Dzsudzsák Balázs, Afellay vagy Lazovics is . Balázs közel 30 gól + gólpassz volt a PSV-ben az utolsó szezonban és soha még környékén sem volt minőségben a Barcának. Afellay meg is mutatta mennyit ér nálunk, ha ott valaki nagyon jó. Ez a Gakpo srác nem ügyetlen, de egy fillért nem adnék érte. Kb hasonló tehetségű srácok közül adunk kölcsön 2-3at akár most is.
Kb 10 éves példákat hozol fel. Azért azóta ki kerültek olyan nevek a holland bajnokságból mint De Ligt, Lozano, Ziyech, Dumfries, vagy éppen a mi Frenkienk. Gakpo idén kiemelkedő, elég csak ránézni a hollandokra a VB-n, nem tudom, hogy a csoportkört túlélték-e volna, ha ő nincs.

Ha nem is mi, de valamelyik top csapat le fog csapni rá 1-2 éven belül, ezt most mondom.
Az első hozzászólással értek inkább egyet. Aminek az a lényege, hogy a holland bajnokság sztárjai nem feltétlenül elegek ahhoz, hogy megvegyük őket. (Ennek egyik oka lehet, hogy az a skill kevés, a másik, hogy nem a mi játékrendszerünkbe illik, a harmadik, hogy nevelünk arra a posztra játékost, vagy van olyan már.) Persze a világon nem sok Frenkie De Jong szintű játékos futkározik, ettől még én se költenék Gakpora.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.12.04. 00:54:00

Troym írta:
2022.12.03. 14:57:05


Na ezért megkapom a magamét, de azért a holland ligában kiemelkedő volt még Dzsudzsák Balázs, Afellay vagy Lazovics is . Balázs közel 30 gól + gólpassz volt a PSV-ben az utolsó szezonban és soha még környékén sem volt minőségben a Barcának. Afellay meg is mutatta mennyit ér nálunk, ha ott valaki nagyon jó. Ez a Gakpo srác nem ügyetlen, de egy fillért nem adnék érte. Kb hasonló tehetségű srácok közül adunk kölcsön 2-3at akár most is.
Kb 10 éves példákat hozol fel. Azért azóta ki kerültek olyan nevek a holland bajnokságból mint De Ligt, Lozano, Ziyech, Dumfries, vagy éppen a mi Frenkienk. Gakpo idén kiemelkedő, elég csak ránézni a hollandokra a VB-n, nem tudom, hogy a csoportkört túlélték-e volna, ha ő nincs.

Ha nem is mi, de valamelyik top csapat le fog csapni rá 1-2 éven belül, ezt most mondom.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.12.03. 14:57:05

fanbarca írta:
2022.12.03. 14:20:52
Hát azért Gakpo-nak szerintem pont hogy brutál számai vannak idén.

Bajnokságban 14 meccsen 9 gól, 12 gólpassz
Európa Ligában 5 meccsen 3 gól, 3 gólpassz
VB-n 3 meccsen 3 gól

Ez 22 meccsen 30 gólpont.
Haladó statok szerint felső 1 százalék egész Európában. Szerintem rég volt olyan, hogy egy játékos ennyire domináljon egy egész ligát (Messin és CR-n kívül)
Na ezért megkapom a magamét, de azért a holland ligában kiemelkedő volt még Dzsudzsák Balázs, Afellay vagy Lazovics is . Balázs közel 30 gól + gólpassz volt a PSV-ben az utolsó szezonban és soha még környékén sem volt minőségben a Barcának. Afellay meg is mutatta mennyit ér nálunk, ha ott valaki nagyon jó. Ez a Gakpo srác nem ügyetlen, de egy fillért nem adnék érte. Kb hasonló tehetségű srácok közül adunk kölcsön 2-3at akár most is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.12.03. 14:20:52

Hát azért Gakpo-nak szerintem pont hogy brutál számai vannak idén.

Bajnokságban 14 meccsen 9 gól, 12 gólpassz
Európa Ligában 5 meccsen 3 gól, 3 gólpassz
VB-n 3 meccsen 3 gól

Ez 22 meccsen 30 gólpont.
Haladó statok szerint felső 1 százalék egész Európában. Szerintem rég volt olyan, hogy egy játékos ennyire domináljon egy egész ligát (Messin és CR-n kívül)
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.12.02. 11:01:01

Messithebest írta:
2022.12.01. 13:03:55
Chino írta:
2022.11.28. 20:48:10


Biztosra vették a Chelsea-t, minket, PSG-t.
Amellett jó ideje mondják, hogy a Realnak Bellingham a prioritás, őt meg olyan 140-re lőtték be, a Pool-lal kell majd harcolni, de Musiala is komoly célpont, aki legalább annyiba fájna.
Habár Laporta inkább Moukokora vadászik, aki legalább olyan nagy fogás lenne és egyből jöhetne, plusz jó eséllyel olcsóbb is. Az már csak hab a tortán, hogy erősen szimpatizál a klubbal.
A Real minek venne még egy top kp-t? ott van Camavinga, Tchouameni, Valverde, szerintem évekre megint betonbiztos a kp soruk. Szerintem náluk inkább előbb esedékes Benzema pótlása, mint még egy top szintű kp.

Egyébként én is előbb elnézegetnék itt egy Gakpót, mint egy újabb brazil csodagyereket, akiből lehet nem lesz semmi, cserébe horrorpénzeket kiadunk érte ilyen gazdasági helyzetben. Gakpo ellenben már bizonyított európai szinten és hatalmas erősítés lenne, kérdés, érte mennyire kell majd zsebbe nyúlni.
Egy kreatív középpályásra viszont szükségük van. Modric már jó eséllyel jövőre sem lesz, ha lesz is minimális meccset bír, Kroos is már egy hónap múlva 33, ha hosszabbít is, ő is inkább epizódszereplő lesz. Camavinga és Tschou... inkább Casemiro-pótlék, ők azt amit a német és a horvát csinált esélyük sincs megközelíteni. Max. Valverde közelítheti meg stílusra őket, de ő sokszor inkább szélebben játszik, mint középen. És Camavingának is kell még pár év, mire azt lehet mondani, hogy tényleg kezdő szintű játékos.
Egy Bellingham-féle kreatív középpályás bőven elkel nekik.

Endrick azért egész más szint mint ilyen Keirrisson-féle "csodagyerekek".
Ettől függetlenül én jobban örülnék Moukokonak, aki olcsóbb is lenne. Rá már tényleg lehet mondani, hogy bizonyított 17 évesen és a szerződése is lejár, a Barcával pedig erősen szimpatizál. Ezt csak úgy zárójelben és Cruyffék is erősen figyelik.
Gakpo azért, ha nem is tucatjátékos, de szerintem nem sokkal az átlag fölötti minőség. 23 évesen olyan kiemelkedő számai sincsenek egy holland ligában és nem nagyon kapkodtrak még érte a nagyobb csapatok sem. Egy PSV szint a srác.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2022.12.01. 13:03:55

Chino írta:
2022.11.28. 20:48:10


Biztosra vették a Chelsea-t, minket, PSG-t.
Amellett jó ideje mondják, hogy a Realnak Bellingham a prioritás, őt meg olyan 140-re lőtték be, a Pool-lal kell majd harcolni, de Musiala is komoly célpont, aki legalább annyiba fájna.
Habár Laporta inkább Moukokora vadászik, aki legalább olyan nagy fogás lenne és egyből jöhetne, plusz jó eséllyel olcsóbb is. Az már csak hab a tortán, hogy erősen szimpatizál a klubbal.
A Real minek venne még egy top kp-t? ott van Camavinga, Tchouameni, Valverde, szerintem évekre megint betonbiztos a kp soruk. Szerintem náluk inkább előbb esedékes Benzema pótlása, mint még egy top szintű kp.

