Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
zsiguci
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.06.04. 18:23:24
Tartózkodási hely: magyarország -8834

2021.05.16. 18:47:45

egy stream valaki tud ?
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.05.16. 18:41:41

Tudom, ne kínozzam magamat, de ezt most tényleg nem lehet emberi helyen nézni (tv), se stream?
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3338
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.16. 18:00:13

Titinho írta:
2021.05.16. 17:38:05

Puig remélem ma kap legalább fél órát.
Ezt én is remélem, de valószínű lesz helyette 5-10 perc,meg ne zavarja a jól bevált focinkat.

Messinek legyen meg a 30 legalább.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.16. 17:38:05

| 11 del BARÇA 🆚 Celta: Ter Stegen; Araujo, Piqué, Lenglet; Dembélé, Busquets, Ilaix, Pedri, Alba; Messi, Griezmann.

Ugyanaz mint a Levante ellen 3-5-2-vel, csak az eltiltott de Jong helyett Moriba a kezdőben, Dembelé újra a jobboson. Mingueza ma nincs, mert a B csapatban szerepelt kezdőként, Moribát viszont nem engedte el Koeman, mert KEVÉS a kp.

Ami még rejtély, hogy Araujonak 3 hetes kihagyást jósoltak, de két napja gond nélkül edzett és most kezdő is.

Puig remélem ma kap legalább fél órát.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21223
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.13. 18:33:52

Guille írta:
2021.05.13. 10:50:34
Koeman topicban első posztom az volt, hogy tökös belépőt várok és Piqué az első, akitől elköszön. Akkor van esély rendet rakni az öltözőben.... :mrgreen:
Nem így lett, sajnos.
A továbbiakat ismerjük. Ez a szezon már az első edzéstől el lett szabva, ahogy van.
Ez a Piqué dolog is kicsit túl van tolva szerintem. Nem csak kidobni lehet mindenkit vagy nonstop játszatni, simán lehetne ő is a rotációban, csak ezzel a bérelt kezdőséggel van a gáz. Most már tényleg ideje lenne persze mennie, de ebben a szezonban ellégé benyaltuk a védőhelyzetet, sérülések és emberhiány miatt. Az, hogy milyen hatása van az öltözőben, legyünk őszinték, fogalmunk sincs róla igazából. Meg úgy is lehet tökös egy edző, hogy az öltözőt reformálja meg, azért a fél csapatot nem küldheti el a semmiből. És hát valljuk be, nem Piqué az elsősorban, aki miatt nyugdíjas öregfiúkfocit tolunk sebességben.
Írtak előttem statisztikákat, hogy hogyan szerepeltünk a szezonban, ha Pique játszott. Világosan látszik, mekkora mínusz. Emelett (érdemtelenül) hatalmas befolyással rendelkezik, Laporta vele jár tárgyalni, mindenkinek ő szólogat oda, megfúrja az igazolást a saját posztjára. Álljon meg a menet! Nem elköszönni kéne tőle. Nincs itt mit köszönni, amit felépített, már rég lerombolta, sőt, most már annál többet is. Ki kell vágnoi, mint azt a bizonyos macskát!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.05.13. 10:50:34

Koeman topicban első posztom az volt, hogy tökös belépőt várok és Piqué az első, akitől elköszön. Akkor van esély rendet rakni az öltözőben.... :mrgreen:
Nem így lett, sajnos.
A továbbiakat ismerjük. Ez a szezon már az első edzéstől el lett szabva, ahogy van.
Ez a Piqué dolog is kicsit túl van tolva szerintem. Nem csak kidobni lehet mindenkit vagy nonstop játszatni, simán lehetne ő is a rotációban, csak ezzel a bérelt kezdőséggel van a gáz. Most már tényleg ideje lenne persze mennie, de ebben a szezonban ellégé benyaltuk a védőhelyzetet, sérülések és emberhiány miatt. Az, hogy milyen hatása van az öltözőben, legyünk őszinték, fogalmunk sincs róla igazából. Meg úgy is lehet tökös egy edző, hogy az öltözőt reformálja meg, azért a fél csapatot nem küldheti el a semmiből. És hát valljuk be, nem Piqué az elsősorban, aki miatt nyugdíjas öregfiúkfocit tolunk sebességben.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3314
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.13. 10:18:45

Barca_10 írta:
2021.05.13. 09:58:17
van benne igazság, de
mr.üzletember.
Koeman topicban első posztom az volt, hogy tökös belépőt várok és Piqué az első, akitől elköszön. Akkor van esély rendet rakni az öltözőben.... :mrgreen:
Nem így lett, sajnos.
A továbbiakat ismerjük. Ez a szezon már az első edzéstől el lett szabva, ahogy van.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.13. 10:07:21

Sergi Roberto kiesett végül sérülés miatt, 3-4 hét a felépülése.

Valamint Araujo is megint a bokájával dőlt ki, neki szintén 3 hét kiesés. Bízik benne, hogy a Copán (ha behívják) már egészséges lesz.

Mindkettőnek annyi ennek a szezonnak.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.05.13. 09:58:17

Peter írta:
2021.05.12. 13:01:15
Szerintem teljesen felesleges kihegyezni meccsekre vagy bárki egyénekre.
Az összkép nem kerek, a játék képe teljes szezonban úgy ahogy van semmilyen sem volt.
Volt kiugró jó játék is és rossz is, de összességében sajnos gyenge, lassú és körülményes a játékunk fejben és testben is egyaránt.
Változás kell, hogy ki és mi az majd kiderül.
van benne igazság, de szemmel láthatóan jobban megy mindenkinek ha nincs ott és nem pofázik állandóan.
még egy kis stat.: összesen 36 gólt kaptunk, ebből 19!-et akkor ha játszott mr.üzletember. Összesen 23 meccse van a bajnokságban, gyakorlatilag 1/1-es gólátlaga van az ellenfélnek ha a pályán van. Minguezat nem tartom Barca-szintnek, fejben semmiképp, Araujo jó lehet, de érnie kell még. 1-2 szezon elteltével okosabbak leszünk, de az tisztán látszik hogy Pikének lefőtt minimum 1 de inkább 2 éve.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21223
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.12. 21:28:25

hajnesz írta:
2021.05.12. 09:21:58
MessiNeymarSuarez írta:
2021.05.12. 09:10:22
Azért abba durva belegondolni hogy ha Bartomeuék nem annyira fafejek akkor Messi most lehet hogy épp a BL döntőre készülne a Cityvel miután Pl címet nyert...
Engem teljesen hidegen hagy, hogy Messinek mi lett volna a jó, nekem az a fontos, hogy a csapatnak jó legyen. :D
Szerintem azért mérlegelni kellett volna, hogy mennyit tett már a klubért. Nyilván nem ingyen kellett volna elengedni, hanem valamennyi pénzért, és szerintem a csapat is ezzel járt volna jól hosszútávon. A bajnokság vele sem lesz meg, BL-re vele is esélytelenek vagyunk. Nélküle valószínűleg nincs kupagyőzelem, de a BL-indulást érő 4. hely szerintem vele is meglett volna. És hamarább megindulhat a teljes megújulás.

Így pedig maradt egy évet, de meglepődnék, ha ilyen hajrá után maradna, és nem lépne le ingyen.

De meglátjuk mi lesz. Laportának fel van adva a lecke. Most már ő sem élhet a múltjából, hanem fontos döntéseket kell meghoznia. Csak tudja elengedni a nosztalgiavonatot. Pl. félek tőle, hogy Pique-vel akkora spanok, hogy még egy darabig szomorítani fog minket. De nem baj, majd ünnepeljük úgy Kupát, mintha BL-t nyertünk volna.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.12. 18:06:08

Ez a tegnapi meccs csak egy volt a sok közül , amiért nem érdemlünk bajnoki címet . A közvetlen riválisok ellen csak a két madridi csapatot nézve 12 pontból csak 1- et szereztünk.
Sokkal fontosabb volna végre megtalálni azt a csapatot amiben van jövő . Abban a játékban amiben van jövő , mert ebben nincs. Amit most tolunk az eredménytelen , Barca célokhoz mindenképpen.
Messi még most sem vehető ki az egyenletből ebben sem léptünk előre , de a középpálya es a védelem , eleve a taktika az már reformra szorul.
Van hátra két meccsünk , most már nem kell görcsölni.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.05.12. 13:04:56

sansz írta:
2021.05.11. 17:32:31
Guille írta:
2021.05.11. 13:23:34
. TÉNY: sokkal jobb kapus, mint amit a védelmünk az elmúlt években megérdemel, szerintem ezt senki nem vitatta :)
Szerintem ez se tény és nagyon helyesen elmondod,hogy ő egy nagyon jó kapus, emellett azért vannak gyengéi, aztán a védelmünkbe meg beleszállsz. Most elég sok Barca mentes,számomra semleges BL meccset láttam és az a helyzet,hogy egyáltalán nem földönkívüliek Lengletékhez képest a nagy csapatok szupervédői. Lengletnek hiba NÉLKÜL kell lehoznia négy meccset,hogy legalább percekre csendesedjen a mocskolása,vagy legalább csak az legyen,hogy ja átlagos védő.

Jött Araujo, szerintem indokolatlanul szeretett bele sok szurkoló,mármint a hibáit elnézték,aztán mostanra őt is kóstolgatják. Jövőre ő is ellenség és nembarcaszint lesz. És nem azt mondom,hogy nem hibáznak a védőink. Ki nem és a világon melyik védő nem? Mi viszonylag sok gólt kapunk egyéni hibából(de ,szinte minden csapat minden gólja a másik hibájára épül) ez nálunk talán főként azért látványos,mert tökig fent van a védelmünk,így egy luft egy elfutás egy bármi sokkal látványosabb,mint ott ahol van általában aki kisegít. Busi mostanában elképesztően hasznos, de lassú és nem ér hátra, Messi ha középpályást játszik,szintén nulla a védekezése,ez kapásból két ember, akik ott is vannak meg nem is, ezt az MC védelem se bírná el. És mellé még Dest és Alba,akik vagy védekeznek,vagy nem.
Szóval aki Ter Stegent NEM szidja,annak a belső védőket sem kéne olyan szinten,mint ahogy most vannak. Ter Stegen meg olyan,mint a Barca. Ha tetszik,ha nem, nem egy világ legjobbja,ettőlmég egy nagyon jó kapus,nem kevés meccset hozott nekünk és igen,vannak hibái,pl a beadásoknál sokszor kifejezetten gyenge és nem egyszer remegett meg nagy csapatok ellen. Mondom,pont,mint a Barca.
Akkor ebben nem értünk egyet. Abban igen, hogy a védelem megítélésében az egész csapatvédekezés szerepet kéne játsszon, ami nálunk szintén gyenge és ez nagyobb terhet ró a védőkre, meg a félpályánál adogatás is. Viszont ez nem menti fel a rengeteg ki nem kényszerített egyéni hiba alól a védőket. Én amúgy nem szoktam folyamatosan fikázni a védelmet, pl. Piquevel sincs akkor gondom, mint a fórum nagy részének. Felette szimplán eljárt már az idő, de a rutinja, intelligenciája alkamassá tenné még szerintem, ha nem is fix kezdőként. Araujo tehetséges, nekem is tetszik, de én is szeretek kivárni hosszabb időt, mielőtt nagyon szépeket mondok rá. Mingu is esetlen néha, de rájuk azért is nehezebb haragudni, mert most kéne beépülniük, rutint szerezniük a mélyvízben, Lenglet viszont védhetetlen. Én játszottam védőt sok éven át, és ilyen hibákért kib*asztak volna csapatból de komolyan. Nem tud embert fogni, elalszik, lemarad és ami a legrosszabb, bizonytalan. Ilyen gólt, amit a Valencia ellen összehozott szögletből nem csinálhat egy VILÁGBAJNOK! védő. És ezekből az elmúlt 1-2 szezonban rengeteg volt. Én Albával sem vagyok elégedett, mert se nem jó védő, se nem jó szélső, persze ennek a hibrid megoldásnak elmegy, de rohadtul idegesít, bár főleg támadásban a kiszámíthatósága és ötlettelensége. Busi védőmunkája vicc a kp-n, DJ nem rossz, Pedri is teszi a dolgát, de egyik sem egy igazi szűrő, akin nem lehet átmenni.

Összegezve, mert más így is off, TS szerintem jó alap, azért ezt nem kérdőjelezném meg. De előtte ez a védősor kabaréközeli - és ebben igazad van, a csapatvédekezés is közrejátszik -. Én sem vagyok a folyamatos mocskolódás híve, de ami gyenge, az gyenge. Legalább egy atomstabil védő kéne, Lenglet cserének elmenne és akkor formafüggően lehetne rendesen rotálni legalább. De azt adom, hogy az egész rendszer szorul megreformálásra, nem önmagában a védelem csak a baj.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3314
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.12. 13:01:15

Szerintem teljesen felesleges kihegyezni meccsekre vagy bárki egyénekre.
Az összkép nem kerek, a játék képe teljes szezonban úgy ahogy van semmilyen sem volt.
Volt kiugró jó játék is és rossz is, de összességében sajnos gyenge, lassú és körülményes a játékunk fejben és testben is egyaránt.
Változás kell, hogy ki és mi az majd kiderül.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.12. 11:28:27

Barca_10 írta:
2021.05.12. 10:58:33
egy kis stat.: a bajnokságban hatszor kaptunk ki és ötször ikszeltünk mikor piké játszott. Összesen van 6 vereségünk és 7 döntetlenünk.
Le lehet vonni a konklúziót Laportának.
Az Atletico elleni meccs volt az első SZEPTEMBER óta, hogy kapott gól nélkül hozzunk le egy bajnokit, amikor Piqué kezdő volt. :roll:

Közben jönnek a hírek, Robi valóban sérülés miatt jött le, az AS szerint vége is az idényének. Több mint 10 nap lesz a felépülés.

A Barcában az utolsó két évét (remélem) nem teszi ki az ablakba...

A 6 vereség, 7 döntetlen a szezon során a ligában, időrendben:
Barca 1-1 Sevilla↔️
Getafe 1-0 Barca❌
Barca 1-3 Real❌
Alaves 1-1 Barca↔️
Atletico 1-0 Barca❌
Cadiz 2-1 Barca❌
Barca 2-2 Valencia↔️
Barca 1-1 Eibar↔️
Barca 1-1 Cadiz↔️
Real 2-1 Barca❌
Barca 1-2 Granada❌
Barca 0-0 Atletico↔️
Levante 3-3 Barca↔️
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.05.12. 10:58:33

egy kis stat.: a bajnokságban hatszor kaptunk ki és ötször ikszeltünk mikor piké játszott. Összesen van 6 vereségünk és 7 döntetlenünk.
Le lehet vonni a konklúziót Laportának.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
bzozo78
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.10.06. 15:36:22

2021.05.12. 10:52:23

Az elmúlt négy meccs híven tükrözte az egész idényt.
Remény csillaga kihunyt ennek az idénynek.
Legalább a kupa meccset nem cseszték el.

Remélem eladják akit csak lehet mert ez a keret gerinc leszerepelt.
Messi rengeteget önzőzik és a többiek az új tagokkal nem igazán működnek együtt.
Annyira rájátszanak Messire hogy az már fáj.
Vagy 30 helyzet kell egy gólhoz. A szabadrúgásai sem jönnek már.
Sajnos kiégett játékos képét látom nem csak nála de Busi, Sergi, Pique, Jordi....
A francia külőnítmény meg mintha csak ellenünk dolgozna.
Ez elszomorító.
Remélem jövőre valahogy rendbeteszik a helyzetet. Mert ez tarthatatlan.

VISCA BARCA -VISCA CATALUNA
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.05.12. 10:39:01

Kiábrándító ez az egész.
Még hányszor kell rápróbálni a régi szénné égetett tengelyre, hogy végre lássa Koeman is, hogy nem működik!
Remélem, hogy az utolsó két meccsen már nem erőlködés lesz, hanem egy kicsit jövőbe látó csapat. PUIG-al a kezdőben.
Roberto-t el kell felejteni, 10 percet nem bír el a védelem ilyen balekkal a sorainkban, nemhogy egy félidőt.
Védtem Koeman-t eddig, de ez kabaré már. Sima nyert meccset taktikazott el.
Araujo - Robi
Dembele - Mingu cserék végképp kiégettek...

Fel nem foghatom, hogy mi volt a cél...
Sorra bukjuk a "döntő" meccseket és most már nem csak a masszivabb csapatok ellen, hanem ilyen Levante, Cádiz, Granada-val szemben is.
Ennél azért többet várok.
Nagyon remélem, hogy a selejt valóban menni fog. Azt is kibírom, ha jövőre semmit nem nyerünk, de könyörgöm lassunk már valami újat, mert ez a Piqué, Lenglet, Robi, Busquets négyes teljesen gáz.
Lassú és körülményes, bár Busquets jó második félévet hoz.
Elkeseredett nem vagyok, de ennél többet vártam volna a veghajrara.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.05.12. 10:26:52

brownieheaven írta:
2021.05.12. 10:20:45

Piqué meg Roberto out, de Albát nem tudom miért kell elővenni, azért elég sokban hozzájárult ahhoz hogy ne sokkal rosszabbul álljunk a szezon végén, tegnap is tőle indult az első gólunk, szerintem védekezésben sem annyira gáz mostanában. Az utóbbi pár meccsen tényleg bealudt néha, de én ezt annak tudom inkább be, hogy nincs cseréje és végigbrusztolta az egész szezont (ahogy megy ez már évek óta). Busi tegnap tényleg gyenge volt, de az ő védelmében is fel lehet hozni, hogy amúgy egész jó idényt fut, és a csapat akkor játszott a legjobban amikor ő is épp rendben volt. Mindkettő esetében már évek óta mantrázzuk itt, hogy nem tudunk érdemleges pótlást igazolni, pedig ha joban lennének rotálva én bőven itt tartanám őket még egy-két évig. Ugyanezt Piquéről meg SR-ról nem tudom elmondani.
Alba es Busi nagyon max kiegeszito embernek erne valamit mar egy komolyabb csapat ellen. Nem Levantekhoz meg Cadizokhoz kellene merni a szintet.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3314
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.12. 10:24:28

Barcaforever írta:
2021.05.12. 10:05:54
Ti inkább ne panaszkodjatok, én elaludtam félidőben, azt hittem reggel, hogy rosszul látok.

Mi a franc történt a 2. félidőben? A Levante gondolom 15 éve nem szerzett 3 gólt egy félidőben...
Csak a szokásos volt, semmi extra, hoztuk a kötelezőt. Jobban jártál, hogy aludtál, egészségesebb volt az így, hidd el....
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.05.12. 10:20:45

Stalkyard írta:
2021.05.12. 08:45:37
Az is lehet, hogy az évek óta a lúzer mentalitás személyes megtestesítőjeként funkcionáló Piqué, SR, Busquets, Alba tengelyt is ki kéne végre hajítani. De csak lehet, nem biztos.
Piqué meg Roberto out, de Albát nem tudom miért kell elővenni, azért elég sokban hozzájárult ahhoz hogy ne sokkal rosszabbul álljunk a szezon végén, tegnap is tőle indult az első gólunk, szerintem védekezésben sem annyira gáz mostanában. Az utóbbi pár meccsen tényleg bealudt néha, de én ezt annak tudom inkább be, hogy nincs cseréje és végigbrusztolta az egész szezont (ahogy megy ez már évek óta). Busi tegnap tényleg gyenge volt, de az ő védelmében is fel lehet hozni, hogy amúgy egész jó idényt fut, és a csapat akkor játszott a legjobban amikor ő is épp rendben volt. Mindkettő esetében már évek óta mantrázzuk itt, hogy nem tudunk érdemleges pótlást igazolni, pedig ha joban lennének rotálva én bőven itt tartanám őket még egy-két évig. Ugyanezt Piquéről meg SR-ról nem tudom elmondani.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.12. 10:09:59

Bevallom én a félidőben bealudtam, gondoltam ez a meccs már megvan. De úgy maradt a Tv és a második Levante gólnál amikor pittyegett is a telóm felkeltem rá, és nem hittem el amit látok, azt hittem álmodom.

Sokan leírták már a bajokat, némelyiken visítottam olyan jók voltak. :D

De azért szomorú, hogy itt tartunk, itt tart a csapat. Az hogy 3-2-es vezetésnél lehozza a meccs legjobbja Dembelét a 73. percben és Mingut küldi be, ezzel átállva megint az 5 védős rendszerre, nagyon kiábrándító. Egy Levante otthonában, vezetésnél, védeni kell az eredményt. Tudva lévő volt, hogy ismét kitámad a Levante, épphogy a két szélen lehetett volna simán verni őket, még eltéve 1-2 gólt. De nem, nekünk kellett a "stabilitás", rá is fáztunk. Ez ma a Barcelona.

Nem vártam sima meccset, de az első félidő alapján az volt. Egy Levante ellen 45 perc alatt 3 gólt kapni az már kimeríti a vérciki fogalmát.

Szomorú, hogy itt tartunk még egyszer mondom. Nem emelek ki senkit, megették előttem sokan, egyetértek velük.

Jaa plusz poén. Minden megbízható forrás szerint Araujo valóban sérülés miatt maradt az öltözőben, a bokája rándult meg, Robit viszont nem sérülés miatt cserélték le a kp-ról... :roll:

De Jongot pedig isten éltesse a mai napon, 24 éves lett! =D>
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.05.12. 10:05:54

Ti inkább ne panaszkodjatok, én elaludtam félidőben, azt hittem reggel, hogy rosszul látok.

Mi a franc történt a 2. félidőben? A Levante gondolom 15 éve nem szerzett 3 gólt egy félidőben...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.05.12. 09:21:58

MessiNeymarSuarez írta:
2021.05.12. 09:10:22
Azért abba durva belegondolni hogy ha Bartomeuék nem annyira fafejek akkor Messi most lehet hogy épp a BL döntőre készülne a Cityvel miután Pl címet nyert...
Engem teljesen hidegen hagy, hogy Messinek mi lett volna a jó, nekem az a fontos, hogy a csapatnak jó legyen. :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10106
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.12. 09:10:22

Stalkyard írta:
2021.05.12. 08:45:37
Lehet, hogy el kéne felejteni a középszintű edzők kinevezését, akik úgy 10 évet le vannak maradva a klubfoci taktikai fejlődésétől. Az is lehet, hogy az évek óta a lúzer mentalitás személyes megtestesítőjeként funkcionáló Piqué, SR, Busquets, Alba tengelyt is ki kéne végre hajítani. De csak lehet, nem biztos.

Messinek meg meg kéne mondani, hogy ha akar még komoly trófeát nyerni a pályafutása alatt, tanuljon meg angolul.
Azért abba durva belegondolni hogy ha Bartomeuék nem annyira fafejek akkor Messi most lehet hogy épp a BL döntőre készülne a Cityvel miután Pl címet nyert...
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.05.12. 08:45:37

Lehet, hogy el kéne felejteni a középszintű edzők kinevezését, akik úgy 10 évet le vannak maradva a klubfoci taktikai fejlődésétől. Az is lehet, hogy az évek óta a lúzer mentalitás személyes megtestesítőjeként funkcionáló Piqué, SR, Busquets, Alba tengelyt is ki kéne végre hajítani. De csak lehet, nem biztos.

Messinek meg meg kéne mondani, hogy ha akar még komoly trófeát nyerni a pályafutása alatt, tanuljon meg angolul.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése