Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.10.01. 20:51:31

bence0330 írta:
2022.10.01. 20:04:50
Vagy sima 4-3-3 egyik balbekkel a jobboldalon, vagy 3-4-3, és akkor mindketten lehetnek a baloson, egyiik előrébb, másik hátébb. De nem hiszem, hogy ez lenne, mert akkor inkább Alonso lenne az egyik, ő alkalmasabb lenne talán középső védő-féleségnek.


Én mondjuk ezt a szűk győzelmet egyelőre nem nagyon tudom vízionálni, szerintem egyelőre még a vagy 3-4 góllal nyerünk, vagy nem nyerünk fázisban vagyunk.
Ha Balde beválna a jobb oldalon (is), Vini ellen is jó lenne
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.01. 20:16:23

Oszinten szolva nekem se tiszta, de nagyon erdekes lesz nezni. Viszont ott van Gavi, Busi, Dembele es Lewa. Ez a negyes eddig iden vilagszinvonalat hozott, szerintem most is megnyerik a meccset, mindegy a tobbi hogy alakul. Osszeszedett jatekot mindenesetre nem varok, egy korai gol sokat segitene a nyugalmi pozicioval.

Kessienek a multkori durvasagai es nulla kezdemenyezese utan ma kiemelt figyelmet szentelek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.01. 20:04:50

Vagy sima 4-3-3 egyik balbekkel a jobboldalon, vagy 3-4-3, és akkor mindketten lehetnek a baloson, egyiik előrébb, másik hátébb. De nem hiszem, hogy ez lenne, mert akkor inkább Alonso lenne az egyik, ő alkalmasabb lenne talán középső védő-féleségnek.


Én mondjuk ezt a szűk győzelmet egyelőre nem nagyon tudom vízionálni, szerintem egyelőre még a vagy 3-4 góllal nyerünk, vagy nem nyerünk fázisban vagyunk.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.01. 20:00:29

Érdekes kezdő, maradjunk annyiban. Kreatív előre játékot nem várok ettől a középpályától,bruszt lesz. Több formán kívüli játékos(Alba, Fati)kap helyet a kezdőben, bizonyíthatnak. Remélem azért a szűk győzelem meglesz.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.01. 19:59:47

MatyiG írta:
2022.10.01. 19:50:24
Akárhogy nézem, sehogy sem jön ki, mi lesz a felállás. :D
sima 433 baldeval a jobboldalon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
boma
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2022.09.23. 11:29:47

2022.10.01. 19:51:58

soadroli írta:
2022.10.01. 19:30:03
Ter Stegen; Balde, Christensen, Piqué, Jordi Alba; Busquets, Kessié, Gavi; Dembélé, Lewandowski, Ansu Fati
na ez mi lesz? :D
0:1 vagy 0:2. Értem, hogy a középpálya nem a legkreatívabb, de a támadósor egy Mallorca ellen meg kell, hogy oldja, meg cserélni is lehet. Szerintem gála nélküli, de határozott win.

(de azért nem bánnám, ha tévednék) O:)
1956 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000 2002 2014 2016 2017 2018 2022
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.10.01. 19:50:24

Akárhogy nézem, sehogy sem jön ki, mi lesz a felállás. :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.10.01. 19:30:03

Ter Stegen; Balde, Christensen, Piqué, Jordi Alba; Busquets, Kessié, Gavi; Dembélé, Lewandowski, Ansu Fati
na ez mi lesz? :D
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.01. 12:38:21

A sérültek közül Dembele a keretben van, FDJ viszont nincs.

Hiába nem egy világverő csapat a Mallorca, nem hiszem, hogy ma olyan sima lenne a meccs. Szenvedős 0-1-el is kiegyeznék, csak ne sérüljön le senki.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.09.18. 14:25:04

Szerencsére simán nyertünk - elsősorban a kiállításnak köszönhetően, de nem játszott jól a csapat. (A müncheni vereséget biztos nem heverték még ki gondolom.)
Araujo, Balde, Lewa kivételével szerintem mindenki kevesebbet nyújtott, mint amire képes és elvárható. Nem a gólok száma volt kevés, hanem az élvezetes játék, a 85 ezer néző szórakoztatása.
Nem lehet minden meccsen remekül játszani, de jobban igyekezni igen.
Nem tett jót a meccsnek a kiállítás, és az sem, hogy Kessié kiállítása elmaradt. Az emberelőnyben sok hibával, kényelmesen és pontatlanul játszott a csapat.
A védelmet nem szorongatta az emberhátrányos Elche, ennek ellenére a jobbhátvédeink - Kounde majd később Bellerin is - szerintem keveset magukra vállalva, túl kényelmesen fociztak. Leigazolásuk előtt úgy hírlett: mindketten nagyon gyorsak, de nekem eddig úgy tűnik, csak átlagosak. Ha előkerülnek a mostani mérőszámaik, szerintem EG "gyorsaságáhozl" lesznek hasonlóak. Jó lenne, ha rámcáfolnának.
(Nem elsősorban Koundéról kaptuk ugyan Münchenben a második gólt, de ha gyorsabb lenne , beérhette volna Sanét vagy a kapuba guruló labdát.)
A másik kifogásom jelenleg kettejükkel az, hogy sem Koundé sem Bellerin nem tört eddig a szélen úgy előre, (gyorsan, veszélyesen, jól cselezve) , mint a baloldalon Balde...Ha fel is viszik a labdát, a félpályán túra érve megállnak vele és oldalra passzolják, de kényszerítőre, 16-osra betörésre már nem vállalkoznak.(Tegnap Bellerin 2x megpróbált, de nem kapta vissza a labdát)
Mindkettőjüktől nagy javulást várok a játékukban, ha majd összeszoknak jobban a társaikkal, hátha jobban megy majd ez is.
Elöl - Lewa kivételével - mindenki sok hibával játszott, pontatlanul passzolt, rosszul vagy túl sokat cselezett. Volt ugyan 3-4 szép támadásunk, de ennél eddig jobban elkényeztettek.
Ha a rossz napot kifogó szélsőinknek épp nem megy a széleken az elfutás, ha nem jönnek be hozzá a cseleik, akkor csak szenved a csapat a támadásoknál, mert a középpályásainkkal kiegészülő sokmozgásos háromszögeléses játék mintha kiveszett volna mostanában a támadásainkból, vagy legalábbis összeszokottság vagy képességek hiányában nem elég sikeres. Fati fizikuma és formája (még?) nem a régi, Ferran és Memphis pedig a kelleténél jobban önzők és könnyen tarthatóak, nem eléggé küzdők.
Elismerem , hogy erősen szubjektív módon, de sokaktól eltérően a leginkább feljavítandó problémás csapatrésznek mostanában a középpályát látom. Egyszerű szurkolóként az a véleményem, hogy az élvonalbeli csapatok (mint pl. Bayern, City, PSG, angol csapatok stb) hasonló soraihoz képest a mi középpályásaink fizikai képességekben gyengébbek, erőtlenebbek, lassabbak, körülményesebbek, nem elég erőszakosak-dinamikusak, és sajnos nem futnak eleget sem.
( Minden mérkőzés-statisztikából az látszik, hogy az ellenfél csapata összesítve jóval többet futott, mint a Barca. Miért adunk előnyt az ellenfeleinknek olyan fizikai mutatókban - mint pl. a futóteljesítmény, ami jól tanulható, és amiben ha előbbrelépnénk, automatikusan feljavulna minden képességünk, amihez futás és erőnlét kell, mint pl. állóképesség, dinamika, letámadás, agresszív védekezés, labdaszerző és labdamegtartó képesség, gyorsaság, gyors csapatmozgások, gyors kényszerítőzések és minden más, amihez futóképesség és erőnlét is kell.
Nem kéne beletörődnünk abba pl., hogy a kiváló erőnlétű és gyors Kimmich a maga dinamikájával szabályosan méterekre felboríthatja a nálunk fizikailag erősnek számító labdavezető Gavit? Pedri képes végigfutni egyenletesen lassú sebességével az egész meccset, sokszor ő futja a legtöbb km-t, de ez mit sem ér, ha lassúságával a szerelésről vagy a kiugratásáról lemarad.)
Nem síránkoznék tovább, de a Bayern is a középpályán vert meg szerintem bennünket, és az erős ellenfelek a bajnokságban és a BL-ben is még ezután jönnek.
Amiben biztos nem tévedek: összeszokásuk miatt a csapat meccsről-meccsre jobb lehet.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.09.18. 09:06:58

Andras Inieszta írta:
2022.09.18. 01:18:27
Nagyon sima meccs lett ez az Elche elleni... De azért két+1 dolog kellett hozzá: Egy jogos piros lap már az elején és az, hogy Kessié nem kapott második sárgalapot, mert akkor mi is 10 emberrel játszottunk volna tovább. A +1 Lewa, de nincsenek jelzők rá.
Többen is úgy láttuk a fórum-ot olvasva, hogy Kessié nem igazán mutatta még meg, hogy miért kéne nekünk. A mai meccsen is olyan "semmilyen" volt.
Fatit ne temessük, valóban látványos, ahogyan rosszul kezeli le a labdákat, szerintem vissza fog térni még ő. Én hiszek benne, hatalmas tehetség.
FerranTorres játéka tetszett. Szeretjük kritizálni, én is kritizáltam legutóbb is, amikor jogosnak éreztem. De most megint olyan passzai és bemozgásai voltak, hogy hű. Már csak a gólok hiányoznak onnan is, de a kisebb csapatok ellen remélhetően lassan belerázódik majd.
Memphis-t kedvelem, örültem a góljának és annak is, hogy kezdő lehetett - megérdemli.
Aki még pozitív csalódás volt, az Eric, valamint Bellerín. Persze kis csapat az Elche, de nagyon meggyőzőek tudtak lenni ma ők ketten a védelemben. (Többi játékost nem emelem ki, tetszett mindenki, de nem lepődtem meg rajtuk, magabiztosak voltunk.)
Sztem Kessie teljesen rendben volt a pályán, tette a dolgát! Kevésbé látványos a szerepe, mint pl Fatinak, akinél (megintcsak sztem) labdabiztosabbnak tűnt... Hogy mi volt a szerepe, meg nem mondom, hol visszament FdJ mögé, hol elől volt - gondolom edzővel vmi terv azért meg lett beszélve. 😁

A sárgájánál azért a könyöke nem volt kint, felugrás után a teste mellé jött visszafelé a karja - hogy mit keresett az ellenfél játékosa a dereka és a karja között, meg nem mondom, de szándékosnak nem nevezném... A második egy neccesebb helyzet volt, ott valóban lengett a kar, de sztem arcot nem talált, csak egy színészt! A harmadik esetben meg épp hogy ujjal súrolhattott egy még nagyobb színészt, aki egy Oscar díjas fetrengést adott elő...🤣
Ettől függetlenül, egy sárgával a tarsolyban nem lehet ilyen lengő karokkal játszani, csak sztem túl hozzá vannak már szokva, nem tudnak váltani...
Cseréjét nálam főleg ez indokolta, egyébként végig fent lehetett volna.
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2022.09.18. 01:18:27

Nagyon sima meccs lett ez az Elche elleni... De azért két+1 dolog kellett hozzá: Egy jogos piros lap már az elején és az, hogy Kessié nem kapott második sárgalapot, mert akkor mi is 10 emberrel játszottunk volna tovább. A +1 Lewa, de nincsenek jelzők rá.
Többen is úgy láttuk a fórum-ot olvasva, hogy Kessié nem igazán mutatta még meg, hogy miért kéne nekünk. A mai meccsen is olyan "semmilyen" volt.
Fatit ne temessük, valóban látványos, ahogyan rosszul kezeli le a labdákat, szerintem vissza fog térni még ő. Én hiszek benne, hatalmas tehetség.
FerranTorres játéka tetszett. Szeretjük kritizálni, én is kritizáltam legutóbb is, amikor jogosnak éreztem. De most megint olyan passzai és bemozgásai voltak, hogy hű. Már csak a gólok hiányoznak onnan is, de a kisebb csapatok ellen remélhetően lassan belerázódik majd.
Memphis-t kedvelem, örültem a góljának és annak is, hogy kezdő lehetett - megérdemli.
Aki még pozitív csalódás volt, az Eric, valamint Bellerín. Persze kis csapat az Elche, de nagyon meggyőzőek tudtak lenni ma ők ketten a védelemben. (Többi játékost nem emelem ki, tetszett mindenki, de nem lepődtem meg rajtuk, magabiztosak voltunk.)
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.09.17. 21:40:53

Sanszos, hogy a Bilbao elleni meccs lesz az egyik legkeményebb, brutál a tempó...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.17. 21:37:56

Nem emlékszem, mikor futott fel ellenünk ennyire 0 csapat, a legtöbb kicsi azért fel tud mutatni pár kontrát, vagy valamit. Még 10 emberrel is. Azt meg nem is értem, hogy gondolták főleg az első félidőben ezt a magasra feltolt védősort ellenünk. Ha nem egy délutáni szieszta játékfelfogásban kilépő Barcát kapnak, ebből sokkal nagyobb baj lett volna. Szerencséjük, hogy lazára vettük a figurát.

Gavi, Pedri hatalmasat játszottak, mindkettő filléres lasztikkal, főleg ugye Pedri, Gavi meg meccsről-meccsre egyre jobban fut be a vonalak köző, főleg Raphinhával érzik egymást nagyon, már a többedik eset, ahogy kiugratja Gavit, bepasszolja, gól, vagy ziccer és max kimarad. Az első félidőben meg a klasszik Barcás szélre kidobott labda + középrepasszból adott Baldé két pont ugyanolyan gólpasszt. Az a 3 assziszt nem gyenge 5 meccsen a kölyöktől.

Depay nagyon tetszett, főleg, ha beleveszem azt, hogy alig van játékban nem volt tökéletes, de a lefordulásai eszméletlen jók, és nem teketóriázik, lő. Örülök, hogy nem nagyon van kivételezés, úgy tűnik fog elég percet kapni. Azért ő a fő gólvágónk képességileg a lengyel mögött. Lewyről kár szót ejteni már, unalmas.

Kessié ma kicsit eszetlen volt, de azért hozott egy erős csere szintet. Bár én még mindig várom, mikor egy sorral hátrébb kerül, ez neki elöl eléggé idegen dolog, persze próbálkozik becsülettel.

A védőket fogalmam sincs, hogy lehetne értékelni. Bellerin látszik, hogy támadásban mindenképp hasznos lesz.

Egyvalaki lógott ki megint nagyon, és az sajnos Fati volt. Valami nagyon eltűnt belőle, rosszak a labdakezelései, és úgy önző, hogy közben meg nem meri elvállalni időben a lövéseket. És mivel ő 1v1-ben eleve nem túl jó, őt a góljai számával lehet inkább értékelni, szemben a két jobbszélsőnkkel, akik gólok nélkül is hülyét csinálnak a védelemből, tehát hasznosak.
Remélem megtalálja önmagát.

A nézőszám meg magáért beszél, szombat délután egy Elche ellen... ezt nagyon összehozta Xavi és Laporta. Ha minden meccset 3/4-0-ra nyerünk, ez maradni is fog kb...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.09.17. 18:58:14

Ez a meccs arra volt jó, hogy szerintem Kessie-t is nyugodtan beírhatjuk a használható játékosok közé, ha eddig nem tettük volna még meg. Mondjuk, ha egy gyorsabban fordul akkor gólhelyzet, de a lényeg nem ügyetlen. Pedri is tud sokkal jobban játszani, ha hagyják. Depay is jó lenne, de sajnos nagyon önző, nem vagyok benne biztos, hogy övé volt a gólpassz. Gyanús, hogy abból a helyzetből ő úgy hátrateszi. Pedig ő se lenne rossz, pedig ma nem volt különösebben jó meccse.
Akitől picit félek az Raphinha, de hát ha brazil válogatott csak képes lesz mutatni valami hasznosat. Azért voltak itt már jobb meccsei is.
Védelem mondanám, hogy nagyon jó volt, csak pont védőmunka nem igazán volt. Viszont ma Garcia is stabil volt. Bellerin is szépen szerzett labdát a meccs végén..

Kicsit jobban is meghajthatta volna a csapat a meccset, de lehet így a jó, legalább nem lett sérülés. Szerintem a Real se fogja nagyon szórni a pontokat, így az, hogy minél több játékost tudunk használni akár döntő is lehet, majd egy hónap múlva. Bár, ott is van azért keret.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.09.17. 18:55:27

MatyiG írta:
2022.09.17. 18:51:34

Miért, ha FdJ helyett Busquets áll mögötte, akkor meg van neki tiltva, hogy belöbbölje a labdákat?

Mellesleg a második félidőben jöttek tőle a forintos labdák, amikor Gavi már a pályán volt.
Nem erre gondoltam, de kár hogy még mindig ennyire érzékeny vagy Busquetsre:D

Arra gondoltam, hogy Busquets mivel egy ikon, ezért érezheti úgy PEdri, hogy hát magán kisebb a teher, majd Busquets megoldja, ő a karmester. Ezért nem is vállal be ilyeneket, mint ma.

Nekem mindig jobban tetszik Pedri játéka, ha sokat vállal, és ez eddig akkor történt meg legtöbbször, amikor az öreg nélkül volt a pályán.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.09.17. 18:51:34

csababarca írta:
2022.09.17. 18:39:51
Nekem ezen a meccsen is bebizonyosodott, amit már sokszor mondtam. Pedri kiragadva abból a "gálakp"-ból kb 2 szinttel magasabban focizik, több vállalkozó kedvvel.

Nagyon lötyögős meccs volt, de ennyi kell ilyen csapatok ellen.
Kezdődik a nagy menet, ott kiderül férfiból vagyunk-e. Szép erőfelmérő lesz a következő bő egy hónap.
Miért, ha FdJ helyett Busquets áll mögötte, akkor meg van neki tiltva, hogy belöbbölje a labdákat?

Mellesleg a második félidőben jöttek tőle a forintos labdák, amikor Gavi már a pályán volt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.09.17. 18:39:51

Nekem ezen a meccsen is bebizonyosodott, amit már sokszor mondtam. Pedri kiragadva abból a "gálakp"-ból kb 2 szinttel magasabban focizik, több vállalkozó kedvvel.

Nagyon lötyögős meccs volt, de ennyi kell ilyen csapatok ellen.
Kezdődik a nagy menet, ott kiderül férfiból vagyunk-e. Szép erőfelmérő lesz a következő bő egy hónap.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.09.17. 18:30:11

3 pont meg van, jon majd még a mallorca idegenben, aztan kezdodik a nagymenet. Ott par meccsen sok minden ki fog derulni.

Amugy most attol fuggetlenul h milyen tamadogepezeteunk van, egeszen elkepeszto, hogy milyen gyenge csapatok vannak ebben a ligában.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.17. 18:22:34

Sima meccs, olyan sokmindent nem is írnék róla. Megvan az első hely, reméljük a válogatott szünetre is az első helyen fordulunk.

Viszont ez a 85 ezres nézőszám elég kemény. Egy kiesőhelyen lévő kiscsapat ellen, a kommentátorok szerint az idei spanyol szezon legnagyobbja eddig.
Fájni fog jövőre ez a költözés, eddig hozzuk a kb 80 ezres átlagnézőszámot otthon, az olimpiai stadionba asszem nem férnek ennyien, pedig ezek szerint igény lenne rá.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.17. 18:18:01

F. Torres remélem mutat valamit a válogatottban, és télen elviszik:) Fatinak kéne a meccsrutin, mert rendre rosszul dönt. Amúgy csendes, sima meccs volt, hajtás nélkül 3 rúgott, nulla kapott gól, kellenek ezek is. Válogatott meccsek után nem szoktunk jók lenni, remélem most nem lesz visszaesés.
Holnap meg gyilkolja egymást a két margit.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.09.17. 18:13:20

Legkönnyebb 3 pont ever
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.09.17. 16:14:34

Guille írta:
2022.09.17. 15:50:47
Andris írta:
2022.09.17. 15:40:11
Egyebkent nagyon jo kezdo: nem tul tartalekos, hogy az otthoni kozonseg megkapja ami jar, vegre kezdhet es bizonyithat Kessie, vegre kezdo FDJ es Depay (es vegre a baloson, ami eddig ritka volt, megis jobban fekudt neki lathatoan)… en meg sokakkal ellentetben partolom Kounde jobbszelsokent jatszatasat, probalgatasat, bar Baldeval a palyan ez meg 3 kozepso vedos is lehet siman.
Én is elégedett vagyok, kár, hogy nem fogom tudni élőben nézni a meccset. Depayra és Kessiére különösen kíváncsi leszek, meg a Kp-is érdekesebb lesz így.

Hát ja, Koundé eddig nem azt bizonyította, hogy ne kéne vele jobb szélen számolni, nekem nagyon tetszett, amit ott produkált eddig. Abszolút nem vészmegoldás a játéka. Magabiztos, technikás, jó előrejátékban, gólpasszokat is oszt, mégis visszaér védekezni is.
Érdekes lesz megnézni a Kessie - de Jong - Pedri trió mit alkot! Nagyon kíváncsi vagyok!
Dembele / Raphinha megérdemelne önbizalom növelőnek 45-45 percet, míg a másik oldalon Depay/Ferran ossza meg a perceket, Fati meg cserélheti Lewyt, ha már rúgott gólt! :)
Jobbra meg, hamár középhátvéd, miért nem Garcia? Alves szintén lehozhatná ő is, előre jó - hátra lassú... 😀
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.09.17. 15:50:47

Andris írta:
2022.09.17. 15:40:11
Egyebkent nagyon jo kezdo: nem tul tartalekos, hogy az otthoni kozonseg megkapja ami jar, vegre kezdhet es bizonyithat Kessie, vegre kezdo FDJ es Depay (es vegre a baloson, ami eddig ritka volt, megis jobban fekudt neki lathatoan)… en meg sokakkal ellentetben partolom Kounde jobbszelsokent jatszatasat, probalgatasat, bar Baldeval a palyan ez meg 3 kozepso vedos is lehet siman.
Én is elégedett vagyok, kár, hogy nem fogom tudni élőben nézni a meccset. Depayra és Kessiére különösen kíváncsi leszek, meg a Kp-is érdekesebb lesz így.

Hát ja, Koundé eddig nem azt bizonyította, hogy ne kéne vele jobb szélen számolni, nekem nagyon tetszett, amit ott produkált eddig. Abszolút nem vészmegoldás a játéka. Magabiztos, technikás, jó előrejátékban, gólpasszokat is oszt, mégis visszaér védekezni is.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.17. 15:40:11

Magnus írta:
2022.09.17. 15:12:42
ez a kp a legerősebb, megnézném komoly játékerőt képviselő csapat ellen is
Ha ugy erted, hogy legjobb, akkor: nyilvan, jelentsunk ki batran ilyeneket, mikozben meg egy percet se jatszottak ebben a felallasban, sot Kessie konkretan egy percet se jatszott (nemi tulzassal elve).
Ha ugy ertetted, hogy fizikalisan legerosebb, akkor meg szerintem Gavi Pedri helyett, az a harmas lenne a legerosebb.

Egyebkent nagyon jo kezdo: nem tul tartalekos, hogy az otthoni kozonseg megkapja ami jar, vegre kezdhet es bizonyithat Kessie, vegre kezdo FDJ es Depay (es vegre a baloson, ami eddig ritka volt, megis jobban fekudt neki lathatoan)… en meg sokakkal ellentetben partolom Kounde jobbszelsokent jatszatasat, probalgatasat, bar Baldeval a palyan ez meg 3 kozepso vedos is lehet siman.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Válasz küldése