Egyébként én is előbb elnézegetnék itt egy Gakpót, mint egy újabb brazil csodagyereket, akiből lehet nem lesz semmi, cserébe horrorpénzeket kiadunk érte ilyen gazdasági helyzetben. Gakpo ellenben már bizonyított európai szinten és hatalmas erősítés lenne, kérdés, érte mennyire kell majd zsebbe nyúlni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.11.30. 14:32:19

Óriási licitháborúba én nem folynék bele egy csodagyerekért sem, kedvelem a brazil focit, stílust, de volt már itt világklasszis Keirrison, Henrique, vagy Alves utódja Douglas aki aztán a sarki fűszeresnek sem kellett ingyen, és lehet említeni Xavi utódját Arthur-t is, mekkora üzlet volt a srác. Nyilván a másik oldalon vannak nagy nevek, de úgy gondolom az a munka amit Alemany-Laporta-Xavi az utóbbi időszakban véghez vitt, nem kell ebbe felesleges dollár/euró sok tíz milliót a levesbe dobni. Hosszú távon, ahogy előttem szólóak is írták, úgy gondolom a Barca jövője szépen csillog és sokkal inkább hívogató lehet egy Xavi fémjelezte gárda ahol Pedri-Gavi, Araujo vagy Baldé mint fiatal tehetségek rúgják a bőrt, mintsem egy össze vásárolt bagázs ahol csak a pénz számít.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.28. 20:48:10

Fernando írta:
2022.11.28. 18:54:47
Endricket szerintem engedjük el még elméleti szinten is. Szinte biztosra írják vele kapcsolatban, hogy a Madrid lesz a befutó. Perez és Laporta is imádja a himvesszőméregetést, főleg ha egymás ellen kell, viszont jelen pillanatban Perez pénzt is tud felmutatni. Ráadásul ott van az az adu, hogy Vinicius és Rodrygo között játszhat akár hosszú éveken át. Nem kéne belemennünk jelenleg egy licitháborúba egy totál zsákbamacska gyerek miatt. Akkora a hype körülötte, mint anno Neymar miatt, tudjuk hogy ott mekkora matek ment és simlizés pénzügyileg. Szerintem máshol kellene keresgélnünk. Pl ez a Gakpo srác eléggé érzi a kaput.
Biztosra vették a Chelsea-t, minket, PSG-t.
Amellett jó ideje mondják, hogy a Realnak Bellingham a prioritás, őt meg olyan 140-re lőtték be, a Pool-lal kell majd harcolni, de Musiala is komoly célpont, aki legalább annyiba fájna.
Habár Laporta inkább Moukokora vadászik, aki legalább olyan nagy fogás lenne és egyből jöhetne, plusz jó eséllyel olcsóbb is. Az már csak hab a tortán, hogy erősen szimpatizál a klubbal.

Azt ugyanakkor figyelembe kell venni, hogy Xavi számára jelenleg Busi pótlása és egy jh a prioritás. Mondjuk a célpontok közül Jorginho és Tielemans szabad ügynökök lesznek, Neves lejáró szerződésű és távozni szándékozó. Zubimendi volt még tervben, de ő kb lehetetlen vagy annyiban lenne, amennyit nem tudunk kifizetni. Dalotnak pedig, akiről a legtöbb hír volt csak egy opciós éve lesz. Foyth kerülhet komoly pénzbe, ha mindenképp őt akarják.
És nem is olyan sztárok, hogy hatalmas fizetésük legyen vagy komoly aláírási pénzt kelljen fizetni.

Viszont az sem mellékes, hogy rengeteg fizetés felszabadul. Távozott Piqué, elmegy Busquets, Depay, Dest, SR, (Kesssié, Alba?)
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.28. 19:27:49

FCBsteve írta:
2022.11.27. 20:47:59
Endrick pár hónapban belül el fog kelni - leszerződik, kifizetik akit ki kell és 18 éves koráig Brazíliában játszik...
Én biztos vagyok benne, hogy addig el fogják húzni, ameddig csak lehet. Btw neki is a fater az ügynöke?
Fernando írta:
2022.11.28. 18:54:47
Endricket szerintem engedjük el még elméleti szinten is. Szinte biztosra írják vele kapcsolatban, hogy a Madrid lesz a befutó.
Lent írtam, hogy addigra nálunk is lesz pénz. Odaát meg hiába van, mindenki elhitte, hogy Perez mostaztán bevásárol és Haaland - Mbappe duó lesz, aztán lett egy nagy semmi.
Lehet, hogy csak az elfogultság beszél belőlem, de szvsz sokkal izgalmasabb projekt van itt. Benzema, Kroos, Modric pár éven belül kimegy, ilyen Camavinga, Tchouameni nevekkel meg nem hiszem, hogy sokakat meg lehet győzni. Max a honfitárs Vini szól majd pár szót.
Nálunk azért van 2 Golden Boy, meg Xavi is szerintem hívogatóbb a mostani generációnak, mint Ancelotti. Plusz addigra remélhetőleg meglesz az új Camp Nou is.
De mondom, lehet hogy csak az elfogultság.

És azt is mondom, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az a gyerek fog kelleni nekünk, csak nem tudom elfogadni, hogy ne lenne reális esélyünk elhozni. De lehet hogy csak tagadásban élek :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.11.28. 18:54:47

Endricket szerintem engedjük el még elméleti szinten is. Szinte biztosra írják vele kapcsolatban, hogy a Madrid lesz a befutó. Perez és Laporta is imádja a himvesszőméregetést, főleg ha egymás ellen kell, viszont jelen pillanatban Perez pénzt is tud felmutatni. Ráadásul ott van az az adu, hogy Vinicius és Rodrygo között játszhat akár hosszú éveken át. Nem kéne belemennünk jelenleg egy licitháborúba egy totál zsákbamacska gyerek miatt. Akkora a hype körülötte, mint anno Neymar miatt, tudjuk hogy ott mekkora matek ment és simlizés pénzügyileg. Szerintem máshol kellene keresgélnünk. Pl ez a Gakpo srác eléggé érzi a kaput.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.27. 20:47:59

davi10 írta:
2022.11.26. 17:54:08

Igaz, de Endrick igazolása legkorábban 2024 nyarán lenne lehetséges, addig még sokminden történhet. Télen elvileg nem lesz nagy igazolás, Pique, és jövőre valószínűleg már Busi és talán Alba fizuja is felszabadul. Ha okosan csinálják, szerintem lehet pénz addigra egy ekkora igazolásra.
Endrick pár hónapban belül el fog kelni - leszerződik, kifizetik akit ki kell és 18 éves koráig Brazíliában játszik...

Barca is így tervezné, ha lenne pénz...
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.11.27. 15:25:37

davi10 írta:
2022.11.27. 15:09:25

Melyik távozókra gondolsz? Pique helyett van 4 védő, Busi utódját/FDJ konkurenciáját már keresik (ha Kessie nagyon nem válna be), balosra meg Balde cseréjéért ne kelljen már nagyon zsebbe nyúlni. Jhv tényleg kelleni fog, Araujo és Kounde is kell középre, Bellerin egyelőre nem meggyőző, Dest-et meg valószínűleg elpasszoljuk. 2024-re meg már bőven aktuális lesz valaki Lewa helyére.
Én se vagyok biztos benne, hogy ez a brazil kölyök lesz a megváltó, de anyagliag addigra már egyenesbe kéne kerülni.
Azért a jelenlegi alapcsapat tagjai közül is páran leléphetnek addigra. Kérdőjel Raphinha, Dembele szerződése újra lejár, Fati meg úgy néz ki, nem tud visszatérni a korábbi szintjére. A következő években több embert ingyen kéne pótolni ráadásul, mert nincs több eszköz eladni. De remélem csak pesszimista vagyok.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.27. 15:09:25

