Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Ja, hát CR előtt a MU sehol nem volt, csak 11 év alatt nyertek 8 PL-t, meg '99-ben BL-t.csababarca írta: ↑2020.08.29. 23:10:12sehol nem lettünk volna az elmúlt 12 évben. persze lehet mondani, hogy akkor mások kiteljesedtek volna, hát hogyne. erre konkrétan nulla példa volt eddig a történelemben.
Cé nélküli mu-> leves.
Elvileg lett volna joga, mivel _elvileg_ a szerződésében benne van a bűvös dátum, ami június valahanyadika. Ha addig szólt volna, akkor _elvileg_ ingyen léphetett volna. _Elvileg_, _állítólag_.
De nem a határidő a szerződésében. Az pont azért van feketén-fehéren rögzítve, mert független minden más tényezőtől. Ha nem így lenne, "szezon vége" lenne a szerződésébe írva. De nem az van odaírva, és nem véletlenül.MessiNeymarSuarez írta: ↑2020.08.29. 23:53:48
Különleges helyzet miatt mint minden más, a szezon is tolódott, ezzel együtt az átigazolási szezon, és a kölcsönszerződések is meghosszabbodtak.
1) Nincs joga hozzá.MessiNeymarSuarez írta: ↑2020.08.29. 23:53:48
Mivel lett volna jobb ha Messi júniusban jelenti be hogy lépni akar ingyen, amihez joga van?
A klubnak meg mibe tellett volna a csúszásra tekintettel lenni, és elfogadni Messi kérését?
Ezt nem gondolhatod komolyan, hogy 100-200 millióért menjen, miközben egy Dembelé 140+ millió euróba került, Griezmann meg 120 millió euróba... A City legelső ajánlatának értéke is több, mint 200 millió euró. 200 millió euró + legalább három kezdő játékosuk alatt szóba se kell állni velük. Fizessenek csak.MessiNeymarSuarez írta: ↑2020.08.29. 23:53:48
Közös nevezőre jutva, a 2 álláspont közötti ideális utat választva, 100-200 millió euró körüli összegben megegyezve kellett volna ezt elintézni
Bartomeu.Nyiri81 írta: ↑2020.08.29. 23:54:12Ki? Kinek a hőse? Mivan!?!csababarca írta: ↑2020.08.29. 23:29:48A nagy hősötök, klubotok megmentője se mondott semmit mióta ez kiderült, de legalább egy hete meg se mukkant hivatalos formában. De ő a nagyon jó gyerek a sztoriban, mert itt ketten hárman ezt kitaláltátok, spekuláltatok, és akkor ez a dogma.
Ki? Kinek a hőse? Mivan!?!csababarca írta: ↑2020.08.29. 23:29:48A nagy hősötök, klubotok megmentője se mondott semmit mióta ez kiderült, de legalább egy hete meg se mukkant hivatalos formában. De ő a [auto_cenzúra] gyerek a sztoriban, mert itt ketten hárman ezt kitaláltátok, spekuláltatok, és akkor ez a dogma.
Nyilván valamennyit kell érte kapni, és én se azt mondom, hogy engedjék el feltételek nélkül ingyen.
Ez így van. Még durvábbat mondok: 1999, Chicago Bulls... Jordan nélkül a rekorder és triplázó csapatból tökutolsó lett. És érdekes módon senkinek eszébe nem jutott Jordant bántani amiatt, mert lelépett egy olyan klubból, amely kirakta a kedvenc edzőjét. Hanem a menedzsert és a tulajdonost szidták, mert nem vigyáztak Jordanre eléggé. Egy cím mindenképpen bent maradt a Bulls történelmében, és azóta is visszasírják a Jordan-érát. Sem azelőtt, sem azután nem voltak képesek még csak megközelítőleg sem olyan magasságokat elérni. Érdekes, valóban senki nem teljesedett ki, nem kerültek elő a fiókból állítólagosan elnyomott elemek.csababarca írta: ↑2020.08.29. 23:10:12
a féreg nélkül sehol nem lettünk volna az elmúlt 12 évben. persze lehet mondani, hogy akkor mások kiteljesedtek volna, hát hogyne. erre konkrétan nulla példa volt eddig a történelemben.
Cé nélküli mu-> leves.
James nélküli cavs-> kétszer leves.
Hogy csak a legnagyobbak közül említsek kettőt. Érdekes, egyik csapatban sem nyílt ki egy játékos sem, csak még szarabbak lettek. De meglepő.
Hidd el, ki fog állni.
Pont az elmúlt húsz év miatt kellene tököt növesztenie és ki állni a szurkolok elé és megmondani mi ez az egész. Nem ügyvédekkel üzengetni. Ez nem csk viselkedés.csababarca írta: ↑2020.08.29. 23:10:12jah féreg, pont az ilyenek miatt mint Te is kívánom hogy fossa össze a stadiont mielőtt elmegy, majd elmentek letakarítani.
a féreg nélkül sehol nem lettünk volna az elmúlt 12 évben. persze lehet mondani, hogy akkor mások kiteljesedtek volna, hát hogyne. erre konkrétan nulla példa volt eddig a történelemben.
jah féreg, pont az ilyenek miatt mint Te is kívánom hogy fossa össze a stadiont mielőtt elmegy, majd elmentek letakarítani.
vedd ki a poolbol az Allison, van Dijk, Salah hármast, láttad hogy nyalatták fel a realosok velük a padlót 18ban.
ha akkor a lefújás után feldühödve belemondja az arcotokba, hogy ennyi és nincs tovább, akkor már aznap este máglyán elégetitek, hogy hogy tehet ilyen elhamarkodott kijelentést.Nero. írta: ↑2020.08.29. 18:21:29
Ha akkor a lefújást követően őszintén elmondja a kamerába hogy ezt már nem bírja tovább, és a hátralevő 3-4 évét egy másik csapatban szeretné folytatni, akkor teljesen más a leányzó fekvése.
Egy héttel rá, faxon, “elmegyek ingyen”, besértődve azon hogy Suarezt meg 1-2 havert elakarnak küldeni, hát...
Eleg féreg húzás. Gratulálok. Remélem majd odasz@rik a Camp Nou füvére is miután ennek vége.visca el barca írta: ↑2020.08.29. 20:58:16Közölte a vezetőséggel, hogy sem a holnapi koronateszten, sem a hétfői edzésen nem fog megjelenni. Ügyvédjeire hivatkozva továbbra is ingyen akar elmenni.
Úgy vagyok vele, hogy akkor menjen már.visca el barca írta: ↑2020.08.29. 20:58:16Közölte a vezetőséggel, hogy sem a holnapi koronateszten, sem a hétfői edzésen nem fog megjelenni. Ügyvédjeire hivatkozva továbbra is ingyen akar elmenni.

Lenne itt nagy sírás-rívás, ha a negyedik-ötödik helyekért kellene küzdenünk. Talán nem következik be; az elmúlt néhány évtizedben a Barca olyan brand lett, ami ha minden rosszul is alakul, még akkor is nagyon sokáig húzóerő lesz az átlagnál kicsit is jobb játékosok számára. Ez valóban elég lehet a BL-es helyekre, BL-ben meg minimum a legjobb 16 közé. Az armageddon valószínűleg nem fog beütni, ha nem a Pep-korszak mércéjével nézzük a dolgokat. Viszont már most is nagy az elégedetlenkedés, miközben a játék képe alapján sokszor nem tudtunk a középcsapatok fölé nőni, mert még nem tudják elképzelni, hogy lehet ez még sokkal rosszabb is. Pedig lehet. Van, aki szerint Messi nélkül is lehetünk top csapat, én meg azt mondom, hogy Messi nélkül sosem tudott a klub ilyen huzamosan top csapat lenni. Legalább a második hely a ligában sokak számára még mindig alapértelmezett, pedig nem az, következhetnek ennél sokkal rosszabb szezonok, ha nem sikerül Messit és Suárezt pótolni. Na, akkor lesz majd nagy siránkozás, ha majd jönnek a negyedik meg hatodik helyek a Ligában... Most még könnyű azt mondani, hogy ha nem mi vagyunk az elsők, mindegy, hogy másodikok vagy ötödikek leszünk, mert most még megvan a második hely. De képzeld csak el, ha valóban az ötödik helyekért foguk majd küzdeni... Akkor milyen rimánkodás fog következni.NovaProspekt írta: ↑2020.08.29. 20:43:15
Az meg aztán a kutyát sem érdekli egy Barcánál, hogy ha nincs arany, akkor ezüst, bronz vagy EL-hely van.