Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.02.14. 15:44:46

A Madrid nem jött ki sehonnan,továbbra is képtelenek 3 meccset megnyerni egymás után. Én 60-40-re mondanám a PSG továbbjutását,de simán benne van,hogy ma betojnak,mert rosszabb napjuk lesz/a "mivagyunkarealmadid" szlogent sikerül felvinni a pályára és CR berúg 2 helyzetből 2-t :D
Tényleg olyan bármi lehet meccs/párharc,szerintem azért 2 idegenben rúgott gól kell a Párizsnak mindenképp.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.02.14. 15:02:48

Cavani ott van a csapattal Madridban. Remélem, hogy játszani fog :twisted:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.14. 14:45:48

De ne legyen igazam. Azért lehet megrakom tippmixen is a realt, akkor tuti, hogy nem lesz. :D
Adja magát, veled tartottam. :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.14. 14:25:36

Én úgy érzem a PSG be fog tojni a teher alatt, és rutinból a Madrid megy tovább. És CR is szerintem hozni fogja magát szokásosan a BL-ben. Ami sajnálatos, mert azzal kb új életet lehelnének a szenvedve döglődő szezonjukba.

De ne legyen igazam. Azért lehet megrakom tippmixen is a realt, akkor tuti, hogy nem lesz. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.14. 14:09:37

mess2009 írta:akár hogy is lesz, éppen azért olyan érdekes mert egy talány az egész. én is eléggé utálom a madridot ahhoz hogy a PSG.nek drukkoljak, de hogy mi várható az homály.
azért amit én látok: a királyiak mára össze szedték magukat tehát a hullámvölgyet, a rossz formát el lehet felejteni.a potenciál bőven megvan bennük a győzelemre - különösen otthon. összességében nekem egy masszívabb csapat benyomását keltik akiket a tapasztalat a rutin is segít, nem beszélve a plusz motivációról az eddigi fiaskók ( Liga, kupa) okán.
a PSG. kétségtelenül bivalyerős, tele feltörekvő sztárokkal de azért nagy öregek is vannak. mellettük szól a mérhetetlen becsvágy és az önbizalom a bajnoki szereplésük alapján de a mostan BL. menetelésüket is ide vehetjük.
a Neymar-Cavani-Mbappé trió az egyik legjobb a világon, ha jó napot fognak ki eldönthatik akár már ma is....én szorítok nekik (egyelőre!)
Ez a maguk mögött hagyták a hullámvölgyet elég merész. Ugyanez volt a Depor ellen, utána bukta. Valencia elleni győzelem, utána szintén bukta. Idén Most már azok a kiszenvedett győzelmek, utolsó perces Ramos fejesek sem nagyon jönnek. Én inkább attól "tartok", hogy a BL-ben kijön nekik a lépés. A kp-n a PSG nem a legstabilabb. Nem tudom mi lesz ha beraknak oda egy Diarrat. Ráadásul Kurzawa is hiányozni fog, Cavani meg úgy tudom több, mint kérdéses. (vagy el sem utazott?)
Emery jobb edző, de gyakorlatilag csak dísznek van, viszont Zidane-nak se olyan a tekintélye. mint tavaly. A PSG-nek az a baja, hogy ha egy szervezettebb csapattal állnak szemben elfogy a tudomány. A csoportkörben is ez volt. Igaz legyőzték egyszer a Bayernt, de nem volt az olyan egyértelmű. A kicsiket meg kitömték. Én valahogy madridi sikert érzek, legalábbis számukra kedvezőbb eredményt. A PSG még nem kész csapat, a kisebb klubokat 5-6 góllal küldik haza, de necces meccsekre nem nagyon vannak felkészülve, ráadásul egy edző mínuszban vannak.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.14. 13:57:32

már bocs de ekkora hülyeséget is rég olvastam itt. mivel jöttek ki a hullámvölgyből? hogy megverték a sociedadot aki mindig lefekszik nekik? vagy mivel? az elmúlt 10 meccsen van 5 győzelmük, kikaptak a világverő leganestől (oké, félig B csapattal de akkor is), villarealtól, meg nagy nehezen összekapartak egy X-et a celta, numacia, levante trió ellen. ettől kell hasra esni?
Ezt én sem értem. A Depor elleni hetes után is ugyanez volt, aztán ikszeltek a Levante ellen. :D

