FC Barcelona - Csapat, taktika, felállások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.09.27. 16:31:07

bence0330 írta:
2022.09.27. 10:56:52

Hát igen, a komoly csapatok ellen baj lesz, a BM elleni esetleges csodának is annyi így, az kb biztos. És az a baj, hogy így lehet, hogy nagyobb nyomás lesz a támadóinkon, mert kötelező lesz 2-3-4 gólt berámolni, és látjuk, mennyire nem bírják a nyomást jelenleg még.
Én nem értem miért vagytok pesszimisták. A Bayern teljesen eltévedt az erdőben,nem mondom,hogy nem tényező, de nem félelmetes egyáltalán.

Kitartok amellett,hogy ez a bevásárlás túlzás és pazarlóvolt,amit meg fogunk szívni évek múlva, de jelenleg egy nagy előnye,hogy bármely csapatrészen esik ki bármely két ember, észre se fogjuk venni.

Kiesett Araujo és Kounde, szívás, tény, de ott van Chris és mellé mondjuk Piqué, pár meccsre ez egyáltalán nem tragédia.
Középpálya, bárki esik ki, észre se fogjuk venni és a támadóknál is ez a helyzet kb.
Tényleg nem tudom ki az aki miatt hirtelen nincs esélyünk a széteső németek ellen pl.
A bajnokságban,amikor több góllal nyertünk is, sok gyenge meccseink,vagy félidőink voltak,ahol szerencsénk volt,hogy nem kaptunk gólt, elől meg betalált valaki majd beindult a henger. Ugyanez a helyzet most is, Araujo nagyon jó védő,de rövidtávon nem akkora jelentőségű,hogy játszik-e.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.27. 10:56:52

Chino írta:
2022.09.27. 09:51:35
A pontos vizsgálatok után úgy néz ki FDJ sérülése a legkisebb, a jelenlegi hírek szerint az Inter ellen már játszhat.
Depay már neccesebb, neki egy hónap off.
Dembéléről nem nagyon találok anyagot, hogy vele mi a helyzet. Nyilván a csatársorban a legkönnyebb a pótlás (bár Raphinha még hátravan), de egy jó Dembélére szükség lenne októberben. Nagy szerencse, hogy LE nem hívta be Fatit, szinte 100 %-ra veszem, hogy már a betegágyban lenne.

Ha annyit elérünk, hogy ne szakadjunk le nagyon a bajnokságban már örülni fogok.
Az Inter ellen már necces lesz. Náluk már lesz Lukaku, szerintem egy oda vissza X vagy egy-egy győzelem mindkét féltől is bőven benne van, ami nagyon megkavarhatja a dolgokat.
Hát igen, a komoly csapatok ellen baj lesz, a BM elleni esetleges csodának is annyi így, az kb biztos. És az a baj, hogy így lehet, hogy nagyobb nyomás lesz a támadóinkon, mert kötelező lesz 2-3-4 gólt berámolni, és látjuk, mennyire nem bírják a nyomást jelenleg még. Idén a BL-re kb minden összeesküdött ellenünk a sorsolástól kezdve a BM meccsen át, a mostani sérüléshullámig, hogy még véletlenül se legyen könnyá dolgunk.

Ha egy döntetlen lenne az Inter ellen összesítésben, és gólokban sem állnák egymás ellen rosszul, az alighanem még a mi továbbjutásunk lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.09.27. 09:51:35

A pontos vizsgálatok után úgy néz ki FDJ sérülése a legkisebb, a jelenlegi hírek szerint az Inter ellen már játszhat.
Depay már neccesebb, neki egy hónap off.
Dembéléről nem nagyon találok anyagot, hogy vele mi a helyzet. Nyilván a csatársorban a legkönnyebb a pótlás (bár Raphinha még hátravan), de egy jó Dembélére szükség lenne októberben. Nagy szerencse, hogy LE nem hívta be Fatit, szinte 100 %-ra veszem, hogy már a betegágyban lenne.

Ha annyit elérünk, hogy ne szakadjunk le nagyon a bajnokságban már örülni fogok.
Az Inter ellen már necces lesz. Náluk már lesz Lukaku, szerintem egy oda vissza X vagy egy-egy győzelem mindkét féltől is bőven benne van, ami nagyon megkavarhatja a dolgokat.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.26. 20:28:35

Én két csapatot követek csak alaposan, és ott ugyanennyi kulcsjátékos dőlt ki az első válogatot körben. Dunsztom nincs, mi lehet ez. Más edzésrendszer biztos számít, de az most szélsőséges volt nagyon, és nem csak nálunk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.09.26. 20:12:06

Vakmacska írta:
2022.09.26. 20:03:11
Hát, gyerekek én ezt tényleg nem értem....
Elmennek a válogatotthoz, és egyből lesérülnek öten. Ha jól tudom, három izomsérülés történt.
Mi történik a válogatottaknál vajon? Ilyen szr az edzésük, a bemelegítés náluk, vagy mi?
sztem valami nálunk csúszhatott félre most; francia, uruguayi, holland sérültjeink vannak, a közös metszet meg a Barca. Logikusabb, h nálunk van a probléma (ha van egyáltalán probléma).
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.09.26. 20:03:11

Hát, gyerekek én ezt tényleg nem értem....
Elmennek a válogatotthoz, és egyből lesérülnek öten. Ha jól tudom, három izomsérülés történt.
Mi történik a válogatottaknál vajon? Ilyen szr az edzésük, a bemelegítés náluk, vagy mi?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.24. 12:51:38

Ja, oda akartam írni, hogy "ha jól van", csak elfelejtettem. Én sem találok róla semmit. Ha ő sincs, akkor egy normális védőnk maradt, meg két elég gyenge. Vésztartaléknak meg talán Kessié az, aki bevonható, ha további baj történne.

Nincs mese, 3-4 gólokat kell verni, mint eddig kb mindig, és akkor nem fogjuk annyira megérezni...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2022.09.24. 12:43:45

De Jong se veletlen lett lecserelve a felidoben, csodalkozok, hogy rola nincs tobb info.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.09.24. 12:33:13

Tök 1értelmű h christensen meg a lúzer lesz erőltetve. Vagy majd a nulla kilometeres, teljesen belassult piké.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.24. 12:30:21

visca el barca írta:
2022.09.24. 12:10:33
Francnak kellenek ezek a szr semmit nem ero hoki meccsek. Vegre van 2 top vedonk, erre mindketto kiesik a kb legkemenyebb honapra. Krva ideges vagyok :evil: Megint lehet majd azt a 40 kilós garciat bambulni h halalra szivatja mindenki.
Nekem van egy olyan sejtésem, hogy most fog kifizetődni DJ maradása, és az, hogy Xavi hátul játszatta kb egész fekészülési idényben. Majdnem biztos vagyok benne, hogy ki lesz próbálva ott élesben pár hét alatt legalább egyszer. Koeman alatt is hibátlanul oldotta meg a posztot, meg Xavi alatt is, ha ott volt. Garciánál tuti jobb, és rég nem nélkülözhetetlen a kp-ról.
Kár, hogy Azpilicuetáról lemaradtunk, ilyenkor nagyon jó megoldás lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.09.10. 00:15:11

Busi és a rossz helyezkedése vs a sebessége? Én is lemaradtam valahol.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.09.09. 21:40:28

Busi játékának a hátrányai mellett vannak olyan értékei, amik miatt tavaly bizos helye volt a középpályán.
De Jong egyelőre a tudása 60 %-át nyújtja, amiért a stresszes nyara jócskán okolható. A "labdára rácsavarodós" bevett játékelem nála, amiről tényleg le kellene szoktatni őt, mert a gyors passzok többet érnek. Jelenleg sajnos nincs jó formában, ennél sokkal többet tud, párszor már megmutatta.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.09. 19:21:30

MatyiG írta:
2022.09.09. 15:43:13
Jól olvastam, hogy Busquets helyezkedése katasztrofális? Többek között éppen ebben az egyik legjobb a világon.
Matyi! Vedd tudomásul, hogy Busit utáljuk, amikor jó, akkor is rossz :) Felkészül F. Torres
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.09.09. 15:57:55

MatyiG írta:
2022.09.09. 15:43:13
Jól olvastam, hogy Busquets helyezkedése katasztrofális? Többek között éppen ebben az egyik legjobb a világon.
Világ életében fortelmes volt a helyezkedés, a sebességével/fizikai erejével old meg mindent. Látni is kene a focit, nem csak nézni….pontpontpont
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.09.09. 15:43:13

Jól olvastam, hogy Busquets helyezkedése katasztrofális? Többek között éppen ebben az egyik legjobb a világon.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.09. 09:41:56

bunga írta:
2022.09.08. 17:29:55
Teljesen más a csapat szerkezete Busival, mint De Jonggal. Nem csereszabatos. Vajon Xavi váltogatni fog, vagy dönt az egyik mellett?
Szerintem meg egyáltalán nem más, láttuk már korábban Busquets helyett játszani, a hagyományos felállásba ültetve, és teljesen csereszabatosnak tűnt. Két meccsel ezelőtt volt talán?
Különben is, összesen volt 5 meccsünk, abból kb kettőt játszott FdJ, meg 3at Busi? És tök más ellenfelek, pályák, és csapatszerkezetek. Mégis mi alapján jelented ki, hogy ha egyik a másik helyett van, akkor az törvényszerűen ilyen vagy olyan, meg hogy nem csereszabatos? :D
Egyelőre teljesen alaptalan minden ilyen kijelentés, a szerdai alapján én is azt mondanám amit te, a másik alapján meg a szöges ellentétét. Írtam is róla itt valamelyik topikban a meccs után múltkor.

A Plzen elleni meccs aligha mérvadó, Kessiével, és különösen Robertoval a pályán egészen más volt a pozíciós játék, ami nem véletlen Xavi mantrája. Mindenkinek megvan a különböző szituációkban bejátszott területe, nagyon érdekes figyelni, de mindig az ellenfél és a csapat-környezet figyelembevételével. Baromira sokat változtat a középpályásaink alapterületein az, hogy épp melyik szélsőkkel játszunk, épp nekik adott ellenfél ellen mi van kiszabva (csak védekezés - láttuk Araujonál és Koundénél, csak támadás - láttuk Baldénál, szép hagyományos széljáték - láttuk Robinál, Koundénél, középre gyakran behúzódó széljáték - Robi Plzen ellen, Alves tavaly többször, amikor nem kifejezett kp-t tolt), és az is azért, hogy végül mennyire tömörül be, nyílik ki egy ellenfél, és mennyire törekszik ezektől függetlenül is kontrákra (nem csak improvizálva).

Nagyon fotnos, mindenkinek mondanám előre is: emlékezzetek, hogy Busi amikor évekig a világ legjobbja volt a posztján, meg amikor 4-5-6 kupás Guardiola meg LE idényeink voltak, akkor is rácsavarodott a labdára, akkor is elesett néha, akkor is eladott 1-1 labdát, akkor is volt 1-1 hajmeresztő hiba minden 2./3. meccsen. Ez a pozícióval jár, nálunk nincs klasszikus védekező kp. Nem játszik senki tisztán rombolásra, nincs egy klasszikus kullancsunk, se egy betonfal szűrőnk. Busi vagy a helyén FdJ (de láttuk tavaly Pedrivel is próbálgatva, meg Nicoval) szintén különböző helyezkedési sémákkal védekezik (és amúgy szerez labdákat rendkívül hatékonyan), lassít és akaszt meg támadásokat. Emellett pedig rendkívüli kulcsszerepe van ennek a posztnak és mindenkori birtokosának a saját labdabirtoklásunk közben, a támadás felfejlesztésben. Nem egy klasszikus irányítói, de mindenképpen hagy úgy tetszik egy mélységi irányító szerep. Inkább egy inteligens labdaelosztónak nevezném, de a lényeg, hogy a kapustó, védőtől felpasszolt labdát, vagy a megszerzett, elfogott labdát egyből feltekintve, továbbosztásra alkalmas állapotban kell fogadni, vagy ha van tér, akkor egyből nyílegyenest fellépve. Ha valaki épp érkezik, ott van a nyakukon, abból könnyen lehet eladott labda, elvesztett labda, labdára csavarodás, látszólagos töketlenkedés. Többnyire nem, hisz akkor nem használnánk inkább ezt a felfogást, de meccsenként 1-2 ilyen hajmeresztőbb szitu is nyilván nagyon szemet szúr. A többinél sikerül észrevenni/felmérni időben, ilyenkor meg látjuk az oldal és visszapasszokat, de a lényeg, hogy a cél meg van szabva, és jön az az 1-1 hiba, vagy necces szitu.
Szerintem ez egy velejáró kockázata annak, amit játszanak. Nemtom ki figyelte tavaly Xavit, mikor érkezett, még kevésbé sablon módon nyilatkozott. Talán többször is említett olyat, hogy bizonyos dolgokat elképzelnek, bevállalnak, meghatároznak, de bármivel is próbálnak egy tempó vagy helyzeti előnyt kialakítani, azzal van egy kockázat is. Valahol pluszt próbálsz beletenni, ehhez valahonnan el kell venni, mindennek van ára, költsége a pályán.

Mindezzel nem ezeket a hibákat akarnám felmenteni, de azt látni kell, hogy ezen a poszton nem egy maximális biztonságra törekszünk, fura is lenne, hiszen domináns, labdabirtoklásra alapuló, 100%ban offenzív játék a cél, úgyhogy bárkit is raknánk oda, valószínűleg lenne néha gond. A három kérdés az, hogy
1. Kinél mennyire gyakori a hiba, és a többi alkalommal mennyire sikeres az, amiért áldozatot vállalunk?
2. Ki az, akiről azt gondolnánk, hogy még náluk is jobban meg tudná ezt oldani? Sztem maroknyi ilyen kp van a világon még mindig.
3. Ha jön a hiba, akkor a védelem hogy tud reagálni, milyen gyakori ebből a kapott gól, kialakuló gólhelyzet.

Sztem más fajta védekező középpályánk csak elvétve lesz, kísérleti jelleggel, egyszerűen a Barcának hagyományosan (mostmár) ilyen a játékfelfogása, és főként Xavié is ilyen. Lehet ezt nem szeretni, de remélem Guardiolánál ugyanígy utáltátok :D Meg hát azt is be kell látni, hogy amíg Xavi az edző, jobb ha azt próbálja felépíteni, ami az ő elképzeléseinek fekszik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.09. 01:48:10

bunga írta:
2022.09.08. 17:29:55
Teljesen más a csapat szerkezete Busival, mint De Jonggal. Nem csereszabatos. Vajon Xavi váltogatni fog, vagy dönt az egyik mellett?
Az biztos, hogy Busi nem fog minden meccsen kezdeni, tippre úgy a kétharmadukon csak, úgyhogy mindenképp váltogatni fog így, hogy Pjanic távozott, más lehetősége nem nagyon van.
Bevallom, kb semmivel nem vagyok nyugodtabb egy szem DJ-al a poszton, mint Busival. Rendszeresen rácsavarodik a labdákra, stresszel, neki is megvan a meccsenkénti labdaeladása ott, kihozatalokban meg nem olyan penge, mint az öreg, lassabban jár a labda vele. Cserébe persze gyorsabb, meg fellép a támadásokhoz, viszont fent meg messze nem szerez úgy labdákat és támad le, mint Busquets. Kessiével ketten duplaszűrőben lennének érdekesek, DJ és Kessié is ebben volt top szint a korábbi klubjában, ráadásul jól kiegészíthetnék egymást, mert Kessié pont a rombolósabb volt, DJ meg a fellépősebb. Bár erre sok esély nincs, 1-2-szer lehet, hogy sor kerül rá, próbálgatta már Xavi a felállást, ha jól rémlik, Gavival. BM ellen pl. elég nyugodt lennék egy ilyennel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2022.09.08. 17:29:55

Teljesen más a csapat szerkezete Busival, mint De Jonggal. Nem csereszabatos. Vajon Xavi váltogatni fog, vagy dönt az egyik mellett?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.09.08. 11:05:15

Abban kiegyezhetünk, h a Plzen a Barca szögletek után volt a legveszélyesebb, kb 4-5 kontrájuk volt belőle. Dembi szögletei néha nagyon céltalanok és a hátul nagyon sok szabad terület maradt a vendég csapatnak, ez tuti feltűnt Xaviéknak is.
Kép
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.09.08. 01:39:17

Megint egy nagyon jó taktika elemzés a Sevilla - Barcelona meccsről
https://www.youtube.com/watch?v=ZPvx47gzF-M

A lényeg, hogy a Sevilla próbált középre tömörülős, letámadós játékot játszani, hogy azzal majd megfog bennünket, csak azt felejtették el, hogy ez már nem a 8-2-es Barcelona. Vannak gyors, minőségi, mélységbe rohangáló csatáraink és overlap/early cross képességünk (Kis FM :) ).

Amúgy nekem még mindig gyenge ez az új Barca csapat szerkezet szinten. Nem várom az alibi tologatást, de ebből az össze-vissza rohangálásból komolyabb csapatok ellen semmi jó nem lesz, hacsak nem nyerünk a kiszámíthatatlanságunkkal és a jó egyéni döntéseinkkel.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.08.27. 14:40:46

Leírtátok, mit kell játszani? :)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.08.27. 07:26:44

vidra írta:
2022.08.27. 02:41:01
Xavi’s gamble pays off! | Real Sociedad 1-4 Barcelona Tactical Analysis
https://youtu.be/XwaTjEanwJo

Elég király, angol nyelvű, Barca fókuszú taktika elemzés az előző meccsről. Auto felirattal kombinálva egész jól érthető, ha valaki tud angolul kicsit. Megérthető belőle, mi okozta az első félidő bizonytalanságait és a második magabiztosságát. Xavi valószínűleg szándékosan próbált ki valami újat az előző döntetlen miatt, hogy elkerülje a kiszámíthatóságot.
Vagy mert tényleg olvassa a fórumot. :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.08.27. 02:41:01

Xavi’s gamble pays off! | Real Sociedad 1-4 Barcelona Tactical Analysis
https://youtu.be/XwaTjEanwJo

Elég király, angol nyelvű, Barca fókuszú taktika elemzés az előző meccsről. Auto felirattal kombinálva egész jól érthető, ha valaki tud angolul kicsit. Megérthető belőle, mi okozta az első félidő bizonytalanságait és a második magabiztosságát. Xavi valószínűleg szándékosan próbált ki valami újat az előző döntetlen miatt, hogy elkerülje a kiszámíthatóságot.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.14. 14:36:29

Hát bizony még minden adott most is, hogy forradalommal előre meneküljünk.
Az első meccs elég konkrétan és célirányosan rámutatott arra, hogy ami elmúlt, az bizony már elmúlt és képtelen a feltámadásra.
Mind a személyi állomány, mind a felállás tekintetében.
3 - 4 - 3 a jövő Frenkie maradásával. (vagy olyan reformmal amiről még nem tudunk)

Ilyen Alba, Alonso, Bellerin szárnyvédőkkel vagy kényszerből bárkivel és Busi origóval már most nyugodtan kukázhatjuk a szezont.
Pjanic vagy Robi említésre sem érdemes.
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.08.14. 14:26:33

Zsolti írta:
2022.08.14. 13:26:08
Az erkezok es a hianyposztok tukreben ezzel a ketettel siman lehetne jatszani egy jo 3-4-3-t. Kessie 4-3-3ban pl total folosleges, normalis szelso vedoink Alban kivul nincsenek. Ordit a formacio valtasert a keret.
Nekem is ez a véleményem. Plusz ez a 4-3-3 már egy lerágott csont nálunk! Remélem nem megy el egy újabb szezon tele szégyennel.
Válasz küldése