Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.04.25. 19:25:56

Kovbal88 írta:A Neymar dolog is, hogy nem ülnek össze megtárgyalni az ügyet. fura
Tényleg nem akarok állandóan tudálékoskodni, de azért nem ültek össze (valójában összeültek, lásd pár sorral később), mert a Barcelona a lehető legkésőbb, péntek délután nyújtotta be a fellebbezést, így normál esetben csak hétfőn kerülhetett volna a sportbíróság elé az ügy. Mivel ebben az esetben a Clásico időpontjában folyamatban lett volna az ügy, a szabályok értelmében Neymar játszhatott volna, viszont ha később a sportbíróság is helyben hagyja az eredeti ítéletet, akkor a Real Madrid feljelenthette volna a Barcelonát (hasonló történt Cherysevvel is). Hogy ne tolódjon hétfőre az ügy, ilyenkor lehetősége van összeülni egy "munkaidőn kívül dolgozó" rendkívüli bizottságnak, ami össze is ült szombaton, de két bizottsági tag nem tudott megjelenni, így nem volt lehetséges a döntéshozatal.

Egyébként már nem Marta Silva az államügyész egy jó ideje (talán két hónap), hanem vmi Atleti-drukker fickó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Veidt_madridista 2017.04.25. 19:27:30-kor.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.25. 19:23:12

Tehát Messi hibája, hogy csak egy meccset kapott, ha nem ugrik fel, akkor eltiltották volna 3-4 meccsre. [-X :D
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 19:21:09

S.Agüero írta:Kérdezd a Bizottságot. :D
Kérdezzük meg a bóhócbajnokság, bohócbizottságát ? :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.04.25. 19:20:13

Ezek a jatekosok lemerem fogadni nem ugy mennek oda hogy "de sportars ez nem volt szabalytalansag.."

Es azt is lemerem hogy ha leanyazod nem kapsz annyi meccset mintha tapsikolnal kettot,sot..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.25. 19:19:14

"La Liga says that Messi, by jumping above, avoided the harsh consequences that Ramos's tackle could have had (broken leg) and thus Ramos' ban can be reduced to one match, as he did not cause any lasting harm. [MD]"

Érdekes egy logikájuk van az biztos... #-o


Amúgy azért, mert a bírók szent tehenek, és nem lehet kritizálni őket, mert sérti a "rangjukat", pedig talán ha nem védené ennyire őket minden áron a szövetség, akkor lehet kisebb lenne a mellény és nem lenne folyamatos játékvezetői ámokfutás a meccseken ...
De így amíg szent állatok, és nem kapnak semmilyen szankciót(csak a játékosok ha megemlítik), addig nem valószínű hogy változás lesz.

Következő szezonban elvileg videobíró lesz már, és az első pár fordulóban döntenek a sorsáról hogy továbbra is alkalmazzák-e.

Szegény Marta Silva meg biztos agybajt kapott a vasárnapi meccsen amit megint helyszínen nézett, lehet így már kettőzött erővel fogja hajtani Neymar és Messi ügyeit. [-X
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5992FBE2
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.04.25. 19:20:41-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.25. 19:14:10

Kérdezd a Bizottságot. :D
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.04.25. 19:10:40

Ez a tapsolas amugy miert olyan nagy dolog?
Sosem ertettem.
Az hogy ha agressziven viselkedik a kiallitott a biroval szemben,vagy arrogans,csunyan beszel,szitkozodik,oke.

De ez hogy tapsolsz kettot es ez miatt eltiltanak...
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2199
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.25. 19:09:04

S.Agüero írta:Várható volt... :roll: Csoda, hogy nem törölték el az egy meccset. :)
Persze meg még szobrot is kapjon, a tiszta szerelésért. Nagy szégyen ez a Realra nézve, hogy így megveszik a show-t, mert ez bizony az.
Tisztán mutatták, ahogy tapsikol, kiállították, mit tapsikol akkor. A Neymar dolog is, hogy nem ülnek össze megtárgyalni az ügyet. fura

Nem zavart, hogy idén a real lesz bajnok, de mostmár igen. Mert teljesen megutáltam őket.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 19:02:38

Nyiri81 írta:
MessiNeymarSuarez írta:"A Spanyol Labdarúgó-szövetség Versenybizottsága úgy határozott, hogy Sergio Ramos egymérkőzéses (!) eltiltásban fog részesülni."
Valahogy muszáj megnyeretni a bajnoságot a Real-al mert rohadt égő hogy az elmúlt 10 évben egyszer nyerte meg a "bóhócbajnokságot" a korszakos királyi gárda.
Édes istenem :) ezt a kifejezést elteszem magamnak:) "bóhócbajnokságot""

köszönöm"Nyiri81" megint feldobtad a napom!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.25. 18:58:47

Olyan umalmas és gyerekes ez az állandó "bezzegezés" :(
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1476
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.04.25. 18:56:43

MessiNeymarSuarez írta:"A Spanyol Labdarúgó-szövetség Versenybizottsága úgy határozott, hogy Sergio Ramos egymérkőzéses (!) eltiltásban fog részesülni."
Valahogy muszáj megnyeretni a bajnoságot a Real-al mert rohadt égő hogy az elmúlt 10 évben egyszer nyerte meg a "bóhócbajnokságot" a korszakos királyi gárda.
Csak is Puyol
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.25. 18:50:55

Várható volt... :roll: Csoda, hogy nem törölték el az egy meccset. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.25. 18:37:06

"A Spanyol Labdarúgó-szövetség Versenybizottsága úgy határozott, hogy Sergio Ramos egymérkőzéses (!) eltiltásban fog részesülni."


Azért ez szerintem nem túl igazságos...

Ő megtapsolhatja a bírót(állítólag Piqué-t), de bezzeg ha Neymar teszi ezt akkor 3 meccs...

Messi meg a "levegőnek" anyázott úgy hogy még az állítólag érintett partjelző sem hallotta és 4 meccs...


Hol az igazság?



(ezt amúgy csak itt hagyom, akit érdekel olvassa el:
https://www.facebook.com/fcbcentral/pho ... =3&theater" target="_blank)
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 18:05:41

Veidt_madridista írta:Szerintem félreértetted, Ancelotti írt önéletrajzi könyvet, nem Pérez. :D
Quiet Leadership: Winning Hearts, Minds and Matches a címe.
Ja most látom egyébként, angolul már egy éve elérhető.
Aszem igazad lehet:) elnézést kérek...:) Jó poén ... Nem is értettem, leírja magáról mekkora marha:)

Ez jó volt:) Megint nyeríthettem egy nagyot...

Ancelotti önéletrajza, kötelező olvasmány....

Mi lenen velünk a jó arc MADRIDISTÁk nélkül?:)
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.04.25. 17:58:10

Szerintem félreértetted, Ancelotti írt önéletrajzi könyvet, nem Pérez. :D
Quiet Leadership: Winning Hearts, Minds and Matches a címe.
Ja most látom egyébként, angolul már egy éve elérhető.
Kép
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 15:52:34

Veidt_madridista írta:
hedora írta: Mondom , menjen horgászni, szép csendesen ahogy azt illik, a Real meg van akkora Club hogy megtalálja a megfelelő embert, Mindenki jobban fog járni és végre vége lesz a mocskos , alattomos húzásoknak!
Ezt az önéletrajzi könyvében írta, ami még meg sem jelent, csak kiszivárgott belőle néhány részlet (vagy tudatosan bepromózták, ezt nem tudom). De mindegy, ha valaki akkor én aztán nem kedvelem Pérezt bizonyos okok miatt, de be kell látnom, hogy jelenleg nincs nála alkalmasabb ember az elnöki posztra.

Hehe ez jó! :)
Elhiheted, én leszek az utolsó aki elolvassa az önéletrajzát:))))))) Nem nem, semmit nem olvastam a témában, a horgászat is csak kipattant a h...e fejemből:) Az irányában való utálat, a hosszú évek gyümölcse amit megéltem , bár most hogy említetted, kicsit szégyenlem magam, mert nézhetném másként is a dolgokat, az Ő szempontjából.. vagy nem is tudom, de lehet érdemes és korrekt lenne elolvasni azt az önéletrajzot?


palesz77 írta:
hedora írta:...
Minden rosszindulat nélkül, de mi azon a nyáron vettük meg Neymart ki tudja mennyiért, azóta is arról folynak a tárgyalások és a pereskedés.. Rá egy évre Suárez 85 millióért. A fizetésekbe meg bőkezűbbek vagyunk mint a Madrid úgy, hogy ők még a marketing pénzek felét is lenyúlják. Ezek miatt pont nem szólnék most be, mert mi ugyanazt csináljuk évek óta, amiért ők szidva voltak sokáig..

Amúgy ez itt picit off lesz, csak a témáról jutott eszembe. De az én emlékezetemben a legutolsó lökést David Luiz 50 milliós PSG-be igazolása adta meg a piacnak. Emlékszem előtte még arról ment a diskurzus, hogy 20-25-nél többet nehogy kiadjunk top védőre - ő is célpont volt konkrétan -, aztán azon a nyáron már Benatia lett volna 50-60 millió rá pár hétre. Erre lehet totál rosszul emlékszem, de szerintem azon a nyáron borult fel végleg a piac, vagy "lépett szintet", kinek hogy tetszik.

Talán igazad van, de én úgy emlékszem a Bale dolog tette be a kaput!
Ott volt az első, igazán irgalmatlan összeg... És az "olaj fuaramuki" meg nyerített PEREZ ARCOSKODIK? nekem ez a fagyi pénzem:) Aztán persze minden Club azt mondta, ha nekik lehet, hát mi is kiszenvedjük és elkezdődött egy láncreakció aminek ki tudja mikor és hogy lesz vége!

Persze ma már igazad van.. hiszen mi is belenyúltunk abba a lecsóba Ney, Suarez csak azt ne felejtsd el... mindenki bele lépett abba a lecsóba mert másként nem tudod követni a dolgokat, lemaradsz.. ezt hívják piacnak, ha a piac lép, kénytelen vagy Te is lépni!

És azért az sem felejtsük el: Évek alatt ez a piac nem igazán változott... mindig voltak drágább meg olcsóbb játékosok, de azt a határt senki nem lépte át!!!!!
Megtehette volna: persze! Bármelyik oljabáró a farzsebéből akár 300 millat is!

Arról meg végképp felesleges vitázni kinek mennyi az éves eredménye.... Az egy akkora kozmetikázott szám, elmondani nem lehet:)

Érdemes lenne egy statot benyomni a Bale előtti igazolás és fizetési pénzekről és azt követő időszakról...
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.04.25. 15:36:54

hedora írta: Mondom , menjen horgászni, szép csendesen ahogy azt illik, a Real meg van akkora Club hogy megtalálja a megfelelő embert, Mindenki jobban fog járni és végre vége lesz a mocskos , alattomos húzásoknak!
Ezt az önéletrajzi könyvében írta, ami még meg sem jelent, csak kiszivárgott belőle néhány részlet (vagy tudatosan bepromózták, ezt nem tudom). De mindegy, ha valaki akkor én aztán nem kedvelem Pérezt bizonyos okok miatt, de be kell látnom, hogy jelenleg nincs nála alkalmasabb ember az elnöki posztra.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.04.25. 15:30:48

Kovbal88 írta:Mondjuk, ha Eric Cantonának veri ki a fogát Marcelo a könyökével vagy mondjuk őt rúgja fel Ramos, lehet hogy nem lenne szükség tárgyalásra, ott helyben elintézi ezeket a kedves úriembereket.
Ebből is látszik,hogy egy seggarc volt a tag. Mindamellett kora kiemelkedő futballistája. Hasonlóan Ramoshoz,aki 74es focistáknak szükséges iq-jával képes vérlázítóan paraszt lenni,holott elit játékos. Régen keménynek hívtuk,most hentesnek. Visszavonulása után ő is már csak kemény marad,mint régen az olasz védők.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.25. 15:28:08

hedora írta:...
Minden rosszindulat nélkül, de mi azon a nyáron vettük meg Neymart ki tudja mennyiért, azóta is arról folynak a tárgyalások és a pereskedés.. Rá egy évre Suárez 85 millióért. A fizetésekbe meg bőkezűbbek vagyunk mint a Madrid úgy, hogy ők még a marketing pénzek felét is lenyúlják. Ezek miatt pont nem szólnék most be, mert mi ugyanazt csináljuk évek óta, amiért ők szidva voltak sokáig..

Amúgy ez itt picit off lesz, csak a témáról jutott eszembe. De az én emlékezetemben a legutolsó lökést David Luiz 50 milliós PSG-be igazolása adta meg a piacnak. Emlékszem előtte még arról ment a diskurzus, hogy 20-25-nél többet nehogy kiadjunk top védőre - ő is célpont volt konkrétan -, aztán azon a nyáron már Benatia lett volna 50-60 millió rá pár hétre. Erre lehet totál rosszul emlékszem, de szerintem azon a nyáron borult fel végleg a piac, vagy "lépett szintet", kinek hogy tetszik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.25. 15:24:43

Rosszul emlekeztem elofordul. De ez az "envagyokaszarkamuskiralya" lemez mar kelloen unalmas.
Nem muszáj jönni akkor, tudtommal itt mi vagyunk itthon. :)

Múltkor még azt írtad, hogy töröljék a profilod. :lol:

OFF vége.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2199
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.25. 15:23:27

Mondjuk, ha Eric Cantonának veri ki a fogát Marcelo a könyökével vagy mondjuk őt rúgja fel Ramos, lehet hogy nem lenne szükség tárgyalásra, ott helyben elintézi ezeket a kedves úriembereket.
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 14:58:03

Nero. írta:
Ancelotti is elmondta hogy Pérez sosem szólt bele a kezdő összeállításába.
Jah nyilvan egy olyan edzo aki elotte 20 even at az olasz futballban volt az majd vedekezo kozeppalyas nelkul jatszik BL elodontoket meg klasszikusokat :lol: :D
Mindig azon röhögök:)

Bale igazolása.. 90 milla ha jól emlékszem, papíron aszem ennyi volt!
Verte a mellét, neki ez is ok... Arra nem jött rá, az egész "piacot" olyan szinten elnyomta, ma már senki nem megy se Madridba Se máshova 10 milla alatt... és persze a fizetések is szépen az egekbe nőttek!

Mert az hagyján hogy valakit megveszel, "egyszeri költség", na de azt fizetned kell havi szinten és az bizony nem játék!

Igazából csak azt akartam elmondani: ezeknek az embereknek nincsen helyük a sportban , túl sokat ártanak mindenkinek aki résztvevője a dolgoknak.Legyen az sportoló vagy drukker, mindegy, hosszútávon árt mindenkinek!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.25. 14:54:21

Ancelotti is elmondta hogy Pérez sosem szólt bele a kezdő összeállításába.
Jah nyilvan egy olyan edzo aki elotte 20 even at az olasz futballban volt az majd vedekezo kozeppalyas nelkul jatszik BL elodontoket meg klasszikusokat :lol: :D

James gyereket nyomni kellett barmi aron, ebbe bukott bele Ancelotti es Benitez is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.04.25. 14:59:27-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.25. 14:47:17

markionni írta: Micsoda?

Egyébként elhiszem, hogy egy Barcelona szurkolónak nem szimpatikus mert hihetetleb hülyén viselkedik a Klasszikusokon, fóbiájává vált már ez a meccs szerintem, túlpörgi az egészet. Sosem azt hozza amit más meccseken meg kisujjból kiráz, legyen akár BL döntő. Tegnap is minek csúszott így oda, elég lett volna feltartani..
Ez így van. Dönthetett volna másképpen is, de nem tette. Nála ez az alap a klasszikuson.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2017.04.25. 14:43:38

Veidt_madridista írta:
hedora írta: Sajnos ez már megint a "vénember politikája"...
Azt nem értem, ezeket ott miért nem veszik észre és küldik végre nyugdíjba:)
Összelopott már annyit, nyugodtan horgászgathat bármelyik spanyol vízen.. Nekem biztosan nem fog hiányozni, gyanítom másnak sem... Nem lesz a Barca félévente feljelentve...Megszűnne a Realnal a birodalma, talán okosabbak is lesznek minden szinten. talán Zidane is azt tehetné amihez ért, nem PEREZ állítja össze a csapatot:) Mindenki jobban járna...Esküszöm, csalit is vásárolok neki csak menjen végre horgászni :)
Ancelotti is elmondta hogy Pérez sosem szólt bele a kezdő összeállításába. Amúgy a klubnak csak rosszabb lenne, ha Pérez lelépne, hidd el. Na nem mintha lenne egyáltalán értelmes kihívója.
Ancelotti is azt mondta amit az öreg mondatni akart vele, nem sok választása volt!
Az számomra is kérdéses, a Real mit veszítene vele, gyanítom, sok pénzecske elveszne a vénemberrel együtt és talán sok minden kiderülne amit sokan nem szeretnének :)

Mondom , menjen horgászni, szép csendesen ahogy azt illik, a Real meg van akkora Club hogy megtalálja a megfelelő embert, Mindenki jobban fog járni és végre vége lesz a mocskos , alattomos húzásoknak!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hedora 2017.04.25. 14:52:29-kor.
Válasz küldése