Rashford az első angol játékos Barcelonában Lineker óta
"Yeah… It’s official." Rashford follows in Lineker’s footsteps. pic.twitter.com/ZvbnDAtbax
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 23, 2025
LG írta: Én csak azt nem tartom korrektnek, hogy mindenképpen ki akarjátok Messi VB teljesítményeit magyarázni. A 2010-es 1 az 1-ben Maradonára van húzva, a 14-ben is mindenki hibás volt, csak ő nem. Pedig ti aki hétről hétre látjátok, tudjátok, hogy milyen egy jó Messi. Nos, nagyon nem olyan, mint a VB-ken volt, és ezt nem lehet a társakra kenni. Itt kb. megállíthatatlan, a VB-n meg alig tudott megverni vkit 1v1-ben.
Ezt nem vitatom, én a VB-ről beszéltem.Egy biztos LG, hogy Messi fényévekkel játszott jobban a VB-n és Copa-n, mint Ronci az EB-n, akinek volt jó esetben 3 félidőnyi jó játéka és egy oszkardíjas döntője, amit féllábon ordítozott végig a partvonal mellöl. Ja ebben tényleg csúcs volt.
Egy biztos LG, hogy Messi fényévekkel játszott jobban a VB-n és Copa-n, mint Ronci az EB-n, akinek volt jó esetben 3 félidőnyi jó játéka és egy oszkardíjas döntője, amit féllábon ordítozott végig a partvonal mellöl. Ja ebben tényleg csúcs volt.LG írta:palesz77 írta:Ha Higuain helyett Batistuta lenne a csatar.
Hát persze, mi is megnyertük volna 54-ben, ha ott van Torghelle, és elrak kettőt a németeknek.
Messi pedig nyilvánvalóan Higuain miatt játszott gyengén a VB-n, és szintén ő miatta hagyta ki a büntetőt a Copa döntőben.
Most hogy jön ide Ronaldo. Messi nem játszott jól a VB-n, és ez nem Higuainon vagy Ronaldon múlott. Ha Higuain belövi a helyzeteket, akkor is rosszul játszott volna Messi. 1-2 jó megvillanása volt meccsenként, de akkor ennyi erővel Pogba is jól játszik a MU-ban, a Liverpool ellen is adott egy nagy labdát, csak Ibra elrontotta.csababarca írta:MEssi rosszul játszott a vb-n, de azért Ronaldonak jár az aranylabda a hihetetlen überkirály EB-ért...![]()
Amúgy ha belőtte volna ezeket az a kétballábas,és Messi VB-copa győztes lenne, akkor is jönnének a hozzá nem értők.
AKkor találnának más kifogásokat, kicsi a feje, vörös a szakálla, amúgy is hormonos doppingos gnóm, meg a szokásos jelzők.
Még jó,hogy a kicsi ezeket letojja, és hétről hétre bizonyít.
Hát persze, mi is megnyertük volna 54-ben, ha ott van Torghelle, és elrak kettőt a németeknek.palesz77 írta:Ha Higuain helyett Batistuta lenne a csatar. Csak mert mar hianyzik a "ha jobb tarsai lennenek Messi is nyert volna VB-t" vita..
Ha esetleg ki se jutnának a következő VBre akkor is ő a világ valaha volt legjobb játékosa ezzel jobb ha mindenki ki egyezik. Azért ez sem kis presztízs hogy Messit mi neveltük ki.S.Agüero írta:Ebben az esetben minden bizonnyal jobb lenne Maradonanál, de így nem.palesz77 írta:Ha Higuain helyett Batistuta lenne a csatar. Csak mert mar hianyzik a "ha jobb tarsai lennenek Messi is nyert volna VB-t" vita..![]()
Ebben az esetben minden bizonnyal jobb lenne Maradonanál, de így nem.palesz77 írta:Ha Higuain helyett Batistuta lenne a csatar. Csak mert mar hianyzik a "ha jobb tarsai lennenek Messi is nyert volna VB-t" vita..
3 centivel alattad írtamBarca96 írta:Andoni Zubizarreta lett az Olympique Marseille labdarúgócsapatának sportigazgatója.