Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.19. 13:49:39

Kíváncsiságból megnéztem.

Chelasea-Leverkusen labdabirtoklás 59-41 kapura lövés 11-2
Valencia-Chelsea labdabirtoklás 56-44 kapura lövés 8-8
Chelsea-Genk labdabirtoklás 62-38 kapura lövés 13:0
Genk-Chelsea labdabirtoklás 44-56 kapura lövés 5-7
Leverkusen-Chelsea labdabirtoklás 51-49 kapura lövés 5-8
Chelsea-Valencia labdabirtoklás 34-66 kapura lövés 6-5

Napoli-Chelsea labdabirtoklás 47-53 kapura lövés 8-6
Chelsea-Napoli labdabirtoklás 55-45 kapura lövés 8-5

Benfica-Chelsea labdabirtoklás 50-50 kapura lövés 8-3
Chelsea-Benfica labdabirtoklás 50-50 kapura lövés 4-8

Chelsea-Barcelona labdabirtoklás 28-72 kapura lövés 1-6
Barcelona-Chelsea labdabirtoklás 72-28 kapura lövés 5-3

Statisztika nem minden!!!!!De
Ezeket azért írtam le, mert aki szerint ez a Chelsea nem érdemelné meg, meg hogy a futball szégyene, azt nem tartom helyénvalónak.Továbbmentek hosszabbításban, továbbmentek 10 emberrel, fegyelmezettek taktikus jó futballt játszanak.Meg valaki már előre tudja 3 szor érnek labdába a döntőn...Iszonyat tudatos játékot mutatnak be, s ez a mai modern fociban rengeteget számít.Ízlések és pofonok, nem kell őket szeretni, de hogy nem érdemelnék meg????Az iszonyat nagy dőreség.
És amit LG írt meg a védekezés hozzátartozik a játékhoz, többek között, mi is ha normális védekezést mutattunk volna be akkor....
Kép
Kép
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.19. 13:25:26

LG írta:A Chelsea győzelme sem lenne a foci szégyene. A védekezés, és a kontrák is ugyanúgy hozzátartoznak a focihoz, mint a támadójáték. Kimondta, h csak az utóbbi a helyes út? :shock: :roll:
Nem mindegy, hogy mit demonstrál egy sport legnagyobb eseménye.
Ha azt, hogy foci nélkül nyerhetsz foci meccset, akkor az rossz, nagyon rossz.

A győzelemhez vezető út mindig a helyes út, nem vitás. Egy csapat szemszögéből nézve.
De azt a csapatot, és konkrétan az egész sportágat az emberek, a nézők tartják fenn, akiknek meg kell adni a szórakoztatás legmagasabb fokát. Nos, az közel sem szórakoztatás, hogy beállok a kapuba és várok. Ezen maximum egy fanatikus (az adott csapat fanatikusa) vagy egy részeg tud szórakozni.
LG írta:Miért nem túl acélos a Bayern? Simán jobbak voltak a Madridnál. De az egész idei BL teljesítményük nagyon meggyőző.
A bajnokságban persze nem voltak jók, de az nem tartozik ide.
Megkockáztatom, hogy inkább a Dortmund a hibás a "buliban", mert nekik is ott kellett volna lenniük a legjobb nyolcban. És akkor máris nem tűnne furcsának a Bayern szereplése.
Illetve tényleg jobbak voltak a Madridnál, jogosan vannak ott a döntőben.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21119
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.19. 13:15:18

Subinho írta:így van! a foci szégyene lenne, ha egy ilyen cselszi nyerné a BL-t akinek a 8-ba sem kellett volna bejutnia, de sajnos bejutott... ezzel az undorító antifocival nem nyerhetnek BL-t.
a nem túl acélos bayern sem lenne igazi, de inkább ők, mert azért tudnak néha jól játszani...
igazából jelenleg európában egyik csapatot sem tenném a top4-be... :?
remélem a bayern nyer, mert nehogy má' egy olyan csapat nyerje a BL-t, aki alig ér labdához egész meccsen!!!
Miért nem túl acélos a Bayern? Simán jobbak voltak a Madridnál. De az egész idei BL teljesítményük nagyon meggyőző.

A bajnokságban persze nem voltak jók, de az nem tartozik ide.

A Chelsea győzelme sem lenne a foci szégyene. A védekezés, és a kontrák is ugyanúgy hozzátartoznak a focihoz, mint a támadójáték. Kimondta, h csak az utóbbi a helyes út? :shock: :roll:
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.05.19. 13:09:21

Mikaos írta:Nyerjen a Foci! (Avagy a Bayern)

Nem lenne túl hízelgő, ha Európa legnagyobb és legkomolyabb kupáját olyan csapat nyerné, amely 3-szor ér labdába egy meccsen.
Egyetértek.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.19. 13:08:30

így van! a foci szégyene lenne, ha egy ilyen cselszi nyerné a BL-t akinek a 8-ba sem kellett volna bejutnia, de sajnos bejutott... ezzel az undorító antifocival nem nyerhetnek BL-t.
a nem túl acélos bayern sem lenne igazi, de inkább ők, mert azért tudnak néha jól játszani...
igazából jelenleg európában egyik csapatot sem tenném a top4-be... :?
remélem a bayern nyer, mert nehogy má' egy olyan csapat nyerje a BL-t, aki alig ér labdához egész meccsen!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.19. 13:07:17

:shock:

most nézem az oddsokat, bayern 1.67, cselzi 5.

azért egy bl donton 5-ös oddsot adni vmelyik csapatnak, durva.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21119
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.19. 13:04:20

kanty írta:Azt nem igazán értem, h a legtöbb helyen miért annyira nagy esélyes a Bayern.
Oké, h otthon játszanak, oké, h a Chelsea védelme foghíjas lesz, de én az angolokat érzem erősebbnek.
A Lampard, Terry, Drogba Cech generációnak valószínüleg ez az utolsó esélye egy BL győzelemre. Figyelembe véve, h hogyan kaptak ki 4 éve, szerintem a pályán fognak meghalni, utolsó leheletükig fognak küzdeni.
Ebben van valami. Sőt, annak ellenére, h nem szeretem az általad említett generációt, igazából meg is érdemelnének egy BL címet, mert az elmúlt 8 év meghatározó tényezői voltak ők is.

De a Bayernban sincsenek kis játékosok, ők is két éve elveszítettek egy döntőt, és most hazai pályán mindent meg fognak tenni. Ami gong lehet náluk, az az, ami nálunk is volt: a helyzetkihasználásuk.

Jó meccset várok, a bajoroknak szurkolok, de a kékektől sem sajnálnám a címet.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.19. 12:59:43

Nyerjen a Foci! (Avagy a Bayern)

Nem lenne túl hízelgő, ha Európa legnagyobb és legkomolyabb kupáját olyan csapat nyerné, amely 3-szor ér labdába egy meccsen.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.05.19. 12:43:45

Mint már oly sokszor leírtam ezt a két csapatot utálom legjobban, szóval engem sem különösebben izgat, de mivel egy BL döntő, azért csak leülök megnézni... :D

A Real ellen a Bayernnek szurkoltam, Mourinho személye miatt, ha ő nem lett volna, akkor tőlem aztán nyugodtan bejuthatott volna a Real is. A lényeg, hogy ne José irányítása alatt nyerjék meg a 10-ket. :P

Ma viszont, ha nem is "hajrá Chelsea", de inkább ők mint a Bayern. :D
Szerintem meg is nyerik az angolok. Hasonló játékot várok, mint ellenünk, csak most nem 2-szer fognak átmenni az ellenfél térfelére. :D

VÁRHATÓ KEZDŐCSAPATOK:
BAYERN: Neuer - Lahm, Timoscsuk, J. Boateng, Contento - Schweinsteiger, Kroos - Robben, Th. Müller, Ribéry - Gomez
CHELSEA: P. Cech - Bosingwa, Cahill, Luiz, A. Cole - Obi Mikel, Essien - Mata, Lampard, S. Kalou - Drogba

Értem én, hogy nincsen Terry meg Ivanovic, de azért ez a védelem sem tűnik gyengének. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Katalány
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012.04.01. 15:02:36

2012.05.19. 12:41:56

Egy végtelen "szakmai" érv, ami miatt az angolok győzelmét várom: ha már így alakult, azok legyenek a végső győztesek, akikkel szemben a Barca alul maradt :oops:
"Fins aviat" - Guardiola 2011.05.05.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.19. 12:24:49

Azt nem igazán értem, h a legtöbb helyen miért annyira nagy esélyes a Bayern.
Oké, h otthon játszanak, oké, h a Chelsea védelme foghíjas lesz, de én az angolokat érzem erősebbnek.
A Lampard, Terry, Drogba Cech generációnak valószínüleg ez az utolsó esélye egy BL győzelemre. Figyelembe véve, h hogyan kaptak ki 4 éve, szerintem a pályán fognak meghalni, utolsó leheletükig fognak küzdeni.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.19. 12:20:19

Kifejeztten engem sem hoz lázba, mert nem vagyunk ott, de azért várom, mert színvonalas nagy taktikai csatát várok.
Angolokat erősebbnek érzem, s szerintem meg is nyerik, aztán meg ki tudja, németek ellen sohase fogadj :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.19. 12:17:45

negem sem hoz lázba, ha itthon leszek max "háttérzeneként" fog szólni...

elvileg sima bayern sikernek kellene lenni, és mivel a cselzi védelem elég foghíjas lesz, sztem be is következik...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.19. 12:05:07

Engem sem hoz annyira lázba, de azért megnézem.
Hosszas gondolkodás után úgy döntöttem, h inkább az angoloknak drukkolok. :) A Bayernbe egyetlen játékos sincs, akit bírnék, a Chelseaből viszont Torres nagy kedvencem.
Van egy olyan érzésem, h a spanyol lesz a főszereplő ma este. Vág egy mesterhármast azt csókolom. :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.19. 11:59:07

Kicsit lehiggadva a BL kudarc után, ma BL döntő. Szerintem nem vagyok egyedül vele, de engem nem hoz annyira lázba. :roll: Viszont szerintem jó meccset fogunk látni, van egy olyan sejtésem hogy nem fognak bírni egymással és büntetők döntenek majd. A Bayern extra motivációja a hazai pálya előnye, míg a Chelsea csoda hogy idén elvergődött valahogy idáig, és Lampardéknak pl valószínűleg ez az utolsó esélyük, úgyhogy hatalmas küzdelem lesz a gyepen. A Chelseatől azért annyira defenzív játékra nem számítok mint ellenünk, de valószínűleg most is át fogják adni a kezdeményezést.

Meglátjuk, ismét csak azt tudom mondani hogy inkább a Bayern, illetve legyen egy emlékezetes, izgalmas BL döntő!

A megérzésem az hogy ezt a Chelsea nyeri büntetők után.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.19. 08:30:37

ez nagyon jó! azé' a 6 és a 9 -től libabőrös lettem!!!

http://www.hatharom.hu/article/737160-z ... ideok?eb=1
evikem97
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.02.21. 17:25:58

2012.05.11. 21:29:26

LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21119
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.10. 14:17:46

G.Gabe írta:Én sajna lemaradtam róla. Hajnali négyig villamosoztam.
Én is a Bilbaonak szurkoltam. Talán azért is, mert mind játékospolitikában,
és stílusban is közelebb áll a Barcához. Saját nevelésű játékosokból
ezt kihozni azért nem semmi.

Abban én nem hiszek, hogy ez a vereség jobban fogja őket motiválni ellenünk majd.
Szerintem inkább kicsit görcsösebbbé teszi őket. Mert most már nyerniük kell, ha akarnak valamit.
Ellenben azzal, ha nyertek volna. Szerintem akkor sokkal könnyedebben, felszabadultabban rúgták volna a bőrt, hiszen már biztos EL-győztesek, ott lesznek következő évben is. De így....
Így is ott lesznek a következő évben, akkor is, ha elvesztik a kupadöntőt, hisz mi a BL-ben megyünk, így ők kapják meg az EL indulási jogot. Persze így sem lehet könnyű heteken belül két fontos döntőt elveszíteni, de az vár rájuk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.10. 12:16:28

Barcaman14 írta:Szép teljesítmény hogy 3 éven belül kétszer EL trófea!
lassan jobbak lesznek mint a real :lol:

ha van egy kis eszük visszaveszik falcao mellé torrest :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.05.10. 11:16:38

Huhh, most nézem csak az eredményt, nagyon sajnálom a Bilbao-t nekik szurkoltam.
Falcao meg egy állat.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.10. 11:13:57

Ha Bilbao ennyire könnyen zavarba hozható lesz, mint tegnap, akkor nem tudom mit fognak kezdeni a mi letámadásunkkal....
Néha olyan csúnyán szórták el a labdákat, hogy csak néztem (második gól előtt Amorebieta...)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.10. 11:01:26

Én sajna lemaradtam róla. Hajnali négyig villamosoztam.
Én is a Bilbaonak szurkoltam. Talán azért is, mert mind játékospolitikában,
és stílusban is közelebb áll a Barcához. Saját nevelésű játékosokból
ezt kihozni azért nem semmi.

Abban én nem hiszek, hogy ez a vereség jobban fogja őket motiválni ellenünk majd.
Szerintem inkább kicsit görcsösebbbé teszi őket. Mert most már nyerniük kell, ha akarnak valamit.
Ellenben azzal, ha nyertek volna. Szerintem akkor sokkal könnyedebben, felszabadultabban rúgták volna a bőrt, hiszen már biztos EL-győztesek, ott lesznek következő évben is. De így....
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.10. 10:19:18

Nem a Bilbao estéje volt ez sajnos. Nem jöttek be a megoldásaik, egyszerűen nem fogtak ki jó napot, plusz nem is túl rutinosak ezen a szinten, talán a nagyobb tét is rányomta a bélyegét a játékukra. Mindenesetre sajnálom hogy nem sikerült, ők is megérdemelték volna, de Bielsa jövőre is versenyképes csapatot építhet, feltéve ha nem szedik szét teljesen a keretet.

A tegnapi teljesítmény alapján viszont abszolút megérdemelten nyertek a matracosok, jobbak voltak. Simeone érkezése nagyon jót tett a csapatnak, és ki tudta hozni a keretből a maximumot. Mert alapvetően egy erős kerettel rendelkeznek. Szép teljesítmény hogy 3 éven belül kétszer EL trófea!
Falcao meg remek vétel volt. A Portos szezonja után, én nem tartottam többnek egy egy idényes játékosnál, ám az idei Atleticoból is kitűnik, szórja a gólokat, úgyhogy most már elismerem hogy klasszis játékos.

A következő idény nem kizárt hogy megint olyan "Atleticosra" sikerül, úgyhogy lehet hogy jobban járna ha rábólintana egy topklub ajánlatára, mert abból lesz bőven.

A Bilbaoval így viszont duplán nehéz dolgunk lesz, mert harapni fognak csak hogy ne bukjanak el 2 döntőt is. Biztos vagyok benne hogy a tegnapinál egy sokkal jobb Bilbao fog kifutni a gyepre.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.05.10. 10:13:37

Falcao lehet a "kihalóban" lévő klasszis középcsatárok utolsó mentsvára.. Az egyik legjobb ezen a klasszikus "9"-es poszton.
Az Atletico pedig a kerete alapján Európai szinten is meghatározó csapat lehetne, ha képesek lennének folyamatos jó teljesítményre, nem csak 1-1 meccsen játszanának remekül.
Kép
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.10. 09:35:31

MessiFan írta:Lebukott a mocsokja :lol:

Én is a Bilbaonak szurkoltam, mert egész évben szorítottam nekik azért, hogy ideáig eljussanak, csak hogy ma este nagyon gyengék voltak minden téren ezzel szemben az Atletico remekül védekezett, és elég volt neki Falcao 2 villanása a győzelemhez. Érdekes taktika, de bevált :D
Személy szerint én is Bilbao-nak örültem volna jobban, de egy igencsak jó meccset láthattunk. :D
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Válasz küldése