Troym írta:
2022.11.27. 14:52:18
Igen, ez igaz, de a távozókat pótolni kell közben plusz kell (ene) egy épkézláb jhv meg nem ártana megtartani a fiatalokat is. Ezzel szemben egy 16 éves kölyök aranyáron 7 db felnőtt meccsel és 3 góllal.
Melyik távozókra gondolsz? Pique helyett van 4 védő, Busi utódját/FDJ konkurenciáját már keresik (ha Kessie nagyon nem válna be), balosra meg Balde cseréjéért ne kelljen már nagyon zsebbe nyúlni. Jhv tényleg kelleni fog, Araujo és Kounde is kell középre, Bellerin egyelőre nem meggyőző, Dest-et meg valószínűleg elpasszoljuk. 2024-re meg már bőven aktuális lesz valaki Lewa helyére.
Én se vagyok biztos benne, hogy ez a brazil kölyök lesz a megváltó, de anyagliag addigra már egyenesbe kéne kerülni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.11.27. 14:52:18

davi10 írta:
2022.11.26. 17:54:08
Igaz, de Endrick igazolása legkorábban 2024 nyarán lenne lehetséges, addig még sokminden történhet. Télen elvileg nem lesz nagy igazolás, Pique, és jövőre valószínűleg már Busi és talán Alba fizuja is felszabadul. Ha okosan csinálják, szerintem lehet pénz addigra egy ekkora igazolásra.
Igen, ez igaz, de a távozókat pótolni kell közben plusz kell (ene) egy épkézláb jhv meg nem ártana megtartani a fiatalokat is. Ezzel szemben egy 16 éves kölyök aranyáron 7 db felnőtt meccsel és 3 góllal.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.26. 20:58:24

visca el barca írta:
2022.11.26. 18:03:15
Vicces h már minden horror fizetesu jatekostol megszabadultunk (griez, cou, messi), meg mindenki csokkentett egy csomot, de igy se igazolhatunk senkit. Kis tulzassal mar mindenki ehberert jatszik itt... Tebas ezzel a fszsagaval eleri h lassan ligue1 szinten lesz az egesz liga (mar most is ott van)
Pl Messinek, úgy emlékszem, eligazolása utáni két évben még fizet a klub... Illetve az átigazolási pénz részletek, fizetés csúsztatások, stb.
Lassan csökken, de szerintem még egy- két év, mire látványosabb lesz
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.26. 18:03:15

Vicces h már minden horror fizetesu jatekostol megszabadultunk (griez, cou, messi), meg mindenki csokkentett egy csomot, de igy se igazolhatunk senkit. Kis tulzassal mar mindenki ehberert jatszik itt... Tebas ezzel a fszsagaval eleri h lassan ligue1 szinten lesz az egesz liga (mar most is ott van)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.26. 17:54:08

Troym írta:
2022.11.26. 15:58:47
Haalandal is beszélt tavasszal, de pénz akkor sem volt rá. Nem gondolnám ezt lényegi infónak, amíg az elnök és a liga olyanokat mond hogy további költség csökkentés kell, nehogy visszakerüljön a csapat a 4:1 szabály alá.
Igaz, de Endrick igazolása legkorábban 2024 nyarán lenne lehetséges, addig még sokminden történhet. Télen elvileg nem lesz nagy igazolás, Pique, és jövőre valószínűleg már Busi és talán Alba fizuja is felszabadul. Ha okosan csinálják, szerintem lehet pénz addigra egy ekkora igazolásra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.11.26. 15:58:47

soadroli írta:
2022.11.26. 14:12:32
Barça manager Xavi on Endrick: “We've been talking with Endrick’s father and also with the player. I explained them the project. We want him, he’s a top talent”, tells ESPN.

“Endrick is the kind of player we need. I hope he joins Barça. It's up to him to decide”.
Haalandal is beszélt tavasszal, de pénz akkor sem volt rá. Nem gondolnám ezt lényegi infónak, amíg az elnök és a liga olyanokat mond hogy további költség csökkentés kell, nehogy visszakerüljön a csapat a 4:1 szabály alá.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Válasz küldése