Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.14. 18:27:18

Még a múltkor sjd adta a tippet, így megnéztem, akinek van SAT1-e: 20:15 Uefa Bajnokok Ligája! Remélem hogy ezalatt a Chelsea-Napolit értik! :) De a lényeg hogy ismét a tv-ben nézhetek szerdai BL meccset! :)

Egyébként aki T-Home-nál van, annak elméletileg van!

szerk.: A Real meccset adják! Remélem jól fogok szórakozni! :P
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.03.14. 18:17:15

Szerintem egy esélye van a CSKA-nak:
kontráznak a Real ellen, de azért bátran is játszanak, nem állnak be csak a kapu elé védekezni.
Ezt csinálta a Betis is, és ha nem szól bele a bíró a meccsbe, akkor 3-3 is lehetett volna, ami a CSKA-nak nagyon jó eredmény lenne.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.14. 18:06:00

Én meg sajnos Real gálát érzek este. Sőt amikor Messi megrúgta az 5öt, egyből az jutott eszembe,h CR is legalább lő majd 3at.

Ne legyen így. Viszont sajna szntem laza meccsük lesz, nagy arányú győzelemmel.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
leomessi7
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.03.06. 17:37:21

2012.03.14. 17:54:53

Go CSKA Moszkva xDDD

Úgy látszik, hogy ha nem Real Madrid-nak fújnak a bírók akkor már nem is megy a játék...

Azt az 1 csalással megnyert kupát(bajnokság) meg tegyék a tavalyi törött mellé!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.14. 17:47:48

Félidőben elaludtam, úgyhogy lemaradtam a Gomez parádéról, szerencsére megállt 4-nél! Egyébként hatalmas rejtély hogy mit látnak benne, kis túlzással a német Torghelle! :D Kétségtelen hogy gólérzékeny, de egy komolyabb védelem ellen gyakorlatilag vagy szerencséje van, vagy a bajorok eggyel kevesebben vannak a pályán.
Elismerés jár a 7-0-ért, de ez még semmit nem jelent. Nem fognám a fejem ha őket kapnánk pénteken, nem tartok tőlük. Ahogy tegnap Hajdú B. is mondta a nagyobb csapatok közül az ő játékuk a legsematikusabb. Szerintem nem kell tartanunk tőlük, de az kétségtelen hogy jók az esélyeik a hazai döntőre!

Az Inter meccs eléggé drámai lehetett, kár hogy nem láttam. Egyébként meg voltam győződve hogy az olaszok továbbmennek.

Ma:
A Chelseanek nehéz dolga lesz, valószínűleg az ő akaratuk fog érvényesülni, de ha csak egy gyors kontrát végigvisz a Napoli könnyen eldőlhet a továbbjutás. Eléggé irreális gondolat, de szerintem Torres ma betalál és ő lesz a hős! :) 2-0-t tippelek, tehát angol továbbjutást!

Madridban pedig szerintem nem lesz gála, a továbbjutás meglesz de szerintem megfognak szenvedni. Persze azért szurkolok hogy kiessenek! :P
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.03.14. 13:38:49

sjd írta:Egyetértek, valamint azt is hozzátenném, hogy a mostani Intert elnézve tegnap is csak erősödött a mezőny
:D az biztos is :lol:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.14. 13:15:52

lui1698 írta:Nagy csapat ide, marketing oda én azért nagyon remélem, hogy a Nápoly ma elpicsázza a londoniakat.
Két gólos az előnyük, ha egyet még találnak akkor annyi a cselszkijnek.
Bezony! Cselszkit ruhellem nagyon, ugyhogy jo estem lesz. Napoli mindenkeppen fog loni egy golt, ebben biztos vagyok. Nagyon jol osszedolgoznak a kontranal.


A real eseteben meg holtbiztos hogy real jut tovabb.
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.14. 13:14:59

mrMimo írta:
messideco írta:
Ma este Chelsea és Madrid továbbjutás lesz, és legalább nem gyengül a mezőny.
Szerintem ha a Chelsea jutna tovább akkor gyengülne a mezőny..
Egyetértek, valamint azt is hozzátenném, hogy a mostani Intert elnézve tegnap is csak erősödött a mezőny
mrMimo
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.04.21. 14:43:02
Tartózkodási hely: Destination Unknown

2012.03.14. 13:05:33

messideco írta:
Ma este Chelsea és Madrid továbbjutás lesz, és legalább nem gyengül a mezőny.
Szerintem ha a Chelsea jutna tovább akkor gyengülne a mezőny..az egy stabil x vagy 2es meccs
"Mond, hogy lehet édes fiam, hogy egy olyan sz*r csapaté, a Real Madridé?!?! Ne b*sszál már!!" -José Luis Torrente=)

"A Barca legyőzéséhez az évszázad meccsét kell játszani" -Gregorio Manzano
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.03.14. 13:03:02

Nagy csapat ide, marketing oda én azért nagyon remélem, hogy a Nápoly ma elpicsázza a londoniakat.
Két gólos az előnyük, ha egyet még találnak akkor annyi a cselszkijnek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.14. 12:59:00

Szerintem meg Napoli jut tovabb. Ki fogjak szorni chelsea -t.
KépKép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.14. 11:22:02

A tegnap az Internek és a Bayernnek szurkoltam, pontosan az erős mezőnyért. Nincs United, Arsenal sem, hiányoznak a NAGY csapatok (vagy csak nagynak tartott).
Ma este Chelsea és Madrid továbbjutás lesz, és legalább nem gyengül a mezőny.
"And my heart will leave you never."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.03.14. 11:20:39

Kíváncsi vagyok mi jön ebből össze. Kis elemzés.
Marketingszempontból nem éri meg senkinek h már találkozzunk a Reallal, így most semmiképp se kapjuk őket. Az elődöntőben már lehet. Ugyanakkor valamilyen nagy meccset össze kell hozzanak, továbbá véleményem szerint nem tervezik a Bayernt és a Milant mind2t kiejtetni a spanyolokkal már, így arra tippelek a egymás ellen játszanak majd. Az utolsó párosítás meglepetéscsapatokból áll majd. Valszeg Napoli-Marseille.
Kiderül mennyire manipulálják a sorsolást. :twisted:
A Fifa egy szégyen
socio66

2012.03.14. 11:11:36

évek óta nem volt ilyen gyenge mezőny a nyolc között, itt ütközik azért ki,hogy bármennyire is tudunk örülni egy-egy nagyobb csapat kiesésének,mikor végigolvassuk a nyolc csapat nevét,legszívesebben visszatennénk a nagyokat.
a sorsolással kapcsolatban teljesen kettős érzéseim vannak.
ha egy ágra kerülünk a madriddal,akkor ugye megkapjuk a legveszélyesebb ellenfelet a döntő előtt, benne van hogy kiesünk,ráadásul megint kezdődne a háború,francnak sincs már kedve ehhez. ugyanakkor két meccsen egyértelműen esélyesebbek vagyunk,mint egyen.
nem mellékesen,ha mi egy ágra kerülünk,akkor a másikról döntőbe jutót kicsit igazságtalannak érezném,valamilyen szinten surranópálya lenne az.
ha elkerüljük a madridot,akkor nagyon erősen megnő az esélyünk a döntőre, ahol már egy lépésre lennénk a történelmi duplázástól.
nem lenne két meccses őrület a reallal,sőt,benne van a pakliban,hogy valaki kiejti őket a döntőig,tehát egyáltalán nem találkoznánk.
nehéz ügy.
ha a szívemre hallgatok,akkor a második lehetőséget választom, mert az esély,hogy valaki kiüti őket,nagyon vonzó,ha pedig ez nem jön össze,és mindkét csapat begyalogol a döntőbe,akkor jöjjön,aminek jönnie kell, egy egészen biztosan történelmi,legendás meccs az ősi riválissal a bl-trófeáért, nekik a tizedik lehet,mi pedig az első duplázók lehetünk.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.14. 10:18:02

Deus írta:
kurdt írta:
Ezt az ágat nem mi kapjuk, hanem a Bayern :wink:
Ezt nem nagyon értem...

Akkor Real nem kaphatja Bayern? Mi igen?
Jahhjj... kurdt szerint a Bayern kap egy könnyű ágat, hogy hazai pályán pályára léphessenek a döntőben. Valószínűleg tényleg be is jutnának innen. :D

Jómagam egy olyan összeesküvés elméletben hiszek, hogy a Barca és a Real külön ágra kerül, hogy a döntőben találkozhassanak. :D De remélem nem trükköznek a golyókkal és két meccses párharcban találkozunk velük. :D

Amúgy Ilúúú basszus, ezerszer le lett írva, hogy a 8 között, már mindenki kaphat mindenkit.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2012.03.14. 10:14:58

Deus írta:Ezt nem nagyon értem...

Akkor Real nem kaphatja Bayern? Mi igen?
itt már mindenki összekerülhet mindenkivel.
ő úgy értette,hogy az Apoel,OM,Benfica 3-ast úgyis a Bayern kapja,amekkora mákerek.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.14. 10:12:06

kurdt írta:
Pavel írta: Az álmom. Egy ágon az Apoel, OM, Benfica és mi.
Ezt az ágat nem mi kapjuk, hanem a Bayern :wink:
Ezt nem nagyon értem...

Akkor Real nem kaphatja Bayern? Mi igen?
KépKép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.14. 09:19:51

Pavel írta: Az álmom. Egy ágon az Apoel, OM, Benfica és mi.
Ezt az ágat nem mi kapjuk, hanem a Bayern :wink:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.03.14. 08:09:41

neobarca írta:Ez az inter egy nagy 0. Megérdemelten estek ki. Semmi ötlet nem volt a játékukban. Kicsit átvették a régi Milán fáradt kopott stílusát... Itt komoly átalakítások kellenek és egy új edző...

Bayern meg kifogott egy jó napot az amúgy nem bitang erős Basel ellen.
Amér a mi 7-1ünk nem összehasonlítható ezzel a 7-0-van... Azért az mégis egy Leverkusen volt aki elkapta a bajnokságban a Bayernt is... 8)
A Basel meg elkapta a Mu-t a BL-ben...sztem kb. egy szinten vannak a svájciak a Leverkursennel, szóval ne nézzük le a Bayern sikerét.

Ettől függetlenül nem kell tőlük tartanunk. Jó csapat, de alapvetően olyan játékot játszanak, ami fekszik nekünk. Számunkra sokkal rosszabb lenne egy foggal, körömmel védekező, bunkerfocizó csapat. Mondjuk ilyen csapatok már nem is nagyon maradtak bent, csak a Real, amely ilyen játékra IS képes, meg a Chelsea, amely valószínűleg kiesik. Remélem is, h a londoniak holnap búcsúznak, nem lenne jó, ha bent maradnának, és az új edző gatyába rázná őket, és még kellemetlenségeket okoznának.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.14. 06:31:09

Óriási meccs volt az Inter-Marseille!
Megérdemelték a franciák, mert okosan játszottak az 1 gólos előnyükben, persze kellett a végén egy kis szerencse, de voltak lehetőségeik a franciáknak és már korábban akár ők megszerezhették volna a továbbjutást érő gólt!
Drámai volt a vége, én sajnálom az Intert, de a 2 meccs alapján jobb volt a Marseille!Sneijdernek meg Militonak az elején a két nagy helyzetből az egyiket be kellett volna lőni, s akkor a franciák is kinyílhattak volna!De sok a volna, első meccs a Marseille-é volt viszont egyértelműen!

Másik meccsen csak az eredmény meglepő a továbbjutó nem, grat a Bayernnek, Gomez meg 4 gólt lőtt nem mindennapi, ahogy Messi múltkori 5ösére is ezt mondhattuk, jó hogy megéltük :D

Ma RM-CSZKA

Érdekes meccs az oroszoknak úgy érzem 2őt kellene bepréselni, hogy továbbmehessenek!Az Rm-nek nem kell kockáztatni továbbjutásra áll az elejétől kezdve, viszont az oroszok nem mehetnek ész nélkül előre, mert a RM az egyik legjobb kontracsapat!Szóval szerintem mindkét fél kivárásra fog játszani, s nagy taktikai csata lesz, s jó meccs!

Másik meccs Chelse-Napoli itt az angoloknak nincs választásuk előre kell menni Richárd király nevében :D
Egyedüli angol csapatként a Chelsea biztos, hogy mindent megfog tenni a továbbjutásért, itt még tippelni is nehéz szerintem, mert 2 gólos hátrányt lelehet dolgozni otthon bőven!Viszont a Napoliban is vannak ügyes gyors emberek!

Tippem RM-CSZKA 2:0
Chelsea-Napoli 2:2
Kép
Kép
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.03.13. 23:37:46

neobarca írta:Ez az inter egy nagy 0. Megérdemelten estek ki. Semmi ötlet nem volt a játékukban. Kicsit átvették a régi Milán fáradt kopott stílusát... Itt komoly átalakítások kellenek és egy új edző...

Bayern meg kifogott egy jó napot az amúgy nem bitang erős Basel ellen.
Amér a mi 7-1ünk nem összehasonlítható ezzel a 7-0-van... Azért az mégis egy Leverkusen volt aki elkapta a bajnokságban a Bayernt is... 8)
Mondjuk a Basel is elkapta ugyanazt a Bayernt, szóval ez nem éppen mérvadó. Én speciel semmivel nem érzem gyengébbnek a Basel-t, mint a konkrétan semmit nem mutató Leverkusent. Hosszú évek óta a leggyengébb nyolcaddöntős ellenfelünk volt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.13. 23:05:13

AUX ARMES!

szép volt srácok! =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.13. 22:59:28

N7 írta:fhuu de idegbeteg lehet az össze Interes:DD nekem amúgy mindegy volt,hogy melyik megy tovább:DD
Szerintem annyira nem azok,mert ők is látták ezt a párharcot. Valamint sansztalanok bármi komolyra a továbbiakban, amúgy is.

Persze kiesni nem jó érzés,de ez bőven benne volt náluk a pakliban, látva a csapatukat.

Gomez hála az égnek leállt 4nél, vicces lett volna...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.13. 22:53:19

fhuu de idegbeteg lehet az össze Interes:DD nekem amúgy mindegy volt,hogy melyik megy tovább:DD
"For anyone that loves football, coming to the Camp Nou and watching this current Barça side is a pleasure."-Fernando Alonso, a Forma 1 kétszeres világbajnok pilótája:)

"A Barcelonával szemben az egyetlen esély a sikerre mindössze az, ha rossz napot fognak ki."-Robin Dutt a Bayer Leverkusen vezetőedzője
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.13. 22:52:24

Deus írta:Akkor tehát a legjobb 8 között:

Fix:
- Milan
- Benfica
- Barcelona
- Apoel
- Bayern
- Marseille

Tipp:
- Real
- Napoli

Az baromi jó lenne, ha összesorsolják Real -t a Bayern -el. Azt nagyon megnézném :!: a sorsolás az mikor is van pontosan? Pénteken?

Azért már hihetetlen, hogy milyen csapatok kerültek be a legjobb 8 -ba. O.O
Déltől.
Az álmom. Egy ágon az Apoel, OM, Benfica és mi.
Válasz küldése