Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.09. 22:24:50

Andris írta:
2022.11.09. 19:50:37
FCBsteve írta:
2022.11.09. 18:01:23

(Ha minden igaz) Jan végéig 1:1 arányban költhetnénk játékosokra...
Utána kijön a La Liga féléves értékelés, és jó eséllyel megint az 1:4 szabály lesz érvényes...

Ezért van némi prioritása a januári költéseknek (és esetleges eladásoknak)...
Errol van valami reszletesebb anyag, hogy ez hogy alakult ki es miert? Errol most hallok eloszor.
Tartott némi ideig megtalálni, de itt olvastam - Diario Sport-ra hivatkozással... :)
https://barcauniversal.com/key-reason-f ... eport/amp/
Piqué távozása talán befolyásolja, illetve a BLM "lever" még rendelkezésre áll a nyáron - amennyiben eladó...
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.11.09. 22:01:21

Andris írta:
2022.11.09. 19:50:37
Errol van valami reszletesebb anyag, hogy ez hogy alakult ki es miert? Errol most hallok eloszor.
pozitivba hoztuk az eves eredmenyunket az eladasokkal, de nyarra valoszinuleg megint sullyedni fogunk

szoval most telen kell kiaknazni a jatekosokat, akik jonnenek ingyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.09. 19:50:37

FCBsteve írta:
2022.11.09. 18:01:23
Andris írta:
2022.11.09. 16:34:13
Az, hogy sokat irnak valakirol, nem jelenti, hogy nagyon akarnánk.

Meglepodnek, ha akar csak egyetlen percet is szant volna a mai napig bezarolag Xavi arra, hogy igazolasokon, mitobb konkret szemelyeken gondolkodjon.

Egyebkent sztem nem kell most senki Lewa mögé, vannak jo tamadoink, oldjak meg, ha valamikor erre szorulunk.

Ha egyetlen jatekosra koltenek, az biztosan egy jobb bekk lenne, de igazabol szerintem egy fillert se szabadna koltenunk a telen. Teljesen feleslegesnek tartom.
(Ha minden igaz) Jan végéig 1:1 arányban költhetnénk játékosokra...
Utána kijön a La Liga féléves értékelés, és jó eséllyel megint az 1:4 szabály lesz érvényes...

Ezért van némi prioritása a januári költéseknek (és esetleges eladásoknak)...
Errol van valami reszletesebb anyag, hogy ez hogy alakult ki es miert? Errol most hallok eloszor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.11.09. 18:01:23

Andris írta:
2022.11.09. 16:34:13
Az, hogy sokat irnak valakirol, nem jelenti, hogy nagyon akarnánk.

Meglepodnek, ha akar csak egyetlen percet is szant volna a mai napig bezarolag Xavi arra, hogy igazolasokon, mitobb konkret szemelyeken gondolkodjon.

Egyebkent sztem nem kell most senki Lewa mögé, vannak jo tamadoink, oldjak meg, ha valamikor erre szorulunk.

Ha egyetlen jatekosra koltenek, az biztosan egy jobb bekk lenne, de igazabol szerintem egy fillert se szabadna koltenunk a telen. Teljesen feleslegesnek tartom.
(Ha minden igaz) Jan végéig 1:1 arányban költhetnénk játékosokra...
Utána kijön a La Liga féléves értékelés, és jó eséllyel megint az 1:4 szabály lesz érvényes...

Ezért van némi prioritása a januári költéseknek (és esetleges eladásoknak)...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.09. 17:50:28

Andris írta:
2022.11.09. 16:34:13
Az, hogy sokat irnak valakirol, nem jelenti, hogy nagyon akarnánk.

Meglepodnek, ha akar csak egyetlen percet is szant volna a mai napig bezarolag Xavi arra, hogy igazolasokon, mitobb konkret szemelyeken gondolkodjon.

Egyebkent sztem nem kell most senki Lewa mögé, vannak jo tamadoink, oldjak meg, ha valamikor erre szorulunk.

