Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Hát azért az eredmények nem jöttek a legjobban, bajnokságban döcögött a szekér, plusz azért mi is szépen megszórtuk őket. Nyilván ettől függetlenül még legalább a szezon végét megvárhatták volna, mert az is benne van, hogy Zidane is megbukik. Én örültem volna, ha marad Benitez, mert erősen kózépszerű edzőnek tartom.Bob_Marley írta:Okosabbak csak sokkal később lehetünk. Az viszont érdekes, hogy alapvetően Benitez hozta az eredményeket és mégis mennie kellett. Úgy gondolom ebben az egész átfogó kapkodás jellemezte vezetés, játékos hangulat és egyéb dolgok is közrejátszódhattak, de megnyugtatásképpen egy salamoni döntés született. Én mindig annak a híve vagyok, hogy ha valamit elkezdünk akkor vigyük azt végig, s szezon közben nem ildomos edzőt váltani, de kiderül mit hoz. Mindenesetre nagyon érdekes, ami náluk folyik, gyakorlatilag továbbra is azt látom, hogy állnak egy helyben és nem tudják merre induljanak el. Nincs átfogó koncepció, csak próbálkozások.



Ez mit jelent? Nem ertem a spanyolt, de gondolom nem a gyozelmek aranya, ahhoz eleg nagyok a kulonbsegek..Bob_Marley írta:Puntos ante equipos grandes:
MOURINHO:
2010/11- 86,1%
11/12- 80,5%
12/13- 80,5%
ANCELOTTI:
13/14- 50%
14/15- 47%
BENÍTEZ:
15/16- 27,7%
242 retweet 112 kedvelés



Egy idényben tudta azokat az eredményeket felmutatni és a nagy csapatok ellen sem vitézkedett annyira. Azért az sok mindent elmond, hogy 15 pontot vertük rájuk és az ő regnálása alatt kapta a Real a történelmi pofonját, nem mellesleg véres viadalokká változtatta a Clásicókat, amikből már a szurkolóknak is elegük lett. De akárhogy vesszük, három év alatt 1 bajnokság, 1 kupa, 1 sp. szuperkupa párosulva egy nézhetetlen játékkal az minden csak nem eredmény. Ráadásul Ancelottival és Benitezzel szemben neki szabad kezet adott Perez, amit ha megkap az utóbbi kettő ki tudja mi lehetett volna.Bob_Marley írta: Egyszer nyert bajnokságot és állította meg az uralmunkat. És emellett a legjobb eredményei voltak a nagy csapatok ellen, legtöbb pont, legtöbb gól. Ancelotti ezzel szemben nem tudta ezeket felmutatni. Benitezt elfogadom, de úgy hogy pár pontra vagy lemaradva az elsőtől nem szoktak edzőt kirugdosni. Itt valóban a népnek akart megfelelni Perez és ezzel magát bebiztosítani.
Egyszer nyert bajnokságot és állította meg az uralmunkat. És emellett a legjobb eredményei voltak a nagy csapatok ellen, legtöbb pont, legtöbb gól. Ancelotti ezzel szemben nem tudta ezeket felmutatni. Benitezt elfogadom, de úgy hogy pár pontra vagy lemaradva az elsőtől nem szoktak edzőt kirugdosni. Itt valóban a népnek akart megfelelni Perez és ezzel magát bebiztosítani.Chino írta:Mou három éve alatt egyszer nyert bajnokságot plusz egy törött kupát, nemzetközi szinten megbukott, a játékosokkal egyáltalán nem találta a hangot, nem mellesleg kapott egy 5:0-ás zakót tőlünk és ami fontos nézhetetlen focit játszatott. Ez Madridban nagyon fontos. Emlékezzünk csak Capellora. A Real-nal pedig nem úgy vélekedtek, mint Te, hogy a bajnokság a legfontosabb, hanem mindenáron kellett a tizedik, Mout is elsősorban ezért hozták, plusz, hogy minket sikerüljön valahogy megverni, mert orrba-szájba kapta a cumit. A többi nem nyomott nagy súlyt a latba. Szóval nem helyezném egyértelműn Ancelotti elé.Bob_Marley írta:Nyert egy BL-t na bumm, látványosan leeresztett a csapata mindkétszer, nem ment a nagyok ellen mindkétszer. Legyen bennem elfogultság, elfogadom ha valaki ezt írja, de Mourinho sokkal jobban összerakta az előtte lévő Madridot mint Ancelotti. Az eredményei is jobbak voltak, s nyilván soha nem tudjuk meg, de mindig úgy tudom ezt a BL "üldözési mániát" illusztrálni, hogy Ramos Bayern ellen kilőtte a labdát, Atletico ellen befejelte. Ennyi múlt a dolog. Bajnokságban pedig volt bőven különbség a két csapatuk között.
Azzal viszont még kevésbé értek egyet, hogy Benitez hozta az eredményeket. A kiscsapatokat izomból behúzták, azt is inkább az egyéni képességek miatt, viszont az összes komolyabb ellenféllel nem tudtak mit kezdeni. Egyedül a PSG a kakukktojás, de az is a párizsiak balf..sága volt, hogy nem nyomták le oda-vissza őket.
Amellett csababarca-val egyetértek, amit korábban is írtam, hogy most bucira verhetik a kiscsapatokat, jó ideig nem találkoznak érdemleges ellenféllel, el fog kezdődni a hurráhangulat, Zidane Isten lesz, Perez meg verheti a mellét. Az utóbbi viszont bukni nem fog, azzal a módosítással amit eszközölt az elnökválasztáshoz gyakorlatilag ellehetetlenítette a vetélytársakat, önszántából pedig nem tartom valószínűnek, hogy lemond.



Pont ma olvastam, hogy ő is Beilsától "vett leckéket", és Pepet is felkereste már régebben tudommal, szóval valami tudást csak csurrantottak neki.. Ő is labdatartós, szép focit próbál majd játszatni szerintem, amire a középpályája meg is van, a támadósor kétséges már, de ha sikerül szót értenie velük, akkor még bármi kisülhet belőle. Mondjuk szerintem baromi nehéz dolga van, mire megismeri a keretet, kialakítja a taktikát, és elsajátítják azt a játékosok, már vége is a szezonnak kb.. Én kíváncsi vagyok rá nagyon, "drukkolok" neki, hogy ne bőgjön le, mert ezerszer inkább egy ilyen karakter üljön a túloldalt, mint egy Mourinho, akitől a falra tudtam volna mászni..nzxtpo írta:Beszélgettünk arról, hogy nincs neki egy olyan kialakult stílusa, mint Pepnek pl. amikor ideérkezett,
+1nzxtpo írta:Beszélgettünk arról, hogy nincs neki egy olyan kialakult stílusa, mint Pepnek pl. amikor ideérkezett, viszont ami mellette szól, hogy már évek óta ott van a háttérben, mindent tud a Real Madridról, a madridizmusról, és egy élő legenda. Korban is sokkal közelebb áll a játékosokhoz, és a tisztelet ami körülövezi, az nagyon nagy. Szerintem ő szót fog tudni érteni még Ronaldoval is, és ha igazán tökös, akkor bevállalja, hogy lehozza pl. Balet vagy Roncit ha éppen rossz meccsük van.

Dehogy indult egyedüliként. Egy csomóan indultak volna, de mivel a választási bizottság Perez zsebében volt, addig emelték az induláshoz szükséges magántőkét, amíg Perez maradt az egyetlen jelölt. A politika történelmének egy leglátványosabb csalása volt.recrea írta:Főleg, h - ha jól emlékszem - a kutya nem akar Real elnök lenni. Egyedüliként indult legutóbb, azóta senki sem szólalt fel abban a városban, h esetleg jobban csinálná a dolgot.visca el barca írta:hagyjuk már. a pincérnél is ez ment, aztán mégsem bukott perec.
Mou három éve alatt egyszer nyert bajnokságot plusz egy törött kupát, nemzetközi szinten megbukott, a játékosokkal egyáltalán nem találta a hangot, nem mellesleg kapott egy 5:0-ás zakót tőlünk és ami fontos nézhetetlen focit játszatott. Ez Madridban nagyon fontos. Emlékezzünk csak Capellora. A Real-nal pedig nem úgy vélekedtek, mint Te, hogy a bajnokság a legfontosabb, hanem mindenáron kellett a tizedik, Mout is elsősorban ezért hozták, plusz, hogy minket sikerüljön valahogy megverni, mert orrba-szájba kapta a cumit. A többi nem nyomott nagy súlyt a latba. Szóval nem helyezném egyértelműn Ancelotti elé.Bob_Marley írta:Nyert egy BL-t na bumm, látványosan leeresztett a csapata mindkétszer, nem ment a nagyok ellen mindkétszer. Legyen bennem elfogultság, elfogadom ha valaki ezt írja, de Mourinho sokkal jobban összerakta az előtte lévő Madridot mint Ancelotti. Az eredményei is jobbak voltak, s nyilván soha nem tudjuk meg, de mindig úgy tudom ezt a BL "üldözési mániát" illusztrálni, hogy Ramos Bayern ellen kilőtte a labdát, Atletico ellen befejelte. Ennyi múlt a dolog. Bajnokságban pedig volt bőven különbség a két csapatuk között.

Mondjuk, ez gondolom Téged sem zavar(na)?!visca el barca írta:ráadásul ha zidane is bukik (amire lássuk be jóval több esély van mint h nem), akkor is moshatja a kezeit, hogy ő csak a nép akaratát teljesítette be.

Főleg, h - ha jól emlékszem - a kutya nem akar Real elnök lenni. Egyedüliként indult legutóbb, azóta senki sem szólalt fel abban a városban, h esetleg jobban csinálná a dolgot.visca el barca írta:hagyjuk már. a pincérnél is ez ment, aztán mégsem bukott perec.

Itt van egy cikk, szinte ugyanerről, amit Te írsz:csababarca írta:Nem véletlen hogy most lett kitéve Benitez, szerintem a 0-4 után el lett ez döntve, mondhatott akármit.visca el barca írta:a realnak most elég könnyű a sorsolása, lehet majd villogni a betis, granada, gijon trió ellen.
De látták,hogy azért lesznek még neccesebb meccsek, Villareal-Vale idegenben pl, azokat Zidane-l sem biztos hogy be tudták volna húzni. Jobb így, most jönnek a kicsik, amiket mindegy ki az edző is kitömnek,aztán ajnározhatja magát Perez,hogy mekkora király döntést hozott.
SZépen kiszámolta, patikamérlegen, erre van sütnivalója,amikor a saját irháját kell mentenie.
Persze,lehet csak én gondolom túl, és nem volt ennyire számító.
Nem véletlen hogy most lett kitéve Benitez, szerintem a 0-4 után el lett ez döntve, mondhatott akármit.visca el barca írta:a realnak most elég könnyű a sorsolása, lehet majd villogni a betis, granada, gijon trió ellen.
