Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Dembelének át kéne jönni balra mert hatalmas üres területek vannak, jobb oldalt meg össze van tömörülve.Yokozuna írta:Suarez kitolódik balra, és légüres térben mozog. Baloldalt nincs csatár, féloldalas az egész támadó játék. Messit zavarja Dembelé, aki elég ügyetlenül mozog.



Ebben a statikus játékban még nem mutatott sokat.markionni írta:Nem tudom nezni a meccset sajnos azert kerdezem. Dembele hogy nyomja ez ellen a betomorulo olaszos vedelem ellen?
Most hagyott ki egy ziccert szerzett labdából, ezen kívül kb sehogy. Mondjuk az látszik, h le tud venni 1 vagy 2 embert röhögve majd.markionni írta:Nem tudom nezni a meccset sajnos azert kerdezem. Dembele hogy nyomja ez ellen a betomorulo olaszos vedelem ellen?
Borzasztó nyers még, ezért is volt irdatlan sok az érte kiadott pénz.Nyiri81 írta:Dembelé direkt nem passzol?



Nem lenne azzal gond, ha Dembele nem folyamat a védő mellett/mögött "bujkálna" a szélen, nem értem miért nem kéri többet vagy jön beljebb.csababarca írta:Eddig ez elég gyenge a tartalékos juve ellen.
Lehet kicsik ellen jó, hogy Alba oldja meg a baloldalt teljesen, de nagyok ellen ez így nem tetszik.