Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.10. 11:52:05

palesz77 írta:Lemart látta már valaki játszani középpályán? Mert Coutinho legalább játszott már ott, nem is akárhogy, az előszezonban most még frissen is.. Lemart én még csak a balszélen láttam, de javítsatok ha nem jól tudom.
Jol tudod köze nincs Iniesta posztjahoz..balszelső es ennyi, nem kell minden hulyesegen megragadni amit a kollegak irnak :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.10. 11:48:58

Lemart látta már valaki játszani középpályán? Mert Coutinho legalább játszott már ott, nem is akárhogy, az előszezonban most még frissen is.. Lemart én még csak a balszélen láttam, de javítsatok ha nem jól tudom.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.10. 11:46:12

Cestus írta:
baas11 írta:Az nso szerint Dybala megkapta Del Piero 10-es mezét ... bukta.
Dybalának úgy is csak egy 4-2-3-1-ben vagy 4-3-1-2-ben lett volna helye. Előbbit nem hiszem, hogy meg meri húzni EV, meg őszintén szólva nem is szeretném ezt látni a Barcában. Utóbbiba meg akkor már egy nagydarab csatárt kellene igazolni, aki Suárezzel lebunyózza a védőket. Dybala nem valami nagydarab, meg sebessége, kondija sincs.

Igen ez igaz, bar szerintem 4-3-3 ban ami igazából 2-3-2-3 a gyakorlatban hisz Messi nagyon sokszor bent van középen 10es poszton, működne.... persze minde1 mert ez sem aktuális :?
.........Pique...........Umtiti......
Semedo........Busquets........Alba
...........Rakitic.........Iniesta.....
Dybala...........Messi.........Suarez
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 11:42:33

http://www.espnfc.com/blog/espn-fc-unit ... es-iniesta" target="_blank

Itt van Iniesta utódja :D. Fele annyiba lenne, mint Cou, ráadásul jóval fiatalabb és nem áll fenn annak a veszélye, hogy Neymar éveken át győzködi majd, hogy jöjjön át a PSG-be. De mi minden áron Coutinhot hajkurásszuk és rekordigazolást produkálnánk, mintha ő lenne az agyaúristen.

Balszélsőnek visszahozzuk Sánchezt, pár évre megoldja a posztot. A két arc mellé jöhet Seri meg Inigo, ha kellenek bárkinek egyáltalán. Szerintem nem lennénk gyengébbek a közeljövőben, mint a Coutinho+Dembélé duóval lennénk.

Pénz is maradna, és remélhetőleg egy kompetensebb sportigazgatóval, valamint a maradék pénzzel+a Rakuten és Nike-pénzekkel a jövőben ügyesebben oldjuk meg ezt az egészet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2017.08.10. 11:27:27

Ez már egyre nevetségesebb!Bele se merek gondolni mi lesz, ha majd nem lesz Messi egy középszerű sz.ar csapat leszünk ezzel a vezetéssel...én pezsgőt bontok ha leváltják őket.Akkorát esett az ázsiónk, hogy nem is csoda, ha nem tudjuk megtartani a játékosainkat...Gyalázat!
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.10. 11:26:14

Ez már nagyon komolytalan, sőt, nevetséges amit a vezetőség művel..
Elmegy a világ 3. legjobb játékosa, de a pénz még nem érkezett meg...
Verratti-ra meg, honnan tudjuk, hogy lett-e volna pénz, lehet az is csak kamu volt, ez a vezetőség össze-vissza hazudozik.
Egy Dortmund-ból meg Pool-ból sem tudunk már igazolni, bár én ennek örülök is mert Dembelé, kb 80-at, nagyon max, ha ér, Coutinho-t viszont sajnálom, ő lehetne Ini utódja, azt legalább meg lehetne oldani idén.
Ez csak az egyik része a dolgoknak, a másik, hogy a töltelék játékosoktól nem képesek megválni, meg az olyan szerencsétlenek mint Gomes, nem eladóak, vicc..
Zidane meg okosan egyben tartja a Real-t, jön egy-két fiatal tehetség, Isco egyre jobb, a Barca meg egyre csak süllyed. Szép kilátások..
Minél hamarabb el kell zavarni ezt a Fernandezt meg akik felelőseg az igazolásokért, mert ez már cirkuszba illő előadás :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 11:13:56

recrea írta:Nso azt írja, h azért nem érkeztek meg Neymar papírjai, mert még nem láttunk a 222 millióból semmit, ugyanis a bank nem igazolta vissza, h van fedezet a csekk mögött.

