Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.05.12. 09:57:46

soadroli írta:
2022.05.11. 23:03:23
Frenkie de Jong will join Manchester United. The deal will be done this month for €70-80M. [Gerard Romero]
röhej, hogy van egy korban, tudásban és intelligenciában stabil középpályásunk akire lehet építeni erre eladjuk. :cry:
Gondolom nem számít semmit, hogy valamit már letett az asztalra, illeszkedik a csapatba, kipróbált játékos aki érti és magáénak érzi a klubot. De mintha azt nyilatkozta volna legutóbb mindenki (Xavi, Alemany), hogy érinthetetlen..., ja mégsem.
Remélem, hozunk helyette 50M euróért még egy edző kedvenc spanyol Ferran Torres 2.0 és magyarázzuk a sz@rt tovább. Csapatépítés..... #-o
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.05.12. 09:13:42

Peter írta:
2022.05.12. 01:01:04

fanbarca írta:
2022.05.11. 23:16:03
Benne és Araujoban csapatkapitány-potenciált látok, de tény és való, nem találta igazán a helyét az elmúlt évben…
Ehhez előbb el kellene engedni a múltat....
Mondjuk szerintem az, hogy Piqué és Busquets ott vannak, az rendben van. De utánuk tényleg Araujo és De Jong (esetleg Mats) kéne következzen. Nem Alba, nem Alves, nem SR. Nem lehet az az egyedüli szempont, hogy régóta itt legyen. Pl. az Arsenal-nál úgy néz ki, jövőtől Odegaard lesz a CSK. Nekem tetszenek az ilyen húzások, amikor valóban a csapatra gyakorolt hatás az első.

ON: Szomorú leszek nagyon, csak abban reménykedem, hogy a pénz okosan lesz elköltve. Mert abból a 80-ból lehet venni egy jó védőt és egy csatárt.
més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.05.12. 08:47:11

soadroli írta:
2022.05.11. 23:03:23
Frenkie de Jong will join Manchester United. The deal will be done this month for €70-80M. [Gerard Romero]
Hát ez elég kétségbeesett húzásnak tűnik. Szerintem már így is késésbe vagyunk azzal, hogy átvegye Busi posztját, de ha még el is megy, akkor tényleg 40 éves koráig kezdő lesz az öreg.

Nagyon nem tartom jó ötletnek, mindkét hollandnak bőven helye lenne a csapatban, sőt a kezdőben is, de tartok tőle, hogy egyik se lesz már itt szeptemberre...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.05.12. 06:40:28

Peter írta:
2022.05.12. 01:01:04
Az lesz érdekes, hogy mire és kikre fog elköltésre kerülni az érte kapott összeg.
Messi fizetésére :mrgreen:

Az a dühítő, hogy a klub - egykori - vezetésén kívül ebben az üzletben a sok alul teljesítő, ingyenélő “játékosunk” is ludas, akiknek a költségeire elszór a klub 50-60 millió eurót évente.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.05.12. 01:01:04

Frenkie szándéka nélkül ez a deal nem jöhetne létre.
Belülről látja, tapasztalja az öltözői légkört, a csapatot, a jövőképet, a saját helyzetét....stb stb stb.
Vannak tehetséges fiataljaink, de amennyit eddig mi is látunk a lehetséges közeljövő kilátásait illetően, egyáltalán nem csodálkozom, hogy nyitott a levegőváltozásra.
MU ugyanúgy nem tűnik ma főnyereménynek, de Erik ten Hag kezei között egyszer már biztosan jól érezte magát, így a választása is logikusnak tűnik.

Az lesz érdekes, hogy mire és kikre fog elköltésre kerülni az érte kapott összeg.
fanbarca írta:
2022.05.11. 23:16:03
Benne és Araujoban csapatkapitány-potenciált látok, de tény és való, nem találta igazán a helyét az elmúlt évben…
Ehhez előbb el kellene engedni a múltat....
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.05.11. 23:16:03

soadroli írta:
2022.05.11. 23:03:23
Frenkie de Jong will join Manchester United. The deal will be done this month for €70-80M. [Gerard Romero]
Sajnálnám, mert nagyon csípem a srácot… Benne és Araujoban csapatkapitány-potenciált látok, de tény és való, nem találta igazán a helyét az elmúlt évben…
més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.11. 23:13:56

Ha ez igaz, akkor tényleg nagy gáz van a klubnál, és a javuló FFP helyzet sem oldott meg semmit. Nyilván nem akartuk őt eladni, de eszerint muszáj volt valakit, és érte kaptuk a legtöbb pénzt.

Frenkie-nek szerintem jobb lesz ott, neki nem ez az igazi csapata, annak ellenére, hogy az intelligenciája miatt még ide is be tudott illeszkedni, és klasszis szintet hozni. Mi többet vesztünk szerintem vele, mint ő velünk. Itt sosem fog légüres tereket kapni. A United-nek még 2-3 éve nincs normális belső középpályása, és szerintem ezért is zúgtak ki az elitből, ott ő egy hatalmas űrt fog betölteni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.05.11. 23:03:23

Frenkie de Jong will join Manchester United. The deal will be done this month for €70-80M. [Gerard Romero]
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.11. 23:02:03

Tivadar6 írta:
2022.05.11. 22:52:16
"There is an operation that is 95% complete.
The operation is the departure of a player.
The deal is a big exit." (Gerard Romero)

Mit gondoltok?
Ha igaz, Szerintem Dembelé...
Én valahogy Dembélét nem érezném ilyen tálalásból, ő nem számítana big exitnek, mert fél éve kint van már fél lábbal, ráadásul ingyen megy, ha megy, úgyhogy valahogy ez az operation szó em ideillő, legalábbis nekem. Pláne nem számítana meglepetésnek. Én valami olyasmit érzek, amiért pénzt is kapunk, vagy pedig nagy meglepetés. Ez lehet elméleti szinten pusztán az árukat nézve DJ, Pedri (nyilván nem), Gavi, TS, Depayért még jó pénz jöhetne, félig ő. Illetve Cou, talán. Meglepetés esetleg egy öreg, főleg Piqué, aki ugye többször mondta, hogy csere nem lesz, márpedig jövőre vélhetőleg oda szorulna, ráadásul egész évben sz@rul volt fizikailag.

Sajna Umtitit meg Lenglet-t nem lehet big exitnek hívni, csak örömtelinek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2022.05.11. 22:52:16

"There is an operation that is 95% complete.
The operation is the departure of a player.
The deal is a big exit." (Gerard Romero)

Mit gondoltok?
Ha igaz, Szerintem Dembelé...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.05.11. 22:19:34

crixus írta:
2022.05.11. 21:03:39
Fati és Auba kivételével a többi nulla, mehetne mindegyik a nyáron. Torres vagy Dembele sem akkora kaliberek, hogy sírni kellene utánuk.
Szerintem Dembelet és Depayt a mai mezőnyben és a mostani lehetőségeinkhez mérve nullának nevezni csukott szemekre vall.
Luuk-ot elengedni szintén baromság, amire használtuk, arra tökéletes (bár asszem ő csak kölcsönben van).
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.05.11. 21:45:03

crixus írta:
2022.05.11. 21:03:39
A védelem szerintem nem prioritás. Alves, Dest, Pique, Araujo, Garcia, Alba, Balde mellé még egy középhátvéd kellene (Christiansen) és meg is vagyunk, a többi selejt.
Nem kaptunk az idei szezonban sem sokkal több gólt mint korábban. 51 meccsen kaptunk eddig 60 gólt minden sorozatot nézve, rúgtunk 86-ot. A legutóbbi bajnok szezonban (3 éve) kaptunk 56 gólt, ami nem nagyságrendekkel kevesebb.

A középpálya is szerintem nagyjából rendben van. Pedri, Gavi, De Jong, Busquets, Nico, Kessie. Többen nem igazán kellenek. Pláne nem Roberto. Puignak pedig jobb lenne egy kölcsön vagy egy visszavételi opciós eladás.

Ami viszont rengeteget romlott az a rúgott gólok száma. Ès bizony ezen meccsek és pontok mentek el. Tavaly 122 gólt rúgtunk 54 meccsen, idén eddig 86-ot 51 meccsen. 3 éve Valverde alatt ez 138 volt. Fati és Auba kivételével a többi nulla, mehetne mindegyik a nyáron. Torres vagy Dembele sem akkora kaliberek, hogy sírni kellene utánuk.

Christiansen és Kessie mellett legalább 2 klasszis csatár legalább kellene, hogy esély legyen egy bajnoki címre, ha nem 3..... :roll:
Leírtad feketén-fehéren a helyzetet, ami azért nem ilyen egyszerű. PL a BL ben csak két gólt rúgtunk, talán az egyiket ráadásul tizenegyesből..Aztán tavasszal február, március végig jöttek a négy gólos meccsek, komoly ellenfelek ellen. Atletico, Real, Napoli szóval nem olyan gyengék a támadók se.

Körülbelül tíz embertől akarunk megszabadulni, aligha fog sikerülni mindenkitől, itt kicsit jobb a helyzet, mint korábban volt ugyanis alacsonyabbak a bérek, ezeket már más csapatok is képesek megadni, és aki nem játszik és fiatal pl Puig, Mingueza nekik érdemes lehet máshol próbálkozni. Umtiti szerintem marad. Alves meg max egy fél évet, nem neki való már a BL-ben játszani ennyi idősen.
Szóval, van itt bőven hely, ahova lehet igazolni
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2022.05.11. 21:03:39

A védelem szerintem nem prioritás. Alves, Dest, Pique, Araujo, Garcia, Alba, Balde mellé még egy középhátvéd kellene (Christiansen) és meg is vagyunk, a többi selejt.
Nem kaptunk az idei szezonban sem sokkal több gólt mint korábban. 51 meccsen kaptunk eddig 60 gólt minden sorozatot nézve, rúgtunk 86-ot. A legutóbbi bajnok szezonban (3 éve) kaptunk 56 gólt, ami nem nagyságrendekkel kevesebb.

A középpálya is szerintem nagyjából rendben van. Pedri, Gavi, De Jong, Busquets, Nico, Kessie. Többen nem igazán kellenek. Pláne nem Roberto. Puignak pedig jobb lenne egy kölcsön vagy egy visszavételi opciós eladás.

Ami viszont rengeteget romlott az a rúgott gólok száma. Ès bizony ezen meccsek és pontok mentek el. Tavaly 122 gólt rúgtunk 54 meccsen, idén eddig 86-ot 51 meccsen. 3 éve Valverde alatt ez 138 volt. Fati és Auba kivételével a többi nulla, mehetne mindegyik a nyáron. Torres vagy Dembele sem akkora kaliberek, hogy sírni kellene utánuk.

Christiansen és Kessie mellett legalább 2 klasszis csatár legalább kellene, hogy esély legyen egy bajnoki címre, ha nem 3..... :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2022.05.11. 20:04:22

Camp Nou99 írta:
2022.05.11. 19:04:22
Teljesen mindegy hogy milyen nevek röpködnek a levegőben. Vagy ingyenes, vagy nagyon alacsony árú focistákat tudunk csak igazolni. Nem látunk ki az adósságból, felesleges az álmodozás.
Én sem értem, hogy ezen mi nem világos némelyeknek. Ferran 55 millióját pl 5 év alatt fizetjük ki, szóval az ingyen és a 15 millió közötti játékosok (kis fizetési igénnyel) a szintünk, ehhez képest télen sem igazoltunk rosszul, és ezek a nevek sem a kutyaütő kategória. Mindezzel együtt hozunk tavasszal egy sima ezüstöt, talán az ötödik helyről.

Én már azzal elégedett lennék, ha nyáron végre távoznának azok, akikre semmi szükségünk, felszabadítva évi 30-40 milliót.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.05.11. 19:04:22

Teljesen mindegy hogy milyen nevek röpködnek a levegőben. Vagy ingyenes, vagy nagyon alacsony árú focistákat tudunk csak igazolni. Nem látunk ki az adósságból, felesleges az álmodozás.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.05.11. 17:28:19

SzaSa13 írta:
2022.05.11. 15:18:27
...
Te tényleg egy az egyben idézted egy 2 órával ezelőtti hozzászólásod és semmi mást nem fűztél hozzá? :roll:
Nem emlékszem, hogy régen ennyien kínlódtak volna ezzel a funkcióval, most meg folyton.

ON: Félek Lewa-tól, nagyon nem rá lenne szükségünk szerintem. Ahogy Marcos Alonso-tól is. A többi viszont elég jól hangzik (Azpilicueta, Koulibaly, Ruben Neves?).
més que un club
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.05.11. 15:12:53

csababarca írta:
2022.05.11. 14:22:29
De kit hozhatna sztárt? Nincs senki a piacon, Haaland elkelt, MBappé elkelt, Lewa lehetne, de őrült nagy baklövésnek tartanám.
Aztán nagyjából kifújt a lehetőség.

Én is védelmet erősíteném, de 15 éve nem igazoltunk értelmes védőt hátra, vagy több. Talán Marquez volt az utolsó jó igazolásunk oda, meg Piqué vissza hozatala.
Valami Umtiti féle igazolás kellene, persze a járulékos következmények nélkül:D
Ugyan így látom, nem tartunk még ott, hogy hozzunk egy sztárt, megint felborítva a fizetési egyensúlyt amit végre talán-talán kínkeservesen rendbe tettünk, és egy sikerorientált spirálba lépjünk. Építkezzünk szépen, építsük be a fiatalokat, és célorientáltan igazoljunk, felesleges 1-2 óriási név, én sokkal inkább tartanám össze a jelenlegi csapatot és a foltokat orvosolnám. Auba pl. egy remek húzás volt, elképesztő a pali, Dembele kivirágzott Xavi kezei alatt, aztán persze az óriási kérdés, hogy Fati-Pedri hány meccset bír egy szezonban, de hát erre ember legyen a talpán aki választ tud adni. Papíron remek ez a csapat, ha a foltokat betömjük.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.05.11. 15:03:22

A védelemhez : mostanában többször olvastam Koulibaly nevét a Napolibol, hogy érdeklődünk.
Nem fiatal már, de ő lehet nem lenne rossz. Jövőre jár le a szerződése ha minden igaz, egy bivaly erős, rutinos védő.
El tudnám itt képzelni.
Ha ők ketten jönnének Christensennel, a két francia, meg Mingu helyett, az úgy már egész pofás lenne.
Kép
Avatar
SzaSa13
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.08.11. 19:15:28

2022.05.11. 14:29:41

Jack Napier írta:
2022.05.11. 14:17:29
Bármennyire is valószínű, hogy Laporta egoja nem engedi majd hogy ne hozza le valami indokolatlan sztárigazolás nélkül a nyarat aki alighanem támadó lesz én örülnék neki ha nem így lenne.
Mostmár tényleg nevetséges hogy lassan több, mint 5 éve küszködünk a védelem minőségével és még mindig ilyen Eric Garcia, és majd talán Christensen féle fél megoldássokkal operálunk.
Ha tegyük fel Trincaot visszahozzuk nyáron és Dembele sem távozik nyáron akkor szerintem elől megvagyunk plusz a középpályánk sem olyan borzasztó.
De az, hogy még a pletyka szinten is csak ilyen középső polcos védőkkel hoznak szóba minket, mint Alonso, Mazraoui, vagy a veterán Azpi stb. az engem nagyon elszomorít.
Sokkal inkább a hátsó alakzatba kéne beleölni a hatalmas pénzeket szerintem, nem ilyen 55 Milliokat elszórni Ferranokra. Mert ameddig oda nem érkezik Araujo mellé még 1 vagy 2 világklasszis közeli játékos addig hiába vágyakozunk a világelit felé....
Amennyiben igazak a hírek, hogy Haaland 60ért kelt el és mi 55-öt csengetünk majd Ferranra (tudom, hogy ennél árnyaltabb a kép, pénz az ügynöknek, plussz magasabb fizetés), akkor a City 5+Ferran-ért veszi Haalandot?! :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.05.11. 14:22:29

Jack Napier írta:
2022.05.11. 14:17:29
Bármennyire is valószínű, hogy Laporta egoja nem engedi majd hogy ne hozza le valami indokolatlan sztárigazolás nélkül a nyarat aki alighanem támadó lesz én örülnék neki ha nem így lenne.
Mostmár tényleg nevetséges hogy lassan több, mint 5 éve küszködünk a védelem minőségével és még mindig ilyen Eric Garcia, és majd talán Christensen féle fél megoldássokkal operálunk.
Ha tegyük fel Trincaot visszahozzuk nyáron és Dembele sem távozik nyáron akkor szerintem elől megvagyunk plusz a középpályánk sem olyan borzasztó.
De az, hogy még a pletyka szinten is csak ilyen középső polcos védőkkel hoznak szóba minket, mint Alonso, Mazraoui, vagy a veterán Azpi stb. az engem nagyon elszomorít.
Sokkal inkább a hátsó alakzatba kéne beleölni a hatalmas pénzeket szerintem, nem ilyen 55 Milliokat elszórni Ferranokra. Mert ameddig oda nem érkezik Araujo mellé még 1 vagy 2 világklasszis közeli játékos addig hiába vágyakozunk a világelit felé....
De kit hozhatna sztárt? Nincs senki a piacon, Haaland elkelt, MBappé elkelt, Lewa lehetne, de őrült nagy baklövésnek tartanám.
Aztán nagyjából kifújt a lehetőség.

Én is védelmet erősíteném, de 15 éve nem igazoltunk értelmes védőt hátra, vagy több. Talán Marquez volt az utolsó jó igazolásunk oda, meg Piqué vissza hozatala.
Valami Umtiti féle igazolás kellene, persze a járulékos következmények nélkül:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.05.11. 14:17:29

Bármennyire is valószínű, hogy Laporta egoja nem engedi majd hogy ne hozza le valami indokolatlan sztárigazolás nélkül a nyarat aki alighanem támadó lesz én örülnék neki ha nem így lenne.
Mostmár tényleg nevetséges hogy lassan több, mint 5 éve küszködünk a védelem minőségével és még mindig ilyen Eric Garcia, és majd talán Christensen féle fél megoldássokkal operálunk.
Ha tegyük fel Trincaot visszahozzuk nyáron és Dembele sem távozik nyáron akkor szerintem elől megvagyunk plusz a középpályánk sem olyan borzasztó.
De az, hogy még a pletyka szinten is csak ilyen középső polcos védőkkel hoznak szóba minket, mint Alonso, Mazraoui, vagy a veterán Azpi stb. az engem nagyon elszomorít.
Sokkal inkább a hátsó alakzatba kéne beleölni a hatalmas pénzeket szerintem, nem ilyen 55 Milliokat elszórni Ferranokra. Mert ameddig oda nem érkezik Araujo mellé még 1 vagy 2 világklasszis közeli játékos addig hiába vágyakozunk a világelit felé....
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.11. 13:40:19

Néhány friss átigazolási pletyka.

A Wolves nem aktiválja Trincao opcióját, akiért most a Sporting érdeklődik.

Nico lehet, hogy nyáron dobbant. Most akarják tisztázni Xavival a jövő évi terveket és így, hogy jön Kessié és lehetséges, hogy Rúben Neves könnyen létszám fölöttivé válna. Mendes szerint már van kérője.

Azpilicueta érkezése elég biztosnak tűnik és Marcos Alonso is levegőben lóg, de Tuchel így hogy két játékosa is megy Destet szeretné. Előbbivel 2+1, utóbbival 3 éves szerződést kötnének.
Tüzet oltani mondjuk megfelelő lenne, de kb. annyi 1-2 szezon.

Gaayának mondjuk jövőre lejár a szerződése és ha minden igaz nem hosszabbít, nem értem miért nincsenek még pletykák sem, pedig korábban már volt megkeresés.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.11. 12:57:06

Barcaforever írta:
2022.05.11. 07:03:52
EasyZilt írta:
2022.05.11. 00:00:47
na de m1, kivancsi leszek erre a kessiere egyéként :D de megint ha teletömjük a csapatot külföldi "zsoldosokkal" megnézhetjük magunkat jövöre is :lol: :lol: #-o #-o
Ez a “zsoldoshad” elég jól teljesít a Citynél, Liverpoolnál, Madridban, Milannál, Internél. Nem igazán értem, h ezek a csapatok is megnézhetik magukat?
Azért ezt is többféleképp lehet értelmezni. Ezeknél a csapatoknál ezek az 'ún. "zsoldosok" mind túlnyomórészt minőségi/sztárjátékosok. Az ilyen középkategóriás vagy túlfizetett külföldiek a morálnak sem biztos hogy jót tesznek, ha lehet hasonló megoldás azt házon/országon belül szerencsésebb lehet megoldani.

De saját nevelésekből nem lehet csapatot építeni, legalábbis ütőképeset semmiképp. Ha egy top klubnál van a kezdőben 3-4, a padon is pár ilyen játékos az már több mint szerencsés felállás és ritka is. Az hogy nekünk sikerül(t), ha nem is példa nélküli, de nem sok klub büszkélkedhet ezzel. De ebből nem lehet ütőképes csapatot építeni, kellenek az igazolások viszont a padra vagy nem sürgősen kiegészítendő hiányposztokat házon belül is meg lehet oldani, mint relatíve drágán, magas fizetéssel hozni valakit, aki nem minőségi vagy csak ideiglenes megoldás.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.05.11. 07:03:52

EasyZilt írta:
2022.05.11. 00:00:47
na de m1, kivancsi leszek erre a kessiere egyéként :D de megint ha teletömjük a csapatot külföldi "zsoldosokkal" megnézhetjük magunkat jövöre is :lol: :lol: #-o #-o
Ez a “zsoldoshad” elég jól teljesít a Citynél, Liverpoolnál, Madridban, Milannál, Internél. Nem igazán értem, h ezek a csapatok is megnézhetik magukat?
Kép
EasyZilt
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2020.08.21. 01:48:29

2022.05.11. 00:25:30

1994barca írta:
2022.05.11. 00:05:31
EasyZilt írta:
2022.05.11. 00:00:47
szerintem puiggal kapcsolatban egyértelmű hogy nem lesz alapember,és szerintem nem is itt van a gond,hanem hogy több játékidőt érdemelne, azért nem ügyetlen,a visszapasszokkal kapcsolatban pedig csóró alig játszik tutira megy.

én szerintem simán lehetne alapozni rá is és nicora is a kispadot, mint hogy hozzunk 30milláéert valakit aki 4x ennyiért jatszana évi 10meccset kb.de egyébként ugyan ezt látom kapus posztra is, ráadásul a kupameccseket simán vihetnék az elején,vagy akár bl csoportkörös meccseket (nem az összesre gondolok) . csak azt akarom mondani hogy aki focizott komoly szinten az valószínűleg egyetért abban hogy a pihentetés az nem az hogy 60.percbe lecserélek valakit mert tök m1 hogy 20-30 perc ide oda. a pihentetés az hogy az alaves meg mallorca ellen nem vagy keretbe,vagy csak padozol.

és ilyen meccsekre szerintem Puig,Nico,Luuk,Mingueza,Baldé,Neto/Pena - is le tudná hozni - persze nem biztos egyszerre velük kezdenék de felesleges pl.: ter Stegennek adni 50meccset egy szezon alatt...vagy a Busit kinyirni ősszel,tavasszal meg kapunk 3 golt egy frankfurtol itthon...stb.

na de m1, kivancsi leszek erre a kessiere egyéként :D de megint ha teletömjük a csapatot külföldi "zsoldosokkal" megnézhetjük magunkat jövöre is :lol: :lol: #-o #-o
Az utolsó mondatoddal egyáltalán nem èrtek egyet!
Egyrészt nem lehet megoldani mindent házon belül másrészt kellenek ezek a “zsoldosok” mert az ilyen Virsli csapatok megint megvacsoráznak minket. Illetve a Puigos részhez annyit, hogy nem véletlenül nem játszik Xavinal sem azért ő csak jobba érz hozzá mint mi.
igaz,de az anyagi helyzetünk sajnos ezt kivánja,egyébként meg kicsit sablon duma ez (nekem) hogy házon belül nem lehet megoldani :) én még mindig arrol beszélek hogy a kispadra minek?
Pedri-Dejong-Gavi lesz valószínű a kezdő középpályán,értem én hogy puig meg nico kevés cserének,de spanyol nemzetiségű játékossal erősitenék,Soler,Fabian Ruiz, Y.Pino stb. na de m1 nálunk 1000x okosabbak irányítjak a Barcát mi meg szurkoljunk hogy jól sül majd el :)
Válasz küldése