Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.22. 19:12:23

Be se szállok ebbe a vitába, pedig aki olvas az tudja hogy mennyire szajkózom egy minőségi 4. számú támadó leigazolását a ligából (Nolito, Gameiro). Akik szerint Munir van egy szint az említett két úriemberrel az vagy más sportot néz, vagy én vagyok teljesen buta a focihoz.
Elképesztő hogy mennyire elfogultak vagytok a La Masias srácokkal kapcsolatban és nektek az a fontosabb hogy ők játszanak minthogy tovább halmozzuk a kupákat.
Az pedig még hihetetlenebb, hogy milyen irreális neveket betudtok dobni. Aurier, Pato, Ben Arfa, Eto'o... Semmit nem tudtatok 2 év alatt leszűrni Lucho igazolás-politikájából (tapasztalt játékos a ligából, aki jó formában van, még nem nyerte hülyére magát, a válogatottjában és a korábbi csapatában huzóember, vezéregyéniség, és mentes a balhéktól.) vagy provokációként dobtok be egy-két nevet?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2016.05.22. 19:19:44-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.22. 18:39:00

Ha már ennyire téma.

Luis Enrique is still interested in Celta winger Nolito (29) for next season. Club is looking for other forward options. [sport]
hajnesz írta:S kit tennétek be a darálóba, ha tegyük fel Suarezt eltiltják 3meccsre? Neymart? Messit? Esetleg visszatérünk a középcsatár nélküli játékra? Vagy a 60kiló 70deka Munirt?
Munir már éles meccseken is bizonyított középen amúgy, az Espanyol és a Bilbao elleni kupameccsek nem voltak eldőltek még egyáltalán, mégis mindkettőn jól játszott, és be is talált. Ütközni nem tud úgy, az tény, de Gameiro se, szóval nem lennénk vele se előrébb ebben. Nyilván ügyesebb nála a francia, de ennyi játéklehetőség mellett nem hiszem, hogy 40 milliónyi pluszt tudna adni a csapatnak..
Bob_Marley írta:Ahogy Roberto megoldotta mikor odatették, s Iniesta még Pep alatt mikor odatették.
SR rém gyenge volt szélen, Ini meg jól mondod, Pep idején játszott utoljára jól a szélen, pedig azóta is volt már próbálgatva ott. Nem szélső, nem játszik ott jól, az, hogy pontos azon a poszton is - mint SR - nem egyenlő a jó játékkal.. Nem véletlen, hogy Lucho 2 év alatt a szélső hiány közepette se próbálta ki ott.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.05.22. 17:33:52

hajnesz írta:S kit tennétek be a darálóba, ha tegyük fel Suarezt eltiltják 3meccsre? Neymart? Messit? Esetleg visszatérünk a középcsatár nélküli játékra? Vagy a 60kiló 70deka Munirt?
Neymar játszott nálunk is középen, irányitót, Messi távollétében, de akkor is ott volt előtte egy normális középcsatár, akit nem zavar, ha a darálóban van.
Mondtam, hogy nincs ideális jelölt, mert jelen helyzetben nem fogunk tudni klasszist a padra venni és nem tudnánk 2 csatárt, 2 védőt és még Denis Suárez-t is belepaszírozni a költségvetésbe.
Azt kellene eldönteni, hogy mi a 2-3 prioritás. Csere balbekk, középhátvéd és egy csere szélső biztos kell. És egyikük sem az a Denis Suárez lesz, aki szinte már tény, hogy érkezik.
De még mindig jobb ha Munír van középen, mintha a széleken Robi vagy Turan vagy az egyre idősödő Iniesta futkosna.

Én jelenleg aláírnám, ha Nolitot 18 körül összegért és Suárez-t 3,5 millióért hoznánk. 40-50 millió maradna a távozóktól függően két védőre, ami elég, de pont elég.
Gameiro-val meg abszolút nem lennénk kisegítve a széleken.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.22. 17:22:29

Én is preferálom Nolitot is, de Gameirot kizárni nem lehet szerintem. És pont azért játszott már xy szélen meg más posztokon, mert a játékunk megköveteli, hogy sok poszton bevethetőek legyenek. crixus is leírja, hogy Messi nem középcsatár, ezért is írtam hogy hasonló a helyzet, mintha középpályás szélen van. Lehet lassabb Iniesta is, de itt pihentetésekről ebszélünk meg olyan meccsekre amikor Iniesta mehetne szélre vagy más. Ezt meg kell tudja oldja még ha nem az eredeti posztja. Ahogy Roberto megoldotta mikor odatették, s Iniesta még Pep alatt mikor odatették. Nem kezdőbe keresünk embert, hanem olyat, akivel lehet csereberélni és pont hogy tipikus középcsatár csak Suarez van. Munír még kevés, a többiek meg nem olyan emberek. Gameiro ezért lenne jó, mert ahhoz ért leginkább, amihez Suarez. Bepattan róla a labda, mert gólérzékeny. És adott esetben szélen is belehetne vetni. Nem berögzött posztok ezek, Suarez is pl játszott már szélen is. És Messi-Neymar egyszerre úgyse lesz szerintem lecserélve vagy pihentetve, akkor meg 4-5 ember aki mögéjük van bőven rendben van. Na de majd kiderül, Nolitoról sokat pletykálnak megint, én örülnék neki, ahogy a franciának is, bármelyik is jönne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.22. 17:20:07

Chino írta:Nekem csak az a véleményem, hogy Nolitoval -ha már róla szólnak hírek- sokkal jobban járnánk. Gyakorlatilag az egész MSN rotálható vele, cserének minőségi játékos, ismeri a klubot, Luchot, bírja a padot és sokkal olcsóbb mint a francia.
nem véletlenül hallani, hogy ennyire ragaszkodik hozzá lucho... egyébként sztem egy pedro-light a pali...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.05.22. 17:05:09

S kit tennétek be a darálóba, ha tegyük fel Suarezt eltiltják 3meccsre? Neymart? Messit? Esetleg visszatérünk a középcsatár nélküli játékra? Vagy a 60kiló 70deka Munirt?
Neymar játszott nálunk is középen, irányitót, Messi távollétében, de akkor is ott volt előtte egy normális középcsatár, akit nem zavar, ha a darálóban van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.22. 16:46:54

Bob_Marley írta: Nolito sem egyszezonos, ezt nem értem miért írtad ide, mert ilyet nem mondtam. Csak a franciára reagáltam, aki mióta ott van a Sevillában jól tolja. Három év alatt 40 gól, ezen nem hiszem hogy magyarázni kéne bármit is.
És összehasonlíthatom, mert amennyit Neymar játszott középen annyit a felsoroltjaink is játszottak szélen. Messi az jogos, de ő is egy éve, ahogy Rafinha meg előtt a Celtaban szélen volt. Iniesta meg simán eljátszik szélen, nyikorgott a gépezet, hát amennyit kellett az megvolt. Arda meg szélen volt sokszor az Atleticoban. Neymar meg ott tolja a válogatottban sem helyén való érzésem szerint, mert Fred és Tardelli volt középen a legutóbbi tornákon is.

Messin kívül nem nagyon van ember, aki tud centert játszani, szélre viszont van, beugrósként.
Az egyszezonos jelzővel eg korábbi hsz-re reagáltam.
Azért az a három év alatt 40 gól egy középcsatártól nem olyan iszonyatosan kiugró teljesítmény (persze nem volt stabil játékos, Bacca-t nem tudta sosem kiszorítani), de nem is Gameiro képességeit akarom vitatni, mert jó játékosnak tartom és igen jó szezonja volt.

Neymar azért jóval többet játszott középen, a selejtezőkben is többször tolta ott, plusz volt amolyan hamis kilencesben is. Rafinha a Celtaban nem szélen játszott. Középső -illetve támadó kp-ként, nagyritkán szerepelt szélen. Ini szinte minden alkalommal alulmúlt magát szélen. Nem elég gyors oda, illetve nem kapura törő játékos. Ez hiányzik belőle, ami pedig oda kellene. Lehet, hogy nagy hülyeség, de én Albat próbálnám ki ott. Gyors és képes jól betörni.

Nekem csak az a véleményem, hogy Nolitoval -ha már róla szólnak hírek- sokkal jobban járnánk. Gyakorlatilag az egész MSN rotálható vele, cserének minőségi játékos, ismeri a klubot, Luchot, bírja a padot és sokkal olcsóbb mint a francia.

Tello szerintem felejtős kategória. A Fiorentinaban sem tudott megragadni. Csupán két meccsét láttam, (a Roma és a Juve ellen) de finoman fogalmazva sem győzött meg arról, hogy helye lenne itt. Lehet, hogy a többi meccsen jó volt, nem néztem azokat, de a mutatóit tekintve se mondhatni, hogy nagyon ígéretes, pedig nem egy 19-20 éves tehetségről beszélünk. Ennyit szerintem Munir is tud nyújtani, sőt!
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.05.22. 16:22:33

Bob_Marley írta: Nolito sem egyszezonos, ezt nem értem miért írtad ide, mert ilyet nem mondtam. Csak a franciára reagáltam, aki mióta ott van a Sevillában jól tolja. Három év alatt 40 gól, ezen nem hiszem hogy magyarázni kéne bármit is.
És összehasonlíthatom, mert amennyit Neymar játszott középen annyit a felsoroltjaink is játszottak szélen. Messi az jogos, de ő is egy éve, ahogy Rafinha meg előtt a Celtaban szélen volt. Iniesta meg simán eljátszik szélen, nyikorgott a gépezet, hát amennyit kellett az megvolt. Arda meg szélen volt sokszor az Atleticoban. Neymar meg ott tolja a válogatottban sem helyén való érzésem szerint, mert Fred és Tardelli volt középen a legutóbbi tornákon is.

Messin kívül nem nagyon van ember, aki tud centert játszani, szélre viszont van, beugrósként.
Messi-n kívül ott van Munír is. Neymar-t hagyjuk ki. Suárezzel együtt ez így is három ember. Mennyi kell még egy posztra? :lol: :lol:
A szélekre pedig Arda, Rafinha, Iniesta, Roberto vannak a Messi-Neymar duó mögé. Mind a négy cserelehetőségünk támadó középpályás és nem szélső. Magyarul van két posztunk, ahová nincs cserénk, csak olyan játékosok, akiket a posztjukon kívül játszatunk. Magyarul kényszermegoldások. Denis Suárez is félig-meddig ilyen lenne. És akkor szerinted egy 3. középcsatárra nagyobb szükség van? :roll: (Messi nem középcsatár volt amikor középen játszott) Vagy játsszuk el Gameiro-val azt, amit Henry-val vagy Villa-val, csak ráadásul nem is kezdőként? Hogy teljesítene szerinted így az a Gameiro, aki nem rossz játékos, de attól a szinttől, amit Henry vagy Villa képviseltek középcsatárként baromi messze van.
Tello-ról legalább azt el lehet mondani, hogy gyors, képes lehet elmenni a védője mellett, de egy olyan Gameiro, aki szintekkel lassabb, ráadásul tök idegen neki a szélső poszt, biztosan jobb megoldás lenne. Nem azt mondom, hogy Tello lenne a legideálisabb, de Gameiro-nál még mindig jobb. Mahrez-t, Reus-t, Götze-t vagy egy hasonlóan jó játékost nem fogunk tudni elhozni a padra.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.05.22. 15:16:31

mondjuk tello tényleg szuper lenne, ha tudna focizni is, nem csak futni és lőni, de ezen kívül tényleg oké :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.22. 15:12:11

Chino írta:
Bob_Marley írta:Gameiro mióta egyszezonos? Mióta ott van a Sevillában az egyik legjobb emberük, 40 gólt rúgott 90 meccsen....Most hogy nincs Bacca meg még inkább tud érvényesülni, de hogy egyszezonos lenne azt nem hiszem.

Suarez helyett tud Messi meg Neymar játszani az miért kevésbé félmegoldás mint hogy Iniesta, Rafinha, D. Suarez, Arda és még Roberto is tud szélen játszani. Pont hogy középcsatárba van sokkal kevesebb opciónk. Igazából mindegy, hogy milyen támadót hozunk, mert Gameiro is eltud ott futkorászni, vagy ugye Nolito, de kizárni a középső támadót nem tudom, mert középső támadó csak Suarez van.
Ha Nolito egyszezonos, Gameiro legalább annyira.
Azt, hogy Messi vagy Neymar játszik középen ne hasonlítsuk már össze azzal, hogy Rafinha, Ini, vagy Sr játsszon a széleken. Messi, ha nem is tipikus centerben de Suarez érkezése előtt évekig középen játszott, ahogy Neymar is tolta már ott nálunk, nem is akárhogyan, plusz a válogatottban is elég sokat játszik középen.

Ini minden csak nem megoldás ott, nagyon nyikorgott a kerék amikor oda tették, Sr pláne nem odavaló, Rafinha még el-el tud játszani a jobboson, de kb. ott vagyunk vele, mint Munirral.
Nolito sem egyszezonos, ezt nem értem miért írtad ide, mert ilyet nem mondtam. Csak a franciára reagáltam, aki mióta ott van a Sevillában jól tolja. Három év alatt 40 gól, ezen nem hiszem hogy magyarázni kéne bármit is.
És összehasonlíthatom, mert amennyit Neymar játszott középen annyit a felsoroltjaink is játszottak szélen. Messi az jogos, de ő is egy éve, ahogy Rafinha meg előtt a Celtaban szélen volt. Iniesta meg simán eljátszik szélen, nyikorgott a gépezet, hát amennyit kellett az megvolt. Arda meg szélen volt sokszor az Atleticoban. Neymar meg ott tolja a válogatottban sem helyén való érzésem szerint, mert Fred és Tardelli volt középen a legutóbbi tornákon is.

Messin kívül nem nagyon van ember, aki tud centert játszani, szélre viszont van, beugrósként.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.22. 15:04:09

tello? még itt volt mindenki fikázta :D totál egysíkú a játéka, megtolom, futok mint a hülye aztán henry-lájt megoldással eltekerem belsővel a hosszúba. semmivel nem lennénk vele beljebb mint mondjuk rafinhával
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.22. 14:58:09

Bob_Marley írta:Gameiro mióta egyszezonos? Mióta ott van a Sevillában az egyik legjobb emberük, 40 gólt rúgott 90 meccsen....Most hogy nincs Bacca meg még inkább tud érvényesülni, de hogy egyszezonos lenne azt nem hiszem.

Suarez helyett tud Messi meg Neymar játszani az miért kevésbé félmegoldás mint hogy Iniesta, Rafinha, D. Suarez, Arda és még Roberto is tud szélen játszani. Pont hogy középcsatárba van sokkal kevesebb opciónk. Igazából mindegy, hogy milyen támadót hozunk, mert Gameiro is eltud ott futkorászni, vagy ugye Nolito, de kizárni a középső támadót nem tudom, mert középső támadó csak Suarez van.
Ha Nolito egyszezonos, Gameiro legalább annyira.
Azt, hogy Messi vagy Neymar játszik középen ne hasonlítsuk már össze azzal, hogy Rafinha, Ini, vagy Sr játsszon a széleken. Messi, ha nem is tipikus centerben de Suarez érkezése előtt évekig középen játszott, ahogy Neymar is tolta már ott nálunk, nem is akárhogyan, plusz a válogatottban is elég sokat játszik középen.

Ini minden csak nem megoldás ott, nagyon nyikorgott a kerék amikor oda tették, Sr pláne nem odavaló, Rafinha még el-el tud játszani a jobboson, de kb. ott vagyunk vele, mint Munirral.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.05.22. 14:54:54

crixus írta: Akiről pedig senki sem beszél: Tello. Idén nem volt jó szezonja, de ő tipkus szélső és pl. tavaly abszolút nem vallott szégyent a Porto-ban. Jobb statjai vannak, mint Deulofeu-nak az Everton-ban...

Szerk.: egyébként meg... minek szórjunk ki 20+ milliókat egy cserecsatárra, amikor 1. ott van Munír középre, visszahozzuk Denis Suárez-t, illetve ott van Rafinha és Turan is, akik a széleken bevethetőek. Ha a védelmünk rendben lenne azt mondanám, ok. De alsó hangon kellene egy csere-balbekk és egy középhátvéd, méghozzá kezdő szintű. Ez pedig nem lesz olcsó.
Ezt pofázom már 2 hónapja. Tello lenne a nekünk a legjobb megoldás. Pénzügyileg, mert ingyen van, fejlődő játékos, nem egy 20 éves csitri, és nem is egy öreg róka.
Baromi gyors játékos, jó kis lövőkéje van, beleillene a képbe.
Fiorentinába jó kis meccsei vannak.

Luchot ismerve a ligából lesz játékos sok pénzért. Nem mintha érdekelne, mert nem az én pénzem,csak bemutatta az eddigi igazolásait.
De még egy kölcsönnel sem lenne bajom. Realnak pl. Chicharito bejött, csak kár, hogy tojtak rá.

Remélem Lucho a Copa + Olimpia után nem fogja agyonnyomatni az MSN-t ősszel, mert abból semmi jó nem lesz. Tello,Rafinha,Denis megoldanák elől Granadák ellen otthon. Nyilván nem ők 3-an egyszerre, de lehetne forgatni a csapatot bőven.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára roby122 2016.05.22. 14:59:00-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.22. 14:48:51

Gameiro mióta egyszezonos? Mióta ott van a Sevillában az egyik legjobb emberük, 40 gólt rúgott 90 meccsen....Most hogy nincs Bacca meg még inkább tud érvényesülni, de hogy egyszezonos lenne azt nem hiszem.

Suarez helyett tud Messi meg Neymar játszani az miért kevésbé félmegoldás mint hogy Iniesta, Rafinha, D. Suarez, Arda és még Roberto is tud szélen játszani. Pont hogy középcsatárba van sokkal kevesebb opciónk. Igazából mindegy, hogy milyen támadót hozunk, mert Gameiro is eltud ott futkorászni, vagy ugye Nolito, de kizárni a középső támadót nem tudom, mert középső támadó csak Suarez van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.22. 14:29:00

crixus írta:Ezt a csatárkérdést rohadtul nem fogjuk tudni megoldani. :lol: Persze kellemes a gond az elől lévő trióval, de ... Először is kit keressünk?
Olyan játékost, aki..
1. Beletörődik a csere szerepkörbe
2. Tud szélsőt is játszani
3. Van elég tapasztalata ahhoz, hogy padról beállva is jó teljesítményre legyen képes
4. Jó magaviselet
5. Gólerős

Háát ilyet nem fogunk találni, mert aki 2-5-ig képbe jönne az nem törődne bele a csere szerepkörbe. :D
Fiatalt, mint Dembelé biztosan nem érné meg hozni, mert csak úgy járna, mint Munír. Gameiro vagy Eto'o pedig abszolút felesleges lenne, mivel nem szélsők. Ha már Munír-t nem adjuk kölcsön, akkor bedobhatnánk többször Suárez helyett, ami az igazi posztja és a legjobb teljesítményeit is ott nyújtotta eddig, viszont akkor a másik csere-csatárunkat inkább a szélen kellene használni.
Nálam továbbra is Nolito a favorit, mert szélsőként is nagyon jó, nem túl idős, de tapasztalt, Lucho-val ismerik egymást, ismeri a Ligát és a Barca-t is. Más pedig nem nagyon van a piacon aki hasonlóan passzolna ide. Ha pedig a jelölteket nézzük, a Gameiro, Nolito, Dembelé hármasból is ő lenne a legjobb megoldás. Más név eddig nem került szóba a médiában. Régebben Mahrez-ről volt szó, de kizártnak tartom, hogy idejönne padozni. Bár én szívesen látnám Turan helyett a csapatban akár Iniesta helyén is bevethető lenne. :roll:
Akiről pedig senki sem beszél: Tello. Idén nem volt jó szezonja, de ő tipkus szélső és pl. tavaly abszolút nem vallott szégyent a Porto-ban. Jobb statjai vannak, mint Deulofeu-nak az Everton-ban...

Szerk.: egyébként meg... minek szórjunk ki 20+ milliókat egy cserecsatárra, amikor 1. ott van Munír középre, visszahozzuk Denis Suárez-t, illetve ott van Rafinha és Turan is, akik a széleken bevethetőek. Ha a védelmünk rendben lenne azt mondanám, ok. De alsó hangon kellene egy csere-balbekk és egy középhátvéd, méghozzá kezdő szintű. Ez pedig nem lesz olcsó.
Ezzel én is így vagyok. Ha Suarez netán kiesne, mert pihentetni őt kell legkevésbé, ez látszik, ott van Messi, aki évekig tolta középen, de Neymar is játszott nem keveset, szélre pedig nem nagyon van alternatívánk. Arda, Rafinha, Ini mind kényszermegoldás és láthatólag Munirrral is sokkal többet érünk ott, plusz őt középen is bátran be lehet vetni.
Idehozni 35 éves centereket nem láűtom értelmét. Neymart akkor például hogyan pihentetik, vagy ha ő esik ki? Majd Suarez kimegy balszélre? Vagy Eto'o?
Gameirot is ezért nem támogatnám. Ráadásul ő nem egy olyan csere, aki kap a bajnokságban 500 percet meg ott neki a kupa. És új lendületet sem tudom hogyan hozna a játékba. Suarez bármilyen gyengén is játszik még mindig jobb őt bent hagyni, mert bármikor benne van a gól.
Nolito azért lenne jó, mert mindkét szélen eljátszik, az egész MSN-t lehet vele rotálni és nem egy nyeretlen kétéves, ahogy palesz is írta. Abszolút nem egyszezonos játékos és sokkal olcsóbb is lenne, mint Gameiro (akit inkább neveznék egyszezonosnak), amellett a padot is tűrné. Amit crixus felvázolt pontokat nagyon beleillene.

De ha nem is feltétlen Nolito, mindenképp egy hasonló játékos kellene.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.22. 11:30:00

Weigl úgyis "ráér" még, ha meg Pep hívja kezdőnek a Citybe
Azért az szép lesz, ha a fél Dortmundot elviszi a Citybe.
Valencia and Liverpool are among the clubs interested in Barcelona centre back Marc Bartra (25).
Örülnék, ha a Liverpoolba menne. Klopp vezetésével néhány éven belül kiépülhet ott akár a bajnokesélyes csapat is.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.22. 11:05:31

Barcelona full back Adriano (31) has reached a personal 4-year deal with Lazio worth 2M a year. No deal between clubs yet. [il messaggero]

Barcelona B player Sergi Samper (21) won't continue at B-team next season. Not yet clear if he'll join first team or leave on loan. [sport]

Luis Enrique is still interested in Celta winger Nolito (29) for next season. Club is looking for other forward options. [sport]

Valencia and Liverpool are among the clubs interested in Barcelona centre back Marc Bartra (25). [fichajes]

csababarca írta:Ha egyszer majd pótolnunk kell Busit, akkor ez a Weigl gyerek a Dortmundban nagyon adná.
Mundo már régebben írt róla, hogy a Barcában is felmerült ez.. :D Meg én is kinéztem már, majd a videóözönben róla is láthattok. :mrgreen:

Mondjuk csak így nem hoznám el az biztos, okos játékos nagyon, süt róla a tehetség, de ígéretes fiatalunk nekünk is van vkp posztra, előbb őt próbálnám ki. Weigl úgyis "ráér" még, ha meg Pep hívja kezdőnek a Citybe, akkor azzal a mi ajánlatunk úgyse versenyezhet, szóval rajta áll csak mit akar jobban. De szerintem egyelőre jól elvan ő ott ahol van, fejlődhet szép nyugodtan.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.22. 11:04:05

Jaja, ott láttam. (meg szezon közben jópárszor)
Vékonyka a gyerek, de Busi se vastagabb... :D

Pep viszi azzal nagyot nyernének, nagyon illik a focijába szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.22. 10:50:19

csababarca írta:Ha egyszer majd pótolnunk kell Busit, akkor ez a Weigl gyerek a Dortmundban nagyon adná.
De majd jövőre megveszi a Bayern,ahogy ismerem őket.
Durm a másik, kegyetlen pali az is.
tegnap én is néztem a kupadöntőt (nem tudom ott láttad-e), tényleg elég jól mozgott, bár a 32 kg-s súlyával nem úgy néz ki mint egy focista :mrgreen: (magyar sztárok ilyenek, lásd pl. sallai). bár tegnap méhes jó párszor elmondta, hogy guardiola kinézte magának és vinné acitybe...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2194
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.05.22. 09:31:38

crixus írta:Ezt a csatárkérdést rohadtul nem fogjuk tudni megoldani. :lol: Persze kellemes a gond az elől lévő trióval, de ... Először is kit keressünk?
Olyan játékost, aki..
1. Beletörődik a csere szerepkörbe
2. Tud szélsőt is játszani
3. Van elég tapasztalata ahhoz, hogy padról beállva is jó teljesítményre legyen képes
4. Jó magaviselet
5. Gólerős
Torghelle Sanyi pont ilyen, és végre egy magyart is láthatnánk a Barcában. Kérdés, hogy megszerezhető-e.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.21. 22:36:44

Ha egyszer majd pótolnunk kell Busit, akkor ez a Weigl gyerek a Dortmundban nagyon adná.
De majd jövőre megveszi a Bayern,ahogy ismerem őket.
Durm a másik, kegyetlen pali az is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.05.21. 16:18:11

Bellerin (Arsenal): "Barça return? England is my home now. Family lives there, girlfriend. Don't see myself at any other place than Arsenal."

1-2 év és hozzuk... :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.05.21. 15:11:03

Ezt a csatárkérdést rohadtul nem fogjuk tudni megoldani. :lol: Persze kellemes a gond az elől lévő trióval, de ... Először is kit keressünk?
Olyan játékost, aki..
1. Beletörődik a csere szerepkörbe
2. Tud szélsőt is játszani
3. Van elég tapasztalata ahhoz, hogy padról beállva is jó teljesítményre legyen képes
4. Jó magaviselet
5. Gólerős

Háát ilyet nem fogunk találni, mert aki 2-5-ig képbe jönne az nem törődne bele a csere szerepkörbe. :D
Fiatalt, mint Dembelé biztosan nem érné meg hozni, mert csak úgy járna, mint Munír. Gameiro vagy Eto'o pedig abszolút felesleges lenne, mivel nem szélsők. Ha már Munír-t nem adjuk kölcsön, akkor bedobhatnánk többször Suárez helyett, ami az igazi posztja és a legjobb teljesítményeit is ott nyújtotta eddig, viszont akkor a másik csere-csatárunkat inkább a szélen kellene használni.
Nálam továbbra is Nolito a favorit, mert szélsőként is nagyon jó, nem túl idős, de tapasztalt, Lucho-val ismerik egymást, ismeri a Ligát és a Barca-t is. Más pedig nem nagyon van a piacon aki hasonlóan passzolna ide. Ha pedig a jelölteket nézzük, a Gameiro, Nolito, Dembelé hármasból is ő lenne a legjobb megoldás. Más név eddig nem került szóba a médiában. Régebben Mahrez-ről volt szó, de kizártnak tartom, hogy idejönne padozni. Bár én szívesen látnám Turan helyett a csapatban akár Iniesta helyén is bevethető lenne. :roll:
Akiről pedig senki sem beszél: Tello. Idén nem volt jó szezonja, de ő tipkus szélső és pl. tavaly abszolút nem vallott szégyent a Porto-ban. Jobb statjai vannak, mint Deulofeu-nak az Everton-ban...

Szerk.: egyébként meg... minek szórjunk ki 20+ milliókat egy cserecsatárra, amikor 1. ott van Munír középre, visszahozzuk Denis Suárez-t, illetve ott van Rafinha és Turan is, akik a széleken bevethetőek. Ha a védelmünk rendben lenne azt mondanám, ok. De alsó hangon kellene egy csere-balbekk és egy középhátvéd, méghozzá kezdő szintű. Ez pedig nem lesz olcsó.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4521
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2016.05.21. 13:54:20

Ha már a jó öreg Samu képbe került, akkor Ronaldinhoval együtt, könyörgöm! :D

Eto'o már rég levezet, történelmi ember Barcelonában, munkamorálja példás, és mindent megnyert az aranylabdán kívül, de szerintem ha egy Messi-Suarez-Neymar képtelen gólt lőni, akkor ő sem fog adott meccsen, pusztán mert megöregedett. A gála meccsekre meg bőven beállhat az épp "sztárifi". Ha pedig kiesik a nagy hármasból valaki, ott van még 2. Padra pedig fölösleges, mert úgy jár mint Pedro, picsog a játéklehetőségért, teljesítmény nincs, ->távozik.

Óriási kedvencem volt Eto'o, és vissza gondolva ökörség volt az Ibra üzlet is, de neki a karrierje itt lezárult.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.21. 13:22:07

Rinku írta:Nolito amúgy annyira jó, nem? Esetében ténylegesen kontra érv, hogy 30 éves, mivel ő soha a büdös életben nem mutatott a világon semmit, lőtt 5-6 gólt noname spanyol csapatoknak (ha már noname török bajnokságot emlegetsz),
Azért ennél bőven többet tett, a La Liga egyik legjobb szélsőjévé nőtte ki magát az évek alatt. Lucho Barcáját 2-szer verte a Celta az ő hathatós segítségével, de a Realnak is rendszerint betalál, vagy gólpasszt ad ellenük. Én se támogatom a leigazolását, 30 éves játékosért nem adnék ki ennyit, de azért nem egy nímandról van szó..
Válasz küldése