Hogy vasárnap pályára léphessen, ma éjfélig kell ezeknek megérkezni. Lehet, h pletyka, de így kb le se tudunk nagy pénzt tenni másért, hacsak nincs tartalék.

Sztem igenis gondolni kellett volna a vezetőségnek arra az eshetőségre, h távozik, itt pl a fél banda érezte, ők meg nem készültek fel rá :D Erre, aki kéne, az tavaly vagy idén hosszabbított szerződést...mi meg üldözzük a "semmit". Vajon mi a túrót csinálnak év közben a megfigyelők, sportmenedzserek...

Plusz meg kell nézni a Real kivásárlási árait, kifigurázom a "bezzeg" embereket, de most magamnak kell ellent mondanom. Én utálom azt a nagyképű bandát, meg a körítést, de azt nem lehet elvitatni tőlük, h még mindig náluk játszani a foci csúcsa, ez pedig azon látszik, ahogy adják-veszik a játékosokat és ahogy kötik velük a szerződéseket, kivásárlási ár, fizetések, marketingjogok, hiszti sehol.
Ebben Perez sokkal de sokkal profibb, mint Bartoék.
Egy ilyen klubban igenis presztízsnek kell lennie a játékos számára az hogy itt játszhat, egy Real/Barcának igenis hívószónak kell lennie...
De mi mostanában a botrányokról vagyunk híresek, és a kétes ügyekről..

Elvileg hivatalosan is megerősítette hogy még nincs pénz még, mert nincs megerősítve a fedezet a csekk mögött...
De akkor hogy is van ez?

Hivatalosan kijelentették, hogy Neymar képviselői átnyújtották a kívánt pénzt és kifizették a játékost.
Komolyan, ha bemennék http://shop.mozart-souvenir.hu/files/ck ... 0_1020.jpg ilyen pénzzel hozzájuk, azt is bevennék? :lol:

Valaki poénkodott hogy mekkora lenne ha fedezet nélküli lenne a csekk...Hát látjuk :lol:

Őszintén kicsit meg is érdemli Neymar, várjon ő is egy kicsit, ha már a klubot és szurkolókat megváratta a döntéssel.



Amúgy Neymar eladása nélkül terveztünk Verrattira elkölteni egy 100-ast, arra nem foghatják hogy nincs pénz a Neymar-transzfer nélkül.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2017.08.10. 11:11:30

mezenga írta:Ezt nem értem miért hajszolják őket ennyire, közben mások iránt is érdeklődhetnének mert így csak pofára esés lesz. Szerintem kézenfekvő megoldás Alexis Sanchez és Özil is az Arsenalból. Mindkettő szerződése jövőre lejár (ha jól tudom egyik sem hosszabbított még), Blben nem indulnak, 100-120ból hozhatóak mindketten. A többi meg mehetne stadionra.
Vagy én a Chelseaből Hazardot szeretném a legjobban, ő egy kész játékos. 26 éves még csak. Évek óta a Premier Leagueben bizonyít. Abramovics úgyis válik, viszi az asszony a pénzt. Hátha.
Az Alexis-Özil duónak én is örülnék. És mivel jövőre lejár a szerződésük még mozdíthatók is lennének.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.10. 11:03:53

Nso azt írja, h azért nem érkeztek meg Neymar papírjai, mert még nem láttunk a 222 millióból semmit, ugyanis a bank nem igazolta vissza, h van fedezet a csekk mögött.

Hogy vasárnap pályára léphessen, ma éjfélig kell ezeknek megérkezni. Lehet, h pletyka, de így kb le se tudunk nagy pénzt tenni másért, hacsak nincs tartalék.

