Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Én is ezt a párharcot várom a leginkább. Utoljára Pep még a BM edzőjeként elég csúnyán vérzett el a Real ellen, remélem most revansot vesz. Ha ez nem sikerül neki, akkor szerintem teljes joggal inogna meg a pozíciója. Kicsit ugyan már kezd kijönni a Real a gödörből, de azért még mindig az építkezés fázisában vannak, a City viszont elvileg kész, legalábbis annak kéne lennie, mert Pep már ott van egy ideje, ráadásul nem kevés pénzt költhetett a csapatra. Ennek ellenére a bajnokság elúszni látszik, szóval a BL-ben kéne villantani, és most én ennek a Realnak a legyőzését kötelezőnek mondanám számukra.davi10 írta:Bimm, ott a City-Real
Lehet tudni, hogy ki mikor játszik? Remélem nem egyszerre játszunk velük, bár most kb. jobban izgat a City-Real mint a mi meccsünk, úgyhogy lehet inkább azt nézném




Az Ajax ellen tavaly ugyanez volt, ott azt volt a vitás, hogy kint volt-e labda. Gólba torkoló hibát is bizony lehet nézni a VAR-ral.mess2009 írta:a VAR-nak meg van határozva, hogy miben intézkedhet és a mezőny béli lökés nincs benne. a bíró, ha lökés volt hibázott, mert nem fújt.aztán ezt megfejelte azzal, hogy nem adott meg egy jogos 11-est. olyan lökéseknél sokkal tisztább szabálytalanságokat nem fújt be egyébként.
de jogos döntés
MessiNeymarSuarez írta:Ez érdekes volt![]()
Szerintem jó ítélet, és jó is lesz ha mostantól nem csak az utolsó pillanatokat nézik hanem rendesen az akció elejétől.
Igen. A tegnapi meccset nem lehet alapul venni, ennyire nyíltan és beválalósan nyilván nem lehet mindig játszani. De az sem normális, amennyire mi sokszor túltoljuk a biztonsági játékot.miro. írta:Ez az érem egyik oldala,Ő is rettenet direkten,rizikót felvállalva játszott.MatyiG írta:Már nem azért, de Cou tegnap pont azt hozta, mint nálunk. Sok eladott labda és elveszített párbaj.
Viszont szerintem ebből adódóan látványosabban játszott,és voltak szép dolgai amik bejöttek.
Nagyjából egyet értek, nem megsértve Malcomot és Gnabryt, mert szerintem nagyon jó játékosok, de a mi keretünkben náluk is jobbak vannak. Az más kérdés, hogy a mostani játékunkban nem tudják kamatoztatni az erősségeiket.Gnabry-t irigyled...amikor itt van Griezmann, Dembelé, Fati...Malcom szintű játékos ez Gnabry
Szerintem sem változna itt ha marad az edzői stáb jövőre is.mess2009 írta:láttam a meccset. figyeltem Cout-is és azért örülök a jó játékának, hátha megveszik. semmi nem változna ha ide vissza jönne.
..
Ez az érem egyik oldala,Ő is rettenet direkten,rizikót felvállalva játszott.MatyiG írta:Már nem azért, de Cou tegnap pont azt hozta, mint nálunk. Sok eladott labda és elveszített párbaj.