Barca az Európa Ligában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.11.08. 18:34:33

Nagyon keménynek érzem a tavaszi vagy téli MU elleni meccseket. Amit a saját játékunkkal nem is hiszem, hogy meg lehet nyerni. Alkalmazkodni kell, majd hozzájuk. Főleg idegenben. És okosan játszani. Lesz rá egy hónap januárban, hogy megtanuljuk. Sajnos az egyik csapat ki fog esni, és akár mi is lehetünk az. Az pedig azt jelenti, hogy a nemzetközi szereplés katasztrófa. Szóval valahogy tovább kell menni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.16. 18:07:29

davi10 írta:
2022.04.16. 16:47:34
1 dolog piszkál, a meg nem adott tizi szerintem nem volt kisebb kezezés, mint amiért Marcos Alonso gólját elvették 2 nappal előtte.
A jelenleg aktuális szabály - állítólag - másként rendelkezik a védő és másként a támadó esetében. Nem vagyok képben ebben, de közvetítések közben nem egyszer hallottam erről. Védők esetében valamit enyhítettek, a támadók esetében bármilyen kézzel érintés szabálytalan. Valami ilyesmi a lényeg.....de pontosan nem tudom.

Ha valaki pontosabban tudja és van kedve 2 mondatban összefoglalni, örülnék, kicsit tanuljunk is valamit... :lol:
Szabálykönyvet azért nem kell belinkelni.....ennyire nem élet-halál kérdés.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2022.04.16. 16:55:13

16 éve nézem a Barcát, válogatott szünet után egy halom fst nem ér a csapat, edzőtől függetlenül. Miért? Mi változik? A Madrid ellen nem hittem el, amit láttam. A Frankfurt ellen sem. Xavinak két dolgot kell még helyreraknia, mert a fejesgólok és a kontrák már megyegetenek; 1. a szrt is kifuttatni belőlük, hogy legyen tüdejük 2. ezt az örökös lúzerséget kiütni a csapatból, ami a mindenkori válogatott meccsek környékén van. Mocsok nagy lekvár volt csütörtökön az egész, égne a pofám, ha így végezném a munkámat.
ui.: a frankfurti jegyeket felejtsük el, idén sokkal jobban játszunk füttyögő utálkozók előtt, mint a hazai teknőspáncélban, szeretettel övezve..
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.16. 16:47:34

Tényleg érdekes, hogy hogy történhetett ez, de nem értem hogy lehetne ezt kiszűrni. A sok hülye véresszájú culét hibáztatnám, nem a klubot.

A meccsről direkt nem írtam eddig, emészteni kellett. Most is rövid leszek, 1 dolog piszkál, a meg nem adott tizi szerintem nem volt kisebb kezezés, mint amiért Marcos Alonso gólját elvették 2 nappal előtte.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.04.16. 16:06:05

visca el barca írta:
2022.04.16. 12:48:55
Nehogy mar a 30.000 frankfurtira fogjuk a kiesest. A bernabeuban meg napolyban nem csokizták ossze magukat 50.000 ember elott?
Ezt nem is állitja senki, de ez nem normális dolog ami történt! És ki tudja zökkenteni a játékosokat egy ilyen látvàny ami fogadta őket a stadionban! Pl Stegen kiment melegiteni és szidtak mint a bokor stb ès bement az öltözőbe jelezni a többieknek, hogy ez nem a Camp nou( mundorol nagyjàból fordítva) vicc ami történt mocskos sociok
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.04.16. 13:00:37

Én azt írtam, hogy a meccs eldőlt a lelátón a meccs előtt, illetve azt hogy ez megzavarta a csapatot.
Nem azt, hogy ezért estek ki.

Ettől még nem kellett volna kiesni.

De úgy látom nem csak én gondolkodom így itt a városban, hogy ennek volt 'némi' köze a zavarhoz:

https://www.mundodeportivo.com/videos/f ... manes.html

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... nales.html
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.16. 12:48:55

Nehogy mar a 30.000 frankfurtira fogjuk a kiesest. A bernabeuban meg napolyban nem csokizták ossze magukat 50.000 ember elott?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2022.04.16. 13:15:27-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.04.16. 11:30:18

Ez a meccs a lelátón eldőlt a meccs előtt.
Ennek nem szabadott volna megtörténnie.
Már előre üzleteltek nagy tételben a németek a helyekre az interneten.
Itt várok felelős megnevezést, mert ezt figyelni, monitorozni kellett volna.
Óriási blama.

Megzavarta a csapatot a vak is látja.
0-3 a 67. percig.
Ilyen nem fordult elő eddig a szezonban hazai pályán, a Bayern meccset leszámítva.

Pedri nem tudom mitől lett volna túlterhelve.
2 és fél hónapja játszik.
Inkább elgondolkodtató a sérülékenysége.

Ha már itt tartunk, akkor igazán lehetett volna cserélgetni Puiggal, aki szerintem legalább olyan jó játékos.
Amikor becserélték, jól szállt be a játékba.
Most itt a lehetőség, adjon neki időt Xavi.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.16. 11:22:07

az a kurwa valogatott szunet, azt kellene beszuntetni, utana MINDIG szenvedtunk
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.04.16. 11:13:43

Bajnoksagban tuti a 4. hely, nem ertem minek ott erolkodunk. Megha egy jelentekelen dolog is az el, azt kellett volna behuzni. Bajnoksagban hót lényegtelen h 2. vagy 4. helyen vegzunk, egyiknek sincs semmi sportszakmai erteke.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.16. 10:02:47

Szerintem nem a mentalitás volt a gond, és ezt 2 dologra alapozom:

- Az előtte lévő két egyenes kieséses forduló pont ugyanúgy zajlott le, mint ez: nyomtunk egy (akkor peches) döntetlent az első meccsen, aztán a hirtelen halálra meg úgy mentünk ki, hogy minimum meggyőző játékkal nyertünk (Galata) vagy lekaszaboltuk a Scudetto esélyes csapatot, pedig mindkettő tömörült, és a Napoli ugye kontrázni is tud. Egyik esetben sem volt nyoma a tele gatyának, a Galata legelején kicsit, de ott a spártai 300 is megremegett volna, mindenesetre simán belenőttünk a meccsbe hátrányban is. Ráadásul mindkétszer idegenben.
Jó mentalitással mentünk ki mindkettőre, felszívva, nekiugorva az ellen torkának, ahogy kell.

- Most nem az volt, hogy agyonvertünk két erős La Liga csapatot, aztán megfulladtunk az EL-ben egyenes kieséses rendszerben, hanem már a Ligában is szenvedtünk, lassúak voltunk labdával és labda nélkül, és nálunk kb csak ezen múlik minden. Amikor ez megy, akkor alázunk, ha nem, akkor szenvedünk. Ez szerintem erőnléti okok miatt nem megy már 1-2 meccs óta, és ezért kaptunk ki, azért vert meg minket majdnem egy Levante, és már a Sevilla meccs is problémás volt, de ott végül azért az eredmény korrekt lett. És ezt a fizikai-fejbeni fáradtságot egy lendületes német csapat pont annyival jobban használja ki, mint egy Levante, hogy szűkösen, de nyerni tudtak.

Nem mondom, hogy nem lehet csiszolni a mentalitáson, de mivel én a többi egyenes kieséses meccsen nem láttam erre utaló problémát, hajlandó vagyok arra gondolni, hogy most sem ez volt a gáz. A Reál és a Bilbaó elleni meccseket még Achomachokkal, B csapattal játszottuk, nem tartom relevánsnak, jobb csapatok voltak, vagy mondjuk a Bilbao egy hasonló szint, a Reál ellen amúgy is nekiugrottunk a torkuknak, nem volt ilyen gond, és a Bilbao meccs is így rémlik, de hát játékosügyileg is kevesek voltunk kicsit, meg Xavi munkája is akkoriban kezdett egyáltalán beérni. De a mentalitással akkor sem olt gáz, na.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.16. 09:45:37

ocsike83 írta:
2022.04.16. 09:03:59
Olyannyira kiismerhető, hogy már egy Bundesliga 9. helyezett is könnyedén letaktikázza a csapatot.
a bayernt is ugyanigy letaktikaztak

benne van a pakliban, az ilyen egyuttesek fel tudjak szivni magukat 1-1 meccsre, aztan sulyos vereseget szenvednek az utolso helyezettol

a labda kerek, ezt olyankor szoktak mondani, amikor a jobbik, erosebbik csapat kikap egy gyengebbtol es ha mi vagyunk az erosek, akkor csak negativan erinthet minket

ohh, wait

hisz elvertuk a realt es az ATM-et kimeletlenul, akkor nem volt gond, hogy a "gyengebbik" csapat gyozott :)
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.04.16. 09:03:59

Peter írta:
2022.04.16. 00:46:11
Figyelemre méltó a frankfurti edző nyilatkozata. Nekem nem az jön le legfontosabb mondatnak, amit a főoldal cikke emelt ki. A kulcsot Glasner így mondta ki - szerintem -:

"A cél az volt, hogy gondot okozzunk Busquetsnek, és minden a tervek szerint alakult.”

Busira nézve ez lehet, hogy pozitív kritika, de többen is itt a fórumon évek óta írunk arról, hogy miért nem engedjük oda Frenkiet? Nem nyugdíjba kellene küldeni Busit, hanem kialakítani egy céltudatos másik opciót a csapat érdekében.
Igen, más lenne a játék, másképp juthatnánk el a kapuig, másképp kellene a védekezést is összerakni, de legalább lenne opció. Egyszerűen tizen x éve kiismerhető sablonos a focink, amire az idő múlásával egyre könnyebb az ellenszert is megtalálni. Az Atleti ellen Alves támadásban átvette ezt a szerepkört és megleptük ezzel őket rendesen. Tudom, Alves nem volt nevezve az EL-be, de nem is ő a jövő irányítójának várományosa.

Az biztos, hogy hullámvölgyben vagyunk, de az egyáltalán nem, hogy már az alján lennénk.....ez majd ezután fog kiderülni.

Olyannyira kiismerhető, hogy már egy Bundesliga 9. helyezett is könnyedén letaktikázza a csapatot.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.04.16. 08:54:12

Az alapproblémát idén is abban látom, hogy a csapatnak, klubnak fogalma sincs arról, hogyan kellene egy egyenes kieséses párharcot lehoznia. Miben mások az ilyen meccsek, mint egy normál ligameccs, mennyiben igényel más típusú felkészítést (a hirtelen halál lehetősége miatt, ami egy sima bajnokin nem áll fenn).

Ezt a csapat sosem tanulta meg. Amikor régen BL-t nyert, akkor sem azért tette, mert annyira jó lett volna ebben a műfajban, hanem mert tudásban magasan a riválisok felett állt, a történelem legjobb csapatai közé tartozó együttesekkel ment neki a bulinak.
Most viszont mások az erőviszonyok, sajnos taktikailag, mentálisan már elég sok csapatot össze lehet rakni ellenünk arra az 1-2 meccsre úgy, hogy mattoljanak minket.

Ez a játékosgárda nem elég mindenre, de attól még egy Frankfurtot bármikor ki kellene tudniuk filézni. Viszont megint ment a megszeppent, sokkos, tanácstalan játék az elejétől kezdve. Ezt kellene megfognia a klubnak, mert lehet erre az a válasz, hogy erősítünk a védelmen, a középpályán, miért is ne... de attól még ez az alapprobléma nem lesz megoldva (az új játékosok ugyanúgy összezuhannak majd, ha az összes csapattársukon ezt látják az adott meccsen). Remélem, elkezdett már ezen dolgozni a klub, ha meg nincs meg nálunk ez a tudás, akkor kérjen segítséget olyan kluboktól, ahol ezzel kevesebb a probléma.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.16. 00:46:11

Figyelemre méltó a frankfurti edző nyilatkozata. Nekem nem az jön le legfontosabb mondatnak, amit a főoldal cikke emelt ki. A kulcsot Glasner így mondta ki - szerintem -:

"A cél az volt, hogy gondot okozzunk Busquetsnek, és minden a tervek szerint alakult.”

Busira nézve ez lehet, hogy pozitív kritika, de többen is itt a fórumon évek óta írunk arról, hogy miért nem engedjük oda Frenkiet? Nem nyugdíjba kellene küldeni Busit, hanem kialakítani egy céltudatos másik opciót a csapat érdekében.
Igen, más lenne a játék, másképp juthatnánk el a kapuig, másképp kellene a védekezést is összerakni, de legalább lenne opció. Egyszerűen tizen x éve kiismerhető sablonos a focink, amire az idő múlásával egyre könnyebb az ellenszert is megtalálni. Az Atleti ellen Alves támadásban átvette ezt a szerepkört és megleptük ezzel őket rendesen. Tudom, Alves nem volt nevezve az EL-be, de nem is ő a jövő irányítójának várományosa.

Az biztos, hogy hullámvölgyben vagyunk, de az egyáltalán nem, hogy már az alján lennénk.....ez majd ezután fog kiderülni.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.04.16. 00:11:10

Subinho írta:
2022.04.15. 14:08:59
A Frankfurt felszívta magát 1 meccsre, mi meg 15-öt toltunk zsinórban God módban, ahogy Lucho óta egyszer sem! Kifulladt a csapat. Ennyi. Tudunk pihenni, így a Liga meccsek jól lesznek, aztán jövőre megfelelő alapozással ez a csapat sok szép percet fog még okozni nekünk. Most kell igazán szurkolni a csapatnak! Kit érdekel az EL kiesés. Nézzük már meg mit tettek le az asztalra idén, Koeman után! Mit vártok? Kezdjenek el a szurkol fütyülni a meccseken és essen vissza a csapat megint abba a gödörbe ahol volt? Most kell igazán szurkolni a csapatnak
Szerintem itt megint az jön elő,hogy sokan nem értik a kritika lényegét, ami amúgy egy magyar népbetegség. A kritikaXavi ezt komolyan elszúrta, erre nincs mentség, de ezzel senki nem veszi el egyéb érdemeit. Remélhetőleg a környezete kellően kritikus,akikre képes hallgatni. Taktikailag a németek megettek minket, Xavinak mély a padja bizonyos helyeken, de a játékon is kéne változtatni,ha a helyzet úgy hozza, nem csak lecserélni a kockát kockára, a háromszöget háromszögre.

Viszont tőle független,hogy hullámvölgy alján vagyunk,ami nem az ő hibája, minden évben volt ilyenünk, ilyenkor kell a küzdés és a szerencse.
Amúgy a 15 GOD mode is csak elvakultság, kb a felére igaz. A többi meccsünk, vagy simán jó, vagy pocsék volt. Többnyire a szerencsénk és a küzdés segített ki, ezzel nincs semmi baj, de pont a kritikamentes felfogás torzítja el a valóságot,hogy objektíven értékelni lehessen.

Kicsit rosszkor jött ez a hullámvölgy, meg a német edző is. Kicsit éppen elhittük,hogy EL esélyesek vagyunk és azt is,hogy a bajnokság nincs lefutva.. Utóbbi még tényleg nincs, de muszáj lesz feljavulni. Jó volna, ha visszakapnánk a lelkes Adamat és ha Depay, Dembele, Auba egyszerre is lehetne a pályán, nem csak percekre.

Ja és állítom, Busi helyett Kessié (FDJ mellett) egészen más lett volna az eredmény, miközben nem akarom most ezt Busira kenni egyedül, mert Depayon és Dembelé. kívül, mindenki amatőr volt
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.04.15. 21:08:39

drobika írta:
2022.04.15. 20:35:14
Valaki azt írja, hogy nyeljük évek óta a gombócokat a nemzetközi porondon.
Fogjuk is, ameddig ez a védelem van és a középpálya senkit sem tud feltartóztatni.
A legnagyobb probléma az, hogy nem tudjuk az ellenfél ellen támadásait kontráit megállítani!
És ha elhisszük , hogy favoritok vagyunk, akkor igazán jönnek a bajok!
El kell hitetni a játékosokkal , hogy nincs olyan hogy favorit!
A Frankfurt is ezt tette !
Teljes mértékben igazad van! De azért van remény, mert 15 veretlen meccs magáért beszél. És hozzàteszem egy Kessie stílusú játékos tegnap is simán elfért volna a kp-n!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.15. 20:35:14

Valaki azt írja, hogy nyeljük évek óta a gombócokat a nemzetközi porondon.
Fogjuk is, ameddig ez a védelem van és a középpálya senkit sem tud feltartóztatni.
A legnagyobb probléma az, hogy nem tudjuk az ellenfél ellen támadásait kontráit megállítani!
És ha elhisszük , hogy favoritok vagyunk, akkor igazán jönnek a bajok!
El kell hitetni a játékosokkal , hogy nincs olyan hogy favorit!
A Frankfurt is ezt tette !
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.04.15. 17:50:51

Amit a ligában letolt a csapat az utóbbi időben az tényleg nagyon baba, sorra vert európai top Klubokat (Madridok, Sevilla, még a Valencia sem kutya) erre meg letérdel egy - nem lenézve őket -- egy ilyen európai szinten kiscsapat előtt?Ráadásul HAZAI pályán!
Ez még a Bayern elleni 8-2 nél is nagyobb égés számomra (főleg, hogy ők akkor kb a világ legjobb csapata voltak).
Erre nincs mentség meg kibúvó sem. Érthetetlen és minősíthetetlen trágya teljesítmény amit a csapat tegnap produkált. :?: :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2022.04.15. 17:47:12

csababarca írta:
2022.04.15. 14:11:17
Attól még szégyen, ha vicc is vagyok.
Pont az ilyen "gyengébb teljesítmények" nulláznak le egy sorozatot.

persze, hogy ekézünk, tegnap mit/kit lehet kiemelni? az egész csapat elbukott csúfosan.
örüljünk ennek, vagy mit vársz?

Én nem kérdőjelezem meg a tavaszt emiatt, de a tegnapi egy vicc volt, szégyen, szánalom, stb.
Ettől függetlenül fejlődtünk, stb, ezek rendben vannak, egy szót sem mondtam ami ennek az ellenkezője.
Egy dologban viszont nincs változás, ki-ki meccsen tétnél tele a gatya, és nem jövünk ki jól a szitukból. Lásd az összes kupából kiestünk idén, ez tendencia, nem pedig pech.


@Subinho:

ki az aki nem fog szurkolni már hétfőn a Cadiz ellen?
ki beszélt erről?
tegnapi meccsről beszéltünk, nem a tavaszról, vagy az eddigi Xavi-éráról.
Ismét csak egyetérteni tudok. 😎
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.04.15. 14:29:32

Deluigi írta:
2022.04.15. 14:18:40
kb ennyit szamitott a sokat szidott Pique kiesese, csak toltelekekkel tudtunk jatszani
minden korábbi égés főszereplőjét hiányolni egy ilyen meccs után érdekes felvetés
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.15. 14:18:40

kb ennyit szamitott a sokat szidott Pique kiesese, csak toltelekekkel tudtunk jatszani

persze, szegyen, de koeman alatt idaig sem jutottunk volna, el kellene fogadni, hogy egy ellenunk felkeszult csapat elete meccset hozta es kiejtett megerdemelten
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.04.15. 14:11:17

Deluigi írta:
2022.04.15. 13:58:55
ok is kikaptak a sajat ligajuk 9. helyezettjetol, mint mi

most assak el magukat?

az elet megy tovabb, aki szegyenkezik, az lemarad

tovabb kell epitkezni, tudom, hogy az elvakult rajongoknak az sem lenne eleg, ha 5 szezonon keresztul megtartjuk a veretlensegi sorozatunkat, de inkabb annak oruljunk, hogy par honap alatt hova fejlodott a csapat

de nem, eke'zzuk inkabb az elso gyengebb teljesitmeny utan

viccek vagytok...
Attól még szégyen, ha vicc is vagyok.
Pont az ilyen "gyengébb teljesítmények" nulláznak le egy sorozatot.

persze, hogy ekézünk, tegnap mit/kit lehet kiemelni? az egész csapat elbukott csúfosan.
örüljünk ennek, vagy mit vársz?

Én nem kérdőjelezem meg a tavaszt emiatt, de a tegnapi egy vicc volt, szégyen, szánalom, stb.
Ettől függetlenül fejlődtünk, stb, ezek rendben vannak, egy szót sem mondtam ami ennek az ellenkezője.
Egy dologban viszont nincs változás, ki-ki meccsen tétnél tele a gatya, és nem jövünk ki jól a szitukból. Lásd az összes kupából kiestünk idén, ez tendencia, nem pedig pech.


@Subinho:

ki az aki nem fog szurkolni már hétfőn a Cadiz ellen?
ki beszélt erről?
tegnapi meccsről beszéltünk, nem a tavaszról, vagy az eddigi Xavi-éráról.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.15. 14:08:59

A Frankfurt felszívta magát 1 meccsre, mi meg 15-öt toltunk zsinórban God módban, ahogy Lucho óta egyszer sem! Kifulladt a csapat. Ennyi. Tudunk pihenni, így a Liga meccsek jól lesznek, aztán jövőre megfelelő alapozással ez a csapat sok szép percet fog még okozni nekünk. Most kell igazán szurkolni a csapatnak! Kit érdekel az EL kiesés. Nézzük már meg mit tettek le az asztalra idén, Koeman után! Mit vártok? Kezdjenek el a szurkol fütyülni a meccseken és essen vissza a csapat megint abba a gödörbe ahol volt? Most kell igazán szurkolni a csapatnak
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.04.15. 13:58:55

csababarca írta:
2022.04.15. 13:16:29
Deluigi írta:
2022.04.15. 12:56:14


akkor a Bayern is szegyenkezik?

ok elottunk kiestek mar a kupabol is
mi az összefüggés a kettő között?
ok is kikaptak a sajat ligajuk 9. helyezettjetol, mint mi

most assak el magukat?

az elet megy tovabb, aki szegyenkezik, az lemarad

tovabb kell epitkezni, tudom, hogy az elvakult rajongoknak az sem lenne eleg, ha 5 szezonon keresztul megtartjuk a veretlensegi sorozatunkat, de inkabb annak oruljunk, hogy par honap alatt hova fejlodott a csapat

de nem, eke'zzuk inkabb az elso gyengebb teljesitmeny utan

viccek vagytok...
Válasz küldése