Sztem igenis gondolni kellett volna a vezetőségnek arra az eshetőségre, h távozik, itt pl a fél banda érezte, ők meg nem készültek fel rá :D Erre, aki kéne, az tavaly vagy idén hosszabbított szerződést...mi meg üldözzük a "semmit". Vajon mi a túrót csinálnak év közben a megfigyelők, sportmenedzserek...

Plusz meg kell nézni a Real kivásárlási árait, kifigurázom a "bezzeg" embereket, de most magamnak kell ellent mondanom. Én utálom azt a nagyképű bandát, meg a körítést, de azt nem lehet elvitatni tőlük, h még mindig náluk játszani a foci csúcsa, ez pedig azon látszik, ahogy adják-veszik a játékosokat és ahogy kötik velük a szerződéseket, kivásárlási ár, fizetések, marketingjogok, hiszti sehol.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 11:00:55

Most komolyan, ha Neymar helyére hoznánk valami komoly játékost, akkor is nagyon jó szándékkal lehetne azt mondani, hogy a keret kb hasonló erősségű mint az utolsó szezonban, és csak Valverdén múlik hogy egy ilyen szezon után mit képes kihozni, és képes-e sikerre vezetni a csapatot de így, hogy még tovább gyengültünk...

Hát, durván fel van adva a lecke neki, de csodát tőle se várjunk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 11:00:15

baas11 írta:Az nso szerint Dybala megkapta Del Piero 10-es mezét ... bukta.
Dybalának úgy is csak egy 4-2-3-1-ben vagy 4-3-1-2-ben lett volna helye. Előbbit nem hiszem, hogy meg meri húzni EV, meg őszintén szólva nem is szeretném ezt látni a Barcában. Utóbbiba meg akkor már egy nagydarab csatárt kellene igazolni, aki Suárezzel lebunyózza a védőket. Dybala nem valami nagydarab, meg sebessége, kondija sincs.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2017.08.10. 10:54:52

Az nso szerint Dybala megkapta Del Piero 10-es mezét ... bukta.

Ha jól látom a "Kit szeretnél Neymar helyett?" lehetőségek közül jelen állás szerint maradt Hazard és Mbappe ??? ... legalább is rájuk még nem mondták h huzzunk a piba 220 millionkkal együtt. :!: #-o
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 10:52:43

Feast4 írta:A PSG-t nem érdekli, hogy jobban járjon. Keresztbe akartak tenni és soha egy játékost nem fogunk tudni elhozni tőlük, még akkor se ha rájuk rohad annyira nem kell. A két klub viszonya látványosan megment.
Dínyt elhoztuk, mert el akarták adni. Matuidit is el akarják, jelenleg a Juventussal vannak egyezkedések. Rabiot helye szintén nem garantált a kezdőben, azok alapján, amiket PSG rajongói oldalakon olvastam. Elvileg 4-2-3-1-re akarnak váltani, és hozni egy középpályást Verratti mellé pivotnak. Szerintem le lehetett volna beszélni ezt velük, és így nekik sem kellett volna valami 80-100 milliós adót kifizetni még pluszban. Viszont Bartoék inkább elzárkóztak a tárgyalásoktól, emiatt mindenki büszke lehet rájuk. Remélem, akkor is büszkék leszünk, ha a PSG mindezek után kiejt minket a BL-ből, vagy a Reallal szemben újabb bajnokságot/BL-t veszítünk el, részben Bartoék konoksága miatt.

(Mindezek a PSG-s infók nem holtbiztosak, annyira azért nem ástam bele magam a csapat dolgaiba, nem is érdekelnek egyáltalán. Viszont az elmúlt hetekben a Neymar-huzavona miatt gyakrabban látogattam pár PSG-s fórumot.)
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 10:52:04

visca el barca írta:hagyni kell a francba az egészet. coutinhot is, dembelét is, serit is.

én már akkor is elégedett leszek ha az arda, munir, veramelen, douglas, rafinha, DS pakktól megszabadulunk (AG ugye nem eladó). előre megpróbálnék még hozni vkit, inaki williamsre gondoltam, elég szimpatikus gyerek, hátha lehetne belőle vki, de ahogy látom neki is 50 milliós kisárlási ára van...

ts/cillessen
semedo/vidal/piq/masch/marlon/umtiti/alba/digne
rakéta/busi/ini/AG/SR/alena/samper
messi/lajos/pákó/dölöfu/?

ezzel kell nekivágni a szezonnak és bízni valverdében, de főleg messiben, hogy lesz kedve idén focizni. aztán ez vagy elég lesz vagy nem.

bizalmatlansági indítványból nem tudom mi lesz, a culékat nem ismerem, hogy sztárlázban égnek, vagy beérik annyival mint Bob, hogy hűdesokpénzünkvan. remélem előbbi és eltakarítják innen ezt a nulla sleppet.



Az a baj, hogy Messinek tavaly is volt kedve focizni, sőt sokszor földöntúli formában nyomta, de stabil, kreatív csapat nélkül ez pont annyira volt elég, hogy ne februárban veszítsük el a reményt a bajnokságban, hanem az utolsó fordulóban, és arra hogy BL-ben a Juve ellen legalább legyen 1-2 helyzetünk, és ennyi...
Idén sem erre kéne támaszkodnunk, pont hogy erősíteni kéne a csapatot, csak ugye hamarabb hoznék el saját lábon egy igazolást, mint Bartoék nagyon úgy néz ki...

Komolyan, egy ilyen RM ellen Dulifulikkal, meg Denisekkel akarunk harcba szállni ligában, BL-ben? :lol: Láthattuk mire mentünk.


Abramovics feleségének meg biztos kellett a pénz etetni szegény gyerekeket, ezért iratta rá a fele vagyonát... :lol: Az ilyenek csinálják jól, a legfelsőbb szinten űzik a legrégibb szakmát, és konkrétan megnyerik a lottót azzal hogy pár évig összeházasodnak egy ilyen gazdag emberrel, elérik hogy rá irassák a fél vagyonukat, mert "úgyis annyira szeretlek", aztán meg vége a nagy szerelemnek és lelépnek... :lol:
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2017.08.10. 10:46:18

Élő szerződése volt, nem lehet előkészíteni valakit a játékospiacról, hogy várj, te leszel a beugró. Mindenki 'építgeti' közben a saját karrierjét.
Jelenleg posztokra igazol a Barca, hogy egyensúlyt teremtsen elől-középen-hátul.
A Realnak nagyon bejöttek a posztigazolások, szerencséjük volt és hihetetlen sorozatot futnak (és összemérhető Zidane-k érájával), de a 'sztárok gyengélkedtek tavaly: Bale, Benzema, James. Danilo, Morata, James lépett, és folytatódik a nagy társasjáték.
A Barcelonanak nagyon fel kell kötni a gatyát, hogy kiegyensúlyozott legyen, versenyképesen álljon ki a derbikre, érjen oda a tétmeccsekre.
Eközben volt egy edzőváltás a Barcanal és tudni kellett kire számít a sok kallódó közül EV.
Akiket szerettek volna elhozni, nem tudták, mert mindenki srófolja fel az árakat.
A sportpiac őrült forgásba kezdett. Olyan szinten vannak a fizetések is, hogy csak a nagyon elkötelezettek jönnek jó korban, jó formában épp a Barcához, sokan a pénzt választják, aztán már a Barcának nem kellenek, mert túl idősek.
Most úgy tűnik 1 max 2 igazolás lesz még, max 3 távozóval.
MessiNeymarSuarez írta:
barcami írta:Moneymar' nem lehet viszonyítási pont.
Jól lőtték be azt az árat (miután tavaly már nyilvánvaló volt, hogy elmegy), amit kifizethetnek érte alku nélkül.
De ha ennyire tudták előre, miért nem készültek fel, és miért nem villantottunk már az első 1-2 hónapban utódot? Iniesta posztjáról nem is beszélve...

Komolyan nem tudom elhinni hogy szinte minden nagy klub képes megoldani a szükséges igazolásokat, erre PONT az egyik legsikeresebb klub nem képes...A játékosoknak kb tömegesével kéne állni a Barca kapujánál ideális esetben, és tolongani hogy egy ilyen csapatba FIX kezdő helyre jöhessenek, mert itt 2 komoly hely is kiadó, melyik sztárcsapatban van jelenleg ilyen lehetőség?

Erre semmi, még lasszóval sem képesek berángatni a játékosokat a klubba, mintha épp most zuhantunk volna le a spanyol másodosztályba...

Nem feltétlen kell sztárigazolás, olyan kell aki megüti a szintet és kész, felőlem jöhet ingyen is ha képes olyan szintet nyújtani.
Ha meg nincs ilyen, akkor ki kell fizetni egy sztárjátékost, és kész, nem kéne már ilyenkor skótoskodni, ha komolyan akarjuk gondolni a kupákat, és bajnokságot esetleg BL-t nyerni...


Bicskanyitogató amit csinálnak.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.10. 10:44:43

Cestus írta: Goretzka, Matuidi, Rabiot. Utóbbi kettő egyikét Neymar árán felül elkérhettük volna, a PSG jobban járt volna, mint így.
A PSG-t nem érdekli, hogy jobban járjon. Keresztbe akartak tenni és soha egy játékost nem fogunk tudni elhozni tőlük, még akkor se ha rájuk rohad annyira nem kell. A két klub viszonya látványosan megment.
Kép
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2017.08.10. 10:41:00

csabimo írta:...

Azért arra kivancsi lennék, ha nincs ez a 222 kivasarlasi ár, és targyalni kell meg alkudozni, mennyit kaptunk volna érte, ha veri az asztalt hogy parizsba akar menni!!
Lehet hogy ennyit sem..
Szerintem ilyen 150 körül max. Aztán dörzsölték volna a tenyerüket, hogy lám eladtuk a világ legdrágább focistáját és kerestünk 150 milliót egy elvágyódó játékoson. Szóval talán még jobb is így.

A másik dolog, azzal, hogy elhoznánk a Dortmund megfigyelőjét még nem lennénk előrébb,mert a tehetségeket kezelni és fejleszteni is kell. Szerintem Pep óta mi ebben nagyon el vagyunk maradva,pedig a Masia tökéletes háttér lehetne,ha jól használnák.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.10. 10:31:02

mezenga írta:Abramovics úgyis válik, viszi az asszony a pénzt. Hátha.
:lol: :lol: :lol: :lol:

már megint? ez a lúzer kb 5-6-7 évvel ezelőtt is elvált már egyszer, akkor is lehúzták mint a hülyét :lol: én nem tudom, ezek a gazdagok tényleg ennyire hülyék h nem képesek házassági szerződést íratni? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.08.10. 10:26:13

visca el barca írta:

bizalmatlansági indítványból nem tudom mi lesz, a culékat nem ismerem, hogy sztárlázban égnek, vagy beérik annyival mint Bob, hogy hűdesokpénzünkvan. remélem előbbi és eltakarítják innen ezt a nulla sleppet.
pont így gondolom, hogy a statisztika szép dolog, csak kitörölhetjük vele...
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2017.08.10. 10:24:22

Ezt nem értem miért hajszolják őket ennyire, közben mások iránt is érdeklődhetnének mert így csak pofára esés lesz. Szerintem kézenfekvő megoldás Alexis Sanchez és Özil is az Arsenalból. Mindkettő szerződése jövőre lejár (ha jól tudom egyik sem hosszabbított még), Blben nem indulnak, 100-120ból hozhatóak mindketten. A többi meg mehetne stadionra.
Vagy én a Chelseaből Hazardot szeretném a legjobban, ő egy kész játékos. 26 éves még csak. Évek óta a Premier Leagueben bizonyít. Abramovics úgyis válik, viszi az asszony a pénzt. Hátha.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.10. 10:18:03

hagyni kell a francba az egészet. coutinhot is, dembelét is, serit is.

