Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.29. 16:45:22

CR 1-0 ma se lesz Real vereseg :evil: :evil: :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.29. 16:20:05

recrea írta: Nem vagyok sértődős típus :D nem veszem támadásnak, ez csak egy vita, attól, h ugatok neked, még nincs semmi bajom Veled :)

Azért nincs semmi értelme bírózni, mert ide hozok egy középhülye madridistát és elmagyarázza Neked, h őket sújtották többször a sporik ebben a szezonban. Összerak egy olyan videót, amire azt mondjuk, h "huhh mennyit tévedtek a Real kárára". Mert össze lehet ilyet rakni. Ez tipikusan olyan dolog, h nézőpont kérdése, olyan, mint az a kép, amikor két ember vitázik azon, h két oldalt állva 6-ost vagy 9-est lát. Mindkettőnek igaza van, közben mégsem. Ramos esete egyik oldalon 10-15 meccs, másik oldalról meg sárga, mert nem szelte ketté Messit. A legszebb, h egyikre se tudod azt mondani, h oltári marhaság.

Matyira is reagálva, pontosan azért nem 3 meccsből áll a szezon, h ne legyen meghatározó egy-egy bírói baki, ezért van 38 meccs. 38 meccsen nincs mismásolás, magyarázkodás, akinek több pontja van, az nyer.
Én ezt értem és valszeg úgy is lenne, ahogy mondod, de pont nem érdekel, hogy a Madridnak mennyit tévedtek a javukra, vagy hátrányukra ettől mi nem vagyunk előrébb, főleg utólag nem. Engem az érdekel és bosszant, hogy lehetne többünk kb 3-4 ponttal, ha az adott aktuális spori nem lett volna fogalmatlan. Tehát, hogy érthető legyek, nem a bíróra fogom a játékunkat, a hektikusságunkat a rossz formát, csak azt mondom, hogy hiányzik az a 3-4 pontocska, ami meg rajtuk ment el.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.04.29. 12:58:19

S.Agüero írta:
MesQueUnClub írta:2 döntetlen vagy 1 vereség kell :?
Mekkora lenne ha Munir góljával nyerne a Valencia :lol: :lol:
Parejo is megnyerheti felőlem. :mrgreen:

Enzo Pérez, Zaza és Cancelo sincs a keretben amúgy... :roll:
Hát nem egyszerű a Valencia dolga pláne így :( és sajnos ahogy a tabellára nézek csak az jut eszembe hogy a Malaga ellen odavissza 1 pontot szereztünk meg otthon az Alaves ellen nullát... #-o #-o
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.29. 12:53:18

MesQueUnClub írta:2 döntetlen vagy 1 vereség kell :?
Mekkora lenne ha Munir góljával nyerne a Valencia :lol: :lol:
Parejo is megnyerheti felőlem. :mrgreen:

Enzo Pérez, Zaza és Cancelo sincs a keretben amúgy... :roll:
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.04.29. 12:45:59

2 döntetlen vagy 1 vereség kell :?
Mekkora lenne ha Munir góljával nyerne a Valencia :lol: :lol:
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.04.29. 11:25:55

Na szóval bajnokok leszünk,mert van aki a Valencia ellen érez x-et,van aki a Sevilla ellen,én meg a Celta ellen.Ebből a háromból ha csak kettő lesz meg...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.04.29. 11:21:05

Én sem érzem, hogy jelentősen hátráltattak volna minket a játékvezetők a szezonban. Ott van pl. az a stat, hogy nem fújtak ellenünk büntetőt pedig jó néhány alkalommal lehetett volna, elég ha csak a két sorsdöntő Klasszikusra gondolunk.

