Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2022.12.31. 18:28:29

szezon elején jól mozgott kezdőként és csereként is. xavi láthatóan nem bízik benne, nyílván nem lehet jó érzés hogy nulla ferranok, rafinnyák játszanak helyette.
szerintem a mentális gátat kellene átszakítani, utána formába jönne. de ehhez xavi kevés
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.12.31. 16:20:22

Remélem ez csak egy hullámvölgy, és nem pedig ennyi maradt belőle sérülések/műtétek után. Rossz nézni, mennyire árnyéka korábbi önmagának. :(
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.11.17. 19:53:42

Góllal tért vissza a válogatottban, biztos jót tett neki fejben.

Mellesleg Gavi is újra eltett egyet, ha már 9-es van a hátára írva.
Forca Barca!!!!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.10.30. 10:07:43

Nyiri81 írta:
2022.10.30. 08:42:01
Nem tudom mi történt vele. A sérülése előtt azt hittem megvan az új 10-es évekig. Most meg :( Nem tudom hogy egyáltalán látjuk e viszont azt a Fatit akit régen. Bár még fiatal.
Az látszik, hogy valami nem oké nála. Vannak jó megmozdulásai, látszik valami a régi önmagából, de mintha félne, óvatos, sokat hibázik, nem olyan éles és sok rossz döntést hoz. Azt lenne jó tudni, hogy ez a formán kívülisége miatt van főleg, vagy a sérülés miatt nem lesz már tökéletes állapotban, esetleg mentálisan vetette vissza a dolog.
Jó kérdés, hogy a stáb ezt tudja vajon, mert mi innen csak találgatni tudunk, de valami gebasz az van.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.30. 09:22:56

FCBsteve írta:
2022.10.30. 09:17:09
És, nem tudom, hogyan akarna menni, jelen szerződéses körülmények között...
Hát azt én sem. Meg azért most ha formába is lendül, már kétlem, hog a pótolhatatlan kategória lesz, ha valaki megveszi 120M-ért, akkor el lehet engedni, hozunk ennyiért helyette vagy egy korrekt szintet (Pl. Okafor) de akár mind elköltve egy igazi nagy nevet/ígéretet (Pl. Leao, Diaz), és nem jártunk rosszabbul.

De szerintem egyre több percet fog kapni, és marad.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.30. 09:17:09

bence0330 írta:
2022.10.30. 08:57:26
420 perc alatt 3 gól 3 gólpassz. Az elég jó ám. Tegnap kihagyott mindent, van ilyen, de azért igazából minden lövése elég kisodródott helyzetből, jellemzően ballal történt, könnyű helyzete nem volt, csak elvárnánk, hogy lőjön egyet nehézből, ami most nem jött össze.

A nagyobb baj az, hogy a sport szerint eléggé menni akar jelenleg, ha nem változik nyárig a státusza, akkor mindenképp lépne. (Szerintem változni fog, még mindig óvatoskodunk.)
Nem is tudom, hol olvastam, hogy Xavi a Fati / Lewy / Dembouz trióban látja a jövőt...

Tegnapi meccs Fati részéről nem győzött meg...

És, nem tudom, hogyan akarna menni, jelen szerződéses körülmények között... Talán csak azért megy a hiszti, hogy VB előtt többet játsszon és bekerüljön a spanyol keretbe... Hozzáteszem, ilyen játékkal sztem nem fog...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.30. 08:57:26

420 perc alatt 3 gól 3 gólpassz. Az elég jó ám. Tegnap kihagyott mindent, van ilyen, de azért igazából minden lövése elég kisodródott helyzetből, jellemzően ballal történt, könnyű helyzete nem volt, csak elvárnánk, hogy lőjön egyet nehézből, ami most nem jött össze. Talán az egy kiugratása volt, amit a kapusba pöccintett, amiből gólt kellett volna lőni, de Lewy is kihagyott már rengeteg ilyet nálunk. Megesik.

A nagyobb baj az, hogy a sport szerint eléggé menni akar jelenleg, ha nem változik nyárig a státusza, akkor mindenképp lépne. (Szerintem változni fog, még mindig óvatoskodunk.)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.30. 08:42:01

Nem tudom mi történt vele. A sérülése előtt azt hittem megvan az új 10-es évekig. Most meg :( Nem tudom hogy egyáltalán látjuk e viszont azt a Fatit akit régen. Bár még fiatal.
Csak is Puyol
boma
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2022.09.23. 11:29:47

2022.10.18. 14:02:50

Messa írta:
2022.10.18. 12:16:01
bence0330 írta:
2022.10.17. 23:08:30
Szerintem csak iszonyatosan féltjük, és mindenki reménykedik, hogy még top jétékos lehet belőle, ha ehhez fél évét 20 perces csereként kell beáldozni, ám legyen. Mostani formájában (ami nem rossz, de nem is 1-2évvel ezelőtti) is simán a 2. legjobb támadónk sajna, a két szélsőnk beleszürkülése miatt mindenképp.
Szerintem is nagyon nagy az óvatosság vele, de (a Real elleni villanását leszámítva) én úgy érzem, hogy ő is félti saját magát egyelőre. Nem megy feltétlenül bele a versenyfutásokba, a párharcokba, nem mindig meri a cseleket felvállalni. Nem tudom érte elítélni, jó eséllyel még egy komolyabb sérülés és végleg vége az ő karrierjének. Nem bánnám, ha a VB-re nem vinné ki Lucho, tavaszra pedig már tényleg egy teljes erőbedobással játszó Ansunk lenne.
A VB inkább segítene neki felvenni a ritmust, nem? Amúgy a spanyol felhozatalt elnézve elég fura lenne, ha nem vinnék ki, a végtelenségig pedig úgysem lehet félteni, mert akkor sohasem fog játszani.
1956 1957 1958 1959 1960 1966 1998 2000 2002 2014 2016 2017 2018 2022
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2022.10.18. 12:16:01

bence0330 írta:
2022.10.17. 23:08:30
Szerintem csak iszonyatosan féltjük, és mindenki reménykedik, hogy még top jétékos lehet belőle, ha ehhez fél évét 20 perces csereként kell beáldozni, ám legyen. Mostani formájában (ami nem rossz, de nem is 1-2évvel ezelőtti) is simán a 2. legjobb támadónk sajna, a két szélsőnk beleszürkülése miatt mindenképp.
Szerintem is nagyon nagy az óvatosság vele, de (a Real elleni villanását leszámítva) én úgy érzem, hogy ő is félti saját magát egyelőre. Nem megy feltétlenül bele a versenyfutásokba, a párharcokba, nem mindig meri a cseleket felvállalni. Nem tudom érte elítélni, jó eséllyel még egy komolyabb sérülés és végleg vége az ő karrierjének. Nem bánnám, ha a VB-re nem vinné ki Lucho, tavaszra pedig már tényleg egy teljes erőbedobással játszó Ansunk lenne.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.18. 11:53:50

bence0330 írta:
2022.10.17. 23:08:30
Szerintem csak iszonyatosan féltjük, és mindenki reménykedik, hogy még top jétékos lehet belőle, ha ehhez fél évét 20 perces csereként kell beáldozni, ám legyen. Mostani formájában (ami nem rossz, de nem is 1-2évvel ezelőtti) is simán a 2. legjobb támadónk sajna, a két szélsőnk beleszürkülése miatt mindenképp.
Lassan fél éve egészséges, már áprilisban szó volt róla, hogy visszatér és valahol májusban már játszott. Eddig nem is nagyon ment neki, de a Real ellen már volt lendülete is, nagyon fontos lenne, hogy ő is belerendüljön, végre Ferran is egész jó volt, csak talán ő bátortalan.
Dembele nem érzem, hogy visszaesett volna, egyszerűen csak taktika lehet, hogy ne toljon mindent a jobboson, mert ugye eddig ebből állt a támadásunk és ez könnyen kiismerhető. Fontos lenne javulni, elvileg még a Blből se estünk ki, igaz kisebb csoda kell a továbbjutáshoz.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.17. 23:08:30

Szerintem csak iszonyatosan féltjük, és mindenki reménykedik, hogy még top jétékos lehet belőle, ha ehhez fél évét 20 perces csereként kell beáldozni, ám legyen. Mostani formájában (ami nem rossz, de nem is 1-2évvel ezelőtti) is simán a 2. legjobb támadónk sajna, a két szélsőnk beleszürkülése miatt mindenképp.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.10.17. 22:26:49

Szerintem is lehet vmi a háttérben, amit mi nem tudunk. Nincs előttem statisztika, de emlékeim szerint kb mindig ugyanakkor lép csereként pályára, azaz nem nőnek a percszámai meccsről meccsre. Tény, hogy eléggé formán kívül van. De pl a Madrid ellen már félidőben hoztam volna. Aztán meglepődtem, hogy Torres is hamarabb érkezik, mint ő. Mindenesetre jól szállt be, úh kíváncsi leszek hogyan tovább???
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.10.17. 22:05:24

Atlantis írta:
2022.10.17. 16:14:23


Egy nagyon komoly sérülés(hullámból) tért vissza, ezerszer lenyilatkozták hogy nagyon óvatosan akarják visszaépíteni a csapatba.
Ez megmagyarázza az első 1 hónap óvatosságát.
A többit pedig az, hogy amikor beállt sokszor rendkívül pontatlan volt és sok eladott labdája volt, nagyon formán kívül játszott. 1 jobb meccsre jutott 1 felejtős eddig. Próbálkozott és volt benne veszély, de rengetegszer választott rossz megoldásokat.

A csapatra helyezett győzelmi kényszer miatt pedig Xavi nagy valószínűséggel inkább szavazott bizalmat azoknak akik a szezon elején még konstans jó teljesítményt nyújtottak (Dembelé-Raphinha).
Mondjuk Raphinha pont elég gyenge volt mostanában, talán az Ő helyén kicsit több időt kap mostanában.
oké, szeptember feléig elfogadom, de a többi? Nagyon sántít. A többiekhez képest egyáltalán nem volt rossz teljesítménye, Raphiék viszont tényleg hullámzó. A mutatói kétszer-háromszor jobbak a többiekénél.
Xavi van akit azonnal bedobott,ha úgy gondolta, nem hiszem,hogy a szezon eleji teljesítmények alapján dönt. Lewa és Raphi, de Dembele is bőven sok gyatra meccset produkált, hogy Fati kapja valamelyik helyett a 70 perceket, a többieknek meg sok sikert a 20 percekhez.
Szóval szerintem itt kicsit több van ebben. Ezért kérdeztem,hogy pletyka szinten megy e valami, mert vagy személyes ellentét van, vagy Xavi extrém módon makacs.
De persze meglátjuk még hány jó meccs kell a kezdőséghez.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.17. 16:14:23

sansz írta:
2022.10.17. 15:30:49
Aki olvas spanyol újságokat: van valami tipp,hogy mi baja van Xavinak Fatival? Vagy mi van itt? Kicsit olyan érzésem van,mint Koeman és Puig kapcsolatánál volt..
A kommentátor azt mondta,hogy nem találja önmagát, könyörgöm, kap 20 perceket,összesen játszott három meccsnyi időt, szinte mindig megváltoztatta a játék képét, van két gólja és igazából négy gólpassza(Lewa sarkazási kisérletét hagyjuk már..)
A keretben a játékidőt nézve a 16-ik helyen áll.
Ha erőnléti gond lenne,akkor pont kezdenie kéne 3s mikor elfárad,akkor pad. Szóval nem értem.
Annyira nincs büntiben,hogy semmit ne kapjon, de azért nagyon kevés ez a teljesítményéhez képest.
Egy nagyon komoly sérülés(hullámból) tért vissza, ezerszer lenyilatkozták hogy nagyon óvatosan akarják visszaépíteni a csapatba.
Ez megmagyarázza az első 1 hónap óvatosságát.
A többit pedig az, hogy amikor beállt sokszor rendkívül pontatlan volt és sok eladott labdája volt, nagyon formán kívül játszott. 1 jobb meccsre jutott 1 felejtős eddig. Próbálkozott és volt benne veszély, de rengetegszer választott rossz megoldásokat.

A csapatra helyezett győzelmi kényszer miatt pedig Xavi nagy valószínűséggel inkább szavazott bizalmat azoknak akik a szezon elején még konstans jó teljesítményt nyújtottak (Dembelé-Raphinha).
Mondjuk Raphinha pont elég gyenge volt mostanában, talán az Ő helyén kicsit több időt kap mostanában.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.10.17. 15:30:49

Aki olvas spanyol újságokat: van valami tipp,hogy mi baja van Xavinak Fatival? Vagy mi van itt? Kicsit olyan érzésem van,mint Koeman és Puig kapcsolatánál volt..
A kommentátor azt mondta,hogy nem találja önmagát, könyörgöm, kap 20 perceket,összesen játszott három meccsnyi időt, szinte mindig megváltoztatta a játék képét, van két gólja és igazából négy gólpassza(Lewa sarkazási kisérletét hagyjuk már..)
A keretben a játékidőt nézve a 16-ik helyen áll.
Ha erőnléti gond lenne,akkor pont kezdenie kéne 3s mikor elfárad,akkor pad. Szóval nem értem.
Annyira nincs büntiben,hogy semmit ne kapjon, de azért nagyon kevés ez a teljesítményéhez képest.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.22. 21:38:48

Mondjuk a csereügyben nem lehet panaszod, 60. perc körül rendre jön 1-2 új arc, akik változtatnak is a dolgok menetén. Az 5 is ki van használva, nyilván 1-2 a 80. perc után, kell, hogy legyen egy tartalék sérülés esetére.

ON:

Az fizikálisabb témában valóban nincs a toppon, de a kaput pont ugyanúgy érzi szerencsére. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.08.22. 21:28:30

Szerintem még jó messze van a sérülései előtti formájához képest!
Most még láthatóan kivonja magát az ütközésekből, félti a lábát, túlságosan óvatos, és sajnos mintha lassúbb és körülményesebb is lenne. Remélhetően meccsről-meccsre tovább javul és nem csak csereként kap majd lehetőséget .
Ha már szóbahoztam a cseréket, hadd mondjam el most újra, hogy azt szeretném a legjobban látni, (a győztes és jó játékon kívül), hogy minden meccsen kihasználnánk mind az 5 cserelehetőségünket, de nem kényszerből, hanem úgy, hogy a beküldött cseréink ugyanolyan jól (vagy jobban) fociznának - bombaformát mutatva - , mint a pályáről lejövők!
Ez lenne ideális a rotálás-pihentetésre és formábantartásra is. A játékosok pedig tudnák, hogy minden meccsen pályára fognak lépni, és ott teljes erejükből hajtva megmutathatják mit tudnak, és nem pedig a kispadot koptatják várva a szerencséjükre!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.22. 15:40:42

Le a kalappal előtte, hatalmasat játszott tegnap. Remélem el tudják kerülni végre a sérülések, mert a világ legjobbja lehet belőle. A mozgása kifejezetten emlékeztet az érettebb Messiére, ahogyan befele tör, amikor felpasszolja a labdát a csatárnak, ahogy zsebkendőnyi területen a megfelelő ütemben tökéletesen adja tovább a labdát. A befejezéseknél meg Henry jut eszembe, nyugodt, precíz, gyilkos. 19 évesen ilyen kvalitásokat még senkitől nem láttam.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.24. 13:25:52

Amúgy ha jól láttam a promó képeken 31-esben volt, el is kezdték pletykálni, hogy elvették tőle a 10-est.

De szerintem vagy photoshop, vagy csak az volt kéznél :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.06.24. 13:17:25

Subinho írta:
2022.06.24. 12:42:13
Ezzel egyet tudok érteni. 4 műtét után valszeg én is ezt választottam volna. Nem kérdés, hogy robbanékony, érzi a kaput, gólokat lő minden lehetetlen helyről, kb. mint Messi anno, inkább az lesz a kérdés, hogy lehet-e ő még standard kezdő játékos, vagy inkább 15 perces csere? Ez utóbbit tartom sanszosnak. A kezdő Torres lesz és a végén bejön Fati. Kezdőre nem számítok rá, szezon elején legalábbis nem. Aztán meglátjuk, hogy bírja. De egy olyan terhelés, mint amit pl. Pedri kapott..... Már októberben elveszítenénk sztem.
Hogy lehet egyébként elvenni egy játékostól a 10-es mezt és odaadni vki másnak ebben a szituban? Mert nem kérdés, annak a 10-esnek most Pedri hátán kellene virítania...
Szerintem azzal nem lesz baj. Amikor szezon végén játszott, akkor is jól mozgott, most pedig még lesz egy előszezon is alapozással. A válogatottba sem vitték volna ki, ha nem lenne rendben.
Dembélével sem történt hasonló gond, pedig neki is ezek az erősségei. Ráadásul azt, hogy mikor, hogyan, hová helyezkedjen nem tudja egy sérülés elvenni.

Szerintem annyira nem lesz standard kezdő támadótrió. FT ugye alapvetően jobbszélső, de baloson is eleget játszott, rosszabb egy fokkal sem volt, Raphinha szintén a jobboson van, Dembélé is inkább ott érzi jól magát, de majdnem mindegy. Auba fix. közép, ha Lewa jön ő szintén. Szóval a balszélen van talán a legkisebb konkurencia és a Dembélé/Raphinha, FT, Fati, között olyan különbségek nincsenek, hogy ne legyen komoly forgatás. (és ott van az elfogultság faktor is az edző részéről) és akkor Depay-ról nem beszéltünk. Plusz ha Fati ugyanazt a formát hozza, ő kirobbanthatatlan lesz.

Nem fogják tőle elvenni a 10-est, Pedri legalábbis fix, hogy nem, ő már megkapta a 6-ost, be volt mutatva benne van egy amolyan marketing-motívuma is a 6-os számmal.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.24. 12:42:13

Chino írta:
2022.06.21. 15:12:59
Azért mert egy újságíró a Twitter fiókján ezt írta nem hiszem, hogy készpénznek kellene venni. Ráadásul az utolsó 5 meccsen pályára is lépett, igaz nem egész meccseket végigjátszva, de nem igazán látszott, hogy annyira megváltozott volna a stílusa.

Másrészt meg a klub tanácsára négyszer(!) is megműttette magát és a második és harmadik után csak rosszabb lett én egyáltalán nem találom elítélendőnek, hogy ötödjére nem feküdt kés alá, hanem egy másfajta, konzervatív kezelést választott. Főleg, hogy az utolsó műtét már részben sikeres volt, és egészségesebb lett.
Ezt nem lehet Umtiti esetéhez hasonlítani. Aki kezdettől fogva szembement a klubbal.
De mégegyszer hangsúlyoznám, hogy bár nem tudom ki ez a fickó, még életemben nem hallottam róla, ki tudja mennyire hiteles forrás, ha annyira rossz állapotban lett volna nem hiszem, hogy Xavi bedobja az utolsó meccsekre vagy egyáltalán kapott volna-e meghívót a válogatottba. Gondolom azért Lucho személye is hozzájárult, hogy végigpadozta azt a pár meccset, biztos gondolt a klubra is.
Ezzel egyet tudok érteni. 4 műtét után valszeg én is ezt választottam volna. Nem kérdés, hogy robbanékony, érzi a kaput, gólokat lő minden lehetetlen helyről, kb. mint Messi anno, inkább az lesz a kérdés, hogy lehet-e ő még standard kezdő játékos, vagy inkább 15 perces csere? Ez utóbbit tartom sanszosnak. A kezdő Torres lesz és a végén bejön Fati. Kezdőre nem számítok rá, szezon elején legalábbis nem. Aztán meglátjuk, hogy bírja. De egy olyan terhelés, mint amit pl. Pedri kapott..... Már októberben elveszítenénk sztem.
Hogy lehet egyébként elvenni egy játékostól a 10-es mezt és odaadni vki másnak ebben a szituban? Mert nem kérdés, annak a 10-esnek most Pedri hátán kellene virítania...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.06.23. 18:22:47

Ronaldinho&Barca írta:
2022.06.21. 07:54:32
Csak azt tudom írni, amit az egész szezon folyamán, amíg látunk belőle bármilyen centet is, el kell adni. Szezononként max 5-6 meccset tud játszani, majd a többi időben a "mi lett volna ha" sztorikat írják a szakvezetők. Mikor megkerülte a Barca javaslatát, ott mutattam volna ajtót neki.
Azzal, hogy ilyen sérülékeny lett, sok pénzt nem hiszem, hogy kapnák érte. Játszani tud, azt már láttuk, jövőre, talán elválik, hogy mi lesz a sorsa. Nagyon bízok benne!
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.06.22. 11:42:04

Ha a kedvencei alapján választott pólót a nyaralós fotóhoz, akkor a zenei ízlése rendben van! 😎

Bízzunk benne, hogy a lába is! ;)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.06.21. 15:12:59

Azért mert egy újságíró a Twitter fiókján ezt írta nem hiszem, hogy készpénznek kellene venni. Ráadásul az utolsó 5 meccsen pályára is lépett, igaz nem egész meccseket végigjátszva, de nem igazán látszott, hogy annyira megváltozott volna a stílusa.

Másrészt meg a klub tanácsára négyszer(!) is megműttette magát és a második és harmadik után csak rosszabb lett én egyáltalán nem találom elítélendőnek, hogy ötödjére nem feküdt kés alá, hanem egy másfajta, konzervatív kezelést választott. Főleg, hogy az utolsó műtét már részben sikeres volt, és egészségesebb lett.
Ezt nem lehet Umtiti esetéhez hasonlítani. Aki kezdettől fogva szembement a klubbal.
De mégegyszer hangsúlyoznám, hogy bár nem tudom ki ez a fickó, még életemben nem hallottam róla, ki tudja mennyire hiteles forrás, ha annyira rossz állapotban lett volna nem hiszem, hogy Xavi bedobja az utolsó meccsekre vagy egyáltalán kapott volna-e meghívót a válogatottba. Gondolom azért Lucho személye is hozzájárult, hogy végigpadozta azt a pár meccset, biztos gondolt a klubra is.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése