Újraalkották a legendás képet!
Making history together pic.twitter.com/zIRPjawsLO
— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 12, 2026
robival is így voltunk aztán lassan kiderül h worldclassTripleH írta:Gumbau. Nem tehetek róla, de iszonyúan remélem, hogy valami másodligás csapatnak, vagy akárhova eladják, mert egyszerűen rossz nézni a """""játékát"""""".


Ezek közül egyetlen egy név van aki zavar, Gumbau. Nem tehetek róla, de iszonyúan remélem, hogy valami másodligás csapatnak, vagy akárhova eladják, mert egyszerűen rossz nézni a """""játékát"""""".messideco írta:Pique, Alba, Busquets, Rakitic és Messi marad ki a keretből a mai meccsen.
Bravo, Masip, Alves, Bartra, Mascherano, Vermaelen, Mathieu, Adriano, Samper,Gumbau, Iniesta, Munir, Sandro, Suarez, Neymar, Aitor - a névsor.
Az idény első meccse, amit élőben fogok tudni nézni![]()
Én úgy tudom, hogy a következő fordulóban lesznek meg az ágak.Chino írta: Amúgy kikkel vagyunk egy ágon? A Reallal összejöhetünk vagy azt ezután fogják sorsolni?

Valencia ellen térhet vissza legkorábban a sérüléséből - eddig legalábbis úgy volt -, úgyhogy ő biztos nem lesz kezdő.noname írta:SR-t is kezdetném a kp-n, mert ő kp bárkivel egész jól ellesz ott, ki tudja egészíteni a társai hibáit
Hát nem érte meg.sneco7 írta: Nekem is annyi volt még, valószínűleg bármelyik streamnél stabilabb lesz az adás itt. 5 Ft-ot megér
Egyénenként nem volt vészes a meccs szerintem. Munirt én nem szidnám, társak nélkül, folyton 2-3 védővel a nyakán is próbálkozott, ment, csinált is szép dolgokat, de elől abszolút nem volt társa, ráadásul most sem az eredeti posztján játszott. Sandrot inkább elővenném, rajta én igazán a küzdést sem éreztem, ráadásul nem egy helyzetet puskázott el. Samper is adott neki két forintos labdát, csak az egyiket föléverte, a másikat meg a kapusba. Adriano helyében pedig már félidőben kértem volna a cserét.Nero. írta:Szerintem egy ilyen meccs után nem szerencsés bárkit is negatívumként kiemelni. Ma a maradék játszott, eg, full összeszokatlan gyenge csapat egy kritikán aluli pályán valószínűleg komolyabb taktikai felkészülés nélkül. Otthon majd be kell rakni egy két komolyabb arcot a kezdőbe nrhogy megvicceljen minket ez az életük meccsére készülő kiscsapat, bár szerintem nekünk idén annyira nem akkora buli ez a kupa, klub VB meg sérülések mellé.
Én meg úgy láttam, hogy maximum párharcokba keveredtek, legtöbbször fölöslegesekbe, ami a rossz döntéseik, a fejbeli lassúságuk (ami igencsak kihatott a lábukra is) és elképzelés nélkül, lélektelen játékuk miatt volt.kristop írta:végigharcolták a kilencven percet.
mindkettőt akkor lehetett észrevenni, amikor valami párharc volt. sandrot általában akkor, amikor harcolt valakivel, rugdosták és utána ment kakaskodni vagy reklamálni. munir meg végigszenvedte a jobbszélet elől, hátul. az utolsó másodperces szabadrúgásuk is azért volt, mert munir szabálytalankodott a saját térfelünk közepén. az hogy egymást múlták alul az igaz, de azt szerintem nem lehet elvenni tőlük, hogy ők legalább végigharcolták a kilencven percet.hank1ee írta:Melyik meccsen? Egyik múlta alul a másikat, egyébként Adrianoval kapcsolatban igazad van.
Berakom már én is a playlistbe, parádés volt, örök emlék.mahitoo írta:Kösz, hogy szóltál!! El is kezdtem újra, meg asszem holnap is megnézem!kristop írta: (egyébként most nézem, mi, akik megvettük öt forintért bármikor visszanézhetjük ezt a meccset)
Kösz, hogy szóltál!! El is kezdtem újra, meg asszem holnap is megnézem!kristop írta: (egyébként most nézem, mi, akik megvettük öt forintért bármikor visszanézhetjük ezt a meccset)
Melyik meccsen? Egyik múlta alul a másikat, egyébként Adrianoval kapcsolatban igazad van.kristop írta: munir meg sandro főképp harcoltak