Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.16. 00:21:14

visca el barca írta:
Sinya22 írta:Úgy látom nem volt ma nagy érdeklődés a meccs iránt,meg is értem. Máskor jobban pörög a topic.
én 20 éve kb minden meccsünket nézem, de ezt a sz*rt már nehezen nyelem le én is. a mai meccset csak hallgattam, nem néztem, és sanszos, hogy a kupadöntő meg a clasico kivételével a többi meccsen is ez lesz. roma elleni zakó óta teszek rájuk.
Nagyjából én is így érzek, pont akkor ültem be egy kocsmába, amikor a meccs kezdődött, nem is tudtam, h mikor játszunk, elsőt megnéztem, utána hazasétáltam és mentem tüntetni :)

A szerelem örök, de (sokadszorra, viszont most valóban) eldöntöttem, h tennem kell valamit, h ne menjen az egészségemre ez az egész, nem normális, h napokig letargiában vagyok egy ilyen kiesés után, tegnap rá is ittam erősen, úgyhogy 1-2 napig most garantált a depresszió :D
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2018.04.15. 22:24:19

Samper írta:Érdekes ez a szavazás. A pillanatnyi állás szerint alighanem megoszlik a társaság: az egyik tábor Ini maradása mellett van, a másik szerint meg van az utóda Coutinho személyében.
Igen ez így van, illetve van még egy harmadik tábor is, aki szerint Alba tudná helyettesíteni mindkettőjüket.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.15. 22:23:24

Samper írta:Érdekes ez a szavazás. A pillanatnyi állás szerint alighanem megoszlik a társaság: az egyik tábor Ini maradása mellett van, a másik szerint meg van az utóda Coutinho személyében.
egyenlítettem hogy még jobban összezavarodj.

azt ugye tudod, hogy az a kérdés, hogy ki volt a Vale elleni meccs legjobbja? mi köze ennek ahhoz amit fejtegetsz?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.15. 22:18:49

Érdekes ez a szavazás. A pillanatnyi állás szerint alighanem megoszlik a társaság: az egyik tábor Ini maradása mellett van, a másik szerint meg van az utóda Coutinho személyében.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.15. 07:23:29

Yokozuna írta:Néhányunkkal ellentétben úgy döntöttem, hogy tovább nézem a meccseiket.
Nekem el sem kellett dönteni, magától értetődő volt, hogy nézem. Ez nem is lehet kérdés.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.04.15. 00:22:37

Őket is megviselte a vereség, nem csak minket. Valverde szerencsére nem forgatta fel a csapatot, mert annak vereség lett volna a vége.
Óriási dolog ez a veretlenségi sorozat, és ez a hatalmas fölény a bajnokságban. Együtt ünnepelnénk eufóriában, ha nem lett volna az a római rövidzárlat.
Mert azt ők sem hitték el, hogy ott ki lehet esni, játsszanak bárhogy. Ezért EV inkább áldozat, és nem minden rossznak az okozója. Néhányunkkal ellentétben úgy döntöttem, hogy tovább nézem a meccseiket.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.14. 23:01:56

"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2018.04.14. 22:40:10

Subinho írta:Nem néztem a meccset, mert úgy voltam vele, ezt a nézhetetlen motiválatlan lötyögést inkább kihagyom, majd az összefoglaló pár percben... Ahogy olvasom a hsz-eket, most sem lett látványos Barca foci belőle és persze Gomes előbb bejött mint Dembele, Cou megint nem játszotta végig, Semedo meg a 91. percben!!! Komolyan nem értem én ezt. Nem bántam meg, hogy nem néztem, legalább nem idegesítettem magam tovább...
Gomes ma nem játszott...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.14. 22:35:15

Nem néztem a meccset, mert úgy voltam vele, ezt a nézhetetlen motiválatlan lötyögést inkább kihagyom, majd az összefoglaló pár percben... Ahogy olvasom a hsz-eket, most sem lett látványos Barca foci belőle és persze Gomes előbb bejött mint Dembele, Cou megint nem játszotta végig, Semedo meg a 91. percben!!! Komolyan nem értem én ezt. Nem bántam meg, hogy nem néztem, legalább nem idegesítettem magam tovább...
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.04.14. 21:48:16

Csak a 2. félidőt láttam, de ha csak ennek a letámadásnak a fele lett volna a Roma ellen azt hiszem egész másképp alakul. Jó teljesítmény volt a srácoktól különösen tetszett ma Ini. Még mindig bizonyítja , hogy nem kis veszteség lesz ha elmegy, imádom ezt az embert. Suarez szerintem megint visszaesett mostanában, hiába lőtt gólt szvsz mezőnyben kevés volt. Paulinho is tetszett ma. Coutinho úgy látom egyre inkább veszi fel a ritmust.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.14. 20:53:06

Samper írta:Vagy évek óta pocsékul igazol a vezetés, gyenge a keret, de liga szinten jó az edzőnk?
Még ez áll a legközelebb a valósághoz, és erre jön a nagy rakás szerencse.

Szeptemberben senki nem várt itt BL-győzelmet, a játékunk nem lett sokkal jobb, csak fájó, hogy úgy estünk ki a BL-ből ahogy.

A keretünk papíron jól néz ki, de Lajos totál zsákbamacska, Iniesta már nem bírja, Dembelé nem is játszik, Coutinho meg csak most jött. Messire akkor teher nehezedik, amit még Ő se tud kezelni, nem tud mindig megmenteni minket.

A szenvedős játékkal és nézhetetlen meccsekkel senki nem érti, hogy hogy sikerült megdönteni a veretlenségi rekordot.

Ez a szezon ilyen, azért nem lenne rossz egy veretlen bajnokság-kupa kombó, de ha nemzetközileg is eredményesek akarunk megint lenni, akkor ennél több kell jövőre.

A mai meccsről:
Megint nem volt annyira meggyőző, de azért nem olyan rossz ez a Valencia, kezdenek magukra találni megint.
2-1nél komolyan elhittem, hogy visszahozzák szerencsére megúsztuk, annak ellenére, hogy mostmár nem csak támadásban voltunk pontatlanok, hanem bizony a védőink se voltak a toppon.

Továbbra sem értem Dembele mellőzését, és azt, hogy Lajost képtelen lecserélni a mester, ahogy azt sem, hogy miért nem kap teljes 90 percet Coutinho.

Kedden én simán kedzetném Vermát, Gomest (Rakitic posztján, ott használható) és Dembelet, de lehetetlen kiismerni Valverdét, egyáltalán nem lepődnék meg ha tökugyanaz a kezdő lenne, mint ma.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.14. 20:52:35

MatsMessi írta:Felőlem 10 évig nyerhetjük a ligát veretlenül, ha Európában rendre oktatni fognak a Barcánál papíron gyengébb csapatok.
Szerintem ha idén meg lesz ez a veretlen liga, meg zsinórban az akárhanyadik CDR, akkor jövőre már erősen el kellene gondolkozni azon, hogy a BL-győzelmet tegyük első számú céllá, még ha ez esetleg áldozatokkal (kevesebb kupával) is jár.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.04.14. 20:48:10

Cestus írta:
MatsMessi írta:Lejáratták magukat, semmibe vették a szurkolókat, és viszik az euró milliókat.
Érthetetlen, miért történik ez meg újra és újra a BL-ben. Idén minden adott lett volna, hogy akár a döntőig menjünk, de muszáj volt kiesniük biztos előnyből. Ilyen körülmények nem lesznek még egyszer a BL-győzelemhez.
Igen, idén már ezt semmire nem lehet fogni. Az elmúlt két évben is gyengébb csapattal szemben estünk ki, de ott még lehetett jönni azzal, hogy Atletico busz, meg Rizzoli nem fújta be a tizit. Lényegtelen. Az elmúlt 7 évben 1 BL győzelem édes kevés, az meg hogy 3 éve 8 között kiesünk rémgyenge. Felőlem 10 évig nyerhetjük a ligát veretlenül, ha Európában rendre oktatni fognak a Barcánál papíron gyengébb csapatok.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2018.04.14. 20:43:04

Hát, ezzel a játékkal elég szomorú veretlen bajnokság lesz. Már ha Aspasék nem nulláznak ki minket.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.14. 20:38:16

Nem értem. Kiváló keretünk van, amelynek BL-t kellett volna nyerni, csak az edző elszúrta a továbbjutást? Vagy évek óta pocsékul igazol a vezetés, gyenge a keret, de liga szinten jó az edzőnk? Vagy hülye szerencsénk van, hogy egy Barca elleni összeesküvés közepette veretlenségi rekordot értünk el? Vagy mindent Messi, Ini, Buquets, Piqué, L.Suarez és Alba zsenijének köszönhetünk - a többi csak tehertétel?A kommenteket olvasva nem látok tisztán.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.14. 20:28:49

MatsMessi írta:Lejáratták magukat, semmibe vették a szurkolókat, és viszik az euró milliókat.
Érthetetlen, miért történik ez meg újra és újra a BL-ben. Idén minden adott lett volna, hogy akár a döntőig menjünk, de muszáj volt kiesniük biztos előnyből. Ilyen körülmények nem lesznek még egyszer a BL-győzelemhez.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.04.14. 20:23:18

Én idén már nem nézek meccset az tuti. És nem a kiesés miatt, hanem mert ugyanazt a motiválatlan alibit láttam rajtuk, mint tavaly Párizsban. Lejáratták magukat, semmibe vették a szurkolókat, és viszik az euró milliókat.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.04.14. 20:07:55

Én nem néztem a meccset, mert rengeteg dolgom volt. Egyébként 4 napja volt a Roma elleni szánalmas kiesés és még mindig dühös vagyok és nem is érdekelt a meccs. Ránéztem az erdemdényre és egy egyszer "meh" hangulatom volt. Ha döntetlen vagy kikapunk akkor is.

Nagyon szomorú ez. Mármint ez a hangulat nekem. Nem gondoltam volna, hogy valaha így érzek a csapat iránt. Én végignéztem a 7-0t is. Akkor sem veszítettem el a hitem. De komolyan 4-1 ről igy kiesni. Még most ahogy leírtam és felb@sztam magam.

Idén szerintem nem nézek meccset már :(
Csak is Puyol
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.14. 19:30:42

Hat meccsre a veretlen bajnokságtól, az azért nem lenne rossz. Bár nekem sem volt kedvem a mai meccsnézéshez Róma után. A Balaídost kellene valahogy túlélni, na meg az EC-t, a többi hozható. Viszont jövőre változások kellenének a játékot és a formaidőzítést illetően, ha akarunk valamit a BL-ben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.14. 19:20:06

Hát még ha Parejo nálunk játszana...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.04.14. 19:10:44

nyomjuk itt a Dembélé sztorit, de lehet hogy egyszerűen euró milliók függnek attól, hogy mennyit játszik az első idényében...(egy időben volt is valami ilyesmiről szó)
azt mondanám, nem történt itt semmi....fel sem vették, hogy kizuhantak a BL.-ből legfeljebb a nézők egy része, aki otthon maradt. a meccs ugyanúgy alakult ahogy általában, rúgtunk két gólt aztán örülhettünk, hogy nem lett döntetlen.
volt azért 3-4 szép támadás, volt néhány Iniesta varázslat, és persze rengeteg elbaltázott lehetőség és a többi alibi kocogás-passzolgatás amit sajnos Messi vezényelt, gyakorlatilag játék nélkül.
ja és rekorderek lettünk.
csak valahogy most így a BL. fiaskó után a jó magyar szleng jöhet: ki nem sz...ja le. sajnálom, de ez van.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.14. 19:05:51

visca el barca írta: én 20 éve kb minden meccsünket nézem, de ezt a sz*rt már nehezen nyelem le én is. a mai meccset csak hallgattam, nem néztem, és sanszos, hogy a kupadöntő meg a clasico kivételével a többi meccsen is ez lesz. roma elleni zakó óta teszek rájuk.
Sokat nem vesztettél a maival sem :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.14. 18:56:19

Sinya22 írta:Úgy látom nem volt ma nagy érdeklődés a meccs iránt,meg is értem. Máskor jobban pörög a topic.
én 20 éve kb minden meccsünket nézem, de ezt a sz*rt már nehezen nyelem le én is. a mai meccset csak hallgattam, nem néztem, és sanszos, hogy a kupadöntő meg a clasico kivételével a többi meccsen is ez lesz. roma elleni zakó óta teszek rájuk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.04.14. 18:44:37

Rangadót nyertünk,eggyel közelebb a liga :) Ini majdnem gólt szerzett, tuti megy :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.04.14. 18:36:09

ma is megúsztuk a zakót.
hihetetlen volt, amit műveltek hátul: Mats meg Piqué is gólpasszt adott, emellé még volt 2-3 ziccerük is. Nekünk meg makkerunk volt, tulajdonképpen az első ziccerből gól lett.

Iszonyat lassúak voltunk végig, egy-egy percre sikerült felpörögnünk.
Lajos továbbra is béna -a gólja ellenére is-, Messivel akart végig gólt rúgatni.
A Valencia csak magának köszönheti, hogy nem nyert. Ezért sincsenek sehol nemzetközi kupában.

Több játékoson is látni, érezni, hogy elfáradt. Ennek ellenére is erölteti őket.
Azért megmutatták, hogy ha van bennük kraft, akkor tudnak menni előre, és remek dolgokra képesek.
Dembelét meg nem bántom a tizi miatt, nem ő volt az első, és nem is az utolsó.
SR - Semedo csere meg mit mondjak... remek húzás volt, kell is pihentetni SR-t, mert nagyon ki van facsarva, örülök, hogy nem kellett végig játszania.
Válasz küldése