Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Elképzeltem a srácokat....MessiNeymarSuarez írta:Ha 0-4-ről továbbmennénk, az bizony akkora lelki löketet adna a srácoknak, hogy még tolószékben is hoznák a hétvégi meccset.
Sokszor egyetértünk de szerintem ez ordító túlzás. A PSG elleni balhé óta nagy nehezen megvertük a Leganest hazain, megvertük az Atleticot idegenbe az tényleg szép volt bár akkora gála nem volt plusz Lucho nagyon jó Simeone ellen, meg volt ez a két önbizalom növelő meccs a Nou Campba két kozepcsapat ellen ahol azért az ellenfél is hagyott játszani minket. Ettől nem vágom hanyatt magam foleg a bajnokságban sosem volt krízis mert a Betis elleni X után is 4 ponton belül voltunk ami február elején semmi.Bob_Marley írta:Mondjuk szerintem így visszajönni pár hét alatt és megindítani egy hat meccses szériát simán felér egy 0:4 fordítással is,



Mondjuk nekem nem az a legfontosabb, hogy kinek mi van meg 2016-ból.2016ról mindenkinek az van meg a futballvilágból hogy Ronaldoék elhozták a 11et, nem a mi spanyol duplázásunk.
Egyértelműen a második opciót választanám. Nálam mindig a bajnokság élvezi a prioritást, a BL több szempontból is lutri.S.Agüero írta: Mondjuk az egy jó kérdés lenne, hogy melyik legyen, szerdán továbbmegyünk, és vasárnap döntetlent játszunk, vagy nyerünk hétvégén, de hét közben meg kiesünk.
Ki mit választana?
Az A-t.S.Agüero írta:Mondjuk az egy jó kérdés lenne, hogy melyik legyen, szerdán továbbmegyünk, és vasárnap döntetlent játszunk, vagy nyerünk hétvégén, de hét közben meg kiesünk.Bob_Marley írta:Én se feltett kézre gondolok, de nem hiába nem ment senki tovább 0:4-ről. Ez borzasztó nagy előny, nekünk kb 2-3 variánsunk van a meccs felépítésére, nekik meg mondjuk 20.....Ezt én elengedném, ami nem azt jelenti, hogy feladva megyünk ki, hanem hogy nem facsarjuk szét magunkat, egy tisztes győzelemmel lehozzuk 1-2 góllal és rendben van nálam. Nagyon rossz időpont lesz az a Depor elleni, szerencsére nem kell sokat utazni, de nem is kérdés nálam melyik a fontosabb meccs, s most jön a finis, most kell megragadni az esélyt és teszem azt egy pontvesztés az elmúlt győzelmeket tudja jócskán csorbítani, ezt meg nem szabad engedni. Elküzdöttük magunkat idáig, kell a bajnoki cím.
Ki mit választana?
Mondjuk az egy jó kérdés lenne, hogy melyik legyen, szerdán továbbmegyünk, és vasárnap döntetlent játszunk, vagy nyerünk hétvégén, de hét közben meg kiesünk.Bob_Marley írta:Én se feltett kézre gondolok, de nem hiába nem ment senki tovább 0:4-ről. Ez borzasztó nagy előny, nekünk kb 2-3 variánsunk van a meccs felépítésére, nekik meg mondjuk 20.....Ezt én elengedném, ami nem azt jelenti, hogy feladva megyünk ki, hanem hogy nem facsarjuk szét magunkat, egy tisztes győzelemmel lehozzuk 1-2 góllal és rendben van nálam. Nagyon rossz időpont lesz az a Depor elleni, szerencsére nem kell sokat utazni, de nem is kérdés nálam melyik a fontosabb meccs, s most jön a finis, most kell megragadni az esélyt és teszem azt egy pontvesztés az elmúlt győzelmeket tudja jócskán csorbítani, ezt meg nem szabad engedni. Elküzdöttük magunkat idáig, kell a bajnoki cím.



Veratti játszott a hétvégén. Bár lehet, hogy összeszedett valamit. Motta is játszott, nem látom értelmét miért ne játszanának.Nero. írta:Ha kihagyják sincs esély nem hiszem hogy bármit változtatna.
Én is félek ettől, szóval amíg nem jelentik be a keretet addig nem élem magam bele.Editke írta:És ha csak ,,altatás,, az egész? Aztàn majd ott ,, vigyorognak,, a keretben.... Hiszem, ha látom, de nem bánnám, ha tényleg.....etooka9 írta:Több helyen lehet olvasni, hogy veratti, di maria, motta is kihagyja a visszavágót.
És ha csak ,,altatás,, az egész? Aztàn majd ott ,, vigyorognak,, a keretben.... Hiszem, ha látom, de nem bánnám, ha tényleg.....etooka9 írta:Több helyen lehet olvasni, hogy veratti, di maria, motta is kihagyja a visszavágót.
Na szerintem az lenne a halálunk.Onnan a PSG semmi mást nem csinálna csak kontrára várva vedekezne.Mi mennénk előre agyatlan módon, Alba felmenne 4. támadónak Pique felmenne fejelni törvényszerű lenne kapni egyet.Igazi esélyünk az lenne ha játékban rúgjunk nekik 2.-t hamar.Egyrészt ők is valószínűleg kapkodni kezdenek még nálunk is megereznék a srácok hogy van mit keresni.Ez mondjuk az én véleményem.S.Agüero írta: Első tízpercben kellene egy piros+tizenegyes kombináció, akkor azért lenne esélyünk.

Ezt úgy szeretem.Nem mi szurtuk el, minden adta magát.Egy borzalmas széthullott csapat.Egy olyan csúcs formában lévő PSG hogy meg merem kockáztatni senki nem állt volna aznap meg előttük.Egy hihetetlen gyorsan játszó remek formában és taktika szempontjából nagyon felkészült ellenfél találkozott, egy darabos ötlettelen csapattal.Akkora volt aznap a különbség és a PSG annyira akarta, hogy szerintem ha csúcs formában megyünk oda se biztos hogy sikerül.Rivaldo11 írta:...sajna az odavágón végzetesen elszúrtunk egy amúgy simán hozható párharcot. Ez van.