Ha egyetlen jatekosra koltenek, az biztosan egy jobb bekk lenne, de igazabol szerintem egy fillert se szabadna koltenunk a telen. Teljesen feleslegesnek tartom.
9-est most télen felesleges hozni, de nyáron kelleni fog, ha Depay elmegy, és Lewyis öregebb lesz egy évvel. Egy 17 éves nagy tehetség ideális lehetne erre az esetre pont. Nekem az sem gond, ha hozunk egy ilyen Zaha, vagy akár kicsivel az alatti kalibert cserének, de szimpatikusabb lenne Moukoko a potenciálja miatt.

Télen talán egy jobbhátvéd kéne, bár hátha mind a 3 védőnk ép lesz végre, akkor onnan is kitolhatunk valakit, de egy kp-s mindenképp kellene, ha Kessiét nem akarjuk a posztján játszatni (bár ugye pont aznap került oda végre, mikor megsérült, és jól is játszott, pláne ez öreghez képest). Eleve kevesen vagyunk ott számszerűleg kicsit, és kellene valaki, aki Xavinak is szimpi, és végre intenzívebben elkezdhetnl kivezetni Busit, mert az nem elég, hogy általában lecseréli, és néha nem ő kezd.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.09. 16:34:13

Az, hogy sokat irnak valakirol, nem jelenti, hogy nagyon akarnánk.

Meglepodnek, ha akar csak egyetlen percet is szant volna a mai napig bezarolag Xavi arra, hogy igazolasokon, mitobb konkret szemelyeken gondolkodjon.

Egyebkent sztem nem kell most senki Lewa mögé, vannak jo tamadoink, oldjak meg, ha valamikor erre szorulunk.

Ha egyetlen jatekosra koltenek, az biztosan egy jobb bekk lenne, de igazabol szerintem egy fillert se szabadna koltenunk a telen. Teljesen feleslegesnek tartom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.09. 15:21:17

Chino írta:
2022.11.09. 14:33:43
Moukoko-t egyre jobban radarozzuk 30 milláért már hozható. Szerintem jól járnánk vele, tanulhatna Lewandowskitól, 1-2 év múlva lehetne vele már rotálni, ha a lengyel pedig végleg távozik, át is vehetné a helyét.
Nem akkora zsákbamacska a srác, komoly csapatban kezdő szinten, Európában játszik már jó ideje, nemzetközi színtéren is van már tapasztalata, és nem gyenge számokat hoz. Eddig 13 meccsen (677 perc) 6 gól, 4 assist, köztük a Bayernnek. 16 éves kora óta U21-es német válogatott.
Eközben Kaikyt is figyeljük. Volt rá nyáron egy 7 millás vételi opciónk a Santostól, de nem aktiváltuk, viszont az Almeria sem vette meg, így még élhetünk ezzel.
Láttam pár Almeria meccset, elég jól tolta 18 éves létére, technikás és viszonylag gyors is.
A dortmundi srác tényleg 18 éves? :)
Kaiky? Nem ő hozta össze a 11-t mikor ellenünk nyomta, és szedték le félidőben? Persze ez csak egy meccs, de van a keretben a tegnap debütált srác, én inkább neki adnék perceket.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.09. 14:33:43

Moukoko-t egyre jobban radarozzuk 30 milláért már hozható. Szerintem jól járnánk vele, tanulhatna Lewandowskitól, 1-2 év múlva lehetne vele már rotálni, ha a lengyel pedig végleg távozik, át is vehetné a helyét.
Nem akkora zsákbamacska a srác, komoly csapatban kezdő szinten, Európában játszik már jó ideje, nemzetközi színtéren is van már tapasztalata, és nem gyenge számokat hoz. Eddig 13 meccsen (677 perc) 6 gól, 4 assist, köztük a Bayernnek. 16 éves kora óta U21-es német válogatott.
Adeyemit már sikerült kitúrnia középről, aki szintén ennyibe került és hatalmas fogásnak van beállítva, pedig az osztrák bajnokságból jött.

Eközben Kaikyt is figyeljük. Volt rá nyáron egy 7 millás vételi opciónk a Santostól, de nem aktiváltuk, viszont az Almeria sem vette meg, így még élhetünk ezzel.
Láttam pár Almeria meccset, elég jól tolta 18 éves létére, technikás és viszonylag gyors is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.08. 13:46:13

Nem igazán értem, hogy miért kell ennyire Piqué utódot keresni. Xavi nagyon rá van kattanva a ballábas belső védőre. Gondolom Marcos Alonso is azért tölt annyi időt középen.
Inigo Martinezt már télen akarják, attól függetlenül, hogy nyáron ingyen hozható, most pedig Laporte is célpont. Mondjuk ehhez sok szerencsét, 2025-ig van szerződése a Cityvel.
Skriniarnak meg állatólag az ügynökével is tárgyaltunk, a PSG mellett, neki is nyáron jár le a szerződése, de a szlovák hosszabbítani akar az Interrel.
Van egy Araujo-Koundé-Christ-EG kvartett, ahová végszükség esetén még Chadi Riad is csatlakozhat. (ráadásul ő még ballábas is) vagy MA.
Egyedül arra tudok gondolni, hogy Koundé inkább jh lenne, ott azért baromi gyengén állunk.

Zaharól megint felröppentek a hírek. Ő amúgy nem balszélső és a center pozíció csak ilyen félmegoldás? Mert akkor egyszerűbb, ha megpróbálunk Depayal hosszabbítani.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.07. 13:34:29

Grimaldo írta:
2022.11.07. 12:15:06
Chino írta:
2022.11.07. 11:05:14
Endrick nem csak a góljaival emelkedik ki. Nem egy lesipuskás, aki várja a passzokat és a boxon belül rámolja a gólokat. Nyilván még nem összehasonlatísái tényező, de R9 sem csak azért volt korszakos játékos mert fosta a gólokat.

Mondjuk nem fakadnék sírva, ha Moukoko jönne, bár ő se lenne két fillér.
Persze, hogy nem csak azzal, ezt nem is állítottam. De nem is olyan rég volt egy hasonló gigászi brazil csodatini, "Gabigol", aki hasonlóan indult aztán láttuk mi lett belőle és nem ő volt az egyetlen hasonló.
Nála pont ez nem tetszik, hogy egy nagyon kicsi minta alapján van kikiálltva világmegváltónak.

Moukokonak lejár a szerződése, nyilván zsiros aláírási pénzt kéne adni, de még szerintem az kiegészítve jó pár éves fizujával se közelítené meg Endrick átigazolási összegét.
Hát azért az a nemrég olyan 7 éve volt és nyilván lehetne pro és kontra példákat felhozni, de én elég részletesen utána néztem ennek a játékosnak és nem egy újabb brazil "csodatininek" tűnik. Legalábbis nem szívesen látnám, ha a Real rátenné a kezét.

Moukoko pedig 17 évesen már standard játékos a BVB-ben, szinte az összes meccsen játszik, még ha nem is kezdőként. 587 perc alatt van 6 gólja és 4 assistja és nem ligautolsó csapatok, hanem Bayern, Freiburg, Stuttgart stb. ellen. 16 éves kora óta U21-es válogatott, ahol öt meccsen 6 gól. (több meccse is lett volna, ha nem sérül le)
Bl tapasztalata is van, szóval én nem mondanám őt egy felhypolt tininek. Lewy mögött tanulhatna és szépen a helyét is átvehetné.
Aztán vagy megkönnyebbülünk, hogy nem igazoltuk le mert befürdik vagy szívjuk majd a fogunkat.

Egy 25-26 éves top csatárt találni, aki 100 millió alatt megszerezhető kb. lehetetlen kategória.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.11.07. 12:52:28

visca el barca írta:
2022.11.07. 11:56:48
szerintem többre mennénk most (vagy 1-2 év múlva) egy 25-26 éves, már bőven bizonyított játékossal.
ha most kifizetünk egy endrickért, vagy bárki 17-18 éves játékosért 30-50-70-100 milliókat és befürdünk, megnézhetjük magunkat. nyilván ha megveszünk egy nkunkut vagy bárkit, lehet, hogy az is betli lesz, de azért nagyobb az esély, hogy beválik.
Igen, egyetértek, ezért hoznám én most Zahat. Nem Lewa utódjának, hanem tartaléknak, ha Depay távozik. És majd ha a lengyel elmegy akkor hoznék egy minimum 20 év körüli, már valamennyire bizonyított, gólerős csatárt. Addig lehet körül nézni, lehet akár Moukoko is, csak most ne hozzuk még el, mert nem játszana. Mondjuk Lewa utolsó évében majd ráérün, akkor fokozatosan átveheti a játékperceket a lengyel től.
Kép
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.11.07. 12:15:06

Chino írta:
2022.11.07. 11:05:14
Endrick nem csak a góljaival emelkedik ki. Nem egy lesipuskás, aki várja a passzokat és a boxon belül rámolja a gólokat. Nyilván még nem összehasonlatísái tényező, de R9 sem csak azért volt korszakos játékos mert fosta a gólokat.

Mondjuk nem fakadnék sírva, ha Moukoko jönne, bár ő se lenne két fillér.
Persze, hogy nem csak azzal, ezt nem is állítottam. De nem is olyan rég volt egy hasonló gigászi brazil csodatini, "Gabigol", aki hasonlóan indult aztán láttuk mi lett belőle és nem ő volt az egyetlen hasonló.
Nála pont ez nem tetszik, hogy egy nagyon kicsi minta alapján van kikiálltva világmegváltónak.

Moukokonak lejár a szerződése, nyilván zsiros aláírási pénzt kéne adni, de még szerintem az kiegészítve jó pár éves fizujával se közelítené meg Endrick átigazolási összegét.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.11.07. 11:56:48

szerintem többre mennénk most (vagy 1-2 év múlva) egy 25-26 éves, már bőven bizonyított játékossal.
ha most kifizetünk egy endrickért, vagy bárki 17-18 éves játékosért 30-50-70-100 milliókat és befürdünk, megnézhetjük magunkat. nyilván ha megveszünk egy nkunkut vagy bárkit, lehet, hogy az is betli lesz, de azért nagyobb az esély, hogy beválik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.07. 11:05:14

Grimaldo írta:
2022.11.07. 09:58:45
bence0330 írta:
2022.11.07. 08:33:24


Endrick mondjuk messze kiemelkedik a tinitehetségek közül, ténylegesen korszakot meghatározó is lehet, ha nem törik félbe a karrierje.
Azért a brazil bajnokságban 500 perccel kicsit meredek kijelenteni.. Nagy tehetség nem kétséges, de sok hasonlóan tehetséges játékos van, akiket feleannyira se kap fel a média, mint mondjuk Moukoko aki már top ligában bizonyit. Endrick legnagyobb hozzáadott értéke a többi potenciállal rendelkező játékoshoz képest a körülötte lévő médiahype, ami nem feltétlenül fog előnyére válni, amikor megérkezik egy nagy csapathoz és egyből a csodát várják tőle.
Én nagyon remélem, hogy lecsapunk a németre.
Endrick nem csak a góljaival emelkedik ki. Nem egy lesipuskás, aki várja a passzokat és a boxon belül rámolja a gólokat. Nyilván még nem összehasonlatísái tényező, de R9 sem csak azért volt korszakos játékos mert fosta a gólokat.
Minden tornán ahol elindult nem csak a gólkirályi címeket gyűjtötte be, hanem rendszeresen MVP volt, azokon is ahol jóval idősebb korosztályban játszott 15 évesen. Az, hogy a brazil bajnokságban van egy dolog, de a Palmeiras sem egy kutyaütő csapat. Én biztos vagyok benne, hogy nagy játékos lesz. Lehet, hogy nem egy Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho szint, de nem hiszem, hogy Európában kudarcot fog vallani. Lehet, hogy a német bajnokságban iss lehozná ezt a szintet, ki tudja.