Ahogy Recrea is mondja, az elfogultabbak mindkét oldalon szentül meg vannak győződve róla, hogy őket sújtották jobban a bírok, az ellenfelet meg segítették. Tehát ennyire lehet komolyan venni ezeket a dobálózásokat. A szurkolónak szelektív a memóriája, rádásul a kétes eseteket úgy magyarazzá, hogy az jöjjön ki belőle, hogy az ő csapatát hátráltatták.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.04.29. 10:40:06

visca el barca írta:miro,

egy ellenfeleteknek sincs semmi tétje már. lentebb írtam. kiesni nem tudnak, középmezőnyből se előre se hátra, vagy fix kupa. mint az 5 csapat teljesen motiválatlan lesz
Azért ezt nem mondanám. Én a Sevillaban bízom valamennyire, nagyon hektikusak, de ha a jó arcukat mutatjá van benne a pontvesztés. Az ATMA bukásával jó esélyük van a harmadik helyre, ami azért nem mindegy. Csaj jobb egy bronzérem, mint egy negyedik hely + Bl selejtezőt se szívesen játszanának. Ráadásul nem sokkal előtte játszanak a matracosokkal, ami sokat kivehet belőlük. Ez persze csak akkor számít, ha ni sem bukunk addig. De sajnos inkább egy X-et érzek.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.04.29. 10:17:33

Normandia írta:
recrea írta: Ne használj olyan szavakat, amikről nem tudod mit jelent.

Azt állítod egy költői felvetéssel, h a bírói tévedések miatt nincs több pontunk és/vagy a Realnak kevesebb. Persze, h ennek a megállapításnak itt tapsolnak. Amúgy nem Téged idéztelek, szóval mégcsak nem is Neked címeztem a dolgot, ha magadra vetted, annak ezek szerint megvan az oka.

Én arról írtam, amit Bob is ír.
Melyik "szavakat" ne használjam, a blődséget, vagy a mantrát?.:-D
Itt bizonygatod hsz-el során, hogy nem a bírókon fog elmenni, ha elmegy egyáltalán a bajnokság, hanem a gyatra játékunkon. Én erre az mondom, hogy igen ezzel a gyatra játékunkkal is várhatnánk jobb pozícióból a hajrát a birói tévedések miatt. Nem fogunk mindig überfocit játszani, ahol nincsen jelentősége a bírónak, mert szembeszéllel is behúzzuk. Igen számítanak a meg nem adott gólok, tizik, szabadok és rohadtul nem érdekel, hogy a Madridnak is tévedtek e vagy sem. Azt mondom, hogy ha fele annyira tévedtek volna a szezonban a kárunkra, mint amennyit valójában, akkor előrébb lennék. Nincsen azzal baj, hogy másképpen látod, csak ne minősítsd ezért mások hozzászólását. Egyébként ne vedd támadásnak, nem annak szánom.
Nem vagyok sértődős típus :D nem veszem támadásnak, ez csak egy vita, attól, h ugatok neked, még nincs semmi bajom Veled :)

Azért nincs semmi értelme bírózni, mert ide hozok egy középhülye madridistát és elmagyarázza Neked, h őket sújtották többször a sporik ebben a szezonban. Összerak egy olyan videót, amire azt mondjuk, h "huhh mennyit tévedtek a Real kárára". Mert össze lehet ilyet rakni. Ez tipikusan olyan dolog, h nézőpont kérdése, olyan, mint az a kép, amikor két ember vitázik azon, h két oldalt állva 6-ost vagy 9-est lát. Mindkettőnek igaza van, közben mégsem. Ramos esete egyik oldalon 10-15 meccs, másik oldalról meg sárga, mert nem szelte ketté Messit. A legszebb, h egyikre se tudod azt mondani, h oltári marhaság.

Matyira is reagálva, pontosan azért nem 3 meccsből áll a szezon, h ne legyen meghatározó egy-egy bírói baki, ezért van 38 meccs. 38 meccsen nincs mismásolás, magyarázkodás, akinek több pontja van, az nyer.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.04.29. 09:36:40

Nero. írta:A Valencia sokszor besegített mar nekünk, jó lenne ha holnap is odavernének. Alvesben, Parejoban és Munirban bízok.
Lesz az a hatalmas premium az ellenfel csapatoknal amiert ezek az utolso fordulok nagyon nehez meccsek lesznek..:D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2194
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.29. 08:44:39

Nero. írta:A Valencia sokszor besegített mar nekünk, jó lenne ha holnap is odavernének. Alvesben, Parejoban és Munirban bízok.
Ha másért nem akkor, azért a remek játékosokért akiket tőlünk nagyon olccón megszereztünk, segíthetnének. Viszont Legyőzni nem hiszem, hogy képesek a Realt a döntetlen meg kevés.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.29. 00:20:50

Szerintem nem nyer egyik nagycsapat sem holnap. :|
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.28. 23:40:06

A Valencia sokszor besegített mar nekünk, jó lenne ha holnap is odavernének. Alvesben, Parejoban és Munirban bízok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.04.27. 20:21:56

Normandia írta: Talán éppen ezért nem lesz könnyű dolguk, mert nincs tétje ezeknek a csapatoknak. Játszhatnak őszintén, Realnak meg menni kell, mert van vesztenivalójuk. Szóval egy halovány 10%-ot azért adnék magunknak.:-D
Pontosan,sot,aki sportolt valaha is,az tudja hogy ilyenkor mindegy hogy van tet vagy nincs.
Extra motivalt vagy hogy megmutasd a jobbnak,az egesz vilagnak egy jo meccsel hogy te igenis jo jatekos vagy.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2017.04.27. 19:56:29

Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.27. 19:52:52

visca el barca írta:miro,

egy ellenfeleteknek sincs semmi tétje már. lentebb írtam. kiesni nem tudnak, középmezőnyből se előre se hátra, vagy fix kupa. mint az 5 csapat teljesen motiválatlan lesz
Talán éppen ezért nem lesz könnyű dolguk, mert nincs tétje ezeknek a csapatoknak. Játszhatnak őszintén, Realnak meg menni kell, mert van vesztenivalójuk. Szóval egy halovány 10%-ot azért adnék magunknak.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.27. 19:25:28

visca el barca írta:egy ellenfeleteknek sincs semmi tétje már. lentebb írtam. kiesni nem tudnak, középmezőnyből se előre se hátra, vagy fix kupa. mint az 5 csapat teljesen motiválatlan lesz
A mi ellenfeleink közül valakinek van téttel bíró meccse? Nem tudod véletlenül? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.27. 19:22:36

miro,

egy ellenfeleteknek sincs semmi tétje már. lentebb írtam. kiesni nem tudnak, középmezőnyből se előre se hátra, vagy fix kupa. mint az 5 csapat teljesen motiválatlan lesz
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.04.27. 18:34:37

MessiNeymarSuarez írta:
Én a Valenciát várom, hátha sikerül megtréfálniuk.
Ha ők nem, akkor lényegében eldőlt. Malaga az lényegében már előre kijelentette hogy lefekszik nekik.

(Áll is a báll a Twitteres nyilatkozat miatt, a Barca feljelentést tesz)
Sevilla még talán, de ők is eléggé hektikusak mostanság, főleg idegenben.
Celtától nem várom hogy megtréfálják otthon őket, és hozzásegítsék ahhoz a csapathoz a bajnokságot, akik 5-0-ra verték őket.
Hmm,leírom én hogy gondolom,félreteszem a lefekvést,meg a hagyjnak győzni mentalitást,ez nálam egyenlő a csalással,bírózássalmindkét tábor szereti használni,de teljesen értelmetlen,és számomra érthetetlen.

Valencia ellen kikaptunk idegenben,otthon is sokszor játszunk ellenük nagy meccset,sőt,kilehet mondani hogy nagyon nehezen nyerünk. + ide hozzáteszem hogy hétközben BL meccs.

Granada tavaly nagyon meleg volt,Luka döntötte el az utolsó percekben..

Sevilla,kikaptunk tőlük is pár hónapja,ha jól emlékszem 2x is. Annyi hogy ez most otthon lesz,ettől függetlenül szerintem ez sem lefutott.

Celta Vigo,kiejtettek minket a kupából pár hónapja, itt is ha jól emlékszem úgy hogy meg se tudtuk őket verni a két meccsen(????)

Malaga ellen idegenben általában nyertünk,igaz itt is döcögősen.

Nem hinném hogy ez a sorsolás könnyű,főleg hogy óriási hullámvölgy, és szenvedés nagyon sok meccsünk.
Bízhattok bennünk,ugyanúgy ahogy mi bennetek, lesz még pontvesztés..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.27. 16:13:02

Kovbal88 írta:Azért most is látszik, hogy minden egyes pontocskának, milyen nagy szerepe van. Ezt a bajnokság simán meglehetett volna, ha nincsenek azok a béna meccseink. Kicsit igazságtalan, a Real bónusz mérkőzése. De ez így alakult.

Botlani biztosan nem fognak többet, mint mi. A Deportól többet vártam, de mivel, hogy jobb volt a Real mindegy is, hogy 1 vagy 4 góllal nyernek. A Bl-ig lenne jó pontot hullajtaniuk, mert ha kiesnek a bajnokságot, már mindenképpen be akarják húzni.
Én a Valenciát várom, hátha sikerül megtréfálniuk.
Ha ők nem, akkor lényegében eldőlt. Malaga az lényegében már előre kijelentette hogy lefekszik nekik.

(Áll is a báll a Twitteres nyilatkozat miatt, a Barca feljelentést tesz)
Sevilla még talán, de ők is eléggé hektikusak mostanság, főleg idegenben.
Celtától nem várom hogy megtréfálják otthon őket, és hozzásegítsék ahhoz a csapathoz a bajnokságot, akik 5-0-ra verték őket.


Azért most jól jönne az az elvett 2 pont a Betis ellen, nameg a Malaga ellen...Ha ebből levonjuk azt hogy a Sociedad ellen nem érdemeltünk pontot, akkor is 3 pont előny, a többi meccsről nem is beszélve. Ezért is várom a videobírót.

DE! Ha innen megnyeri a Real Madrid akkor meg is érdemlik a bajnokságot, és nem a bírói ténykedések miatt veszítjük el a ligát, hanem azért mert Lucho sokszor dagadtra rotálta a csapatot...

Irónikus hogy a történelem során először nyerünk a Bernabeuban, Calderonban, Mestallában, Sánchez Pizujánban, San Mamesben és még kitudja melyik nehéz terepen, de pont most nem leszünk bajnokok ha így halad.

Ebből is látszik a gond, hogy sokszor túl lebecsültük a csapatokat főleg otthon. 1-1 harcos idegenbeli meccs még simán belefér, nade ilyenek, hogy Alaves ellen C kat. kezdőt felküldeni, mikor előtte pár meccsel tréfálták meg az Atletit a Calderonban, több mint őrültség.

csabooo : Engem egyedül a tavalyi győzelmük az ami kiverte a lécet.
Kis túlzással Sevillának nehezebb dolga volt az El döntőbe jutni mint a RM-nak döntőbe.
Arról nem beszélve hogy talán első csapat akinek megadtak lesgólt BL döntőn.


A 2014-eset nem sajnálom tőlük, mesterien verték halálra a Bayernt.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.04.27. 16:10:00

TripleH írta:Tudom nem leszek népszerű ezzel a gondolattal, de ha a BL-ben a München után, az atmát és a juvét is megverik és úgy védenek címet, akkor meg is érdemlik.
Nem is ezzel van baj reszemrol sem, es szerintem mas reszerol sem. Itt inkabb a tavalyi otvar, szegyentelen sorsolassal van fokent, ahol europa ligas agon jutottak a dontobe, majd nyertek meg, illetve meg ide lehet mondani a 14-es dontot is, ahol egyedul a BM volt komolyabb ellenfel, de ott Pepet lesimmazta a RM. Viszont a Dortmund ha nem benazza el, siman tovabbmehetett volna, de mindegy. A lenyeg, hogy ha ugy nyeri meg iden, ahogy mondtad, nem sajnalom tolluk, azert azt a 3 csapatot kiverni, okes, szo se rola. Sokkal inkabb az elmult 2 gyozelmukkel van szemely szerint a gondom...
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.04.27. 15:51:20

Tudom nem leszek népszerű ezzel a gondolattal, de ha a BL-ben a München után, az atmát és a juvét is megverik és úgy védenek címet, akkor meg is érdemlik. A bajnokságban pedig Lucho elrotálta a csapatot, sokkal több pontot buktunk azon, mintsem a bírókon, ebben szinte biztos vagyok. Az egyetlen ami pozitív, hogy Paco a kezdeti 0 óta, egészen jól tudja hozni a támadó szerepet, igaz ha nem is a centert, de a szélsőt igen, ami pedig furcsa, hogy szvsz eddig az összes jó meccsét szélsőként hozta. Tudom a liga utolsóval játszottunk tegnap, de nekem tetszett Arda és most kivételesen Gomes mentalítása is. Paco esetében pedig nem olyan szélsőként gondoltam mint pl Neymi, hanem árnyékékként. :)
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1477
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.04.27. 13:56:22

Bírózni hülyeség ez tény. De a lesgólok a másik oldalon meg a meg nem adott gól nálunk biztos ér egy két pontot ami a végén számíthat. Ez van. Szerintem is behúzza már a Real ezt.
Csak is Puyol
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.27. 12:47:47

recrea írta: Ne használj olyan szavakat, amikről nem tudod mit jelent.

Azt állítod egy költői felvetéssel, h a bírói tévedések miatt nincs több pontunk és/vagy a Realnak kevesebb. Persze, h ennek a megállapításnak itt tapsolnak. Amúgy nem Téged idéztelek, szóval mégcsak nem is Neked címeztem a dolgot, ha magadra vetted, annak ezek szerint megvan az oka.

Én arról írtam, amit Bob is ír.
Melyik "szavakat" ne használjam, a blődséget, vagy a mantrát?.:-D
Itt bizonygatod hsz-el során, hogy nem a bírókon fog elmenni, ha elmegy egyáltalán a bajnokság, hanem a gyatra játékunkon. Én erre az mondom, hogy igen ezzel a gyatra játékunkkal is várhatnánk jobb pozícióból a hajrát a birói tévedések miatt. Nem fogunk mindig überfocit játszani, ahol nincsen jelentősége a bírónak, mert szembeszéllel is behúzzuk. Igen számítanak a meg nem adott gólok, tizik, szabadok és rohadtul nem érdekel, hogy a Madridnak is tévedtek e vagy sem. Azt mondom, hogy ha fele annyira tévedtek volna a szezonban a kárunkra, mint amennyit valójában, akkor előrébb lennék. Nincsen azzal baj, hogy másképpen látod, csak ne minősítsd ezért mások hozzászólását. Egyébként ne vedd támadásnak, nem annak szánom.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2194
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.27. 12:00:27

Azért most is látszik, hogy minden egyes pontocskának, milyen nagy szerepe van. Ezt a bajnokság simán meglehetett volna, ha nincsenek azok a béna meccseink. Kicsit igazságtalan, a Real bónusz mérkőzése. De ez így alakult.

Botlani biztosan nem fognak többet, mint mi. A Deportól többet vártam, de mivel, hogy jobb volt a Real mindegy is, hogy 1 vagy 4 góllal nyernek. A Bl-ig lenne jó pontot hullajtaniuk, mert ha kiesnek a bajnokságot, már mindenképpen be akarják húzni.
Válasz küldése