1-1 vagy 2-1 lesz az esti meccs szerintem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.14. 13:21:12

mess2009 írta:a királyiak mára össze szedték magukat tehát a hullámvölgyet, a rossz formát el lehet felejteni.
már bocs de ekkora hülyeséget is rég olvastam itt. mivel jöttek ki a hullámvölgyből? hogy megverték a sociedadot aki mindig lefekszik nekik? vagy mivel? az elmúlt 10 meccsen van 5 győzelmük, kikaptak a világverő leganestől (oké, félig B csapattal de akkor is), villarealtól, meg nagy nehezen összekapartak egy X-et a celta, numacia, levante trió ellen. ettől kell hasra esni?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 13:13:00

S.Agüero írta:Kíváncsi leszek, hogy a PSG kezdeményezni fog-e, vagy inkább visszaállnak kontrákra. Jobban járnának, ha letámadnák magasan madridékat.
Meg arra, hogy ki lesz az az elmeroggyant a PSG-nél akinek elszáll az agya és kiállíttatja magát.

Ami sajnos benne is van mostanság a PSG játékosaiban, utolsó 7 meccsükből 3 meccsen állítottak ki PSG játékost.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.14. 13:10:25

Kicsit olyan ez a PSG, mint a Lucho-Barca tavaly. Elöl veszedelem, a középpálya nem az igazi, hátul meg okésak, de semmi extra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.14. 13:08:11

Kíváncsi leszek, hogy a PSG kezdeményezni fog-e, vagy inkább visszaállnak kontrákra. Jobban járnának, ha letámadnák magasan madridékat.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 13:03:19

Fontos lenne hogy előbb találjon be a PSG, mert azzal lehet vissza dobná a gödörbe őket, és elmenne a kedvük az egésztől.


Carvajalt várhatóan Nacho fogja helyettesíteni, aki hátul aránylag stabil, de érdelemszerűen támadásban nem tud annyit segíteni mint Carvajal.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.02.14. 12:42:35

akár hogy is lesz, éppen azért olyan érdekes mert egy talány az egész. én is eléggé utálom a madridot ahhoz hogy a PSG.nek drukkoljak, de hogy mi várható az homály.
azért amit én látok: a királyiak mára össze szedték magukat tehát a hullámvölgyet, a rossz formát el lehet felejteni.a potenciál bőven megvan bennük a győzelemre - különösen otthon. összességében nekem egy masszívabb csapat benyomását keltik akiket a tapasztalat a rutin is segít, nem beszélve a plusz motivációról az eddigi fiaskók ( Liga, kupa) okán.
a PSG. kétségtelenül bivalyerős, tele feltörekvő sztárokkal de azért nagy öregek is vannak. mellettük szól a mérhetetlen becsvágy és az önbizalom a bajnoki szereplésük alapján de a mostan BL. menetelésüket is ide vehetjük.
a Neymar-Cavani-Mbappé trió az egyik legjobb a világon, ha jó napot fognak ki eldönthatik akár már ma is....én szorítok nekik (egyelőre!)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.14. 11:50:17

visca el barca írta:lehet csak a madrid iránt érzett ellenszenvem mondatja velem, de sztem semmi esélye a habfehéreknek. a bajnokságban hullagyengék, kb minden 2. meccset nyernek meg és NINCS TAKTIKÁJUK. tehát nem arról van szó, hogy hengerelnek és minden kifelé pattan, meg ellenük fújnak, hanem NINCS FOCIJUK. szóval lehetnek akármilyen lelkesek a BL-re, azzal nem fogják tudni kompenzálni a taktika hiányát. ívelgetni fognak, mert mást nem tudnak és ennyi. aztán persze lehet 2 fejes becsúszik és a psg meg mindent kihagy és és egy sima 2-0, de vhogy nehezen tudom elképzelni. érzésem szerint a psg tuti lő min. 2 gólt, elég brutális gépezetük van elől, jó formábna is vannak és ha idegenben lőtt két góllal kiesnek akkor tényleg egy igazi lúzer banda. olyan 1-2, 1-3, max 2-2-t érzek.
A Madrid mindig is ilyen volt, tavaly se játszottak szépen, csak aztán jött egy szöglet vagy egy szabadrúgás és Ramos befejelte. Plusz kegyetlen jól kontráztak mindig is.
Szerintem döcögősen továbbmennek, ahogy szoktak mindig. Semmivel se jobbak, mint az ellenfeleik, de valahogy mindig nekik jön ki jól a lépés. Zidane biztosan jól tud imádkozni!
Juve jó béna volt. Igazi lúzer bagázs, pedig szimpatikusak
Egész jó csapatuk van, hozzánk és a nagycsapatokhoz képest apró pénzből. Főleg, ha Higuan-t nem számítjuk. Ő pont marha drága volt.
Innen az angolok okos játékkal képesek továbbmenni. Buffont sajnálom, de egy olyan csapat, ahol Higuan a csatár nem tud BL-t nyerni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.14. 11:36:42

Barca_10 írta:Na igen, Zidanera legalább hallgatnak
Erre sem vennék mérget már mondjuk.

Egy forintot nem tennék ennek a párharcnak a kimenetelére, az tuti. Azokon a tényezőkön kívül, amiket leírtatok, még ott a bíráskodás is. Elég egy felkészületlen vagy részrehajló bíró, és elfújhatja a meccset bármelyik irányba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.02.14. 11:51:18-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.14. 10:58:59

lehet csak a madrid iránt érzett ellenszenvem mondatja velem, de sztem semmi esélye a habfehéreknek. a bajnokságban hullagyengék, kb minden 2. meccset nyernek meg és NINCS TAKTIKÁJUK. tehát nem arról van szó, hogy hengerelnek és minden kifelé pattan, meg ellenük fújnak, hanem NINCS FOCIJUK. szóval lehetnek akármilyen lelkesek a BL-re, azzal nem fogják tudni kompenzálni a taktika hiányát. ívelgetni fognak, mert mást nem tudnak és ennyi. aztán persze lehet 2 fejes becsúszik és a psg meg mindent kihagy és és egy sima 2-0, de vhogy nehezen tudom elképzelni. érzésem szerint a psg tuti lő min. 2 gólt, elég brutális gépezetük van elől, jó formábna is vannak és ha idegenben lőtt két góllal kiesnek akkor tényleg egy igazi lúzer banda. olyan 1-2, 1-3, max 2-2-t érzek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.14. 10:12:59

Én azért bízok benne, hogy Neymar odapirít a Madridnak. Cseleivel szanaszét provokálja az ellent, góljaival és viselkedésével jól magára haragítja a közönséget, kiállítják róla Ramost és hasonlókban bízok.

Jót tenne a lelkemnek, mert a Mundo már azt írja, hogy 19-ben megy Madridba. De még ha nem is menne, remélem maradt annyira culé, hogy kettőzött erővel akarja kiütni CRéket.

Amúgy azokkal értek egyet, akik szerint totálisan háromesélyes a boogie.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2018.02.14. 10:11:05

Ki lesz Carvajal helyén?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.14. 10:02:48

Barca_10 írta:...Párizsban elhihettek h nagyon jók mert 6 gólokat rúgnak meccsenként. Nagy lesz az arc
Ha tényleg nagy az arc a francia bajnokság miatt és a tavalyi BL után, akkor megérdemlik újra hogy kiessenek.
Csak is Puyol
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 10:02:06

Igen, MRI-nek szerintem már tavaly sem volt még a 6-1 előtt sem tekintélye.

Nekem nagyon megmaradt ahogy üvöltözik nekik a gól után hogy jöjjenek már kifele, de továbbra is úgy játszottak mint egy Malaga.

Én amúgy úgy érzem hogy már a mai meccsen el fognak dőlni a lényegi kérdések.
Szerintem ennél nagyobb 3 esélyes meccs nincs is.
Ugyanúgy benne van az, hogy elhiszi a PSG és a Real haza küldi őket 3 góllal, mint az hogy a RM-ot meglepik és nagyon jó focit letolva elérnek egy kedvező többgólos döntetlent, vagy győzelmet a Bernabeuba, és úgy menjenek haza a saját stadionjukba, ahol 2006 óta csak 1-szer (tőlünk 2015-ben) kaptak ki európai kupaporondon.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.02.14. 09:54:14

Alcantara írta:de a két edző közötti különbség kijöhet a Madrid javára.
Na igen, Zidanera legalább hallgatnak, emery elvesztette az öltözőt a psg-nel. ZZ sem egy taktikai zseni de erre a meccsre felporgetheti oket. Reménykedem a Párizs továbbjutásaban de a rutin és az edző mellett a bajnokság is a Madrid mellett szól,Párizsban elhihettek h nagyon jók mert 6 gólokat rúgnak meccsenként. Nagy lesz az arc
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.02.14. 09:42:22

Én nem írnám le ennyire a helyetekben a Madridot. Nehogy a "csoda-gigacsapat" torkán akadjon a falat. Az első meccsen semmi nem fog eldőlni, de a két edző közötti különbség kijöhet a Madrid javára.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.14. 09:37:31

MessiNeymarSuarez írta:Én is örülnék ha a PSG elintézné, de én azt érzem hogy lesznek olyan majmok hogy lebecsülik a RM-ot, és elhiszik magukról hogy "áhh örülhetünk hogy most egy gyengélkedő Realt kaptunk, így simán meglesz a továbbjutás" aztán csak néznek ha szervezetten szépen elintézi őket a Madrid és haza küldi őket egy 2-0, 3-0-val, esetleg 3-1-el.
Én is ettől tartok, de talán tanultak valamit a tavalyiból. Most nem otthon kezdenek, így gondolom biztosra akarnak menni. A nagyobb probléma az, hogy Emery-re már szerintem az takarítónő sem hallgat. Ott sincs minden rendben az öltözőben szerintem. Neymar jatszon úgy mint tavaly ellenük. Fussák szét a védelmet és tartsák a kp-t és minden rendben lesz :D
Csak is Puyol
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 09:33:19

Barca_10 írta:Remelem ma a psg ugyanúgy szárazon teszi be a Madridnak Valentin-nap alkalmából ahogy tavaly nekünk. Bappe végül fog játszani? A széleken neymar meg ő megkavarhatja a dolgokat. Plusz alves is mindig felszívja magát ellenük.
Természetesen játszhat, a sérülés messze nem volt olyan súlyos mint aminek tűnt elsőre, és már azóta játszott is meccseket.

Én is örülnék ha a PSG elintézné, de én azt érzem hogy lesznek olyan majmok hogy lebecsülik a RM-ot, és elhiszik magukról hogy "áhh örülhetünk hogy most egy gyengélkedő Realt kaptunk, így simán meglesz a továbbjutás" aztán csak néznek ha szervezetten szépen elintézi őket a Madrid és haza küldi őket egy 2-0, 3-0-val, esetleg 3-1-el.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.02.14. 09:22:23

Remelem ma a psg ugyanúgy szárazon teszi be a Madridnak Valentin-nap alkalmából ahogy tavaly nekünk. Bappe végül fog játszani? A széleken neymar meg ő megkavarhatja a dolgokat. Plusz alves is mindig felszívja magát ellenük.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.02.14. 08:12:20

Nyiri81 írta:Juve jó béna volt. Igazi lúzer bagázs, pedig szimpatikusak. Mindig is kedveltem Őket. Higany első gólja les volt így még a Spurs simán nyerhetett volna.
Szerintem inkább Higuain volt a béna (bár ő inkább örök vesztes).
Lábában volt a 3. és a 4. gól, amiból ha egyet berúg, akkor most ők lennének előnyben.
Válasz küldése