Mondjuk nem fakadnék sírva, ha Moukoko jönne, bár ő se lenne két fillér. Ha a Pool elviszi Bellinghamet, akkor ők kb. kiszállnak a versenyből, a City sem hiszem, hogy Haaland után rárepülne, de még ha bejelentkeznek is, szerintem tudja, hogy a norvég mögött sokáig epizodista lenne. A Reallal szerintem úgy állunk, hogy "osztozunk" az Endrick- Moukoko duón. Aki az egyiket megszerzi, az a másikat már nem fogja, plusz center szinten ugyanúgy állunk, van két nagyon jó, ugyanakkor idős játékosunk, akiket rövid időn belül pótolni kell, inkább az a kérdés, hogy a Dortmundnak sikerül-e rávenni a hosszabbításra.
Egy amolyan "Pedri-féle" transzfert talán össze4 lehet hozni, amibe talán a BVB is könnyebben belemegy. Télen leszurkolni érte egy kis pénzt és ott hagyni még nyárig.

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ezzel a két sráccal.
Forca Barca!!!!
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.11.07. 09:58:45

bence0330 írta:
2022.11.07. 08:33:24


Endrick mondjuk messze kiemelkedik a tinitehetségek közül, ténylegesen korszakot meghatározó is lehet, ha nem törik félbe a karrierje.
Azért a brazil bajnokságban 500 perccel kicsit meredek kijelenteni.. Nagy tehetség nem kétséges, de sok hasonlóan tehetséges játékos van, akiket feleannyira se kap fel a média, mint mondjuk Moukoko aki már top ligában bizonyit. Endrick legnagyobb hozzáadott értéke a többi potenciállal rendelkező játékoshoz képest a körülötte lévő médiahype, ami nem feltétlenül fog előnyére válni, amikor megérkezik egy nagy csapathoz és egyből a csodát várják tőle.
Én nagyon remélem, hogy lecsapunk a németre.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.07. 08:33:24

Troym írta:
2022.11.07. 08:19:56
Szerintem ezek a hírek annyiban igazak, hogy sportigazgatók mindenhonnan hívogatják az ügynököket általános képet kapni a játékosok elképzeléseiről.
Másrészt viszont inkább őt szerezném meg ingyen, mint Endricket 60m- ért
Moukoko amúgy pont nagyon hasonló profil mint a brazil tini. :) Nem túl magas, nagyon mozgékony, Eto'o stílus. És ő is erősen megállja a helyét már a felnőttek között egy top bajnokságban, szeretem nagyon a játékát. Ráadásul mindkét lábával nagyon keményen és jól lő, szeretem az ilyen játékosokat, pl. Son, Nkunku, szerintem nagyon sokat jelent kapu előtt. Én csak tavaly néztem, de amit 16 évesen művelt néha, az elképesztő volt, Fatira emlékeztetett abban, hogy amikor beállt, már hozta is a gólpontot. Megnéztem, 210 perc alatt 2/2-je lett 16 évesen 52 percenkénti gólponttal. Idén több játék mellett is 58 percenként hoz gólpontot, egészen brutális stat. Összehasonlításképp Messi idén 62 perces átlagot hoz, Neymar 50-et, Mbappé 81.

Endrick mondjuk messze kiemelkedik a tinitehetségek közül, ténylegesen korszakot meghatározó is lehet, ha nem törik félbe a karrierje. Én most azt tippelném amúgy, hogy a 60 misit el lehet felejteni, ha nem törénik valami közben, lesz abból 90-100 is ilyen licitháború mellett, szerintem nekünk nem lesz téma. Azzal egyetértek, hogy ha a dortmundi tinit el tudjuk hozni ingyen/télen kevés lóvéért, és ő ide is akar jönni, akkor azt nem szabad kétszer meggondolni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.11.07. 08:19:56

Chino írta:
2022.11.07. 00:45:50

A Sport és Mundo szerint Lewy utódjának Youssoufa Moukokot szemeltük ki és erősen érdeklődünk utána. 17 éves, egy éve U21-es német válogatott, 5 meccs/6 gól kameruni-német center, 57 meccsee van eddig a Dortmundban. Idén 12 meccsen (587 perc) 6 gól, 4 assist, a BL-ben is mind a hat meccsen játszott (241 perc) egy gólpassza van. Nyáron jár le a szerződése.
A Pool hajt még nagyon rá.
Szerintem ezek a hírek annyiban igazak, hogy sportigazgatók mindenhonnan hívogatják az ügynököket általános képet kapni a játékosok elképzeléseiről.
Másrészt viszont inkább őt szerezném meg ingyen, mint Endricket 60m- ért
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.07. 00:45:50

Cseri írta:
2022.11.06. 17:05:00
barca0417 írta:
2022.11.05. 22:03:10
Ma olvastam egy cikket a Sport ra hivatkozva, hogy állítólag tárgyalunk Zaha ügynökével. Nyáron lejár a szerződése. Szerintem ha Depay távozik, nem lenne rossz az Elefántcsontparti. Jó cseréje lehetne Lewanak, gyors, erős, vagány csatár. Én örülnék neki. Még a mezszínek is stimmelnek, mert Crystal Palace bol jönne. 🙂
Valaki kellene Lewy mögé, de szerintem a Barcába az ilyen karakterű játékosokat, mint Zaha, szélen használják, ott meg bőven megvagyunk.
A Sport és Mundo szerint Lewy utódjának Youssoufa Moukokot szemeltük ki és erősen érdeklődünk utána. 17 éves, egy éve U21-es német válogatott, 5 meccs/6 gól kameruni-német center, 57 meccsee van eddig a Dortmundban. Idén 12 meccsen (587 perc) 6 gól, 4 assist, a BL-ben is mind a hat meccsen játszott (241 perc) egy gólpassza van. Nyáron jár le a szerződése.
A Pool hajt még nagyon rá.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.06. 17:26:27

Chino írta:
2022.11.03. 14:54:49
Talán Bence tud egy kicsit többet mondani a Milanos múltjáról.
Odaát nagyon nem jött be, bár akkor még nagyon fiatal is volt, nem tekinteném mérvadónak. Ráadásul jópárszor játszatták szükségből a baloson is, vagy épp egy sorral előrébb, az nyilván bűnrossz volt. Mondjuk a PL-ben is idén robbant be, szóval lehet, hogy tényleg csak most érett be. Felső polcos ő szerintem sosem lesz, olan erősebb közepes talán, viszont jelenleg sajna ő is erősítés lenne, az tuti, én most nem válogatnék, bárki jönne, jó lenne. Bellerinnel azért még várok, még mindig alig kapott lehetőséget, sérülésekből felépülve.

Még Nevesre reagálnék, én is megnéztem tőle több meccset, a távoli lövéseiTielemanshoz hasonlóan káprázatosak, mindketten több 20 méteres bombát zúdítottak már idén is a kapukba. Fizikailag erős. Egy nagy bajom van vele, ami miatt nem őt tartanám számunkra ideális választásnak, az pedig a sebessége. Viszonylag lomha játékos, és Busi után nem őt érezném emiatt az előrelépésnek. Jó játékos, alapvetően tetszik, de én nagyon örülnék egy gyors játékosnak azon a poszton.

Zaha elég jó csere lenne, ha Depay távozna/nem tudna kikeveredni a sérüléseiből. Érzi a kaput, erős, gyors, nála jobbat Lewy mögé nem is lehet, meg nem is szabad nagyon hozni, mert minek... Jövőre még tuti stabil kezdő lesz a lengyel, ha nem csúszik be valami sérülés.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.11.06. 17:05:00

barca0417 írta:
2022.11.05. 22:03:10
Ma olvastam egy cikket a Sport ra hivatkozva, hogy állítólag tárgyalunk Zaha ügynökével. Nyáron lejár a szerződése. Szerintem ha Depay távozik, nem lenne rossz az Elefántcsontparti. Jó cseréje lehetne Lewanak, gyors, erős, vagány csatár. Én örülnék neki. Még a mezszínek is stimmelnek, mert Crystal Palace bol jönne. 🙂
Valaki kellene Lewy mögé, de szerintem a Barcába az ilyen karakterű játékosokat, mint Zaha, szélen használják, ott meg bőven megvagyunk.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.11.06. 16:46:45

Chino írta:
2022.11.03. 14:54:49
Egyre több médium hozza le a hírt, hogy komolyan érdeklődünk Dalot-ért.
Ő szerintem komoly erősítés lenne, akár hosszútávra megoldhatná a jh posztot. Jövőre SR lécel, Bellerin egy cserének megfelelne és nem koundét vagy Baldét kellene kényszerűségből kirakni jobbhátvédnek.
Azon a poszton elérhető játékos, aki minőséget is képvisel talán ő lehet a legjobb.
Nyilván nincs egy TAA, Cancelo, Hakimi szinten, de mindenképp erősítés lenne. A válogatottban igazából pechje van, simán kezdő lehetne, de van egy Cancelo a csapatban, de a szamárlétrát szépen végigjárta a korosztályosok között is.
Én mindenképpen örülnék neki.

Talán Bence tud etgy kicsit többet mondani a Milanos múltjáról.
Nem vagyok Dalot szakértő, és nyilván pechje volt velem, de én amikor láttam abszolút középszerű volt a pályán, semmi extra. Én minden pénzt beáldoznék már végre egy normális JH-ért. Nálam mondjuk a best az Reece James. Full angol Dani Alves, nem is idős. Kár hogy szóba se került, plusz jóban vagyunk a Chelseavel is ugye, plusz szeret ő is sűrűn lesérülni, de játékban nálam veri Hakimit is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.11.05. 22:03:10

Ma olvastam egy cikket a Sport ra hivatkozva, hogy állítólag tárgyalunk Zaha ügynökével. Nyáron lejár a szerződése. Szerintem ha Depay távozik, nem lenne rossz az Elefántcsontparti. Jó cseréje lehetne Lewanak, gyors, erős, vagány csatár. Én örülnék neki. Még a mezszínek is stimmelnek, mert Crystal Palace bol jönne. 🙂
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.03. 14:54:49

Egyre több médium hozza le a hírt, hogy komolyan érdeklődünk Dalot-ért.
Ő szerintem komoly erősítés lenne, akár hosszútávra megoldhatná a jh posztot. Jövőre SR lécel, Bellerin egy cserének megfelelne és nem koundét vagy Baldét kellene kényszerűségből kirakni jobbhátvédnek.
Azon a poszton elérhető játékos, aki minőséget is képvisel talán ő lehet a legjobb.
Nyilván nincs egy TAA, Cancelo, Hakimi szinten, de mindenképp erősítés lenne. A válogatottban igazából pechje van, simán kezdő lehetne, de van egy Cancelo a csapatban, de a szamárlétrát szépen végigjárta a korosztályosok között is.
Én mindenképpen örülnék neki.

Talán Bence tud etgy kicsit többet mondani a Milanos múltjáról.
Forca Barca!!!!
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.11.02. 14:05:01

Nagyon remélem, hogy ez a Jorginhos hír nem komoly kevés játékos van szerintem nála jobban felhypolva. Egyetlen előnye, hogy jól lövi a tiziket de azon kívűl semmi és ráadásul a lassúsága Busiéval vetekszik.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.02. 13:48:57

visca el barca írta:
2022.11.02. 13:02:09
Camp Nou99 írta:
2022.11.02. 12:14:20
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... o-78026391 Még egy tinivel tárgyalunk.
Ha xavinak kessie/nico/de jong nem felel meg, akkor még mindig ő a legjobb a felmerült nevek közül. Inkább ő, mint ilyen zubimendi félék. 30 éves, na bumm, van benne még 3-4 jó év.
Én még mindig tartom, hogy a komolyabban felmerült nevek közül Rúben Neves lenne a legjobb. Amióta felmerült a neve igyekszem minél több Wolves meccset nézni és nagyítózom a portugált. Nekem nagyon bejön a játéka, legalábbis sokkal inkább, mint Jorginho. Ráadásul, ha még pénzt akarnak belőle látni az angolok, meg kell szabadulni tőle és ő is nagyon lépni szeretne, régen kinőtte a farkasokat.

A korábbi hírek és nyilatkozatok alapján már télen szeretnénk valakit berántani Busquets helyére valahogy. Barter üzlet vagy kölcsön kötelező vásrlási opcióval.
Jövőre érdekes lesz. Busquets és SR biztos távozó, Piqué is jó eséllyel, de a kezdő közelébe biztosan nem kerül, ahogy Alba sem lesz stabil játékos.
Ezzel a csk kérdés is elég kérdőjeles lesz.
Szerintem Araujo-MAtS-De Jong vonalon fog mozogni.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése