Philippe Coutinho

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Eladnád már télen (pl. a Newcastlenek)?

Simán
45
85%
Inkább nem
0
0 szavazat
Majd nyáron
6
11%
Egyáltalán nem.
2
4%
 
Szavazatok száma: 53
Avatar
kluivert1899
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.10.21. 08:09:21

2022.01.08. 12:18:49

[esport3] Coutinho eredeti fizetésének a 65%-át állja az Aston Villa, a maradék 35%-ról pedig lemondott a játékos. Ez egybecseng azzal amit Xavi is nyilatkozott. Továbbá a Villa mellett a Tottenham is szerzett rá 40M eurós vételi opciót.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.08. 10:17:24

Alcantara írta:
2022.01.08. 07:26:30
Azt írod csendben tette a dolgát. Hát nem tette, mert nem az a dolga, hogy lézengjen a pályán, nulla, akaratgyenge játékkal alibizzen. Gondolom talán abban egyetértünk, hogy ezt csinálta éveken át.
Ezt melyik szurkoló nézi jó szemmel?
https://www.youtube.com/watch?v=k-nQ4cBkkWU
Nem kezdett rosszul. Ő amit tud, azt csinálta. A klub hibája igen hogy mást láttak bele, mint amire képes. Itt írta valaki hogy meglepődött hogy 25 gól körül termelt, pedig folyton sérült volt és kölcsönben is volt, és posztján is alig játszott, sokat volt csere. Azért rúgott így is ennyit mert nem béna, és nem kezdett rosszul. De abban az időszakban sokan megcsömörlöttek és ő gyenge volt fejben nem bírta. Lehetett volna több, ezért írom hogy ő is benne van, de őt és Bojant vagy Pedrot a körülmények teszik eltérő megítélésűvé. Pedig azokról nem tehetnek. Coutinho is döntéseiben teljesen szimpi, nem működött, lemondott a fizuról és lépett, örül hogy nem kell itt lennie. Valószínűleg bánja hogy idejött, és úgy nehéz volt pályára lépni.. ha egy normális közegben lett volna egy a sok közül és a többiek felboostolják az önbizalmát és megtanul együtt küzdeni velük úgy jó lett volna. De erre képtelen volt ő is, és a csapat se volt képes befogadni őt. Borzasztó az egész.
De nem azzal kezdte hogy akkor ő itt van mint a nagykirály sok pénzért aztán majd lazán a klub legjobbja lesz akinek futnia se kell. Ezt ne magyarázd bele. Megpróbálta, abszolút nagy lendülettel és akarattal kezdett, és lassan vesztette el. Ez nem mindegy!
Alcantara írta:
2022.01.08. 07:26:30

Én konkrétan sosem utáltam. Sok Pool meccset néztem régebben(gyerekkori másik kedvenc csapatom volt) nagyjából el tudom mondani az ottani teljesítményét. Tényleg voltak nagyon jó meccsei, de ott sem a védekezéséről volt híres és a futómennyiségéről. Olyan középpályások voltak mellette, mint Henderson és Joe Allen például, akiknek minimum két tüdejük volt. Az a csapat elbírt egy fazonszabász játékost, akinek nem kellett védekezni, mert 9 másik olyan futóteljesítményt rakott le, amit kevés PL csapat.
Itt valaki kitalálta, hogy ő lesz Iniesta utódja. Bárki volt is nagyon benézte, mert egy teljesen más típusú játékos.
Nálunk kiütközött a hiányossága, mert itt többen nem szerettek futni. Ezt a mai top fociban nem bírja el egy csapat, hogy 3-4 játékos lézengjen a pályán. Az első meccsein kiütközött, hogy nem tud védekezni például. Mivel sosem tudott és ezt látni kellett volna előtte is.
...
A klub szakmai vezetése ugyanolyan hibás mint a játékos, hogy idejutottunk vele.
Xavi (Arthur)és Iniesta (Coutinho) utódját kerestük, erőltettük ugyanazt a játékot, amire már csak halvány foltokban volt alkalmas a csapat.
Megváltás, hogy elmegy és neki is jobb lesz.
Kalapos írta:
2022.01.07. 22:43:39

Bele lehetett látni hogy itt is jó lesz, de nem lett, és szakmailag már az is látható lett volna hogy nem lesz az. A védő munkája kevés ahhoz hogy kp legyen, és nem elég fürge hogy szélső legyen. Nem volt jó ötlet, de utólag könnyű ezt belátni.

Akkor se őt hibáztatnám hogy megcsömörlött, de benne van ő is, ezt nem tagadom. Csak nem értem miért jöttek a hsz-ek hogy el kell zavarni meg pezsgőt bontani stb.
....
Coutinho legalább annyira be lett csapva, és legalább annyira rosszul járt mint a klub. Neki is egy karrierje van, és ez az átigazolás tette tönkre. Ha marad Liverpoolban többre vihette volna, vagy ha máshova megy el ha elakart.

Mi szurkolóként a klub érdekét nézzük, de mielőtt utálkozunk, szidunk és űzünk valakit azért gondoljunk bele az ő sztorijába is.
Akkor ezt ugyanúgy látjuk. A teljesítmény viszont mindig szubjektív, én azt láttam tőle hogy ugyanazt akarja csinálni, mint korábban, de ez itt nem működik.
Napról napra lett rosszabb. Ugyanúgy mint sokan másik akiket ebben az időszakban igazoltunk. És emiatt gondolom úgy, hogy az edzőnek és a közegnek nem elhanyagolható szerepe volt a romlásában. Nem azért romlott mert neki büdös futni. És ez nem mindegy.

Szerintem is a legrosszabb igazolások között van mint Dembelé, Ibra, Griezmann. Én is örülök hogy lépett, a klub és játékos miatt is. Szerintem is már előbb lépnie kellett volna, mindenki jobban járt volna.
Én csak annyit teszek hozzá, hogy a játékos szemszögéből végig gondoltam, és amit találtam azzal bevédtem. Nem a teljesítményét, vagy az átigazolását. Mindkettő rossz volt. Csak a személyét, mert nem érdemli meg a hate-t, egy kicsit sem. Nem olyan mint Umtiti és Dembelé.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.08. 09:24:43

Ha igaz, hogy képes volt engedni a fizujából, az valóban elismerendő különben.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2022.01.08. 08:25:27

Sajnálom én is hogy nem tudta itt senki kihozni belőle azt a szintet amit valójában szántak neki, így tényleg a Barca történelmének egyik legnagyobb bukása lett az ő sztorija (is).
106 meccsen rúgott 26 gólt, amiből kb 5 van meg nekem, nem is tudtam, hogy majdnem annyi gólt rúgott itt mint Dembelé.

Mindenesetre jár a pacsi neki, hogy elment egy noname csapatba és a fizuja egy részét is képes volt elengedni, mert játszani akar és ott lenni még egy utolsó VB-jén. Példát vehetne róla sok más zsoldos a csapatból. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.01.08. 07:26:30

Kalapos írta:
2022.01.07. 16:57:26
Nem tudom mivel érdemelt ki utálatot, de soha nem is fogom megérteni. Személyesen soha semmi rosszat nem tett, és csendben csinálta a dolgát.
Én konkrétan sosem utáltam. Sok Pool meccset néztem régebben(gyerekkori másik kedvenc csapatom volt) nagyjából el tudom mondani az ottani teljesítményét. Tényleg voltak nagyon jó meccsei, de ott sem a védekezéséről volt híres és a futómennyiségéről. Olyan középpályások voltak mellette, mint Henderson és Joe Allen például, akiknek minimum két tüdejük volt. Az a csapat elbírt egy fazonszabász játékost, akinek nem kellett védekezni, mert 9 másik olyan futóteljesítményt rakott le, amit kevés PL csapat.
Itt valaki kitalálta, hogy ő lesz Iniesta utódja. Bárki volt is nagyon benézte, mert egy teljesen más típusú játékos.
Nálunk kiütközött a hiányossága, mert itt többen nem szerettek futni. Ezt a mai top fociban nem bírja el egy csapat, hogy 3-4 játékos lézengjen a pályán. Az első meccsein kiütközött, hogy nem tud védekezni például. Mivel sosem tudott és ezt látni kellett volna előtte is.
Azt írod csendben tette a dolgát. Hát nem tette, mert nem az a dolga, hogy lézengjen a pályán, nulla, akaratgyenge játékkal alibizzen. Gondolom talán abban egyetértünk, hogy ezt csinálta éveken át.
Ezt melyik szurkoló nézi jó szemmel?
Ezt a mentális részt meg egy ilyen szintű focistánál meg nem értem miért kell belemagyarázni(nem rád gondoltam), de az hogy ez gyerekkori stb. enyhén szólva röhejes.
A klub szakmai vezetése ugyanolyan hibás mint a játékos, hogy idejutottunk vele.
Xavi (Arthur)és Iniesta (Coutinho) utódját kerestük, erőltettük ugyanazt a játékot, amire már csak halvány foltokban volt alkalmas a csapat.
Megváltás, hogy elmegy és neki is jobb lesz.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.07. 23:00:14

"A várakozásoknak megfelelően Philippe Coutinho az Aston Villa játékosa lett kölcsönben a szezon végéig, az angol klub állja a brazil középpályás keresetének 65%-át, a maradék 35%-ot pedig a Barcelonának kellett volna fizetnie nyárig, de erről hajlandó volt lemondani a 29 esztendős játékos, hogy ezzel is segítsen a csapaton, illetve Ferran Torres nevezésén. Ez egy nagyon szép gesztus volt tőle.
Sok sikert a továbbiakban, Phil!"

Ez az itteni feedből van. Ha igaz, le a kalappal, eszerint a mi részünkről teljesen lemondott. Ha valaki írta korábban, bocsi, én csak annyit láttam, hogy hajlandó volt csökkentésbe belemenni.

Tavaly a Milan leigazolta a már rég csak tengődő Mandzukicot, amolyan vészigazolásként. 1-2-szer tudott csak beállni, mert nem tudott megfelelő állapotba kerülni, és folyamatosan megsérült a semmiben. Több hónapi fizujáról mondott le, pedig csak fél évig volt itt, és nylván nem tehetett a dologról. Vannak ilyenek is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.07. 22:43:39

NovaProspekt írta:
2022.01.07. 22:15:36
Coutinho a Bayernben miért nem tudott pl. ugyanúgy semmit sem alkotni (azon kívül, hogy kitömte az ilyen Augsburgokat)? Ott volt egy évet. Ja vagy egy év kevés volt, hogy kiheverje a barcelonai traumákat? Hát egy focista profi karrierje úgy 10-15 év, abból 1 évet hagyni lefolyni a klotyón finoman szólva luxus. És ugyanúgy azt láttam rajta, hogy akkor tud sziporkázni, és két gólt lőni, amikor a volt csapatának MÁSOK, ő helyette már berámoltak 6 gólt akkor, amikor még volt tétje a meccsnek. Ha már zéró a nyomás, mindjárt ő is tud azért gólt lőni (az se baj, ha amúgy a saját csapata az ellenfél).

Az árat, a fizut én fel sem hoztam most, nem is szeretném.
Hát néző pont kérdése ez is. A Bayern-ben én úgy tudom nem volt rossz, akkor nyertek BL-t és ő egy jó csere volt, az egyik első akihez nyúltak. Ha kevesebb lett volna a fizuja simán megtartják. Szóra se volt arról hogy el akarják üldözni. Annyiért nem kellett nekik és ennyi.
Mert az ára alapján többet vártak tőle. Ok. De az se az ő hibája hogy a Barca belelátta hogy majd itt is úgy megy neki mint a Liverpoolba. Amúgy a Liverpoolba tényleg húzó ember volt, ne mond hogy 6. helyért küzdő csapatba varázsolgat tét nélkül. Amikor elment abban az évben 4-ek lettek és BL döntőztek. Előtte szintén 4-ek lettek, és nagy érdeme volt abban hogy a Pool visszatalált a tabella közepéből a top4be és visszakerült a klub foci élmezőnyébe. Eltorzítod az érdemeit.
Bele lehetett látni hogy itt is jó lesz, de nem lett, és szakmailag már az is látható lett volna hogy nem lesz az. A védő munkája kevés ahhoz hogy kp legyen, és nem elég fürge hogy szélső legyen. Nem volt jó ötlet, de utólag könnyű ezt belátni.

Akkor se őt hibáztatnám hogy megcsömörlött, de benne van ő is, ezt nem tagadom. Csak nem értem miért jöttek a hsz-ek hogy el kell zavarni meg pezsgőt bontani stb.
Xavi is kiemelte hogy fizu csökkentésbe is belement, hogy távozhasson mert nem érzi itt jól magát és játszani akar. Ebből is látszik hogy ő, úgy gondolja ez nem fog menni, nem ez a szintje és a közege és máshol akarja kipróbálni magát. Ezután hogy lehetne utálni? Érett okos döntés. Előtte már egyszer amúgy is csökkentette a fizuját ha jól emlékszem amikor a BM-hez ment. Szóval össze se hasonlítható az Umtiti Dembelé kettőssel.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.07. 22:25:18

Mondjuk én a munkamoráljával sem voltam megelégedve, legalábbis a pályán nem az jött le, hogy ő nagyon töri magát, hogy magára találjon.

Griezmann nagy bukta volt, de nem derogált neki melózni, legalább ez pozitívum volt nála. Dembelének is volta egészen borzalmas meccsei, ahol semmi nem jött össze neki, de akkor is próbálkozott. De olyan lélektelen lézengést, mint a braziltól nem egy meccsen, nem láttam tőlük, sem mástól.

Pedig nem kezdett rosszul, de amint jött az első hullámvölgy, teljesen szétesett, és mintha fel is adta volna.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.07. 22:15:36

Kalapos írta:
2022.01.07. 21:40:41
Mi szurkolóként a klub érdekét nézzük, de mielőtt utálkozunk, szidunk és űzünk valakit azért gondoljunk bele az ő sztorijába is.
Ez a vitánk hasonlóan alakul, mint a Riqui Puig topikban párhuzamosan zajló vita. Igen, Coutinho egy rossz közegbe érkezett, nem a posztján játszatták (mi a posztja egyáltalán? Azóta sem derült ki - mindenki máshol vélte ideális helyen látni a varázslónkat; szerintem ő egy klasszikus tízes), lesérült, elment a kedve. Riqui-t meg nem játszatta az edző, eltört benne valami, stb... én tudok empatikus lenni, de nem szeretnék túlzottan, mert a versenysport nem egy empatikus műfaj.

Egy ilyen top csapatban (már ha még azok vagyunk egyáltalán - nem vagyunk), a krém krémjében csak úgy lehet xy sikeres, ha az ilyen pofonok után fel tud állni. Mert mindig fog jönni egy sérülés, egy sorozat meccs a posztján kívül, egy olyan edző, akivel éppen nincs meg az összhang, ez egy 10-15 éves sportolói karrier során borítékolva van. Az igazi túlélők meg ezeket a korszakokat átvészelik, aztán megy tovább az élet.

Coutinho a Bayernben miért nem tudott pl. ugyanúgy semmit sem alkotni (azon kívül, hogy kitömte az ilyen Augsburgokat)? Ott volt egy évet. Ja vagy egy év kevés volt, hogy kiheverje a barcelonai traumákat? Hát egy focista profi karrierje úgy 10-15 év, abból 1 évet hagyni lefolyni a klotyón finoman szólva luxus. És ugyanúgy azt láttam rajta, hogy akkor tud sziporkázni, és két gólt lőni, amikor a volt csapatának MÁSOK, ő helyette már berámoltak 6 gólt akkor, amikor még volt tétje a meccsnek. Ha már zéró a nyomás, mindjárt ő is tud azért gólt lőni (az se baj, ha amúgy a saját csapata az ellenfél).

Én nagyon sajnálom Coutinho-t, ha tényleg depresszióba esett, de ha ez így volt, és azóta sem tudott kijönni belőle (egy teljesen másik közegben sem!), akkor szimplán alkalmatlan arra, hogy a csúcson játsszon. Akkor tényleg menjen el egy Aston Villába, ahol újra lehet cirkuszi mutatványos a nyomás, kényszer nélkül, hogy - pontokban, neadjisten trófeákban mérhető módon - teljesítenie is kell a joga boniton túl. És emiatt örülök annak (elsősorban a csapat, másodsorban a játékos miatt, de álszentkedni nem akarok), hogy elmegy innen, mert nem való ezek szerint ide (szerintem). Már persze akkor, ha az EL-győzelemtől itt magasabb célok lesznek. Ha nem, befér ide is.

Az árat, a fizut én fel sem hoztam most, nem is szeretném.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.07. 21:40:41

NovaProspekt írta:
2022.01.07. 17:12:03
Én megírom, miért baromi ellenszenves nekem: mert mentálisan nulla. Ennyire tehetséges, és mellé ennyire akaratgyenge focistát keveset láttam...
Ki lett fejtve itt már sokszor, hogy ki mit hogyan hibázott. De a játékos hibázott a legkevesebbet.
Az árát a Liverpool és Neymar, valamint Barto tolta fel.
A fizuja az árához és a csapat akkora állapotához lett hozzá mérve.
Valverde nem tudom kérte-e de Bartoból kiindulva biztos hogy nem. Ki lett találva hogy jó lesz és kész. Aztán jobb szélen meg aztán balszélen játszott, soha se posztján, de megpróbálta. Nem sikerült.
Nem ment jól. Többet vártak tőle pedig jól kezdett de nem volt elég, lesérült stb. És kész, olyan spirál ez amiből a közeg és az edző tudja kihúzni a játékost. Hát egyik se volt jó..
Jobbnak kellett volna lennie, de nem tudott, ez az ő hibája, de a körülményekről amik ekkora ballövéssé teszik nem ő tehet. Bojant se utálja senki pedig ugyanúgy nem volt elég jó, pedig ő még a posztján is játszott..

Empatikusan is lehet gondolkodni, beleélni magunkat a játékos helyébe.

Megígérték neki hogy fontos szerepe lesz, nagyon szeretnék hogy jöjjön, ki van találva a helye és szerepe a csapatban, számítunk rá és ezért sokat is fizetünk. Aztán idejön és pofán van röhögve valami 14es mezzel és csere a posztján kívül szenved és még meg is sérül. Griezmann ugyanez csak nem dőlt ki. Dembelé legalább a posztján játszott, csak más taktikával :D
Coutinho legalább annyira be lett csapva, és legalább annyira rosszul járt mint a klub. Neki is egy karrierje van, és ez az átigazolás tette tönkre. Ha marad Liverpoolban többre vihette volna, vagy ha máshova megy el ha elakart.

Mi szurkolóként a klub érdekét nézzük, de mielőtt utálkozunk, szidunk és űzünk valakit azért gondoljunk bele az ő sztorijába is.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.07. 21:18:29

Sajnál, mert szemèlyes kedvencem volt ès nagyon sokat vártam tőle. De ennyire nullát mutatni valakitől már règen láttam. Sem cseepzni, sem passzolni, sem vèdekezni nem tud. Emellett lassú ès körülmènyes volt.

Hogy ebböl mennyi volt a mi taktikánk miatt vagy a spanyol vèdők miatt, nem tudom, de szomorú, hogy ilyen sorsra jutott itt :(
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.07. 19:13:54

Sokakkal egyetemben teljesen biztos voltam abban, hogy maximálisan be tud illeszkedni, és komoly húzóemberünk lesz. Alapos tévedés volt. Kívánok neki egy olyan fél szezont, amely után valaki lecsap rá.
Hozzáállása sokkal szimpatikusabb, mint a parazita umtitié.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2022.01.07. 19:03:14

NovaProspekt írta:
2022.01.07. 17:12:03
Én megírom, miért baromi ellenszenves nekem: mert mentálisan nulla. Ennyire tehetséges, és mellé ennyire akaratgyenge focistát keveset láttam.
Olyan tulajdonságot említesz, amiről ő nem tehet, legalábbis szerintem. Ez lehet egy velünk született adottság, vagy kisgyerek korban alakul ki, de akárhogyan is, nemigen fejleszthető. Nem olyan, mint a beszédhiba vagy a rossz testtartás.
Mellesleg, nekem a halk Coutinho még mindig szimpatikusabb figura, mint pl. Ibra, aki poénból fejbe rúgja a tévéstábnak nyilatkozó csapattársát, vagy Cé, aki a gólja után az izomzatát mutogatja (de Messi góljánál meg hisztizik).
Ma láttam egy videót, Coutinho köszönetet mond Gerrardnak, nekem ez is szimpatikus gesztus.
Sok sikert neki, és találja meg a régi önmagát!
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2022.01.07. 17:39:06

Teljesen jól összefoglaltad.
Mondjuk a vételárát már akkor is irreálisnak találtam, nem mutatott olyan konstans teljesítményt, ami azt igazolta volna.
Szerintem ezeken az üzleteken a leköszönő elnök sokat húzott külön utakon saját zsebre, mert más racionális magyarázatot az ember nem talál ezekre.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.07. 17:20:46

Kalapos írta:
2022.01.07. 16:57:26
Nem tudom mivel érdemelt ki utálatot, de soha nem is fogom megérteni. Személyesen soha semmi rosszat nem tett, és csendben csinálta a dolgát.

Sajnálom és sok szerencsét, már előbb mennie kellett volna. Sőt ide se jönnie a Liverpoolból.. úgy is jobban járt volna de azért egy BL így is leesett neki :D

Az hogy top3 legrosszabb az igaz, az ára miatt abszolút igaz. Köszönjük meg Bartonak, ne Philip Coutinhonak..
Mondjuk emlékszem, hogy hasonlóan Dembeléhez ő is cirkusszal igazolt ide. Nem volt hajlandó Liverpoolban pályára lépni, kamu sérülései voltak emiatt, stb. Tehét valahol utolérte őt a sors keze, ahogy minket is.
Ezért nem sajnálom amiatt, hogy megbukott, de nekünk sem nagyon kélne utálkodnunk, hiszen akik most köpködik, azok anno tapsoltak neki, hogy kiharcolta, hogy könnyebben elengedjék, ahogy Dembelé is. Mocskos módszereket alkalmaztunk, és visszaütött. Szerencsére az akkori vezetőség már el lett takarítva, és szépen lassan a szerzeményeik is hasonló sorsra jutnak.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.07. 17:12:03

Kalapos írta:
2022.01.07. 16:57:26
Nem tudom mivel érdemelt ki utálatot, de soha nem is fogom megérteni. Személyesen soha semmi rosszat nem tett, és csendben csinálta a dolgát.
Én megírom, miért baromi ellenszenves nekem: mert mentálisan nulla. Ennyire tehetséges, és mellé ennyire akaratgyenge focistát keveset láttam. Addig sziporkázik a gyerek, amíg egy negyedik-ötödik-hatodik Liverpoolban kell cirkuszi mutatványost játszania, amint viszont lenne valami tét, bárminemű felelősséget kellene vállalni, összeroskad. És amint nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő gondolta, leblokkol és használhatatlanná válik. Egyáltalán nem csinálta a dolgát. Ha csinálta volna a dolgát, ez az ember most oszlopos kezdő lenne itt Xavi alatt, és nem Jutglák meg Nicok lopnák el előle a helyet, ne vicceljünk már.

Nekem a notórius hármasból (Cou, Dembi, Griezmann) Griezmann volt a legellenszenvesebb, amikor leigazoltuk, de ő adott egyébként a legtöbbet a csapatnak közülük, még ha ugyanúgy bukta is volt. Az sem véletlen, hogy őt seperc alatt vissza is tudtuk küldeni egy Atléticoba, a másik két jómadár meg azóta is itt aszalódik.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.07. 17:02:51

Kalapos írta:
2022.01.07. 16:57:26
Nem tudom mivel érdemelt ki utálatot, de soha nem is fogom megérteni. Személyesen soha semmi rosszat nem tett, és csendben csinálta a dolgát.

Sajnálom és sok szerencsét, már előbb mennie kellett volna. Sőt ide se jönnie a Liverpoolból.. úgy is jobban járt volna de azért egy BL így is leesett neki :D

Az hogy top3 legrosszabb az igaz, az ára miatt abszolút igaz. Köszönjük meg Bartonak, ne Philip Coutinhonak..
Szerintem felé nem nagyon megy utálat, inkább az őt leigazoló emberállat felé. :D De sajna szerintem is ő adott a legkevesebbet a 3 100+-os igazolás közül. Griez azért termelgette a gólokat, csak többet vártunk, Dembélé meg azért segíti a csapatot, ha játszik, legalább veszélyt jelent. Coutinho olyan semmilyen volt, ráadásul ő volt a 3 közül még a legdrágább is...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.07. 17:00:15

Az itteni teljesítménye konvergál a 0 felé, de sportemberi mivoltát nem hagyta el teljesen ezzel a kölcsönnel, szemben Umtitivel. Remélem fut egy jó félszezont, és megveszi az Aston evőeszköz. Sok sikert neki!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.07. 16:57:26

Nem tudom mivel érdemelt ki utálatot, de soha nem is fogom megérteni. Személyesen soha semmi rosszat nem tett, és csendben csinálta a dolgát.

Sajnálom és sok szerencsét, már előbb mennie kellett volna. Sőt ide se jönnie a Liverpoolból.. úgy is jobban járt volna de azért egy BL így is leesett neki :D

Az hogy top3 legrosszabb az igaz, az ára miatt abszolút igaz. Köszönjük meg Bartonak, ne Philip Coutinhonak..
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.07. 16:28:39

Alcantara írta:
2022.01.07. 15:33:32
Azt hiszem ma este iszok az üzletre egy kis házipálinkát. Top 3-ban benne van a fiú, akit minél hamarabb kívül szeretnék tudni a csapatból. A Barcelona történetének legnagyobb csődje az árát és a lerakott teljesítményét alapul véve.
Sajnos ezerszer jobban örülök a távozásának én is, mint az ide jövetelének. Ritka az ilyen szinten nyámnyila alak, mint ez a gyerek.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2022.01.07. 15:41:47

Alcantara írta:
2022.01.07. 15:33:32
Top 3-ban benne van a fiú, akit minél hamarabb kívül szeretnék tudni a csapatból.
Én majdnem egy moderálandó üzenetet írtam a "VÉÉÉGRE" üzenetem mellé, de az idézett mondat a lényeg - én is már régóta vártam erre: Egy kis levegő a csapatnak!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.01.07. 15:33:32

Azt hiszem ma este iszok az üzletre egy kis házipálinkát. Top 3-ban benne van a fiú, akit minél hamarabb kívül szeretnék tudni a csapatból. A Barcelona történetének legnagyobb csődje az árát és a lerakott teljesítményét alapul véve.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.07. 13:45:31

geridoss írta:
2022.01.07. 13:33:12
Igen a fizuján bukhat a dolog sajna. Bár szerintem ő olyan játékos, hogy ha esetleg jól érzi magát ott és még a játék is jól megy, akkor hajlandó leadni a fizuból. Mert ez Barcelonában láthatóan nincs meg neki, se nem játszik, se nem érzi jól magát.
Elsősorban amiatt váltott, mert ki akar jutni a VB-re, ez motiválja leginkább. Ha ehhez egy Villaban kell focizni, akkor ott játszik. Egyébként most már csapattársa Douglas Luiz, akivel állítólag nagy spanok, plusz gondolom az se utolsó indok, hogy Gerrard lesz az edzője, nem mellesleg végre "hazatérhetett" a PL-be, még ha nem is a Poolba. Szóval nem hiszem, hogy ne érezné magát jól. Itt minden volt csak boldog nem. Pszichológushoz járt, látványosan nem feküdt/ment neki a játék, nem csodálom, hogy elvágyódott.
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2022.01.07. 13:33:12

Igen a fizuján bukhat a dolog sajna. Bár szerintem ő olyan játékos, hogy ha esetleg jól érzi magát ott és még a játék is jól megy, akkor hajlandó leadni a fizuból. Mert ez Barcelonában láthatóan nincs meg neki, se nem játszik, se nem érzi jól magát.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.07. 13:32:34

geridoss írta:
2022.01.07. 12:36:00
Nem biztos az, azért az angol klubok viszonylak jól állnak anyagilag. Még a középcsapatoknál is repkednek a 10 milliók. Ha meg beválik a brazil, akkor a 40 millió nem sok érte. Mert amúgy remek játékos, csak mióta leigazoltuk elfelejtett még egyeneset is belerúgni a labdába.
Valóban nem állnak rosszul, de ehhez az igazoláshoz azért Cou játékán kívül az is kellene, hogy a Barca a piacon vissza nyerje a nevét, mert amíg köztudott hogy játékost nem tudunk nevezni annyira nagy a gáz, addig kérhetünk 40 milliót, kiröhögnek majd kb ingyen oda adjuk hogy csak fizetést spóroljunk..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése
cron