Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19589
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.16. 12:52:20

Lehetett volna jobb, ez van!Chelsea-t mindenki biztosra mondja, nálam az se annyira egyértelmű, gergo9 leírta, azért nagyon sok minden nem változott a Chelseanél, verhető csapat! RM látszólag kedvezett a sorsolás de attól még le kell játszani a meccseket, Apoel nem jelenthet akadályt, de a Bayern-Marseille lehet kellemetlen nekik!
Rádásul odáig még rengeteg van, pánikolást feleslegesnek tartom!Ha már ijedezni van kedvünk, hétvégén rangadó Sevillában, nyerni kellene!Aztán jöhet a BL majd!
Kép
Kép
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2012.03.16. 12:51:54

Nem tudom miért vagytok úgy elájulva ettől a Realtól. Szerintem európába még mindig kevesek..CSZKA elleni 5-2 sem valami lenyűgöző volt, sőt.
A Bayern-t én esélyesebbnek tartom jelenleg a Realnál. Viszont az meg azért rossz, mert a München gyakorlatilag otthon játszaná a döntőt. :?
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.16. 12:51:45

ultrasur írta:
kanty írta:
Fordított helyzetben mi lenne a Real drukkerek véleménye. Ti nem lennétek oda? Dehogynem. :)
Amúgy Te a Real döntőt biztosra veszed? :)
Na mind1, most már remélem, h a döntőben tényleg Barca-Real lesz. :)
Mi így szavaztunk:
http://www.facebook.com/questions/10150656708887088/
1.Cselszi
2.Bayern
utána barca,milan
Hidd el elférne már egy-két rangadó a Bernabeuban.
Itt a kérdés, h ki lesz, nem az, h kit szeretnétek. De amúgy nem is annyira fontos. Azt azért nehéz ebből kihozni, h jobb lett volna nektek mondjuk egy Chelsea (nem mondtad, csak kicsit így tűnik ki belőle).

Ha létrejön:
Barca-Chelsea
Bayern-Real

Kik játsszák a visszavágót otthon?
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.03.16. 12:50:37

A madridnak kikövezték az utat a döntőbe...Nem tudok erre mit mondani.Nekünk lesznek kemény meccseink,de azt gondolom ott leszünk a döntőben.Ők meg agyonvernek félgőzzel mindenkit és ott lesznek a döntőben,ahol majd találkozunk és jön a szokásos gusztustalan mourinhomadrid...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6729
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.03.16. 12:50:28

Az egyetlen probléma szerintem, hogy (továbbjutások esetén) egy meccset kell játszanunk, vélhetően vagy a Real vagy a Bayern ellen. Egyébként a Milan/Chelsea kettős gyengébb náluk. Chelsea már rég nem azt a focit játssza, amivel nem bírtunk, a Milan ellen meg ha nem jutunk tovább, akkor beszélni sem érdemes a BL-ről. Talán Bayern könnyebb lenne a végén...

Végül is mindenkit meg kell verni a győzelemért, nem beszélve arról, hogy a döntőkre eléggé fel szoktuk magunkat szívni.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.16. 12:49:34

Az Apoel otthon még megszorongathatja a Realt, de erre is szinte 0 az esély. De hogy a Bernabeuban megszórják őket az szinte biztos. Szerencséje volt a Madridnak, a továbbjutás simán meg lesz.

OM-Bayern: Ez már neccesebb de a Bayern egy jó 2 gólos különbséggel szerintem továbbmegy.

Benfica-Chelsea: A Chelsea egyedüli angol csapat, a mostani továbbjutással illetve Villas-Boas távozásával valami felszabadult bennük, teljesen máshogy fognak hozzáállni a dolgokhoz, úgyhogy szerintem sima angol továbbjutás lesz!

Elődöntőben viszont már közel sem olyan egyértelmű a Real helyzete. Ugyan nem túl erős ez a Bayern, és nem is tartok tőlük, viszont 1. német mentalitás 2. Münchenben lesz a döntő Ezek miatt piszok nehéz lesz legyűrni a bajorokat, és ha Robben-Ribery duó egészséges lesz, Gomeznek pedig szerencsés napja lesz kiüthetik a Realt! Szóval közel sem annyira garantált a Madrid fináléja mint ahogy azt sokan elkönyvelték!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.16. 12:49:17

Ájjájjjájjájjájjj.... :roll:

Nagyon örültem volna ha már a negyeddöntőben megkapjuk a Realt, sajnos nem így lett.
Mourinhóék útja sima a döntőig, az APOEL nem ellenfél (nem becsülöm le őket, de asszem reálisan -no pun intented- látom a dolgokat), a Bayern pedig otthon jó lehet egy döntetlenre, de idegenben komolytalanok...

A mienk viszont nem annyira, de így sincs egy szemernyi kétségem sem afelől, hogy döntőbe jutunk. Az az érdekes, hogy a Milan ellen jobban örültem volna, ha itthon kezdünk: elvertük volna őket mondjuk három góllal és akkor kicsit könnyebb lett volna az idegenbeli meccs. De így tovább kell menni, gólt kell szerezni Milánóban, ha lehet egynél többet.
Az elődöntőben pedig ez az idei Chelsea nem lehet ellenfél! Ez majdhogynem ugyanaz a csapat, mint akikkel három éve megszenvedtünk, csak gyengébb: a kulcsemberek még öregebbek, egyedül Mata érkezett oda azóta, aki b*szik akár egy öltést is és a legeslegeslegfontosabb: nem Hiddink az edzőjük, hanem egy 'caretaker'. Már pedig az akkori Chelsea teljesen egyértelműen Hiddink (...khm...világlegjobbedzője...) miatt volt ennyire jó!
Mindemellett szerintem a mostani Barça jobb, mint az akkori...


Egy szó mint száz: május 19, München :arrow: El Clasico!

Meg kell verni a Madridot, egy meccsen nehezebb lesz, de képesek vagyunk rá!
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.16. 12:43:56

KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.16. 12:43:47

ultrasur írta:De am szerintem a milan/cselszi/bayern trióbol a bayern a legerősebb.

valamivel muszáj takarózni, ha már így "kisorsolták" nektek a tutit.

nem is értem, hogy az elődöntőben miért nem egy esetleges marseille-benfica győztessel jatszotok... jah, hogy az már tul gyanus lenne :lol:

aki meg egy percig is azt hiszi h ennek a szerencsétlen bájernnek bármi esélye is van téved... inkább bizok az apoelben :lol:

a döntő meg előre látom nem a fociról fog szólni, hanem mou lelki terrorjáról, meg a favágásról.

szép bl elé nézünk ismét :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2012.03.16. 12:42:07

kanty írta:
Fordított helyzetben mi lenne a Real drukkerek véleménye. Ti nem lennétek oda? Dehogynem. :)
Amúgy Te a Real döntőt biztosra veszed? :)
Na mind1, most már remélem, h a döntőben tényleg Barca-Real lesz. :)
Mi így szavaztunk:
http://www.facebook.com/questions/10150656708887088/
1.Cselszi
2.Bayern
utána barca,milan
Hidd el elférne már egy-két rangadó a Bernabeuban.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2012.03.16. 12:37:40

MichaaBee írta:
hady írta:A lehető legrosszabb-legnehezebb sorsolást kaptuk, a madrid meg a legkönnyebbet.....A madridot betolták a döntőbe és ...megis nyerik..:(...Florentino Pérez keze messzire elér....
Azért azt Te sem gondoltad komolyan, hogy egy ilyen TV-s sorsolást le tudtak csalni valahogy és le is csalták... :roll: Irdatlan mákja volt Mourinhónak szokás szerint, de nem kell minden mögé csalást látni.
..pedig le tudják...
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.16. 12:37:28

Milan ellen: Ősszel leradíroztuk őket a pályáról oda-vissza mégha ez eredményben nem is mutatkozott meg, nem tűnnek jobbnak mint ősszel csak a szokásos olasz mákfaktor miatt tartok tőlük.

Chelsea ellen: Azért ez nem egy Hiddink féle Chelsea ill nagy parasztvakítás a Napoli ellen elért siker. Angolok sokkal-sokkal gyengébbek mint pár éve és taktikailag Di Matteo sem egy Hiddink. Fizikailag vannak előttünk másban mérföldekkel mögöttünk ill jóval erősebb,rutinosabb csapat vagyunk mint 09-ben. Persze a félelem a múlt miatt jogos.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2012.03.16. 12:36:36

shutterisland írta:ja és arra 0% esély van, hogy a bayern kiejt titeket.
Van rá esély de ez egész számban nem kifejezhető.
pelé vagy bármelyik spanyol vitéz edzővel be lennék szarva.
De Mouval ha ott leszünk a döntő kapujába akkor hozni fogjuk robben,ribery,faláb ide vagy oda.
De am szerintem a milan/cselszi/bayern trióbol a bayern a legerősebb.

Én egy párharctól féltem a két meccses klasszikó mert ott piros lapok, védekezés színészkedés 1000rel minden undormány lett volna.

Egy döntő az teljesen más na az komoly lenne.
10. vs címvédés....
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2012.03.16. 12:36:23

Deus írta:a legrosszabb az egészben, hogy végig a döntőig idegenben lesz a visszavágónk...
szerintem fordítva van, ez az egész sorsolásban az előny,
a mindent eldöntő mecsek a Nou Campban lesznek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lijacska 2012.03.16. 12:36:55-kor.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.16. 12:32:50

APOEL - Real Madrid
Egyértelmű, szerintem nem kell magyarázni. Mázlisták.

O. Marseille - Bayern M.
Az első mérkőzésen sok fog múlni, ha otthon gólt kap az OM akkor lényegében sima Bayern továbbjutás. Egy hajszálnyival tartom jobbnak a bajorokat, azért mert a visszavágót otthon nyomják, és pluszt jelent nekik, hogy Münchenben lesz a döntő.

Benfica - Chelsea
Kezd felpörögni a cselzi Di Matteotól. Jó kis párharc lesz, de véleményem szerint a londoniak jutnak tovább. Ha mi is továbbjutunk kemény párharc lesz...
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.03.16. 12:32:44

hady írta:A lehető legrosszabb-legnehezebb sorsolást kaptuk, a madrid meg a legkönnyebbet.....A madridot betolták a döntőbe és ...megis nyerik..:(...Florentino Pérez keze messzire elér....
Azért azt Te sem gondoltad komolyan, hogy egy ilyen TV-s sorsolást le tudtak csalni valahogy és le is csalták... :roll: Irdatlan mákja volt Mourinhónak szokás szerint, de nem kell minden mögé csalást látni.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.16. 12:31:52

ultrasur írta:Nem tom mit vagytok oda.
Ez a milan egy rakás fos tavalyi barcának csemege ideinek is sima kell hogy legyen.
Cselszi komolyan irigy vagyok őket mindenképp akartam akármikor cserélném a Bayernre.

Aztán jön a döntő 1 meccs ami mindenről dönt valszeg aranylabdáról, és vagy bebetonozza a barca trónját vagy a real felcsüccsen rá.

Döntő:
80%-real-barca
20%-real-milan/cselszi
Fordított helyzetben mi lenne a Real drukkerek véleménye. Ti nem lennétek oda? Dehogynem. :)
Amúgy Te a Real döntőt biztosra veszed? :)
Na mind1, most már remélem, h a döntőben tényleg Barca-Real lesz. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.03.16. 12:30:52

ja és arra 0% esély van, hogy a bayern kiejt titeket.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2012.03.16. 12:28:55

Nem tom mit vagytok oda.
Ez a milan egy rakás fos tavalyi barcának csemege ideinek is sima kell hogy legyen.
Cselszi komolyan irigy vagyok őket mindenképp akartam akármikor cserélném a Bayernre.

Aztán jön a döntő 1 meccs ami mindenről dönt valszeg aranylabdáról, és vagy bebetonozza a barca trónját vagy a real felcsüccsen rá.

Döntő:
80%-real-barca
20%-real-milan/cselszi
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2012.03.16. 12:27:56

A lehető legrosszabb-legnehezebb sorsolást kaptuk, a madrid meg a legkönnyebbet.....A madridot betolták a döntőbe és ...megis nyerik..:(...Florentino Pérez keze messzire elér....
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.16. 12:27:44

A tegnap írtam, h szerintem megkapjuk az Apoelt, nem kaptuk. :P
Összességében tényleg ennél nehezebb nem igen lehetett volna. Nem szoktam összeesküvés elméleteket gyártani, s nem nagyon hiszek vagy nem nagyon akarok ilyent hinni, de így járt mindenki a legjobban, h a két legesélyesebb csapat csak a döntőben találkozhat.

Ha az Apoel kiejti a Madridot nyáron elgyalogolok Ciprusig. :lol:
De szét csaptunk mindenkit oszt csókolom. :D

Milan:

Két nagyon nehéz meccsünk lesz, az olaszok ellen nem igazán szokott senki gálázni. Beállnak majd védekezni, nekünk pedig mehet a körbe passz.
Ami nagyon fontos, közhely, de el kell mondani : itt hibázni nem lehet, ahogy a bajnokságban sok idegenbeli meccs lezajlott úgy nem lehet címet védeni, de még ezen a Milanon se túljutni.
Hajrá.
:D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.16. 12:26:50

A mi csapatunk legalább 1, de inkább 2 lépéssel minden más csapat előtt jár.
Hinni kell bennük, hogy ilyen megtépázott kerettel is képesek továbbjutni a Milan/Lokomotív team-ek ellen.
Ha 100%-os lesz Ini, Xavi, Messi, Fabre, Sanchez 5-ös, s még Piqué is rátalál a 2005-ös formájára, akkor meglesz a címvédés is. :)

Tots unit fem forca!
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.03.16. 12:26:30

Két óra múlva máshogy fogom gondolni, de 10 perce még tiszta ideg voltam... Abban nem kételkedek, hogy a Real bejut a döntőbe. A Bayern vicc. A szezon elején azt hittem, hogy jók lesznek valamire, de a Bundesligában is gyatrák, a Baseltől pedig kikaptak idegenben. Utána vágtak egy hetest, de azt hiszem mindenki érzi, hogy ettől nem lettek most húdef.. akarom mondani világverők. Lentebb írta valaki, hogy még a Marseille-nek is érez esélyt a Bayern ellen, akkor biztos pont a Realt kiverik, akik idén két meccset buktak összesen... :roll:

Nekünk pedig nagyon nehéz lesz az út a döntőig, azt pedig már korábban kifejtettük sokan, hogy a döntőben egy meccsen minimum 50% esélye van még ellenünk is a Realnak...

Na mindegy, kezdek valamit magammal, hogy lenyugodjak... Nagyon nagy csörte kell a Barca részéről, hogy ebből címvédés legyen. Bízzunk, hogy meglesz!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2012.03.16. 12:24:27

Mihu írta:Borzasztóan rossz sorsolást kaptunk. A mi águnk összehasonlíthatatlanul erősebb mint a másik. Viszont ami a legrosszabb, az az, hogy a Real-al csak a döntőben kerülhetünk össze. Nagyon félek attól a forgatókönyvtől hogy mindkét csapat eljut a döntőbe, majd ott a Real nyer és akkor azt amíg világ a világ, hallgatni fogjuk. De még azt mondom, hogy ha bárki más lenne a Real edzője, nem zavarna ennyire. De így hogy Mourinho....ez így....azt hiszem hogy nem kell leírnom hogy mit éreznék.

A lehető legrosszabb sorsolást kaptuk sajnos :?
Én meg pont hogy drukkolok a Barca - Real döntőnek!
Ha már a bajnokságot elbukjuk velük szemben, akkor azért egy BL-döntős Real-verés megvigasztalna valamennyire. :)
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.03.16. 12:22:59

Véleményem szerint a lehető legnehezebb sorsolás jött össze. :D
Bayernt akartam a 8 között, mert nem tartom őket sokra, aztán a Real jöhetett volna, mert 2 meccsen esélyesebbek lettünk volna jóval.
Ehelyett megkaptuk a Milant, akiktől mondjuk szintén nem tartok, de utána jön a Chelsea, akiket utálok, mint már korábban írtam és parázok is tőlük. Necces lesz na. :D Az egyetlen pozitívum, hogy mindkét párharcban a visszavágót játsszuk otthon.
De innen szép nyerni és tudom, hogy a srácok képesek rá! Megcsinálják. Jövünk München! 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.03.16. 12:30:40-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése