Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.16. 10:50:56

Ez zseniális :)

http://index.hu/mindekozben/poszt/2014/ ... ehet_igaz/" target="_blank

Mondjuk nem kis lélektani előny ez a másik csapatnak, ha látják, hogy gyakorlatilag összeomlik a City a hír kapcsán :)
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.12.16. 10:07:01

palesz77 írta: De nálam a szép foci szeretete előrébb van, mint a Real iránt érzett ellenérzések, és nem akartam, hogy a Chelsea után 2 évvel megint egy ilyen csapat nyerjen Bl-t - épp elég, hogy a Ligat megnyerték..
Ezzel ugye nem azt mondod, hogy a bajnokságban is Real győzelemért szorítottál, mert olyan szépen játszanak!
Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, bár nem hiszem, de ha a Liga nem a Barcáé, akkor nyerjen bárki más, csak ne a Real.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.12.16. 01:14:50

egy bizonyos szempontból érthető, de szigorúan a meccs 90 (ez esetben 120) percére levetítve.
általában én is a szebb focit játszó, nyerni akaró csapatot favorizálom, de urambocsá', ha nem nyerhet mindig az a csapat, akkor lehetőleg ez a real meccsén legyen így.
főleg egy bl döntőben.

viszont ez ennél mélyebb dolog, a real sikereivel jön a jogos hájp, nyálazás, döntik a rekordokat, el kell viselni a szurkolókat, nehéz elhinni, hogy ez egy barca szurkolót hidegen hagyjon, főleg egy ilyen betli szezon után.
a másik, hogy a legszebb öröm a káröröm, és ezt nagyon kevesen képesek bevallani annak ellenére, hogy az emberek nagy többségére baromira igaz.

mások vagyunk, én nem mondom azt, hogy ahogy te vélekedsz, az baromság vagy gyökérség, de a realnak szurkolás vagy az ő sikereiknek örülés az értékrendembe (és szerencsére azért nagy többségben vagyunk szerintem) nem fér bele.

egy ilyen szintű rivalizálásnál (és itt lehetne sorolni a médiát, a rekordhajhászást, a balhékat, a múltat, a cr-messit, bármit) az én véleményem szerint nem illik bele a képbe.

nem kell agyonverni a real sapkás gyereket, aki szembe jön, nem kell anti-madridista sállal meccset nézni, de szerintem azt érezni kell legbelül, hogy ők a lehető legnagyobb riválisaink, és ami nekünk jó, az nekik rossz, ami nekik jó, az nekünk rossz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.16. 00:43:55

shutterisland írta:
de hogy egy bl döntőben nekik szurkolni vagy annak örülni, hogy minél tovább meneteljenek, mert spanyolok...számomra nonszensz, és biztos vagyok benne, hogy ezzel nagyon nagy többségben a másik oldal is így van.
Na mivel ez nekem - is - szól, gondoltam megindoklom, hogy miért inkább nekik drukkoltam a Bl-ben, a tisztánlátás végett.. Egy Getafe ellen én se drukkolok a Realnak, és kicsit örülök is neki, mikor kikapnak, de a Bl döntőben, ami az európai foci csúcspontja elméletileg, én focit akarok látni, és azt akarom, hogy az a csapat nyerjen, aki szebben játszik, nem az, aki célfocizik és bekkel szinte végig. Épp elég elkeserítő, hogy egyre többször sikeresek az ilyen csapatok mostanában, akiknek a győzelem 50-szer fontosabb, minthogy szépen játsszanak esetleg, és nem örülök, hogy ilyen irányba megy el szép lassan a foci. Anno a Chelsea ellen is drukkoltam, akkor sajna bebukta a München, tavaly az Atleticonak nem sikerült kihúznia.. Tőlem lehetett volna Tarjánpuszta-Bivalybasznád meccs is, akkor is annak drukkoltam volna, aki többet tett meg a győzelemért, és nem csak védekezett és próbált kontrázni a meccs kb 2/3-ában.

Azért is lettem Barcadrukker, mert a szép támadófocit szeretem, a saját csapatomnak persze elnézem, ha nem megy jól a szekér, emiatt nem pártolok el, de egy "semleges meccsen" azt akarom, hogy az nyerjen, aki szebben játszik. Úgyhogy mondhatom úgy is, hogy az Atletico ellen drukkoltam, ha így jobban tetszik egyeseknek a megfogalmazás.. :D De nálam a szép foci szeretete előrébb van, mint a Real iránt érzett ellenérzések, és nem akartam, hogy a Chelsea után 2 évvel megint egy ilyen csapat nyerjen Bl-t - épp elég, hogy a Ligat megnyerték..

Tudom, hogy ezzel a nézetemmel kb egyedül vagyok a fórumon, de azért remélem értitek mit akarok mondani.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2014.12.15. 23:56:13

Yokozuna írta:Ez a sorsolás felháborító, ez nem lehet véletlen. A Barcelona hiába csoportelső, nem jelent neki semmi előnyt. Lettünk volna másodikok, és vertük volna meg a Getafét inkább. Ha nagynehezen ki is verjük a Cityt, egy olyan csapatot ejtünk ki, amelyik esetleg a későbbiekben elkaphatná akár a Reált.
Én nem akarok egyik oldalhoz sem tartozni, de mindig is kíváncsi voltam arra, hogy mi lehet az ok, hogy "csalnak" a 16 között, mert oké, olyan van hogy vkivel BL-t akarunk nyeretni, meg hogy vkit nem akarunk tovább nyomni, de ez még mindig csak kettő...szegény Arsenallal a kutya nem törődött éveken át...pedig mennyi szurkolója van, én simán az elődöntőig tolnám őket, már csak bevétel miatt is.
Ha csoport másodikak vagyunk most mehetnénk a buszpályaudvarra meccset játszani a Chelsea-vel...gondolom biztos könnyebb dolgunk lenne :)
A City kiverős elmélettel meg az a baj, hogyha elméleti síkon kiütünk egy olyan csapatot, akik képesek lehetnek legyőzni a Real-t, akkor nekünk is legyen már lehetőségünk megverni őket...sőt, akarjuk már megverni a Madridot.

Tudtuk jól, hogy összejöhet ez a párosítás, rég volt ilyen, hogy a ennyi sláger meccs legyen a 16 között. Persze a Schalke-nak én is jobban örültem volna... :) Habár vannak hibák, és talán még mindig keresi LS a kezdőt, mindezek ellenére én hiszek abban, hogy Pellegrini bátran mer majd ellenünk játszani, nem parkolnak be és ha csapatként felszívjuk magunkat és maximális lesz a koncentráció akkor simán nyerhetünk. Ha meg nem sikerül, még idejében rágyúrhatunk a kupára :twisted:
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.12.15. 23:40:41

az, hogy valaki barcás, nem jelenti azt, hogy feltétlen utálnia kell a realt, de hát azért általában vele jár, de legalább is az ellenérzetnek evidensnek kell, hogy legyen.

a realosok sincsenek ezzel másképp, a többség zsigerből utálja a barcát, alig várja, hogy gúnyolódjon vagy a csapatba rúgjon.
ugyanez, ha körülnézel a világban, az összes komoly rivalizálásnál kialakult dolog, hogy a nagy riválist utálják de legalább is negatív érzetűek irányukba.

mondom, a véresen komolyan nem kell ezt soha venni, mert az már gusztustalan, mikor valaki jobban rühelli az ellenfelet, mint amennyire kedveli a saját csapatát, vagy éppen folyton beléjük rúg egyet már azért is, ha ronaldo nem jobbra fésüli a haját, hanem balra.

még azt is mondom, hogy 1-1 esetben lehet semlegesnek maradni, mikor tényleg valami undorító csapat ellen játszanak egy olyan meccsen, ami a mi szempontunkból lényegtelen, vagy ne adj isten pénzt hoznának a házhoz sportfogadáson.
de hogy egy bl döntőben nekik szurkolni vagy annak örülni, hogy minél tovább meneteljenek, mert spanyolok...számomra nonszensz, és biztos vagyok benne, hogy ezzel nagyon nagy többségben a másik oldal is így van.

egy barca/real szurkolónál szerintem az a normális, ha két csapatnak szurkol, elsősorban a sajátjának, másodsorban pedig a rivális aktuális ellenfelének.
e nélkül nem is lennének igazi ellenfelek, csak két spanyol nagycsapat.

nyilván akad példa kisebb nemzeteknél (lásd újpest-fradi) ahol előfordulhat, hogy egy fradista mondjuk szurkol az újpestnek az európai porondon, mert a magyar focira tényleg ráfér a siker, de egy barcelona abszolút nincs rászorulva a real 4 közé jutására, a rekordjaira, a történelmi, 10. bl győzelmére és az esetleges, ismét történelmi bl duplázására sem.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.12.15. 22:33:50

Az tényleg egy másik értékrend a reálnak szurkolni bárki ellen is. Hát nem hiszem, hogy valaha idáig el tudok jutni, vagy akkor már nem leszek Barca drukker. Én azt az évtizedes kivételezettséget és felsőbbrendű filozófiát nem tudom elfogadni, amit képviselnek.
Ezt a sorsolást is hajlamos vagyok ide sorolni, bár fenntartom a tévedés jogát.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.15. 22:31:29

palesz77 írta:
hank1ee írta:Azért ezt se jelenthetjük ki biztosra, te sem vagy bennfentes, még ha úgy is gondolod, hogy az a helyes amit te gondolsz. Simán el tudom képzelni, hogy ezt a sorsolást előre állítják össze, vicc nélkül.
Mondjuk pár éve tényleg vicces volt, amikor a próbasorsolás után kijött ugyanaz másnap.. :lol:
Erről el is feledkeztem teljesen :lol: Most egy kérdés: a próbasorsolás után a fogadóirodák mennyi oddsot adhattak ugyanazon párosításokra? :D És a tipszmiksz itt csak egy dolog a rengeteg marketingszempont közül, ami felmerül egy-egy párharcnál. De ebbe nem érdemes mélyebben belemenni, én egyszerűen kétségbe vonom ezt az egészet, és kész. :mrgreen:

A lényeg tényleg nem változik, a győztesnek mindenkin át kell jutni valahogy, de azért az se mindegy, ki milyen utat tesz meg!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hank1ee 2014.12.15. 22:34:00-kor.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.15. 22:28:44

hank1ee írta:Azért ezt se jelenthetjük ki biztosra, te sem vagy bennfentes, még ha úgy is gondolod, hogy az a helyes amit te gondolsz. Simán el tudom képzelni, hogy ezt a sorsolást előre állítják össze, vicc nélkül.
Mondjuk pár éve tényleg vicces volt, amikor a próbasorsolás után kijött ugyanaz másnap.. :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.12.15. 22:27:16

hank1ee írta:
palesz77 írta:Semmi csalás nincs ebbe, nem kell mindenben az összeesküvés elméleteket keresni.
Azért ezt se jelenthetjük ki biztosra, te sem vagy bennfentes, még ha úgy is gondolod, hogy az a helyes amit te gondolsz. Simán el tudom képzelni, hogy ezt a sorsolást előre állítják össze, vicc nélkül.
Jogos! A szurkolók többsége ilyen. Való igaz, hogy a Madrid könnyű ellenfelet kapott, mi meg talán a legkeményebbet. Jöhetek itt közhelyekkel, és sajnos mindben van igazság:
- aki meg akarja nyerni a bl-t, mindenkit le kell győznie
- jó csapatnak van szerencséje
Sajnos egy dolog biztos. Ha nem tudjuk rendezni a sorokat, és varázsütésre nem lendül bele a játékba a középpályánk, akkor a végső sikerről ne nagyon álmodozzunk.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.15. 22:25:23

Roberto Carlos írta: Nem feltétlenül hozzád intézem a kérdést, de a te hsz-ed miatt jutott eszembe:
Szóval, nem ellentmondás szerintetek az, hogy amíg a sikerkorszakotok alatt a Real szurkolók (már aki) beszéltek csalásról/maffiáról/lefizetésekről/szándékos bírói tévedésekről, addig ezek szimplán idióta összeesküvés-elméletek voltak, mára viszont, hogy fordult a kocka (bár ez még nem sikerkorszak nyilván), a Barca szurkolók egy része hangoztattja előszeretettel, hogy perezmaffia/uefamadrid/stb.?
Dehogynem az. De sajnos ez már csak így van, h mindig a vesztesek keresik a kifogásokat... anno realosok hangoztatták, h ufealona, msot barcások, h uefamadrid. Ha valakinek így könnyebb elviselni, hát legyen, de jó lenne ha mindenki belátná előbb utóbb, h a győztes a legvégén nem érdemtelenül jut el oda, ahova. (kivéve a Real!!!!! :mrgreen: ) Sajnos ez ilyen szurkolói magatartás.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.15. 22:22:33

palesz77 írta:Semmi csalás nincs ebbe, nem kell mindenben az összeesküvés elméleteket keresni.
Azért ezt se jelenthetjük ki biztosra, te sem vagy bennfentes, még ha úgy is gondolod, hogy az a helyes amit te gondolsz. Simán el tudom képzelni, hogy ezt a sorsolást előre állítják össze, vicc nélkül.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Roberto Carlos
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.05.26. 17:59:19
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2014.12.15. 22:20:48

Leon írta:Ez egy gusztustalan csalás,ilyen nincs,hogy egymás után 2 évben is mi kapjuk a legerősebbet, a Real meg a leggyengébbet.
Nem feltétlenül hozzád intézem a kérdést, de a te hsz-ed miatt jutott eszembe:
Szóval, nem ellentmondás szerintetek az, hogy amíg a sikerkorszakotok alatt a Real szurkolók (már aki) beszéltek csalásról/maffiáról/lefizetésekről/szándékos bírói tévedésekről, addig ezek szimplán idióta összeesküvés-elméletek voltak, mára viszont, hogy fordult a kocka (bár ez még nem sikerkorszak nyilván), a Barca szurkolók egy része hangoztattja előszeretettel, hogy perezmaffia/uefamadrid/stb.?
Roberto Carlos - Cristiano Ronaldo - Rivaldo
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.12.15. 22:19:22

Nem teljes tök mindegy, hogy mikor játszunk? LE rotálja a csapatot, mert nem lehet azt mondani, hogy mindig ugyanazok játszanak, mint pl Pep-nél. Ha 2-3 kemény meccset nem bírunk lejátszani egymás után akkor meg is érdemeljük.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.15. 21:54:44

palesz77 írta: Amúgy ebbe nem vagyok biztos, de a 08/09-es szezonban a Classico a 2 Chelsea elleni elődöntő közbe volt ugye? Jól rémlik? :D Valamiért csak eszembe jutott, de nem vagyok benne biztos, remélem van aki tudja így fejből.. :)
Ez nem a témához kapcsolódik szorosan, csak a "győztesnek mindenkit meg kell vernie" mondat miatt jutott eszembe.
Igen, vmi ilyesmi vt. Az legalábbis biztos, h a 6-2 után vt a londoni dráma Iniesta főszereplésével. :D

Illetve 2012-ben is, ha jól emlékszem Chelsea-Clássico-Chelsea ritmust nyomtunk és akkor volt az, h egy hét alatt mindent buktunk. Vagy vmi ilyesmi, az legalábbis biztos, h Clássico előtt/után egy BL meccs biztos volt. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.15. 21:50:13

Leon írta:Ez egy gusztustalan csalás,ilyen nincs,hogy egymás után 2 évben is mi kapjuk a legerősebbet, a Real meg a leggyengébbet. Persze mindenkit le kell győzni ha BL-t akarunk nyerni de akkor is vicc az egész! :evil:
Mintha mi még sosem kaptunk volna sorozatban könnyebb ellenfeleket.. :roll: Semmi csalás nincs ebbe, nem kell mindenben az összeesküvés elméleteket keresni.

Amúgy ebbe nem vagyok biztos, de a 08/09-es szezonban a Classico a 2 Chelsea elleni elődöntő közbe volt ugye? Jól rémlik? :D Valamiért csak eszembe jutott, de nem vagyok benne biztos, remélem van aki tudja így fejből.. :)
Ez nem a témához kapcsolódik szorosan, csak a "győztesnek mindenkit meg kell vernie" mondat miatt jutott eszembe.
Leon írta:Barcásként meg a Realnak szurkolni bármennyire is kedveli valaki a spanyol labdarúgást,egyszerűen abszurd és röhejes. (ezt ne vedd személyeskedésnek Bob :) )
Én akkor jelentem, hogy röhejes vagyok, mert a Bl döntőben is a második félidőtől a Realnak drukkoltam inkább, mert az Atletico csak bekkelt és néhány silány kontrát vezetett, az antifocit meg jobban utálom mint bármi mást.. Szóval igen, egy ilyen fontos pillanatban képes voltam az ősi riválisnak drukkolni.. :D Szimplán csak azért amúgy, mert az én Barca imádatom kimerül ennyiben, Real utálat nem jár hozzá.

Nem szeretem ezt, amikor a másikat cseszegetjük, csak mert más értékrend szerint szemléli a dolgokat - ezt nem neked írom csak, hanem általánosságban, mielőtt magadra vennéd. Egyetérteni persze nem muszáj ezzel - gondolom, hogy te sem értesz egyet az én fentebb leírtjaimmal.. :D -, de ne nézzük hülyének a másikat csak azért, mert valamit máshogy lát, mint mi.. Szerintem.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.12.15. 21:29:21

Ez egy gusztustalan csalás,ilyen nincs,hogy egymás után 2 évben is mi kapjuk a legerősebbet, a Real meg a leggyengébbet. Persze mindenkit le kell győzni ha BL-t akarunk nyerni de akkor is vicc az egész! :evil:

Engem marhára nem érdekel,hogy hány spanyol,kínai,húsvét szigeteki csapat jut tovább a BL-ben nekem csak az számít,hogy a Barcelona tovább jusson.
Barcásként meg a Realnak szurkolni bármennyire is kedveli valaki a spanyol labdarúgást,egyszerűen abszurd és röhejes. (ezt ne vedd személyeskedésnek Bob :) )
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.15. 21:11:26

Begiristain: "Nem nagyon örülünk a Barcelonának, szerettünk volna kevésbé erős csapattal találkozni."

Hát meg se kellett volna szólalnia, az arckifejezése mindent elárult. Egyébként jogos, amit Yokozuna mond, mondhat bárki bármit, én se gondolom, hogy ez a sorsolás teljesen legitim lenne.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.12.15. 20:40:07

Ez a sorsolás felháborító, ez nem lehet véletlen. A Barcelona hiába csoportelső, nem jelent neki semmi előnyt. Lettünk volna másodikok, és vertük volna meg a Getafét inkább. Ha nagynehezen ki is verjük a Cityt, egy olyan csapatot ejtünk ki, amelyik esetleg a későbbiekben elkaphatná akár a Reált.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.12.15. 19:42:06

PSG - Chelsea: Hát nagyon nem lenne baj a a Chelsea bukna, de nem fog. Brutálisan erősek most, nem sok csapatot tudok mondani aki megállhat előttük.
ManCity - Barcelona: Sok mindentöl függ. Ha a City hozza a szokásos heptikusságt sima liba is lehet, ha a Bayern ellenei akaratot és elszántságot akkor minket csúnyán megrépáznak.
Leverkusen - Atlético: Ez az Atletico semmivel se rosszabb mint tavaly volt, szerintem sima liba, még a nagy arányú vereséget is látom benne.
Juventus - Dortmund: Háát függ attól, hogy a Dortmund elképesztő sérüléshulláma és formája milyen lesz. Top formában szerintem ütik a Juvét de most erre nem mernék megesküdni.Szerintem ki-ki meccs lesz oda vissza.
Schalke - Real: Pfúúú...
Sahtar - Bayern: Pfúúú...
Arsenal - Monaco: Nem vagyok benne biztos, hogy ez olyan egyértelmű lesz mint azt sokan hiszik.
Basel - Porto: Na ez lesz még egy harcos erős párharc. A Basel ezer éve várta, hogy hátha eljut úgy az egyenes kiesésesbe, hogy verhető ellenfelet kap, megkapta.

Vicces, hogy szerintem a két leggyengébb megkapta a két legerősebbet. :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.12.15. 19:01:29

visca el barca írta:én nem írnám le a monacot. a bajnokságban mondjuk tényleg nem vitézkednek, de a bl-ben 6 meccsen kaptak összesen 1 gólt. és azért ez egy zenit-benfica-kusen trio ellen nem gyenge.
Így-így. Szerintem is elég kemény dió lehet az angoloknak. Az egyik francia kiejti az egyik londonit ebben biztos vagyok. :D

Én a saját csapatomnak szurkolok és ne a szomszéd tehene dögöljön meg effektusnak. Szurkolni nem szurkolok a RM-nak egy meccsen sem, de uram boccsá sokkal szívesebben látom ha a spanyol csapatok minél továbbmennek, legyen bárkiről szó mert jelzi a bajnokság erejét is, meg amúgy is mert spanyol. Olyanokba nem is megyek bele, hogy mindig arról van szó, hogy kisebbek a lehetőségeik a spanyol közép-kiscsapatoknak de azért szurkoljunk annak, hogy teszem azt menjen tovább a Schalke hadd kapjanak még a fritzek még több indulási jogot, mondjuk a spanyolok kárára. Lehet gyűlöletből is gondolkozni, de komplexen nézve mindig-minden esetben az a jó nekünk is más spanyol csapatnak is a Ligának is ha a spanyolok minél tovább mennek az EL-ben és a BL-ben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.15. 18:34:41

én nem írnám le a monacot. a bajnokságban mondjuk tényleg nem vitézkednek, de a bl-ben 6 meccsen kaptak összesen 1 gólt. és azért ez egy zenit-benfica-kusen trio ellen nem gyenge.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.15. 18:24:49

PSG-Chelsea: kemény csata lesz, ami a mi szempontunkból(feltéve, hogy továbbjutunk) jobb lenne, ha francia sikerrel végződne. De Cescék jelenleg top3-as erősségű csapat Európában, le fogják gyűrni őket és nem kizárt, hogy igen simán.

Juve-Dortmund: A Juve stabilan fog menetelni továbbra is olasz honban, sok függhet viszont attól, hogy miként fog alakulni a BVB sorsa a Bundesligában. Februárban azért már jobban kihathat rájuk, ha továbbra is gyengén fognak szerepelni.

Leverkusen-Atlético: Idén is vannak olyan erősek a matracosok, hogy egy ilyen párharcot simán hozzanak.

Arsenal-Monaco: ennek örülök, legalább az ágyúsoknak lesz egy kis sikerélményük végre a nemzetközi porondon, és nem búcsúznak már télen.

Schalke-Real: egyértelmű.

Sahtar-Bayern: szintén.

Basel-Porto: itt könnyen lehet meglepetés, a Basel amúgy sem egy kutyaütő csapat, ezzel a továbbjutással pedig rengeteg önbizalmat szereztek.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.15. 15:27:41

Nálam nagyobb Schalke-fan kevés lesz aznap este, de ez nem lesz elég sajnos, továbbmennek simán. Nem bántam volna, ha kapnak egy PSG-t, vagy akár ők a Cityt, de hozzászokhattunk már ehhez.
Több érdekes csata lesz, remélem a Dortmund tovább tud menni, illetve én előre nem adnám a párharcot simán az Atleticonak a Leverkusen ellen...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.12.15. 15:25:11

PSG - Chelsea 40-60
ManCity - Barcelona 49-51 :) csakazértis
Leverkusen - Atlético 30-70
Juventus - Dortmund 49-51
Schalke - Real 10-90
Sahtar - Bayern 10-90
Arsenal - Monaco 90-10
Basel - Porto 40-60
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2014.12.15. 15:28:55-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése