Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.07. 23:25:51

Továbbment az Apoel. Ciprusi csapat a 8 között... Hihetetlen. :)
Van egy fogadásom arra, hogy a Benficat kapják. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.07. 23:25:30

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES 8) 8) 8)

Úgy vagyok vele,hogy játszon egy kis-közép csapat úgy,ahogy egy kis-közép csapat szokott, de a közép-nagy csapat (Lyon) ha úgy játszik ahogy egy kis-közép csapat szokott,akkor menjen haza :D haza is ment.

Grt a Ciprusiaknak!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.07. 23:25:02

No, remélem megvan a következő ellenfelünk.
Most értékelődött le a Madrid csoportja. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2012.03.07. 23:26:44-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.03.07. 23:17:30

Kíváncsi vagyok.ugye a bl egyenes kieséses szakaszába évek óta be van kalkulálva a Real-Lyon párharc. bár lehet most a csoportkörben letudták ezt a kötelező kört :D

Mindenesetre hajrá Lyon,hiába szimpatikus a ciprusi csapat is, franciákért szorítok most.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.07. 23:12:52

Vége!
Jönnek a tizik!!!
Hajrá Apoel!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.07. 22:57:09

Amúgy nem értem miért van ekkora lenézés, hogy milyen csapatok vannak a legjobb 16-ban!
Kérem szépen oda be kell jutni!
És ócsárolja mindenki pl, hogy Marseille-Inter mit keres ott, s hasonló!Nem értem ezt a fajta hozzáállást, igen idén a RM és a mi is erősek vagyunk, s minden esélyünk megvan, hogy ott lehessünk az év végén!De egy Marseille pl nem kényelmes ellenfél!Egy Inter mindig ott van, egy Milan is!Egy Chelsea ha pl innen továbbmegy, egyedüli angolként, egy egész országgal a háta mögött, megint csak kényelmetlen!
Egy Nicosia vagy egy Lyon is jó futballt játszik!

Nem azt mondom, hogy félve kellene ellenük játszanunk, de a bent lévő csapatok egyáltalán nem rosszak!Ez szerintem óriási tévedés, hogy ilyen lekicsinylően vannak beállítva!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.07. 22:47:08

Nah áthozták a Digire a Nicosia-Lyon meccset, mert még tart, hosszabbításban járunk.

1-0 a Ciprusiaknak. Remélem vhogy ki is ejtik a franciákat, az se lenne nagyobb vicc,mint pár csapat jelenléte a legjobb 16ban :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.07. 21:08:27

Vezet a kicsi Nicosia :shock: :lol:
Imádom a francia futballt kár lenne a Lyonért, de még rengeteg van hátra 1 lyoni gól meg kényelmes szitut teremtene!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.07. 19:05:49

N7 írta:Valahogy ezek ugrottak be így elsőre:) És én szeretem a Milant,úgyhogy ha most összekerülnének,hát remélem az olaszok elküldenék őket a bús pi*ba:DD
viccelsz? real úgy elveri a Milan -t, hogy egy egész életre elmegy a kedvük a focitól...
KépKép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.07. 19:02:26

Leültem a tv elé tegnap, elvégre csak egy Arsenal-Milan párharc. Nem bántam meg, az ágyúsok majdnem történelmet írtak, nagyon szorítottam nekik, amúgy is kedvelem őket, a Milant meg nagyon nem. Sajnálom hogy kiestek, de az odavágót nagyon elszúrták. Nyilván a tegnapi Milan közel sem a legjobb arcát mutatta, de akkor sem értem hogy tudtak 4-et beszedni, és 1-et sem lőni olasz honban. :roll: Na mindegy, azért elismerésem hogy Wenger így összeszedte a csapatot, így legalább emelt fővel estek ki.

A Benfica továbbjutásnak örülök!

Kíváncsi vagyok hogy ma lesz-e ciprusi meglepetés. Az 1-0 nem garancia a Lyonnak!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.07. 18:32:10

Sziasztok! Na szerintem ez a 8 csapat jut be:

-Milan
-Benfica
-Lyon
-Barcelona
-B.München
-Inter
-Real Madrid
-Napoli


A párosítások peedig(ha így lenne):

Milan-Real M.
Barca-Napoli
Lyon-Inter
Benfica-B.München


Valahogy ezek ugrottak be így elsőre:) És én szeretem a Milant,úgyhogy ha most összekerülnének,hát remélem az olaszok elküldenék őket a bús pi*ba:DD
"For anyone that loves football, coming to the Camp Nou and watching this current Barça side is a pleasure."-Fernando Alonso, a Forma 1 kétszeres világbajnok pilótája:)

"A Barcelonával szemben az egyetlen esély a sikerre mindössze az, ha rossz napot fognak ki."-Robin Dutt a Bayer Leverkusen vezetőedzője
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.03.07. 18:25:16

leomessi7 írta:
MessiFan írta:Én is leginkább egy Real-Barca döntőnek örülnék leginkább, mert ha csak az egyik csapat lenne ott a döntőben, nem lenne olyan nagy presztízse se hangulata. Szerintem jelen pillanatban a Barca és Real a 2 legjobb csapat Európában, úgyhogy ha csak nem hamarabb kerülnek össze, szvsz bejut mind2 a döntőbe. Aminek én kifejezetten örülnénk. És ha kikapnánk tuti nem égnénk 5 évig, ha meg nyerünk ők égnek :)
Szerintem a real nem európa 2. legjobb csapata... Láthattuk őket ha nem nekik fújnak a bírók akk már nem is olyan jók ! Egy orosz csapattal nem illik x-elni...
Milan,Napoli,Man City,Inter jobbak mint a real
Azt még Barca szurkolóként sem mondhatod, hogy a Milan, Inter, Man City, s Napoli jobbak mint a Reál... :shock: Sajnálom, hogy a M.U. kiesett a bl-ből, mert bennük bízhattam volna, hogy kiejtik a Madridot. :D Egyébként elég siralmas, hogy egy Napoliban kell reménykednem, hogy valami féle csodát végrehajtson, mert a többi csapat amelyik még bent van a bl-ben, azok körülbelül a nullával egyenlőek... :roll:
Avatar
leomessi7
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.03.06. 17:37:21

2012.03.07. 18:24:29

fcbarca0827 írta:
leomessi7 írta:Szerintem a real nem európa 2. legjobb csapata... Láthattuk őket ha nem nekik fújnak a bírók akk már nem is olyan jók ! Egy orosz csapattal nem illik x-elni...
Milan,Napoli,Man City,Inter jobbak mint a real
Ja, a Rubin Kazannyal is ikszeltek. A bénák. Ja nem, azok mi voltunk. :lol:
Ne haragudj de te komolyan veszed amit hozzászóltál? :D
Az Inter idén fantasztikus, tényleg jobbak mint ők. Ja nem.
Man City, annyira jók, hogy a csoportkört sem élték túl.
Milan... láthattuk tegnap. :D
Napoli... talán a Realon kívül tőlük tartok a legjobban az idei BL mezőnyből, de, hogy jobbak lennének mint a Real. :lol:

Nem kérdés, hogy a Real és a Barca, a két legjobb.
És a Barca is 2. a bajnokságban mégis a világ legjobb csapata... Na de majd meglátjuk mit játszanak egymással azok a "rossz" csapatok a real-al!!!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.07. 18:21:36

leomessi7 írta:Szerintem a real nem európa 2. legjobb csapata... Láthattuk őket ha nem nekik fújnak a bírók akk már nem is olyan jók ! Egy orosz csapattal nem illik x-elni...
Milan,Napoli,Man City,Inter jobbak mint a real
Ja, a Rubin Kazannyal is ikszeltek. A bénák. Ja nem, azok mi voltunk. :lol:
Ne haragudj de te komolyan veszed amit hozzászóltál? :D
Az Inter idén fantasztikus, tényleg jobbak mint ők. Ja nem.
Man City, annyira jók, hogy a csoportkört sem élték túl.
Milan... láthattuk tegnap. :D
Napoli... talán a Realon kívül tőlük tartok a legjobban az idei BL mezőnyből, de, hogy jobbak lennének mint a Real. :lol:

Nem kérdés, hogy a Real és a Barca, a két legjobb.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
leomessi7
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.03.06. 17:37:21

2012.03.07. 18:16:19

MessiFan írta:Én is leginkább egy Real-Barca döntőnek örülnék leginkább, mert ha csak az egyik csapat lenne ott a döntőben, nem lenne olyan nagy presztízse se hangulata. Szerintem jelen pillanatban a Barca és Real a 2 legjobb csapat Európában, úgyhogy ha csak nem hamarabb kerülnek össze, szvsz bejut mind2 a döntőbe. Aminek én kifejezetten örülnénk. És ha kikapnánk tuti nem égnénk 5 évig, ha meg nyerünk ők égnek :)
Szerintem a real nem európa 2. legjobb csapata... Láthattuk őket ha nem nekik fújnak a bírók akk már nem is olyan jók ! Egy orosz csapattal nem illik x-elni...
Milan,Napoli,Man City,Inter jobbak mint a real
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.07. 17:21:53

Én is leginkább egy Real-Barca döntőnek örülnék leginkább, mert ha csak az egyik csapat lenne ott a döntőben, nem lenne olyan nagy presztízse se hangulata. Szerintem jelen pillanatban a Barca és Real a 2 legjobb csapat Európában, úgyhogy ha csak nem hamarabb kerülnek össze, szvsz bejut mind2 a döntőbe. Aminek én kifejezetten örülnénk. És ha kikapnánk tuti nem égnénk 5 évig, ha meg nyerünk ők égnek :)
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.07. 17:15:19

Deus írta:
Vagy kikapunk, azt éghetünk vagy 5 évig....
Pont ezt akartam írni. 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.07. 17:14:47

Deus írta:
visca el barca írta:én a legtöbb emberrel ellentétben azt akarom h a döntőben találkozzunk a margittal.

a bajnokságot már buktuk, nekem az lenne az igazi elégtétel ha a döntőben kennénk el a szájukat, de nagyon.

tudom h két meccsen jobban kijönne a különbség, és egy meccsen bármi lehet, de akkor is.

király lenne egy classico döntőnek...puyol fejelne négyet, meg ollózna még négyet (kettőt a 16oson kivulrol) és 8-0-al jok is lennénk :lol:
Vagy kikapunk, azt éghetünk vagy 5 évig....
látod, ez a különbség kettőnk között... én hiszek a csapatomban, Te nem :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.03.07. 17:12:43

Kikizoli írta:
Donny írta:
Nagyon nem örülnék ha a döntőben kerülnénk össze velük. Megint beállnának bekkelni, mint a kupadöntőben, aztán lehet lenyomnának tizikkel, vagy találnának egy gólt.
Inkább kapjuk meg őket a következő fordulóban, vagy az elődöntőben.

Elnézve a csatáraik jó formáját, illetve a mi védekezésben mutatott formánkat, nem szeretném ha velük kerülnénk össze a BL. bármely szakaszában, remélem nagy meglepetésre kiveri őket v.melyik harcos "kis csapat"...
Az elmúlt időszakban úgyis túl sokat játszottunk velük, Szerintem :wink:
Az a baj, hogy olyan fing csapatok vannak és majd lesznek a 8 között, hogy erre nincs sok esély. Egyedül mi tudjuk megfogni a Madridot, de ehhez kéne a 2 meccs. Legalábbis szerintem. :)
Örülnék azért, ha a Moszkva megviccelné őket.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.03.07. 16:54:20

Barcaman1993 írta:Ma teljességgel fogok szurkolni az Apoelnek. Ez a Lyon vmi hulla gyönge.
Hajrá Apoel! A Lyonnak már amúgy is a csoportkörbe ki kellett volna esnie...
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.07. 16:41:45

visca el barca írta:én a legtöbb emberrel ellentétben azt akarom h a döntőben találkozzunk a margittal.

a bajnokságot már buktuk, nekem az lenne az igazi elégtétel ha a döntőben kennénk el a szájukat, de nagyon.

tudom h két meccsen jobban kijönne a különbség, és egy meccsen bármi lehet, de akkor is.

király lenne egy classico döntőnek...puyol fejelne négyet, meg ollózna még négyet (kettőt a 16oson kivulrol) és 8-0-al jok is lennénk :lol:
Vagy kikapunk, azt éghetünk vagy 5 évig....
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.07. 16:39:31

én a legtöbb emberrel ellentétben azt akarom h a döntőben találkozzunk a margittal.

a bajnokságot már buktuk, nekem az lenne az igazi elégtétel ha a döntőben kennénk el a szájukat, de nagyon.

tudom h két meccsen jobban kijönne a különbség, és egy meccsen bármi lehet, de akkor is.

király lenne egy classico döntőnek...puyol fejelne négyet, meg ollózna még négyet (kettőt a 16oson kivulrol) és 8-0-al jok is lennénk :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.07. 16:00:14

LG írta:
Deus írta:
Az lenne a nagyon durva, ha BL döntő nem más mint el clasico, MEGINT. Besokallnék, de nagyon.
Megint? :shock: Miért, mikor volt Barca-Real BL döntő? :roll:
A sok el clasico -ra értettem....
KépKép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21118
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.03.07. 15:41:02

Deus írta:
Az lenne a nagyon durva, ha BL döntő nem más mint el clasico, MEGINT. Besokallnék, de nagyon.
Megint? :shock: Miért, mikor volt Barca-Real BL döntő? :roll:
Avatar
Kikizoli
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.10.14. 18:14:16

2012.03.07. 14:57:51

Donny írta:
Barcaman1993 írta:
ozsimiki írta:Vmennyit néztem a Benfica-Zenitből is, a Zenit akkora 0 volt,mint a ház, förtelem. És ilyen csapatok vannak a legjobb 16ban, nem csak ők...
Ma teljességgel fogok szurkolni az Apoelnek. Ez a Lyon vmi hulla gyönge, de legalább ha gyenge csapat jut be, akkor az egy kis csapat legyen. Egyébként az Inter-Marseille továbbjutója is nevetségesen gyenge. A Milantól és a Bayerntől sem vagyok egyáltalán elájulva. Érzésem szerint, ha nem kerülünk előbb össze velük, akkor El Classico lesz a fináléban.
Nagyon nem örülnék ha a döntőben kerülnénk össze velük. Megint beállnának bekkelni, mint a kupadöntőben, aztán lehet lenyomnának tizikkel, vagy találnának egy gólt.
Inkább kapjuk meg őket a következő fordulóban, vagy az elődöntőben.

Elnézve a csatáraik jó formáját, illetve a mi védekezésben mutatott formánkat, nem szeretném ha velük kerülnénk össze a BL. bármely szakaszában, remélem nagy meglepetésre kiveri őket v.melyik harcos "kis csapat"...
Az elmúlt időszakban úgyis túl sokat játszottunk velük, Szerintem :wink:
Katalán a szív, kék a lélek, Barcelona fan maradok amíg élek!

"Igaz, hogy nem kaptam még senkitől ekkora vereséget, de nem kell annyira meglepődni ezen, ez egy egyértelmű vereség volt. Úgy léptünk pályára, hogy nem volt esélyünk a győzelemre” Mourinho. Barca-Real 5:0
Válasz küldése