Sergi Roberto

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2022.07.25. 18:47:06

davi10 írta:
2022.06.11. 07:55:22
zsoltfree írta:
2022.06.10. 20:40:11
Xavi ha BL-t akar nyerni, akkor sürgősen fel kell iratkoznia az eurobarca fórumra, hogy tudja mit kell tennie, mert ahogy látom sajnos eddig eléggé tévúton jár. [-o<
Koeman, Setien, Valverde, Tata és még sorolhatnám.
Egyikük se volt regisztrált tagunk...
Akkor végre semmi akadálya, hogy most BL-t nyerjünk!

:)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2022.07.25. 15:55:36

Amikor megláttam, hogy a Real a második félidőre becseréli a sokszoros BL győztes komplett középpályáját nem gondoltam volna, h a legtöbb kulcspasszot SR fogja adni.

Ha alacsony lenne a fizetése, nagyon örülnék, ha maradna.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.11. 13:44:27

bence0330 írta:
2022.06.11. 09:48:49
Mondjuk azzal nem értek egyet, hogy akár a legzseniálisabb edző+elnök kombónak is mindig igaza lenne a tömeggel szemben. 1-2-3 emberről van szó, bárki tévedhet. Érzelmileg érintetten pedig pláne. Minden kanapéharcossal szemben egyénileg oké, hogy jobbak, elfogadom, de a tömegnek sokszor igaza tud lenni. Aztán persze sokszor nem. Arról nem is beszélve, hogy ez a tétel csak akkor állná meg a helyét, és az bizonyítaná, ha soha egyik sem tévedne. Voltak a közelmúltban olyan játékosok, akire az egész fórum/egész világ mondta, hogy nevetséges az érkezése, és sajnos igaz is lett. Pedig hát a stáb hozta meg a döntést. Vagy nevetsgéesnek és veszélyesnek tartottuk azt az irdatlan költekezést, és igazunk is lett, becsődölt a klub, pedig a stáb hozta a döntést. Még ha gyengébb stáb is, mint most van. Lehetne végeláthatatlanul sorolni a példákat, akár egész Európában, City Grealish, ahol rekordösszegért egyik legjobban fizetett játékosként poszt nélkül támolyog kb 3. lehetőségként egy ráerőltetett szerepben.

Benéztem a hivatalos fb oldalra, pedig nem szoktam. Csak az angol kommenteket görgettem, azok közt kizárólag röhögést, gúnyt láttam, nincs egyedül a véleményével az eurobarca sokasága. :)

Ettől még lehetséges, hogy Xavi alatt jól fog játszani, és ez nem pont egy tévedés lesz, de hogy az 5 misi durva mindenki fizujához képest úgy, hogy még a játéka is kérdéses, az tuti.

Plusz mennyire unalmas lenne csak bólogatni mindenre, a látogatottság és aktivitás is borzasztóan visszaesne. :) Nyáron pláne.
Persze ez nem kizárt. Minden lehetséges. A Leichester is bajnok lett pl. A Real is nyert zsinórban 3 BL-t...

Az embereknél mindig benne van a tévedés faktor.

Viszont pro/kontra:

- fotelfighter (FF): Szurkolóként még elfogult is a saját klubbal, tehát még valamilyen szinten részlehajló is. Viszont átlagos FF napi átlag kb 1 cikket olvas el a Barcáról, és ebből alakítja ki a véleményét. Ideális esetben megnézi kedvenc csapata minden meccsét (bár újabban ez elég nagy kihívást jelent). Jobb esetben egy x. osztályban talán már ő is focizott itthon, de sokan talán még csak néha haverokkal. De még ha magyar NBI-es focista, még attól függetlenül edzőként lehet egy teljesen homály. Maradona pl egy zseni volt, de edzőként nem volt túl sikeres. Átlagos FF talán még FM-ezett is, és ott X visszamentéssel lehet megnyert pár bajnokságot stb. Viszont ilyen edzői tapasztalatokkal, és ilyen rálátással ha esetleg lenne bennem FF-ben egy Mourinho + Ferguson képesség, még akkor sem tudnék megfelelően ítélkezni, mert napi 1 cikk és heti 1 meccs alapján alig van rálátásom a dolgokra. Mivel magyar szöveget olvasok állandóan, feltételezem, hogy Mourinho nem trollkodik itt. Tehát feltételezhető, hogy magyarul beszélő ember nincs, aki ilyen Barca szinten értené a focit edzői vagy játékos szemmel, azaz mi sem vagyunk ilyenek.

- a Barca aktuális edzője: Xavi esetén mindenki tudja, hogy olyan szintű klub ismerete van, ami a legkisebb utánpótlástól kezdődött, és szinte a visszavonulásig tartott. Kb megnyert mindent többször is, ráadásul majdnem aranylabdás is lett (ez Messi miatt lehetetlen volt az ő korszakában), ráadásul ezt válogatott szinten is elmondhatja magáról. Szóval a klubot kb behatóan ismeri 15-20 éve. A legnagyobb edzőktől tanulhatott, a legjobbakkal játszhatott együtt klub és válogatott szinten is. Edzőként még nincs nagy tapasztalata és eredménye sem. Az viszont talán mondhat valamit, hogy kb még játékos korában lenyilatkozta róla mindenki, hogy ha valakiből, belőle jó edző lesz. És az azért szerintem mindenkinek lejött, hogy úgy látja és érti, hogy mi folyik a pályán. Barca edzőként jóformán egész nap ezen dolgozik, nagyon sokat van a játékosokkal, látja őket az edzéseken, látja őket az öltözőben, tudja a személyes problémáikat, tudja az aktuál formájukat, tudja ki volt kovid gyanús, tudja, ki volt épp nagyon jó edzés héten túl, tudja ki van mostanában gyengébb korszakban fizikálisan/mentálisan, tehát ő az aki a legjobban látja a csapat mindennapi élet. Ehhez még van egy edzői/tanácsadói/asszisztens stábja is, aki mind a teljesítmény és akár a mindennapi élet összes elemében kap egy visszajelzést a játékosokról.

Szóval, ha ezt a 2 rálátást és hozzáértést összehasonlítod, akkor ez az amiről némi iróniával korábban beszéltem. Kicsit leegyszerűsítve. Vagy te, feltételezem dolgozol/vállalkozásod van/tanulsz. És vagyok én, aki nem ismerlek, csak olvasok rólad néha valamit (itt feltételezzük, hogy egy tényleg objektív szerző írja ezeket, szóval az újságírói véleményből fakadó torzítást kiveszem a képletből) és ez alapján elkezdem itt mondani, hogy ezt vagy azt miért nem így csinálod, ezért te mekkora **** vagy. Ez szerintem nevetséges. Lehet, hogy betalálnék néha véletlenül, és megmondanám a tutit, de azért biztos nem ez lenne az általános. Főleg ha foglalkoztál már emberekkel, és tapasztaltad, hogy annyira más minden ember.

Az elnökre itt nem tértem ki, azt csak röviden: Ott is egy lényegesen nagyobb rálátás van, mint ami a miénk. Sokszor azért is lehet, hogy indokolatlan amit csinál, mert nem mondhatja el a nagyvilágba, hogy mi az oka. Simán lehet titoktartási, de lehet, hogy üzleti oka van. Ja, és persze simán lehet politika is, mert az elnöki tisztség legtöbb helyen politika. Én pl. jobb elnöknek tartom Laportát, mint Rosselt/Bartot, vagy előtte mondjuk Gaspartot. Sőt Bartoról nincs egyáltalán jó véleményem, viszont a Neymaros sztoriig visszakanyarodva, ott pl. ki gondolta volna, hogy egy 222 milla kivásárlási összeg kevés lesz valakit elijeszteni egy játékos megvásárlásától? Utána pedig, egy világvégi barlangban élő ebihal is tudta a Barcáról, hogy most nekik mindent legalább másfélszeres áron adunk csak. Ez kicsit olyan, mint amikor különböző szolgáltatásoknál érdeklődsz az árról, és közlöd: "esküvőre kell". És akkor, abban a pillanatban nem volt egy elrugaszkodott ötlet egy Coutinho-Dembele megvétele. Az ár az sajnos már más kérdés, de azért megnézném, hogy ki tudna normálisan tárgyalni olyan játékosok vételéről akkor, akiknek a szerződésükből még sok van hátra, fiatalok, benne van, hogy simán lehetnek top10-es játékosok a jelenlegi posztjukban, stb. Aztán persze a játékosok fizuja is igen túlzó volt, de azért azt is nézzük, hogy évről évre nyertek valamit, sőt inkább több valamit, Messi meg már teljesen felfoghatatlan mértékben csinálta ezt. Közben érkeztek a **** olajos pénzek a különböző csapatokba, vagy volt az orosz fellángolás, vagy a kínai, amikor ilyen Pelle meg egyéb full vak emberek majdnem annyit kerestek mint Messi. Aztán persze egyik sztár sem vált be, majd egyik edző sem, és épült le a klub szépen, de azért egy nagy fizuval rendelkező játékost egyszerűen nem tudsz eladni, ha épp lefelé tart a szekér, és tudják rólad, hogy el akarod adni. (pl. Umtiti) Szóval oké Bartó bevitte a klubot a béka popója alá, de azért mentségére legyen szólva a Neymaros sztori után, és ilyen hirtelen jött koviddal nem sokan tudtak volna mit kezdeni a helyzettel. Én még kb most sem dolgoztam fel azt sem, hogy egy Messitől így kellett megválnunk. Szerintetek egy Laportának az mennyire volt kellemes? És ez a játékosok fizujai is: ugye itt Barto nem kevesebb fizut alkudott ki, hanem csak a fizu egy részét majd később adná oda. Ez hirtelen megold valamit, de egy elég nagy bal horog a kövi elnöknek, akiről tudta akkor már, hogy az biztosan nem ő lesz. Azért a mostani elnökünknek óriási méretű dolgokat kell mentenie most. Laporta mellett például nálam kérdés, hogy ha épp a totális csőd és ezáltal 20 év kilátástalanság felé sodródunk, akkor miért kell pont most egy full stadion felújítást csinálni, mikor kb egy kutyaólat nem mer építeni az ember, mert mire odaérsz a tüzépre, hogy megvedd hozzá a faanyagot addigra ez drágább lesz, és ez egy világszintű jelenség. Viszont ennek is - remélem - nyomós oka van. De ez is csak egy halk vélemény, mert lehet már kifizettek/lefoglaltak x millió eurót, vagy csak a pályáztatás, tervezés is iszonyat költség. De lehet, hogy valami szponzori nyomás, ki tudja. Az biztos, hogy én nem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7387
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.11. 09:48:49

Mondjuk azzal nem értek egyet, hogy akár a legzseniálisabb edző+elnök kombónak is mindig igaza lenne a tömeggel szemben. 1-2-3 emberről van szó, bárki tévedhet. Érzelmileg érintetten pedig pláne. Minden kanapéharcossal szemben egyénileg oké, hogy jobbak, elfogadom, de a tömegnek sokszor igaza tud lenni. Aztán persze sokszor nem. Arról nem is beszélve, hogy ez a tétel csak akkor állná meg a helyét, és az bizonyítaná, ha soha egyik sem tévedne. Voltak a közelmúltban olyan játékosok, akire az egész fórum/egész világ mondta, hogy nevetséges az érkezése, és sajnos igaz is lett. Pedig hát a stáb hozta meg a döntést. Vagy nevetsgéesnek és veszélyesnek tartottuk azt az irdatlan költekezést, és igazunk is lett, becsődölt a klub, pedig a stáb hozta a döntést. Még ha gyengébb stáb is, mint most van. Lehetne végeláthatatlanul sorolni a példákat, akár egész Európában, City Grealish, ahol rekordösszegért egyik legjobban fizetett játékosként poszt nélkül támolyog kb 3. lehetőségként egy ráerőltetett szerepben.

Benéztem a hivatalos fb oldalra, pedig nem szoktam. Csak az angol kommenteket görgettem, azok közt kizárólag röhögést, gúnyt láttam, nincs egyedül a véleményével az eurobarca sokasága. :)

Ettől még lehetséges, hogy Xavi alatt jól fog játszani, és ez nem pont egy tévedés lesz, de hogy az 5 misi durva mindenki fizujához képest úgy, hogy még a játéka is kérdéses, az tuti.

Plusz mennyire unalmas lenne csak bólogatni mindenre, a látogatottság és aktivitás is borzasztóan visszaesne. :) Nyáron pláne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.11. 09:31:13

davi10 írta:
2022.06.11. 07:55:22
zsoltfree írta:
2022.06.10. 20:40:11
Xavi ha BL-t akar nyerni, akkor sürgősen fel kell iratkoznia az eurobarca fórumra, hogy tudja mit kell tennie, mert ahogy látom sajnos eddig eléggé tévúton jár. [-o<
Koeman, Setien, Valverde, Tata és még sorolhatnám.
Egyikük se volt regisztrált tagunk...
Na látod, pont erről van szó! Nem volt tagunk, és mind csúnyán leszerepelt. :)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.11. 09:25:15

Robit sokan elküldték volna, többek között én is és asszem joggal, de...
Így sérülés után, játék nélkül, új edző, új csapat, stb. hagyni, hogy lejárjon a szerződése. Nem.
Ez az amire azt mondjuk, több, mint egy klub. Itt nem a pénz volt a lényeg.
Egy új esély, 1 évig, utána meg látjuk. Ha meg elmegy, legalább játékban lesz. Most senki nem.vitte volna.el. Ez most így volt jó. Egy szép gesztus.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.06.11. 09:22:23

Nekem sem a szívem csücske, mert nem egy nagy spíler. DE! Nála sokoldalúbb játékost most nem igazán lehetne találni! Ő a tökéletes B terv minden esetre. Játszat védőt, szélsőt, bármelyik KP poszton, sőt, Ernő bá még támadóként is bedobta egyszer kétszer(mondjuk az vicc volt)Az hogy sokat keresett, az nem az ő hibája volt…. Meg hát melyik vezetés ne adott volna neki minden pénzt a PSG elleni gólja után?
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.11. 07:55:22

zsoltfree írta:
2022.06.10. 20:40:11
Xavi ha BL-t akar nyerni, akkor sürgősen fel kell iratkoznia az eurobarca fórumra, hogy tudja mit kell tennie, mert ahogy látom sajnos eddig eléggé tévúton jár. [-o<
Koeman, Setien, Valverde, Tata és még sorolhatnám.
Egyikük se volt regisztrált tagunk...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.06.11. 06:46:07

zsoltfree írta:
2022.06.10. 20:40:11
Xavi ha BL-t akar nyerni, akkor sürgősen fel kell iratkoznia az eurobarca fórumra, hogy tudja mit kell tennie, mert ahogy látom sajnos eddig eléggé tévúton jár. [-o<
Az év hozzászólása díjra jelölöm :)

Szerintem a stáb biztos jobban ért a focihoz, mint mi, fociszurkolók, vagy akár amatőr megyei hősök. :D
"And my heart will leave you never."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.06.11. 00:12:40

davi10 írta:
2022.06.10. 20:02:50
.

Az a pár millió, amit kiszórunk a fizetésére, az az ami nem fér bele.
Akkora a ködösítés,hogy igazából a fene se tudja,hogy valójában mekkora a fizuja és hogy az a többiekéhez képest mit jelent.
Ebben az idényben kb féltávig dobogós volt a házi góllövőlistán úgy,hogy kb másfél hónapot játszott, ami azért a többi középpályásunkat is minősíti. Nekem egyik öreggel se lenne bajom, ha a taktika nem rájuk épülne és nem a stílusukhoz igazodna és inkább tartalék játékosok lennének. Ilyen formában SR is elfér a padon,ha nagy gáz van,akkor meg beállhat, szerintem erre jó ő is. Remélem Xavi így számol vele és nem úgy,mint a többi jómadárral.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.10. 20:40:11

Xavi ha BL-t akar nyerni, akkor sürgősen fel kell iratkoznia az eurobarca fórumra, hogy tudja mit kell tennie, mert ahogy látom sajnos eddig eléggé tévúton jár. [-o<
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.06.10. 20:36:47

Jéééé! Ez a pali még itt van? Olyan rég láttam, hogy azt hittem már az öregfiúk-csapatban nyomja...
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.06.10. 20:10:10

Ki tudja lehet későn érő típus és 1.5 év múlva ő lesz ott a Jorginho helyett az Aranylabda shortlisten.
(kb hasonló kaliberű játékosok amúgy is.)
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.10. 20:02:50

Kovbal88 írta:
2022.06.10. 19:34:05
:)
nem baj az, hogy marad, legalább megbecsüljük a játékosainkat. Egyébként, hogy mások is írták egy középcsapatba való játékos, ott simán ellenne. Egy év még belefér, úgyse, nagyon ugrálhatunk.
Nem is az az 1 év, úgyse zavar sok vizet, ha játszik is majd belesérül megint az első lövésbe. Nem is tűnik annak a karakternek, aki az öltözői jelenléte miatt jó, hogy itt van pl. Alves.

Az a pár millió, amit kiszórunk a fizetésére, az az ami nem fér bele.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.06.10. 19:34:05

bence0330 írta:
2022.06.10. 15:20:50
Szerencsénk volt, hogy klubhűségből mindenképp csak minket akart. A 400 milliós kivásárlási árat pedig kifejezetten szükségesnek érzem.
:)
nem baj az, hogy marad, legalább megbecsüljük a játékosainkat. Egyébként, hogy mások is írták egy középcsapatba való játékos, ott simán ellenne. Egy év még belefér, úgyse, nagyon ugrálhatunk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15457
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.06.10. 17:17:12

Gondolom akkor ő lesz DeJong helyett a kp-n, a hármas és Kessié mögött a sorban.
Nem látom a logikát, hogy miért nem volt jobb elengedne, amivel kiesne X összeg, helyette X/2 összeg terheli nagyjából a büdzsét.

Totál szükségtelen játékos, de Xavi knows.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7387
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.10. 15:20:50

Szerencsénk volt, hogy klubhűségből mindenképp csak minket akart. A 400 milliós kivásárlási árat pedig kifejezetten szükségesnek érzem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3967
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.06.10. 15:14:43

soadroli írta:
2022.06.10. 14:14:12
na, hivatalos. #robi2023
mindenki megnyugodhat :mrgreen:
Napok óta izgulok, nehogy ráígérjen egy másik klub. Megnyugodtam, mákunk van, hogy ezt behúztuk.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.10. 14:51:50

davi10 írta:
2022.06.10. 09:19:18
A SPORT szerint nettó 12 misit keresett eddig + bónuszok. Az alsó hangon 24 misi/év a klubnak.

Az új szerződése nettó 5 + kisebb bónuszok.
Amit mondjuk nem értek, hiszen ez kevesebb, mint az előző fizujának az 50%-a, ami ha minden igaz nem lehet a spanyol törvények miatt, úgyhogy így kezelje mindenki ezt az információt.
Nem esküszöm meg rá, de mintha az lett volna a gond, hogy Messinél már lejárt a szerződés, és új lett volna. Ha úgy tetszik tiszta lap, mintha új játékost igazoltunk volna. Új munkaszerződés esetében van ez a szabály.

Normál esetben (így most is, Robival - vagy épp Dembelével Június 30ig) bárkinek lehet módosítani talán a szerződését. Nem is számít új igazolásnak (pénzügyi fairplay stb), meg ez az 50%os szabály se vonatkozik rá.

(más kérdés, hogy én ezt már akkor sem nagyon kajáltam be, nemtom mennyire tartom valószínűnek hogy van ilyen szabály tényleg, és megkerülhetetlen)

Én örülök az ő hosszabbításának, Xavi alatt hasznunkra lehet, és ha minden igaz akkor nem kerül majd nagyon sokba. Sztem bárkit hozunk ide tapasztalattal, 10-30 milliós ársávban, az csak rosszabb eséllyel illeszkedhet be, mint amenniy Roberto teljesítményének vissza(!)javulására van. Csak jó lenne végre felépülni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Kluivert92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2020.10.25. 07:55:27

2022.06.10. 14:48:05

Sztem jo dontes volt vele hosszabbitani, egy sotlan kozepszeru jatekos, de! Sokoldalu es jobbhatvedkent hozza amit dest. Xavi sztem kitudja belole hozni a maxot ha nem serult, egy utso eselyt megerdemelt.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5189
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.06.10. 14:14:12

na, hivatalos. #robi2023
mindenki megnyugodhat :mrgreen:
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2022.06.10. 10:32:16

Nem lehet, hogy, ha valaki nem jatszott eleget(kvazi nem dolgozott), akkor jobban meg lehet vagni a fizut?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7387
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.10. 10:29:38

A média sosem csúsztat!

Ha a végösszeg tényeg 5 misi alap, akkor az viszont úgy nálam még mindig felháborító, lassún, középszerként, sérülékenyen többet fog keresni mint a legjobbjaink.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2022.06.10. 10:18:48

Ezt mondjuk én se értem, hogy nála hogy lehetett kevesebb mint a fele az eredeti fizujának... Messi pont emiatt nem tudott lemondani a fizetéséről sem, mert a régi fizetésének a felét sem tudta volna kifizetni a klub. Vagy a spanyol törvények változtak azóta, vagy csúsztatás tanúi vagyunk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.10. 09:19:18

A SPORT szerint nettó 12 misit keresett eddig + bónuszok. Az alsó hangon 24 misi/év a klubnak.

Az új szerződése nettó 5 + kisebb bónuszok.
Amit mondjuk nem értek, hiszen ez kevesebb, mint az előző fizujának az 50%-a, ami ha minden igaz nem lehet a spanyol törvények miatt, úgyhogy így kezelje mindenki ezt az információt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése