Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Azért még akadt néhány klasszis, illetve olyan tehetség, akikből klasszis lehet hamarosan. Meg jó néhány olyan játékos, akik talán nem nevezhetők klasszisnak, de nem is Torino, Sassuolo szint. Mondjuk a Copáról is odatennék még néhány játékost a névsorba, pl. Thiago Silva még mindig komoly szint, Casemiro, Di Maria - ők azért már sokat bizonyított játékosok.Rivaldo11 írta: ↑2021.07.11. 16:53:37Nem néznem le a copát amúgy, az idei eb alapján pláne nem. Cavani, Suarez, Messi, Neymar. Ez pont néggyel több klasszis, mint ahányat az idei Eb-n láttunk. (Na jó, azért De Bruyne, Modric, és Busi is még mutatta magát)
Lesz@rom a Sassuolo, meg Torino játékosokat, és a tököm tele van az idei Olaszország féle közepcsapatokból, akikből "kihozzák a maximumot".
Copa Americából meg 17 darab volt összesenLG írta: ↑2021.07.11. 14:52:17
De CR idősebb. Valószínűleg ez volt az utolsó EB-je. Messi még egy Copán simát ott lehet, ha akar. Meg azért legyünk őszinték, egy EB-t nehezebb megnyerni, mint egy Copát, előbbin sokkal erősebb a mezőny. Az argentinoknak és urugaynak van 15-15 győzelme, EB meg összesen volt 15, jó az ideivel együtt 16.
Szóval azért ne tegyük egy szintre a két tornát.
Nem teszi senki, de földrajzi adottságokból adódóan Argentína a copan indulhat, nekik azt kell megnyerni.LG írta: ↑2021.07.11. 14:52:17
De CR idősebb. Valószínűleg ez volt az utolsó EB-je. Messi még egy Copán simát ott lehet, ha akar. Meg azért legyünk őszinték, egy EB-t nehezebb megnyerni, mint egy Copát, előbbin sokkal erősebb a mezőny. Az argentinoknak és urugaynak van 15-15 győzelme, EB meg összesen volt 15, jó az ideivel együtt 16.
Szóval azért ne tegyük egy szintre a két tornát.
De CR idősebb. Valószínűleg ez volt az utolsó EB-je. Messi még egy Copán simát ott lehet, ha akar. Meg azért legyünk őszinték, egy EB-t nehezebb megnyerni, mint egy Copát, előbbin sokkal erősebb a mezőny. Az argentinoknak és urugaynak van 15-15 győzelme, EB meg összesen volt 15, jó az ideivel együtt 16.MatyiG írta: ↑2021.07.11. 14:42:40Messinél mindig jön ez a szöveg, hogy évente megrendezték miatta, de így is csak egy alkalommal szerepelt több Copán, mint CR eb-n.
Az Aranylabda is érdekes lesz, senki nem érdemli meg igazán, ahogy az elmúlt években sokadjára - kivéve tavaly Lewa. Szerintem az kapja, aki nyom egy jó őszt.
Az a vicc h a sok hater eddig azt hajtotta h még copaja sincs, most, hogy megnyerte, kiderult h ez ronaldo eb gyozelmehez kepest csak egy pléh kupa.
