Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Nem is értem komolyan. Rio Ferdinand elemezte a meccs végén a Psg-t és ő is azt mondta, hogy ő még életében nem játszott olyan meccsen, ahol az ellenfél 3 támadója elöl áll és várakozik. Hármojukon volt Stones és Ruben Días, de az elemzés közben is durva volt látni, ahogy ott állnak elöl a semmi közepén. Nagyon remélem, hogy idén is összesorsolják őket a Bayernnel, úgy, hogy a bajorok a legjobb csapatukkal állhatnak ki ellenük.Subinho írta: ↑2021.11.25. 12:22:00Azért durva volt nézni Messi sétálgatását (Neymar dettó) pár méterre mellette megy a játék és meg sem próbál odamenni, esetleg letámadni. A pálya közepén sétálgat, támadáshoz nem igazán ér fel, védekezésben nem veszi ki a részét, megindulások nincsenek, passzok fele hátra, oldalra, így irányítóként sem igazán funkcionál. Ha kivennék a kezdőből sztem nem venné észre a PSG a hiányát sajnos....

Én csak a védekezésre mondtam ezt, hogy tedd oda a franciát is.
Azért Mbappe egy szinttel többet ad,mint a Messi-Neymar páros, még úgyis,hogy alig védekezik. Neymar ma csak simán szürke, van,hogy odateszi magát védekezésben,aztán utána tíz percig meg semmi.
És még tedd hozzá MBappét.
jah, elment, most meg nezheted az ures stadiontNyiri81 írta: ↑2021.11.04. 10:00:27Azért ne felejtsük el hogy az klub mostani helyzetéért Ő is felelős nem kicsit. 2015 óta zuhan a klub teljesítménye és Ő 1-2 évente még több pénzt akart úgy hogy Ő is részese volt a kudarcoknak. Azért nem tudom sajnálni hogy "maradni akart, de el kellett mennie". Hát bocsi, de a csilliárdos fizetése okán jutottunk oda ahova, hogy még egy szertárost se tudunk venni. Ha kicsit kisebb a zseb amit tömni kellett volna akkor talán maradhatott volna és nem lenne most kicsit keresű a szájíz. Nekünk se és neki se. Tudom a korábbi vezetés is hibázott hogy mindig lefeküdt neki. De konkrétan zsarolta a klubot így úgy. Ha akkor tökösebb a vezetőség, mint pl Perez (akit amúgy nem kedvelek) már 4 éve nem lenne itt.

Azért ne felejtsük el hogy az klub mostani helyzetéért Ő is felelős nem kicsit. 2015 óta zuhan a klub teljesítménye és Ő 1-2 évente még több pénzt akart úgy hogy Ő is részese volt a kudarcoknak. Azért nem tudom sajnálni hogy "maradni akart, de el kellett mennie". Hát bocsi, de a csilliárdos fizetése okán jutottunk oda ahova, hogy még egy szertárost se tudunk venni. Ha kicsit kisebb a zseb amit tömni kellett volna akkor talán maradhatott volna és nem lenne most kicsit keresű a szájíz. Nekünk se és neki se. Tudom a korábbi vezetés is hibázott hogy mindig lefeküdt neki. De konkrétan zsarolta a klubot így úgy. Ha akkor tökösebb a vezetőség, mint pl Perez (akit amúgy nem kedvelek) már 4 éve nem lenne itt.Subinho írta: ↑2021.11.04. 06:42:32Ez a nem megy neki a játék a PSG-ben dolog.... hát, nem mindegy, hogy valaki akar menni egy csapathoz, vagy el kell mennie, nem mindegy, hogy maradni akar, vagy elküldik. Az otthona gyerekkorától Barcelona. Ez az élete, itt akart maradni. Elküldték egy kényszerű helyzet miatt. Sajnálatos, de ez azért okozhatott egy elég nagy lelki traumát nála. Ez teljesen más, mint Neymar PSG-be igazolása...vagy pl. Iniesta japán levezetése.
Visszatérne jövőre szívesen? Lehet. Kitudjuk fizetni az arabokat? Nem! Ez sajnos ennyi.
BarcasKrisz írta: ↑2021.11.04. 01:56:25Nem tartom lehetetlennek, hogy már jövőre visszatérjen hozzánk...
Azért nem egészen. Már elég sok játékperce volt, de még mindig idegen test.
Tök jókat szoktál írni azért kérdeztem hogy mire gondolsz.csababarca írta: ↑2021.10.01. 17:34:31most látjuk, hogy mennyit is ér a többi elnyomott, Messi alá játszó klasszis, legalább felnyílnak a szemek előbb utóbb.
Griezmann, Pedri, SR, Busi, Alba. A szerinted elnyomott, Messi alá játszó klasszisok, és nyíljanak fel a szemek.csababarca írta: ↑2021.10.01. 17:34:31Akár hiszed akár nem, nem hazudni járok a fórumra, meg ilyeneket kitalálni.
De ha jobb engem meghazudtolni, akkor legyen így:)
Akár hiszed akár nem, nem hazudni járok a fórumra, meg ilyeneket kitalálni.Kalapos írta: ↑2021.10.01. 17:01:39
Na de vissza a lényegre, mert én csak abba kötöttem bele, hogy te kiemelted hogy ugye nem javult senki nélküle. A többibe én bele se megyek, mert tényleg felesleges.
Akik szerinted mosdatva voltak az Griezmann, Pedri, Busi, SR és Alba? Jó nyílván Depayt meg a 17 éveseket nem írhattad, FDJ-t se mert ő elvileg a jók közé tartozik, szóval maradtak az említettek, de közülük Griezmann lépett és elárulom hogy Pedrin kívül a többiek tuti soha nem is voltak azzal felmentve hogy Messi miatt rosszak xd SR mosdatva Messivel?? Olvasod te a fórumot?
Szerintem előrébb lennénk vele, de igazából mind1 mert nem nyernénk semmit úgy se, és talán nem indulnának el olyan folyamatok, amiknek el kell indulnia ha 10 év múlva is akarunk jó féle Barca meccset nézni. Én arra szavaztam, mint a fórumozók ~75%-a ha jól emlékszem. Hogy maradjon.
Micsoda következtetés
"Kb minden amit kértünk valaha itt is. Itt ez nem történhetett meg, mert itt ő volt a minden, és nem lehetett neki megmodani hogy most nem úgy van. Ez volt a gond. Lefutott körök, de valaki még mindig nem érti.Kalapos írta: ↑2021.10.01. 14:52:21
Na pont ilyenekre gondoltamgrgly50 írta: ↑2021.10.01. 14:06:36Valamit nagyon nem jól látsz. Sőt!
A mai helyzet is bizonyítja, hogy ha nincs Messi, akkor vergődés, fejetlenség, vereség az eredmény. A PSG-nél nem ő a kulcsember! Mellette vannak még egy páran, akik nélküle is hozzák a meccseket.
Itt? Itt elküldtek minden valamire való embert, aki gólt/gólokat rugdosott.
Ha emlékszel: Kik voltak az elmúlt évek gólkirályai a La LIgában?
Nem! Nem volt itt Messi fóbia, csak egyes fórumozók agyában.
Messi volt az, aki az edzésen is hajtotta, noszogatta az embereket, mert az edző(k) tehetetlenek voltak. Így lehetett Messi a csapat "vezéralakja" a születési adottságaival együtt.
S még egy megjegyzés: Például Neymar, Suarez s Ansu Fati miért nem passzolta vissza Messinek a labdát? Mert volt/van tehetsége, önbizalma!
Sok, mostani keret tagnak is van. Csak az edzőnek lenne a feladata a felszínre hozni.Ezzel mit akarsz mondani? Mit látok rosszul? Mit látsz te jól? Érthetetlen.
Erre írtam több gondolatot is anno, meg most is, hogy rövidtávon ez várható volt.Chino írta: ↑2021.10.01. 14:57:43
Messivel kapcsolatban pedig nem lehetett hirtelen akkora javulást várni. Elment a csapat/világ legjobbja, ahhoz, hogy látványos változás történjen pl. a gólszerzés terén törvényszerű, hogy először visszaesés lesz, főleg hogy legalább 3-4 hiányzó mindig volt a kezdőből. Ráadásul nem tudja a csapat 3 emberrel hozni Messi góljait. Itt én várok egy komolyabb erősödést, helyesebben bízom benne, mert a reális esély megvan rá.
Rá is, mert kb ennyit tett hozzá az ittléte, fel sem tűnik hogy elment.