én már akkor is elégedett leszek ha az arda, munir, veramelen, douglas, rafinha, DS pakktól megszabadulunk (AG ugye nem eladó). előre megpróbálnék még hozni vkit, inaki williamsre gondoltam, elég szimpatikus gyerek, hátha lehetne belőle vki, de ahogy látom neki is 50 milliós kisárlási ára van...

ts/cillessen
semedo/vidal/piq/masch/marlon/umtiti/alba/digne
rakéta/busi/ini/AG/SR/alena/samper
messi/lajos/pákó/dölöfu/?

ezzel kell nekivágni a szezonnak és bízni valverdében, de főleg messiben, hogy lesz kedve idén focizni. aztán ez vagy elég lesz vagy nem.

bizalmatlansági indítványból nem tudom mi lesz, a culékat nem ismerem, hogy sztárlázban égnek, vagy beérik annyival mint Bob, hogy hűdesokpénzünkvan. remélem előbbi és eltakarítják innen ezt a nulla sleppet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.10. 10:13:27

Feast4 írta:
Cestus írta:El kellene felejteni ezt a Coutinhot. Vannak más CM-ek is, akikkel tehermentesíthetjük Iniestát...
Ezzel egyet értek csal mondj egyet aki mozdítható.
Goretzka, Matuidi, Rabiot. Utóbbi kettő egyikét Neymar árán felül elkérhettük volna, a PSG jobban járt volna, mint így.

Amúgy meg ha Bartoék nagyon akarnak, belenyúlhatnak mélyen a zsebükbe is a két sztárért. 150+150 = 300 milliónk van jelenleg.

+mégegy opció: Lemar. Ő sem CM, hanem szélső középpályás/támadó kp./szélső. De a hírek szerint nem áll tőle sem messzebb a nyolcas, mint Coutinho-tól. Vele hírbe is hoztak minket amúgy.
miro. írta:]Én az eleje óta ezt érzem. Nem is értem miért akarjátok Ini helyére.
Szerintem Ő Neymar posztja.
Gyors,jól lő,tud 1-1ezni,a végén hasznosabb szvsz ahol nagyobb a kreatív szabadság.
Igen, emiatt érdekes lesz, ha végül 150-ért hozzuk el, és nem az eredeti posztján fogjuk játszatni. Én örülni fogok, ha jön, de nem életbiztosítás azért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2017.08.10. 10:19:13-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.10. 10:11:22

Cestus írta: A srác ráadásul alapból támadó középpályás/szélső, még ha el is tud esetleg játszani nyolcasként is.
Én az eleje óta ezt érzem. Nem is értem miért akarjátok Ini helyére.
Szerintem Ő Neymar posztja.
Gyors,jól lő,tud 1-1ezni,a végén hasznosabb szvsz ahol nagyobb a kreatív szabadság.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.10. 10:09:41

Cestus írta:El kellene felejteni ezt a Coutinhot. Vannak más CM-ek is, akikkel tehermentesíthetjük Iniestát...
Ezzel egyet értek csal mondj egyet aki mozdítható.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 10:07:54

barcami írta:Moneymar' nem lehet viszonyítási pont.
Jól lőtték be azt az árat (miután tavaly már nyilvánvaló volt, hogy elmegy), amit kifizethetnek érte alku nélkül.
De ha ennyire tudták előre, miért nem készültek fel, és miért nem villantottunk már az első 1-2 hónapban utódot? Iniesta posztjáról nem is beszélve...

Komolyan nem tudom elhinni hogy szinte minden nagy klub képes megoldani a szükséges igazolásokat, erre PONT az egyik legsikeresebb klub nem képes...A játékosoknak kb tömegesével kéne állni a Barca kapujánál ideális esetben, és tolongani hogy egy ilyen csapatba FIX kezdő helyre jöhessenek, mert itt 2 komoly hely is kiadó, melyik sztárcsapatban van jelenleg ilyen lehetőség?

Erre semmi, még lasszóval sem képesek berángatni a játékosokat a klubba, mintha épp most zuhantunk volna le a spanyol másodosztályba...

Nem feltétlen kell sztárigazolás, olyan kell aki megüti a szintet és kész, felőlem jöhet ingyen is ha képes olyan szintet nyújtani.
Ha meg nincs ilyen, akkor ki kell fizetni egy sztárjátékost, és kész, nem kéne már ilyenkor skótoskodni, ha komolyan akarjuk gondolni a kupákat, és bajnokságot esetleg BL-t nyerni...


Bicskanyitogató amit csinálnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.08.10. 10:09:50-kor.
Válasz küldése